banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 10:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2232 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 112  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Mar 2017, 19:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2846
BOSS66 je napisao:
dadotb je napisao:
mlada zena nazalost, obucena od glave do pete, zaboga da joj se ne vidi nista sem lica i stopala i taka ulazi u vodu.. strasnoooo.. idi zeno iza kamena kad neces da te gledaju

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Gdje si vidio ovo?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Makarska.. ali je markirana burka bila Adidas.. sto. jes jesss

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2017, 19:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3120
dadotb je napisao:
BOSS66 je napisao:
dadotb je napisao:
mlada zena nazalost, obucena od glave do pete, zaboga da joj se ne vidi nista sem lica i stopala i taka ulazi u vodu.. strasnoooo.. idi zeno iza kamena kad neces da te gledaju

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Gdje si vidio ovo?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Makarska

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Cisto sumnjam,pogotovo ne u Hrvatskoj.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2017, 19:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2846
ti lafe sumnjaj, a ja cu opisati do detalja i koja je boja bila i sve drugo.. i jako lijepa mlada zena, nazalost.. a sto sumnjas??? pa Bosanka je, nije Hrvatica pa da sumnjas

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2017, 19:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3120
dadotb je napisao:
ti lafe sumnjaj, a ja cu opisati do detalja i koja je boja bila i sve drugo.. i jako lijepa mlada zena, nazalost.. a sto sumnjas??? pa Bosanka je, nije Hrvatica pa da sumnjas

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

To ko da ja tebi kazem bio sam na mjesecu.Pa to bi Slobodna Dalmacija odma objavilana naslovnoj,a da neprixam o HTV kako bi to prenjeo i da to ugrozava turizam tako da te price rekla-kazala neiznosis bez da imas 100% argument,a to je neka slika ili video sa tog mjesta u Makarskoj.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2017, 19:53 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2846
aloooo lafe, do nas bili na plazi, muz, zena i 2 djece..ja sa familijom.. bila je jedina u krugu 50 met tako obucena.. samo lice i noge joj se vidjeli, lijepa mlada zena, Bosanka.. adidas kostim, nama bilo sokantno da je tako dosla na plazu tj kupala se u tome.. nije je niko slikao, svakako, malo bi bilo nekulturno.. ja djecu upozoravao da ne bulje u zenu, ali djeca ko. djeca, nikad nisu vidjela ranije

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2017, 19:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3120
dadotb je napisao:
aloooo lafe, do nas bili na plazi, muz, zena i 2 djece..ja sa familijom.. bila je jedina u krugu 50 met tako obucena.. samo lice i noge joj se vidjeli, lijepa mlada zena, Bosanka.. adidas kostim, nama bilo sokantno da je tako dosla na plazu tj kupala se u tome.. nije je niko slikao, svakako, malo bi bilo nekulturno.. ja djecu upozoravao da ne bulje u zenu, ali djeca ko. djeca, nikad nisu vidjela ranije

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Tu propagandu zadrzi za sebe,poznajem Hrvatsku malo bolje tako da.....ja bi zavrsio ovdje pricu,a ti pogledaj i druge kanale.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2017, 19:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2846
_зока je napisao:
Meni su veći šok istočnoevropske babe u toplesima kojima sise zapinju za koljena od pokrivene Šemse.

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока

jednako mi je ogavno oboje.. pitam se sve vrijeme, kako te lijepe zene pristaju na to??? koji mozak u pm

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2017, 20:02 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2846
BOSS66 je napisao:
dadotb je napisao:
aloooo lafe, do nas bili na plazi, muz, zena i 2 djece..ja sa familijom.. bila je jedina u krugu 50 met tako obucena.. samo lice i noge joj se vidjeli, lijepa mlada zena, Bosanka.. adidas kostim, nama bilo sokantno da je tako dosla na plazu tj kupala se u tome.. nije je niko slikao, svakako, malo bi bilo nekulturno.. ja djecu upozoravao da ne bulje u zenu, ali djeca ko. djeca, nikad nisu vidjela ranije

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Tu propagandu zadrzi za sebe,poznajem Hrvatsku malo bolje tako da.....ja bi zavrsio ovdje pricu,a ti pogledaj i druge kanale.

imam dovoljno godina i ozbiljnosti da ne mastam.. svakako.. a ti vjeruj u sta hoces.. to nije masovna pojava na plazama srecom, ali ima slucajeva svakako.. ne vidim razlog da se duris zaista.. ne budi siguran da poznajes bolje Hrvatsku, cemu oholost takva??

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2017, 21:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11352
Lokacija: PL / BL
Ništa od Brele. Preskupo, bar za mene. A ovo što je bilo povoljno više nije aktuelno.
Biće Makarska po svemu sudeći. Jbg tako mi grah pao - moram na odmor u avgustu a nisam pri parama trenutno.

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2017, 21:37 
Koga briga ko se kupa u cemu...mislim to je njihova stvar sve dok ne ometaju mene ili druge, a djeci se objasni sta je i sve pet...de malo tolerancije...


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2017, 22:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
120 ojrica dan? jbt u Grckoj je to 10 dana :D

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2017, 22:36 
Auh...od kada su tolike cijene...zadnji put je apartman bio 60 ojra kada sam ja bio na moru, a to je prije par godina bilo...


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2017, 22:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Pa i ja kontam.. za 120 mozes all inclusive imati u Grckoj ili Turskoj
Cuj 120 pa u Brela


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2017, 23:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11352
Lokacija: PL / BL
Na Kritu sam mnje plaćao all inclusive za dvije osobe. I to sa sve avionom ;)

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2017, 08:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2006
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Jel ima neko iskustva s Grckom, Halkidiki, Kasandra poluostrvo? Treba mi neki resort, all inclusive s odlicnim pratecim programom i opcijama za dodatne aktivnosti a da ima i neko lepo malo selo u blizini za navece za prosetati


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2017, 09:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
mirdza je napisao:
Ništa od Brele. Preskupo, bar za mene. A ovo što je bilo povoljno više nije aktuelno.
Biće Makarska po svemu sudeći. Jbg tako mi grah pao - moram na odmor u avgustu a nisam pri parama trenutno.

Ако ниси резервисао још, погледај шта се нуди у Подгори. Ту долазе углавном породице са малом дјецом. Мирно мјесто и наших људи јако мало има.
Од свих тих мјеста на том потезу, мислим да су Брела најскупља што се тиче смјештаја.
У шпицу сезоне не буде гужва као у Макарској. Макарску са малим дјететом у шпицу сезоне би у широком луку избјегао.

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2017, 09:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
ratkop je napisao:
Jel ima neko iskustva s Grckom, Halkidiki, Kasandra poluostrvo? Treba mi neki resort, all inclusive s odlicnim pratecim programom i opcijama za dodatne aktivnosti a da ima i neko lepo malo selo u blizini za navece za prosetati


Bio sam, al' u smještaju za obične smrtnike, tako da...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2017, 10:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11352
Lokacija: PL / BL
Koksal Baba is back :lol:
Bio sam u Grckoj tri puta: Katerini, Rodos i Krit. Rodos mi je ubjedljivo najljepsi, ali ni Krit ne zaostaje, a daleko je jeftiniji. Na oba ova ostrva definitivno treba iznajmiti auto, jer u samim turistickim naseljima nema mnogo toga da se vidi.

@ WinstonWolfe
Već sam uplatio. Našao sam jako dobru ponudu i nisam htio da čekam. U principu je malo šta ostalo slobodno u avgustu, a ono što je dostupno košta od 60€ pa na više...
Osim toga, gazda je fer - nije dizao cijenu zato što zovem iz PL (a bilo je i takvih), te mi je još dobacio neke stvari u cijeni koju smo dogovorili.

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2017, 11:02 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2846
Atos Grcka 10 dana, hotel 4*, polupansion za 4 clanu familiju 950 eur u avgustu, nije lose

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2017, 11:10 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
Bio sam u Podgori, ali samo preko dana. Mirno je na plazi, nema guzve, ni galame, a puno jeftinije od Brela.

Ima li ko iskustva sa iznajmljivanjem vikendica/vila sa bazenom u blizini Barcelone ili Valencije, a da nije predaleko od mora (do 15 km)?

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2232 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 112  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs