banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 17:59

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 148 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Letovanje 2013
PostPoslato: 09 Jan 2013, 16:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Gde da nadjem sajtove za rezervaciju aranzmana za neke strane zemlje, pre svega Grcka, Tunis, Turska...

Kontam da bi se sada mogli naci neki popusti, pa da rezervisem...

Ima li neko sajtove gde to mogu pogledati, ali da su uglavnom sve ukljuceno let/smestaj... Moze i apartmani, ne mora biti hotel...

Moze i neka fora da se nadje smestaj posebno, ali da iz okruzenja postoje jeftini letovi do tih destinacija...


Sve informacije su dobrodosle


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Letovanje 2013
PostPoslato: 09 Jan 2013, 19:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
najbrze ti je da ukucas u Google "turisticke agencije Banja Luka" i krenes redom (ja imam najbolja iskustva sa Zepter passport agencijom)
ili ako zelis da zaobidjes nase agencije, pogledaj u nasim agencijama sa kime saradjuju od BGD agencija za odredjenu zemlju, pa onda kontaktiraj direktno agenciju u BGD (mislim da je za Grcku Argus najbolji izbor)

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Letovanje 2013
PostPoslato: 09 Jan 2013, 19:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2004, 18:04
Postovi: 367
Lokacija: Srbija
Evo ti linkovi -za individualna aranzmane http://www.travelhouse.rs , http://www.homelidays.com/ -ako hoces najam stanova ili apartmana...Jel imas neku konkretnu destinaciju u uzem izboru?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Letovanje 2013
PostPoslato: 09 Jan 2013, 19:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Imas srbijanskih agencija koliko hoces, evo par sajtova gdje su vecinom objedinjene:
http://www.putovanja.rs/
http://www.putovanja.info/
http://putovanja.aladin.info/

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Letovanje 2013
PostPoslato: 09 Jan 2013, 19:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Tunis mi se cini kao skup, tj treba mnogo para, najverovatnije grcka, samo sto i tamo ne znam sta je dobro, posto se nisam nikada bavio time... Ne treba mi neko mesto sa klubovima... Znaci zanima me cisto more, lepe plaze, ako imaju neke turisticke atrakcije jos bolje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Letovanje 2013
PostPoslato: 09 Jan 2013, 19:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Da li neka agencija nudi aranzman za Sankt Peterburg ili Moskvu ?

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Letovanje 2013
PostPoslato: 09 Jan 2013, 19:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2004, 18:04
Postovi: 367
Lokacija: Srbija
Hertzog, ja sam uplatila letovanje na Skiatosu , ostrvo je svega 14 km, a ima 60-ak plaza...Bolji izbor su ti grcka ostrva, nego kontinentalni deo ( tipa Halkidiki).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Letovanje 2013
PostPoslato: 09 Jan 2013, 19:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Koliko dana ides i koliko te izaslo... Je li avion ili bus


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Letovanje 2013
PostPoslato: 09 Jan 2013, 19:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2004, 18:04
Postovi: 367
Lokacija: Srbija
Bus, 10 nocenja, idem krajem juna ( taman da iskoristim stari godisnji), prevoz , smestaj i trajekt oko 260evra. Evo ti link : http://www.omniturs.rs/vila/664/pavlos-maria Inace avio-aranzmani izlaze kasnije . Takodje prijatelji koji su bili na Rodosu i Lefkadi su takodje zadovoljni sa ovim destinacijama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Letovanje 2013
PostPoslato: 09 Jan 2013, 19:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Kada se uopste gleda grcka, zbog vremena i temperatura mora


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Letovanje 2013
PostPoslato: 09 Jan 2013, 19:42 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2004, 18:04
Postovi: 367
Lokacija: Srbija
Pa i da odes u sezoni ili predsezoni, trebalo bi da budu fine temperature. Mada recimo Jonsko more je drugacije- npr. Krf dosta je hladnija voda...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Letovanje 2013
PostPoslato: 09 Jan 2013, 20:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Prosle godine sam bila na Zakintosu u septembru, cijene su mnogo nize nego u sezoni, nema uopste guzve, a posto je jug - vrijeme i temperatura su bili fenomenalni (ispod 30 nije padala). Sve u svemu juni i septembar su ti dobri za Grcku ako hoces jos jeftinije da prodjes i ides da se odmoris a ne zbog provoda.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Letovanje 2013
PostPoslato: 10 Jan 2013, 08:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
Hertzog je napisao:
Tunis mi se cini kao skup, tj treba mnogo para, najverovatnije grcka, samo sto i tamo ne znam sta je dobro, posto se nisam nikada bavio time... Ne treba mi neko mesto sa klubovima... Znaci zanima me cisto more, lepe plaze, ako imaju neke turisticke atrakcije jos bolje

tako sam ja prosle godine odlucio za Grcku, ali nisam znao gdje i kako posto nisam nikad bio tamo
malo preletio domace i strane forume, uporedio sa time gdje nase agencije idu busom, jer nismo isli sopstvenim prevozom i vrlo brzo je pao izbor
Krf ti je odlican izbor, ali moras obratiti paznju na koji dio ides - istocni ima prelijepe gradove, toplo more, ali su plaze krs + ima komaraca
s druge strane, na zapadnoj strani su mali gradici, malo hladnije more, ali su plaze prelijepe (mada, ako ides u septembru mislim da ti nece biti hladno more) i komaraca nema jer sa te strane duva vjetar

ne znam kakav je tvoj ukus kad su u pitanju gradovi, plaze, da li te interesuje samo izlezavanje ili planiras malo i obilaziti Grcku, ali mislim da se neces pokajati ako izaberes Halkidiki (Sitoniju i Atos, Kasandra je malo prenapucena) ili neko od ostrva

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Letovanje 2013
PostPoslato: 23 Jan 2013, 18:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Hertzog je napisao:
Kada se uopste gleda grcka, zbog vremena i temperatura mora


Bio pocetkom juna i na Krfu i na Halkidikiju, sto se tice plaze, mora, vremena, nemam zamjerki.

Ako hoces neke zurke onda ides u neka veca mjesta, al' jebes to, ne idem zato na more.


Sad cu potraziti, ima Grcka 10 nocenja za oko 350KM...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Letovanje 2013
PostPoslato: 21 Feb 2013, 11:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
gledam izvjestaj sa sajma turizma, kazu ove godine Grcka dobrano snizila cijene i kontam koliko ce tek sad da kosta, kad je meni i prosle godine bilo jako povoljno

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Letovanje 2013
PostPoslato: 21 Feb 2013, 11:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ja sam obisao sva ostrva na G Earthu trazeci gde da se usidrim :lol:
I jos uvek nisam izabrao destinaciju :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Letovanje 2013
PostPoslato: 21 Feb 2013, 11:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
pogresan pristup :lol:
odaberi neku lokaciju i proguglaj malo za utiske, tako ces najlakse da se odlucis
ono sto sam ja mogao da procitam Lefkada i Krf u Jonskom moru, 2. i 3. prst Halkidikija i lokalna ostrvca u Egejskom su meni zvucali prilicno interesantno, pa sam se tako i odlucio na jedno od tih i nisam se pokajao...a ni zena, stalno me gnjavi kad idemo opet, samo ovog puta autom da obidjemo jos neke destinacije koje su bile u blizini, a mi smo ih preskocili

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Letovanje 2013
PostPoslato: 21 Feb 2013, 11:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Citam ja i komentare ali odem na GE da vidim kako gde, je li otvoreno more i sl :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Letovanje 2013
PostPoslato: 21 Feb 2013, 11:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
I ja sam vec pregledala ponude za ovogodisnje ljetovanje. Grcka je bas jeftina, smjestaj u junu i septembru 10 dana ne prelazi 100e. Mada gledajuci Argus turs, predsezona je vec popunjena i poceo se vec septembar popunjavati. Sezonu (juli-avgust) svi zaobilaze :D. Ja konkretno razmisljam o Lefkadi i Tasosu.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Letovanje 2013
PostPoslato: 21 Feb 2013, 12:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
Ovo je klasicno igranje sa cijenama....da bi dobili koliko toliko realne troskove tog ljetovanja u Grckoj...obavezno trazite pristojan hotel 3-4* ,da je blizu plaze,da ima bsr 2 obroka ukljicena u cijenu...ove kuce sa apartmanima i slicno...cesto ispadne skuplje nego hotel...previse dodatnih troskova(klima uredjaj,cijena se odnosi na apartman za 6 ljudi,itd)...npr. hrana je prekupa na ostrvima(skoro te isto izadje jeo ti u restotanu ili si pravio u kuhinji)...kazem preskupo za nas koji smo navikli malo vise pojesti :)


*ima i tu rjesenja..a to su veliki diskonti...koji udaljeni bar 5km od turistickih kompleksa=treba ti auto


Ma...ja sam se naputovao sa tim budget varijantama....i sad ksd sam malo stariji,ne pada mi na pamet da idem ponovo..samo HOTEL,sa polupansionom..gdje god ds idem


Za razliku od Srbije,nama.je Grcka ipak malo predaleko za otici busom...ali nije da se ne moze :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 148 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs