banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 18:28

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 548 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 28  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Jun 2015, 16:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Pa skoro da te tjera na to, jer su najbolje plaže i mjesta na njoj većinom posijane ležaljkama u špaliru. Ne tjera te niko fizički, ali te bukvalno ucijeni ovako, jer nemaš izbora....a imaš i plaže hotela i sl gdje se ulaz na plažu naplaćuje, bez da uzimaš ležaljke i suncobrane. Kontaš sad?

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2015, 16:46 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Kontaš ti? Sve javne plaže su podijeljene, ne dužinom nego po širini, dio pod ležaljkama, dio bez njih. Normalno je da će se na privatne plaže ulaz naplaćivati. Je l' puštaš ti svakoga u svoje dvorište?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2015, 16:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Sve plaže u HR su javne, gdje god, kad god...kontaš sad?

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2015, 16:52 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatsk ... fault.aspx

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2015, 16:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Khm. Jedna plaza u Crikvenici se placa. Ali taj dio koji se placa je opstinski. Dakle, javni. A placa se jer je uredjenija i opremljenija o svih drugih.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2015, 16:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Vidjeće se još...oni su ipak u EU imaju se kome žaliti. Bilo je nekih slučajeva na taj fazon prije koju godinu, pa je bila bager komisija na terenu....

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2015, 17:40 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ja sam u crnu goru isao negdje do. 2008,2009...to mi je bio zadnji put....obisao sve od ulcinja do herceg-novog....iako sam izracunao da sam u dalmaciji proveo ukupno t
6 godina zivota (i jos kao dijete se zaljubio u nju),ipak sam kroz sve ove dogadjaje devedesetih,pa malo citajuci istoriju,smatrao to u cg nekako nasim...srpskim...a kad nesto smatras svojim,onda trpis i prljavije,i dalje i neljubaznije....ni 2006,kad su se osamostili,nije me pokolebala...zamrzice te me nakon ove recenice,ali nije cak ni kad su priznali kosovo!!!!...sve sam im oprastao jer kad nekog volim,takav sam....govorio sam sebi,to je politika narod nije za to,ovo se elita od par ljudi na ovaj nacin spasava od robije za sverc cigarama sa italijom....ali tek nakon prvih sledecih izbora,nakon sto je narod crne gore opet velikom vecinom izabrao te koji su srbiji zabili noz u bratska ledja...tad su za mene umrli za sva vremena i krocio tamo vise nisam,a jedino otuda sto volim je dr radovan karadzic...idem tamo gdje mi je ljepse,blize,ljubaznije...bratski noz u ledja mnogo vise boli nego dusmanski...

Izvinite na politizaciji ali nisam mogao svoj stav drugacije objasniti

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2015, 17:47 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Očigledno da Šlagzija nisu stavili slučajno da čuva časne u samostanu...

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2015, 17:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
:lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2015, 19:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
i njegosa slagazi

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2015, 21:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Jul 2011, 20:55
Postovi: 520
Ljudi cesto pricaju o incidentima u Hrvatskoj, logicno da se bilo kakav desi, odmah ide na naslovnu, ali ja takodje tamo nisam dozivio nikakvo neprijatno iskustvo.
Motiva za odlaskom u CG vise nemam, patriotska prica nikako ne stoji, Slager je to vec objasnio, sto se mora, usluge tice, Hrvatska je stepenicu iznad Crne Gore, to ne treba detaljnije pojasnjavati, svima je jasno.
I ja sam imao negativne predrasude prema Hrvatskoj ali to je splasnulo. Ja u Crnu Goru ne mogu ici iz principa i to ce tako ostati nadam se do kraja zivota, a veliki dio onih koji ne mare za politiku i drustvene promjene ce iz Crne Gore ionako biti otjeran losom uslugom...

Jedan narod se nikako ne moze mrziti i nijedan narod u cjelini nije los, ali svi ti dogadjaji od 2006 pa nadalje, koje je vecina gradjana u Crnoj Gori ipak podrzala, su mi to sve omrznuli, ja ne zelim biti dio toga.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2015, 21:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
U Crnoj Gori sam bio prvi put 2000. godine i ponovo četiri godine kasnije i uvidio sam da se u tom vremenskom razmaku ništa nabolje nije promijenilo. Više nisam išao. Usluga je ostala nikakva, cijene su doduše poletjele u nebo kada su se samo prešaltali sa maraka na eure. More je te 2004. godine u Budvi bilo toliko prljavo da mi se gadilo ulaziti u vodu. Naplaćivali su sve što su mogli. Nervirala me je namrštenost turističkih radnika i prodavača u prodavnicama. Slože facu kao da si im nešto skrivio! U Hrvatskoj takvo nešto nikada nisam doživio. Problema na etničkoj osnovi u Hrvatskoj nisam nikada imao a nakon rata prvi put sam u Hrvatsku otišao već 1999. Prošle godine sam prvi put bio u Istri i mogu vam reći da nije ni približno skupa kakvom je opisuju i bilo je odlično.
Skuplja je Dalmacija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2015, 22:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Schlager je napisao:
Ja sam u crnu goru isao negdje do. 2008,2009...to mi je bio zadnji put....obisao sve od ulcinja do herceg-novog....iako sam izracunao da sam u dalmaciji proveo ukupno t
6 godina zivota (i jos kao dijete se zaljubio u nju),ipak sam kroz sve ove dogadjaje devedesetih,pa malo citajuci istoriju,smatrao to u cg nekako nasim...srpskim...a kad nesto smatras svojim,onda trpis i prljavije,i dalje i neljubaznije....ni 2006,kad su se osamostili,nije me pokolebala...zamrzice te me nakon ove recenice,ali nije cak ni kad su priznali kosovo!!!!...sve sam im oprastao jer kad nekog volim,takav sam....govorio sam sebi,to je politika narod nije za to,ovo se elita od par ljudi na ovaj nacin spasava od robije za sverc cigarama sa italijom....ali tek nakon prvih sledecih izbora,nakon sto je narod crne gore opet velikom vecinom izabrao te koji su srbiji zabili noz u bratska ledja...tad su za mene umrli za sva vremena i krocio tamo vise nisam,a jedino otuda sto volim je dr radovan karadzic...idem tamo gdje mi je ljepse,blize,ljubaznije...bratski noz u ledja mnogo vise boli nego dusmanski...

Izvinite na politizaciji ali nisam mogao svoj stav drugacije objasniti

Svaka cast! Crnogorci pice!
Nikad mi nece biti ugodno u Hrvatskoj, al je blizu i mogu si priustiti. Prosle godine bio na Rabu, za razliku od kontinenta mnogo sam mirnije spavao, nista me nije asociralo na Jasenovac, osjecao sam se stvarno kao turist i kao da su svi tu da meni bude ugodno. Jedne BIH table, par ZG i sve ostalo EU, niko ne jebe nikog, nema galame, kultura i meni najbolji odmor do sad. Kafic na plazi, konobarica me zaboravila na 10 minuta, onda mi donijela kafu na racun kuce, izvinjavala se 10 puta, lezaljke uzmem.kad dodjem na plazu, platim kad krenem na kafu ili kad krenem kuci... Najradije bih i ove godine al me muci zenina trudnoca, ostrvo je ostrvo pa u slucaju neceg gubim doata vremena do kopna

Poslano sa mog V1_Viper_I koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2015, 06:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 2892
Lokacija: još mAlo i tU smo
CG: Turisti i 20h dnevno bez vode
Herceg Novi privukao je ove godine nešto više gostija u odnosu na lane, međutim, njih je dočekao grad bez vode i radovi na šetalištu.

IZVOR: CDM.ME UTORAK, 16.06.2015. | 10:27
Tweet

Da li se "ol inkluziv" letovanje isplati?
Herceg Novi sredinom juna ima dva odsto više prijavljenih gostiju nego lane u isto vreme, pa u gradu trenutno boravi 5.999 turista, javili su iz lokalne Turističke organizacije.

Svi oni koji ostaju do 20. juna moraće da se naviknu na 20-časovni prekid u snadbevanju vodom, a restrikcije traju od 1. juna zbog ugradnje turbina na Hidroelektrani Plat.

Prema podacima TO, u Herceg Novom boravi najviše stranaca, njih 4.377, dok je domaćih 1.622. Većina gostiju je izabrala smeštaj u domaćinstvima i to preko 4.000 posetilaca.
Ipak, goste više neće buditi građevinske mašine, jer počinje zabrana izvođenja građevinskih radova u prvoj zoni, koja traje do 15. septembra, a u drugoj i trećoj zoni radovi će biti zabranjeni od 1. jula do 31. avgusta.

Kako prenosi radio Jadran, ovih dana je vidljivo vraćanje šetališta i obale u prvobitno stanje, nakon što je prekinuta gradnja kanalizacionog kolektora, pa se očekuje, kako su se i obavezali proizvođači , da će sve srediti do 25. juna.

Sanacija šetališta započela je od tvrđave Forte mare do Meljina, a ujedno se obnavljaju i oni delovi javne rasvete koji su oštećeni, a lokalna javna preduzeća Vodovod, Čistoća i Stambeno komunalno još imaju dosta posla da uklone nedostatke na plažama koje nisu zakupljene na saobraćajnicama i javnim površinama.

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2015, 01:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Slika

:evil: :P

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2015, 08:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Crnjak jbt :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2015, 20:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1605
Lokacija: Baile Atha Cliath
Iskustvo sa ljetovanjem u crnoj gori je isto iskustvo kao kad prvi put pomirises smrljivu peechku. Ides dalje i vise se nikad ne vracas tamo. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2015, 00:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
Osim ako nema izbora :D

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2015, 08:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Deda od mog druga nas je uvijek pitao, jeste li danas dobili imalo smrdare :)

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2015, 10:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
chils je napisao:
Osim ako nema izbora :D


Il' kad je kriza
Daj sta das
:lol: :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 548 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 28  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs