banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Jun 2024, 01:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 73 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Jul 2003, 12:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Nov 2002, 12:58
Postovi: 353
Lokacija: BIHAC
Moj prijatelj hrvat kaže da kapaciteti su popunjeni svega 50 %i onda je dodao da nema pravog turizma dok ne bude pristupačno za Bosance i Srbijance .Šta mislite o tome ?

_________________
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jul 2003, 13:36 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 22 Okt 2001, 01:00
Postovi: 745
Ma kako nema Bisco.
Ima stranaca koliko hoces (hoteli su im puni). E sad privatno i to .... Naravno da i Hrvati trpe (kroz ne dolazak Bosanaca i Srbijanaca) ali vise je to zbog bezparice nego li zbog politike.
Problem je sto su oni poskupi a s druge strane (slabi ljudi, brate) neusluzni i pomalo drski (pogotovo oni stariji, valjdi ih Tito tome naucio). Imaju oni jos puno toga da uce.

Znas i sam, gdje god se s lovom pojavis - samo IZVOLITE GOSPODINE, STA GOSPODIN ZELI ......

_________________
'ajd u zdravlje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jul 2003, 14:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Nov 2002, 12:58
Postovi: 353
Lokacija: BIHAC
Ima ali ne u onom obliku i količini kao prije rata .To je poenta ovdje, kod nas ima bosanaca koji imaju objekte za izdavanje tamo na moru i nisu baš zadovoljni .Nemože se to porediti sa situaciom prije rata

_________________
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jul 2003, 14:36 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2002, 01:00
Postovi: 893
ne bih bas tako bila sigurna da im lose ide.
S tim da vec 4. god idem u isto mjesto, primjecujem da svako novo ljeto donosi sve veci val ljudi. Prije 3 god u junu mogao si se posteno rasiriti na gradskoj plazi, sto ove godine nije moglo ni da se pomisli....

Njemci se oslobadjaju straha i dolaze u sve vecim brojevima. NJemacka tv svakodnevno reklamira Cro. Neku vece su cak poredili ( u jednoj reportazi ) Umag sa Riminijem ( Italija) i za ne povjerovati samo u jednom je CRo kaskala, a to je bio nocni zivot... Sve drugo ( ugostiteljstvo, plaze, cistoca mora) je bilo na korist Cro...


Hocu da mi hrvati plate ovu reklamu :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jul 2003, 14:38 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 22 Okt 2001, 01:00
Postovi: 745
Ma ne brinem sa ja za njih.
Grade ceste - sredjuju hotele - imaju prelijepu obalu ....
SAMO JOS ONI DA SE MALO PROMIJENE.
Kao sto rekoh (bar meni) najvazniji je njihov odnos prema turistima.
Istra, sjeverna dalmacija - najvise bi voljeli da im cek posaljes a ti ne da ne dolazis.
Juznije - sve je bolje a i ljudi su topliji i prijazniji. Makarska rivijera - ZAKON (Tucepi pogotovo)

_________________
'ajd u zdravlje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jul 2003, 14:46 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2002, 01:00
Postovi: 893
podrzavam govornika :wink:

samo sumnjam da ce oni ikad postati ljubazniji, steta, jedan osmjeh ne zahtjeva truda a suprotnoj strani znaci mnogo ( ili samja jedina koja tako razmislja). Ne samo da ne vole strance, ne gotive oni ni purgere, ni slavonce.... jednostavno takva sorta naroda... Dal su im duse ogrubile od silnih bura, ko ce ga znati....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jul 2003, 14:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Nov 2002, 12:58
Postovi: 353
Lokacija: BIHAC
Indijanka ne da im loše ide ali im sigurno neide kao prije i kako oni očekuju .Fali im turista znam iz provjerenih izvora .

_________________
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jul 2003, 14:56 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2002, 01:00
Postovi: 893
ma vjeruj ti meni da im ne fali :wink:

otidji recimo u Basku na Krk 1.08 i trazi bilo sta....sobu, hotel, apartman.... Nemaaaaaaaaa. Sve zauzeli cesi , slovenci, talijani i svabe.. o purgerima da se ne prica :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jul 2003, 15:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Indijanka u pravu si za KRK ja imam kampicu u Njivicama i vec dvije godine sve je vise i vise norveskih drzavljana a to nije bio slucaj 99-te i 2000-te.

_________________
sve za SEX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Jul 2003, 10:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Nov 2002, 12:58
Postovi: 353
Lokacija: BIHAC
INDIJANKA ,malo krk ,malo rab ,malo hvar fino bogami a odakle ti lova ,odakle ti lovaaaaaaaaaaaa frajeru ?

_________________
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2003, 10:59 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Mar 2002, 01:00
Postovi: 39
Lokacija: njemacka
Bio sam u Novalji na Pagu (http://www.novalja.com),mogu reci samo najbolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2003, 12:47 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2002, 01:00
Postovi: 893
biscanine lako je sa lovom kad imas kucu u Crikvenici :P a otoci na dohvat ruke :wink: Zao mi sto nismo otisli na Losinj kako smo planirali, ali bice, bice .....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jul 2003, 07:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Nov 2002, 12:58
Postovi: 353
Lokacija: BIHAC
Kuća u crikvenici ,oooooooo ima se para ima se čim ,he he he :D

_________________
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jan 2004, 23:36 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Dec 2003, 23:03
Postovi: 68
Da im nema Bosanaca ne bi imali ni tih 50%... svi iz diaspore idu dole... samo sto su im radnici pravi levati... neobrazovani, drski.. imaju losu robu.. nikakve atrakcije.. dubrovcani se ufurali da su im one zidine sve sto treba.. da ne bi nekih bosanaca koji tamo zive - sa par savjeta i privatnih zurki, ne bi ja provoda osjetio...
a i cijene su im zestoke... zato ode cold u Portugal na ljeto.. fantasticna drzava za odmor..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2004, 21:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 174
Lokacija: banja lUUUUka, Bosna i Hercegovina
Kome se ne ide u HR neka ide u Crnu Goru, tamo je sve perfekt, od usluge do kulture..
BTW. vise od 8 miliona turista ove godine u HR. Da svi iz dijaspore :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
..politika me U zivotU Uvijek pratila u stopU...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2004, 21:23 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 174
Lokacija: banja lUUUUka, Bosna i Hercegovina
A sadmalo ozbiljnije. Ja shvatam ove sto pljuju po HR, ljubomora jebi ga.. Bosanaca i Hercegovaca ima u Makarskoj (od toga 70% Hercegovaca) i to su sve vikend turisti koji ostavljaju minimalno love, osim pojedinih ekipa kkoje daju zadnju paru za zabavu. Crikvenica, ove godine sam bio par dana (pardon prosle godine) i vidjeo sam kako to izgleda kada busevi nahrle sa vikend tj, jednodnevnim turistima. Mislite da oni izdrzavaju HR turizam sa punim vrecicama hrane i pica koje donose sa sobom??? Smijesno brale. Ali mogu reci da nema mjesta kao sto je otok Cres, kao sto je Hvar, Losinj, pa i Pag ( samo sto se otoka tice).. Nisu im blizu ni Kanarska ostrva niti talijanska obala, a Boga mi ni francuski turisticki prvoligasi. Ko ne vjeruje neka posjeti. Ah da, na tim mjestima necete cuti naseg jezika, osim u trgovinama. Ma puno dijasporaca brale.. :lol: :lol: :lol:

_________________
..politika me U zivotU Uvijek pratila u stopU...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2004, 22:39 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2003, 23:21
Postovi: 391
Lokacija: Banjaluka
... ma samo cekaju Bosance, bez njih im nema zivota :lol: :lol: .
Ma dajte ljudi, jeste da im poboljsavamo prosjek, ali Ceha, Slovaka, Italijana i Dojcera ima na izvoz. :roll: :D .
Svake godine sam u Cro i Ok mi je, sto vise, ali prezivjeli bi oni i bez nas, iako bi se, priznajem malkice namucili :lol: .

_________________
Čovjek sniva, Bog određuje!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2004, 23:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2001, 01:00
Postovi: 3380
Lokacija: .: Lugano :.
Vulture 72 je napisao:
Kome se ne ide u HR neka ide u Crnu Goru, tamo je sve perfekt, od usluge do kulture..


Eto ko je ljubomoran ... postoji tema gdje je i crnogorsko primorje popljuvano i ovde niko ne poredi HR i CG, vec se komentarishe kvalitet HR usluge koja je .. blago receno jadna. (ne kazem da nema gore)

_________________
Nemoj se svadjati sa budalom, ljudi cesto nece primjetiti razliku.


Poslednji put menjao misk0 dana 18 Jan 2004, 23:37, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2004, 23:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2001, 01:00
Postovi: 3380
Lokacija: .: Lugano :.
Vulture 72 je napisao:
Ali mogu reci da nema mjesta kao sto je otok Cres, kao sto je Hvar, Losinj, pa i Pag ( samo sto se otoka tice).. Nisu im blizu ni Kanarska ostrva niti talijanska obala, a Boga mi ni francuski turisticki prvoligasi.


Jesi li ti posjetio kad mozes takve izjave da dajes koje su u najmanju ruku nebulozne... Da, ono sto ima u hrvatskom moru - toga nema nigdje na svijetu a?
Hoces reci sa kojima tacno mjestima poredis hrvatske otoke ?

_________________
Nemoj se svadjati sa budalom, ljudi cesto nece primjetiti razliku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jan 2004, 11:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 174
Lokacija: banja lUUUUka, Bosna i Hercegovina
Apsolutno sam posjetio sva ta nabrojana mjesta. Od Gran Canarije, preko Costa Brave, Riminija i Cota de Azura. I tvrdim da je kao prvo priroda ljepsa u HR, zatim puno je cisce, a ni ponuda nije nista losija. Plus, jeftinije je, osim mozda od hotela Costa Brave.
Za CG sam cuo da je katastrofa, ma da ne vjerujem da je bas tako, ali i tamo su gazde zeljne love pa trpaju po 5 kreveta u jednu sobicu, ili cesti nestanci vode. Moj prijatelj (ako vec moram da napominjem, Srbin) je ostao 3 dana u CG, sve mu se zgadilo spakovao stvari i otisao u Brela..

_________________
..politika me U zivotU Uvijek pratila u stopU...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 73 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs