banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Jul 2012, 02:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Jes siguran da nas dvojica nismo neki rod :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2012, 03:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
gotiva je rafting...nije toliki "adrenalinski sok" koliki sam ocekivao...ja sam kontao da cemo ubiti harpunom bar jednu vrbasku morsku neman,da ce nas talasi cimati u nepoznatu pucinu itd...alkohol mi je tu bespotreban iz vise razloga:)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2012, 03:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Mozes jedino natakariti plastikaru multi sole, ostalo je pomrlo....

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2012, 07:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Cosa Nostra je napisao:
To ti je veliki greben ili ako hoćeš veliki komad stjene koji je pao u vodu i tako se zadržao,visina je nekih 10-15m a još zanimiljivije što padaš ravno u veliki brzak.



Cuj 10-15 metara, da nisi malo pretjerao? Kao sto neko rece to je visina Gradskog, a bio sam na raftingu bas dosta puta i jos toliko se zaustavljao na Muflonu i ne bih bas rekao da je te visine. :)
Ali sve ostalo stoji, spustati se niz bukove je prejako! Najjaci je rafting kad Vrbas bude toliki da se Mulfon ni ne vidi, e to je izgibija. 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2012, 09:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
@zerocool

Sve zavisi od Vrbasa ako je voda malena onda je logično i skok veći.


A ovaj što kaže da nema adrenalina pa jbg pozovi komšiju daj mu pušku u ruke, stavi sebi na glavu jabuku pa nek komšo puca ako i onda bude loš adrenalin ti ili si budala ili fenomen.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2012, 10:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Naravno da zavisi, ali i kad je bioloski minimum ne vjerujem da ima vise od 6-7 metara. :) Nije ni to malo, ali opet nije 15 metara. :D Tipa sa onog viseceg iznad kanjona mozda ima 9-10, ako i toliko.. :) Nisam odavno isao pa ne sjecam bas najbolje, ali znam da sa Muflona nema toliko sigurno. :)
Btw, jel ima tu neko iz Kanjon sto je radio? Mislim da sam vidio neku sliku od Milsa tu kod vas? :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2012, 15:31 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2010, 11:58
Postovi: 624
Lokacija: Константинопољ
Da, Mils je tu, Kajkut isto ako ga znas. Muflon nema vise od 8 metara za vrijeme najnizeg Vrbasa, mada kad skocis ima i dubine jos 5-6 metara, tako da kao stijena i dogura do tih 15 vjerovatno.

Najjace je ici kad je protok preko 150 kubika po sek. Tad je izgibija ko sto kazes :)). Mada tamo do septembra tesko da ce doseci taj nivo. Ipak ovi sto kukaju za manjak adrenalina, vi fino iskocite iz camca na ulazu u kanjon i prodjete to plivajuci, prsluk i kaciga naravno na vama, cak i na najnizem nivou posteno ce vas isprevrtati na nekim dijelovima. Ako se nagutas previse vode, dizes obe ruke, skiper baca uze i to je to. Zelja za adrenalinom zadovoljena!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2012, 15:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Znam i Kaju, gdje da ne znam njih dvojicu. :D
Pa da, ne vjerujem ni da ima 8 ali eto. :) A jbg, ako ces tako gledati, ja sam mislio kad skocis sa stijene pa dok ne dodirnes vodu. :D
E upravo to!!! Nesto najbolje je spustati niz Kanjon, imas prsluk i kacigu, lagano na ledjima, noge naprijed i nema brige, ne moze ti nista biti a prejako je! Ko god nije probao obavezno. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2012, 18:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
obozavam raft,ali pola vrbasa preplivam,lakse nego veslati :)ko nije u maju bio na tari ne zna sta je raft :)

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2012, 23:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2009, 15:20
Postovi: 489
Имаш и на врбасу бијели бук и велику рупу испод моста у крминама кад је водостај преко 100+ кубика чак можда и већу него што на тари има у мају :wink: .

_________________
Тромо се вријеме вуче, и ничег новог нема, данас је као јуче, сутра се исто спрема.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2012, 02:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Dobar je bijeli buk, steta samo sto nije duzi.. Ali muka je to uhvatiti kad je visok vodostaj, jedino tad valja. A problem je sto poslije bijelog buka nema nista pametno ko zna koliko kilometara, pa se smoris nastrasnije. :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs