banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 08:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Sep 2012, 22:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5308
Lokacija: HEAVEN
Citiraj:
Dragi prijatelji, ponovo za sve Vas u saradnji sa Sol Azur i Buena Vista , AUCTUS BL, zastupnik ISIC-a za BiH organizuje posjetu Milanu.

Plan posjete mozete procitati u nastavku:

********SPECIJALNA PONUDA************

MILANO - Verona (24 – 28.10.2012.) - bus

Za Milano se može reći da je istinska prijestonica Italije. Grad mode, manekenki, sporta, medija, historije, kulture... lokomotiva čitavog industrijskog razvoja Italije. Jedna od najvećih i najljepših svjetskih katedrala dominira centrom grada, zajedno sa nevjerovatnom Galerijom Vitorija Emanuela II, koja vodi pravo do čuvene Milanske Skale. Grad Leonardove „Posljednje večere“ i nezaobilaznog „Hrama fudbala“ stadiona „San Siro“. O jezeru Komo slika znači mnogo više od pisanih riječi, stoga ne čudi što nosi epitet najljepšeg jezera Italije, a o tome svjedoče nebrojene vile i dvorci svjetskih aristokrata i novopečenih bogataša.

24.10.2012. Srijeda – BANJA LUKA
Polazak iz Banja Luke u 20.00 h. Nocna voznja na relaciji Zagreb, Ljubljana, Venecija.

25.10.2012. Cetvrtak - MILANO
Dolazak u Milano, smještaj u hotel. Poslije kraćeg odmora obilazak grada: Castello Sforzesco, Duomo, Galeria Vittorio Emanuele, Teatro Scala... Slobodno poslijepodne. Noćenje.

26.10.2012. Petak - MILANO
Doručak. Slobodno vrijeme u Milanu ili mogućnost fakultativnog odlaska do jezera Komo i Monce. Komo je treće jezero po veličini u Italiji i jedno je od najpoznatijih mondenskih mjesta. Nastavak putovanja do Monce, jednog od najljepših gradova sjevera Italije, poznato po trci Formule 1. Povratak u Milano u večernjim satima. Noćenje.

27.10.2012. Subota – MILANO, Verona - Gardaland
Doručak. Nakon doručka, napuštanje hotela. Polazak za Gardaland ili Veronu. Omiljeni zabavni park za djecu i odrasle, u blizini jezera Lago Di Garda s brojnim atrakcijama, vožnjama, parkovima i predstavama: dolina kraljeva, svijet gusara, brzaci, prašume, bijeg iz Atlantide, leteći otok, šalice koje se okreću, voz Gardaland Express, grad divljeg zapada, arapski suk, čarobno drvo, plavi tornado... ili
Obilazak grada najslavnijih ljubavnika na svijetu: Arena, trgovi Bra i Erbe, Danteov gospodski trg, Santa Maria Antika, grobnica Skaliđeri I nezaobilazna Julijina kuća. Slobodno vreme.
U vecernjim satima polazak za Banja Luku. Nocna voznja.

28.10.2012. Nedjelja - MILANO
Dolazak u Banja Luku u prijepodnevnim satima.

CIJENA ARANZMANA U TROKREVETNOJ SOBI: 235 KM

CIJENA UKLJUČUJE:

• Prevoz modernim turističkim autobusima (KLIMA, WC, TV – VIDEO...)
• 2 noćenja sa kontinentalnim doručkom u Milanu, u hotelu 3*** u trokrevetnim
sobama (sobe 1/3).
• Kompletnu organizaciju putovanja uz stručne vodiče tokom putovanja, za vrijeme boravka u gradovima po programu kao i u toku realizacije svih planiranih posjeta ili u toku realizacije fakultativnih (neobaveznih) izleta.

CIJENA NE UKLJUČUJE:

• Fakultativne izlete, ulaznice za diskoteke i muzeje.
• Putničko zdravsveno osigruranje (PZO) 5KM
• Doplata za dvokrevetnu sobu 25,00 KM, za jednokrevetnu sobu 50,00KM

Napomena:

• Svaki putnik mora imati uplaćeno putničko zdravstveno osiguranje (vlastito ili uplaćeno putem agencije).
• Za sve aranžmane važe Opšti uslovi putovanja SOL AZURA i BUENA VISTE od 01.04.2008. a koji su usklađeni sa UTABIH standardima.

***** ZA SVE LJUBITELJE FUDALA DA NAPOMENEMO DA INTER-PARTIZAN IGRAJU 25.10.2012 U MILANU. O MOGUCNOSTI REZERVISANJA ULAZNICA USKORO CEMO VAS OBAVJESTITI***********


******** Prilikom rezervacije obavezna uplata od 50KM, ostatak 7 dana prije polaska na put*************

***** BROJ MJESTA OGRANICEN******

Informacije i rezervacije na brojeve telefona :

Ognjen: 065/415-718
Stefan : 065/977-086


Spoiler:
Slika


FB event link: https://www.facebook.com/events/227405497387765/

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2012, 22:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2004, 09:01
Postovi: 4094
Lokacija: Mejdan
mudrujemo vec 2 dana da li na ovaj nacin da odemo na tekmu...

_________________
ZP550


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2012, 22:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Feb 2008, 02:17
Postovi: 826
Ovo je povoljno...svaka druga varijanta bi izasla skuplje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2012, 06:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
Onako..i jeste i nije povoljno...za manje para sam isao u riminu oko 1.maja,onaj spring break by sol azur(3 nocenja),sa druge strane,cc130eura.nije puno za dati i otici vidjeti Milano,onom ko nije bio...jedina nedvojbena prednost jeste iskorostiti ovo putovanje i otici pogledati tekmu ...to stoji :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2012, 09:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ne znam sta raditi u Milanu, imas za obici Duomo i to je to, puno nasih sabana tamo, bas bezveze grad, a ni verona nije nista posebno, da je bar Firenca, ali to malo dalje. Jedino sto je lepo obici park u Monzi, veliki je i staza je tu, a nije daleko od Milana, nekih 10ak Km, ima voz sa glavne zeljeznicke, a verovatno i bus


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Sep 2012, 16:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5308
Lokacija: HEAVEN
wizzy_bl je napisao:
Onako..i jeste i nije povoljno...za manje para sam isao u riminu oko 1.maja,onaj spring break by sol azur(3 nocenja),sa druge strane,cc130eura.nije puno za dati i otici vidjeti Milano,onom ko nije bio...jedina nedvojbena prednost jeste iskorostiti ovo putovanje i otici pogledati tekmu ...to stoji :)


Mislim da se cijenovno Rimini i Milano ne mogu porediti, i sa te strane mislim da je ovo dosta dobra ponuda za obici neki velegrad kao sto je Milano, ili bolje reci metropolu. I jos kao sto si rekao uzivati na utakmici Lige Evrope...

Za ostale zainteresovane samo da obavjestim da je bus skoro pun, pa ko planira da ide neka javi i rezervise u skorije vrijeme, jer nema garancija da ce ici 2 autobusa.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Sep 2012, 19:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
Kako hertzog napisa..nema se sta puno ni u milanu vidjeti(bio sam dva puta),velegrad ko i svaki drugi...odlazak u rimini podrazumjeva fakultativu san marino,ravena..sto je takodje jako interesantno...mozda i zanimljivije od milana...meni definitivno bolja opcija chillout na plazi uz hladnu pivu

Medjutim,ja nisam bas za prepurke...npr meni je venecija fuj,dok ce drugi pricati bajke o njoj :)


Ono sto svima.preporucujem...BARCELONAAAAAAA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2012, 23:52 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 18 Sep 2012, 16:32
Postovi: 4
U Milano nema sta videti, stvarno gluposti pricate. Neces tamo biti pola godina, pa da se smoris. Nije mi vrhunac putovanja da pijem ebeno pivo. Ocigledno da imamo razlicite prefercencije za putovanja, ali to je sloboda covjeka da izabere, ali svakako reci da u Milano nema sta videti je neopisiva glupost.

Slazem se za Barsu, grad fantazija, bio dva puta i volio bih opet da mogu. Ali u Milano nisam bio i
svakako zelim da odem. Prvo treba otici i videti, pa onda komentarisati, a vi ste prvi koji niste ni bili a tako negativen komentare bez potrebe dajete.

http://gdestinacija.com/destinacije/200 ... pocetnike/

http://astrobejb.bloger.hr/post/fotoset ... 42045.aspx


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2012, 08:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
donatila je napisao:
U Milano nema sta videti, stvarno gluposti pricate. Neces tamo biti pola godina, pa da se smoris. Nije mi vrhunac putovanja da pijem ebeno pivo. Ocigledno da imamo razlicite prefercencije za putovanja, ali to je sloboda covjeka da izabere, ali svakako reci da u Milano nema sta videti je neopisiva glupost.

Slazem se za Barsu, grad fantazija, bio dva puta i volio bih opet da mogu. Ali u Milano nisam bio i
svakako zelim da odem. Prvo treba otici i videti, pa onda komentarisati, a vi ste prvi koji niste ni bili a tako negativen komentare bez potrebe dajete.

http://gdestinacija.com/destinacije/200 ... pocetnike/

http://astrobejb.bloger.hr/post/fotoset ... 42045.aspx



Sve ok...osim ovog,vi niste bili a komentarisete...bio sam 2 puta
Ne znam,meni milano nije stavio nikakav spektakulatan dojam,kao npr firenza


Ma glupa je prica...u.prvom postu sam jos napisao da je ok ponuda,da bi bila.idealna da.je cc20eura.jeftinije...kraj price

Ko.voli..srecno :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2012, 16:06 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 18 Sep 2012, 16:32
Postovi: 4
Razumljivo da ne ostavi sve isti utisak na sve. Npr, mene je Nica odusevila, a drugima je bezveze.
Ma u svakom gradu ima sta videti, pogotovo kada se ostaje kraci vremenski period bude to interesantno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2012, 17:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Pa sta pricas glupoti, nisi bio/bila, a napadas nas jer kazemo da grad i nije turisticka atrakcija, a pri tome sam/smo bili nekoliko puta tamo... Milano je bas industrijski grad, osim uzeg centra i par stvari u njemu nema nista interesantno... Jedina opcija je obilazak okolnih manjih i zanimljivijh mesta, ali za to nema puno vremena... Centar skup, kao od suvog zlata da je sve pravljeno...
Sto wizzy rece, bolje otici u Firencu nego u Milano


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2012, 17:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ljepsi je Torino od Milana, iako takodje ima dosta industrije, bio je dosta vremena prestonica Italije, tako da se ima sta i vidjeti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2012, 17:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Torino je vrhunski grad, prelep, jedan od onih u kojem bih mogao ziveti bez problema... Ima jaku istoriju i puno stvari za obici, nema puno stranaca i nekako je civilizovaniji grad od ostalih u kojima sam bio (u Italiji)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2012, 21:54 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 18 Sep 2012, 16:32
Postovi: 4
Milano godisnje posjeti 2 miliona turista i vi nesto pricate. Ma svaki grad je ljep i treba ga obidji. Sta se kome vise dopada, stvar je ukusa..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs