banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 10:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Avg 2003, 11:50 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 28 Dec 2002, 01:57
Postovi: 197
Lokacija: drugi sprat lijevo
eto, ode sve u vraga. mislim da je ovdje neko zasluzio izvinjenje od raje sa foruma, za neke teske rijeci. ja ako sam nesto loshe rekao, a vjerovatno nisam bash struchan, ja se izvinjavam :D.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Avg 2003, 11:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2002, 07:34
Postovi: 607
Lokacija: malo vamo,malo tamo (CH)
Pre svega zeleo bih da Vas pozdravim i pozelim jos vise uspeha u Vasim namerama.Nisam bio u mogucnosti da posetim Zelenkovac,ali cu to svakako prvom prilikom uraditi i sam se uveriti u kvalitet Vasih usluga,medjutim ne svidja mi se kad neko zapocne svoje pisanje pretnjom kao sto ste Vi to uradili i pitam se da li je bas sva ta kritika na Vas racun toliko ne opravdana,razumem Vas da ste ulozili veliki deo zivota u sve to,medjutim to je Vas izbor i trebali bi da znate da svako ima pravo da kaze sta misli,koliko sam upucen oni koji su pisali o Zelenkovcu su se zalili na cene i na nivo usluga,mislim da je to individulna stvar i svako ima pravo da misli i da proceni da li je nesto skupo i dobro ili ne.
Ne mozete nikog naterati (ni pomocu pretnji i suda) da pristane na Vase misljenje da je sve perfektno,naprotiv sve dok postoji kritika bice i napretka,jer kritika je pokazivac onog sto je lose,licno vise volim da me krtikuju,jer cu se tako truditi da budem sve bolji i bolji,a licne uvrede shvatam kao zavist i kao licni uspeh,jer kako ona stara narodna kaze:
"Za dobrim konjem se prasina dize."
Zato u to ime Vas pozivam da sledeci put budete malo prisebniji i da ne koristite pretnju kao oruzje,nego da (ako osecate potrebu) argumentima baratate i pokazete velicinu.
Sa iskrenim postovanjem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Avg 2003, 13:47 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jul 2002, 18:16
Postovi: 1058
прво ћу да се извинем чика Бори на тешким ријечима, као што gator рече...знам да некад нагло реагујем и схватам да сам претјерала, сљедећи пут приватне ствари остају у кругу најближих...ово ће да ми буде лекција, имам мало гадну нарав, шта ћу :oops: , крива је мајка природа хихи, мало ме изнервирало то што прошле године нисмо били на вашем посједу, а људи су хтјели да нам то наплате, мислим да то није било ок, јер нам је неки деда, чија је ливада, допустио да ту будемо, само под условом да покупимо смеће, што смо и урадили,
"Vlasnici privatnih parcela na Zelenkovcu se takodje moraju pridr`avati projekta na svojim parcelama I svi su upoznati sa tim."
нису сви упознати с тим....на тој ливади су услови за камповање били никакви, ваљда би онда требало бар она трава да се покоси,
Mala koja je organizovala provaljivanje kroz {umu, propagira ne{ti {to nije ni nalik na anarhiju. To najvi{e li~I na `ivotinjski nagon, kao kad krave provale ogradu, upadnu u `ito ili u ba{tu sa cvije}em, na`deru se I onda se poseru po `itu I cvije}u.
нисам ја организовала проваљивање кроз шуму, нит сам ушла кроз шуму, ок то за краву схватам, увриједила сам и ја Вас ..платили смо мјесто за шатор, на концерте нисмо ишли, смеће смо уредно покупили...због чега морам да платим карту за концерт ако нећу ићи на концерт? зар није могло то некако да се ријеши овако је доста људи, који су имали намјеру да остану 2 или 3 дана, морали на улазу да плате за сва 4 дана....
ја се још једном извињавам, :oops: , Зеленковац је прелијепо мјесто, неке ствари ми се не свиђају, надам се да ће то да се поправи једног лијепог дана..надам се...
поздрав :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Avg 2003, 20:50 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3131
Lokacija: Kod roditelja
Boro, Jazz festival prošlih godina je bio odličan. Ove godine je katastrofa. Meni je sve izgledalo kao velika prevara.
Zašto su (skoro svi) izvođači otkazali posjetu? Zašto se nije sve prošlo kako je najavljeno?
Zamisli se u ulozi nekog ko je došao na Zelenkovac iz Sarajeva (npr) i vidio da to veče neće nastupiti niko. Ili će nastupiti neki sasvim drugi (POP/ROCK) bendovi koji su trebali da nastupaju neki drugi dan.
Cijena uopšte nije visoka. Ja sam plaćao 30KM za upad na EXIT FEST, ali sam znao da će to veče nastupiti oni izvođači koji su najavljeni.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs