banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 00:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 548 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 28  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Jan 2015, 14:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
_зока je napisao:
Da probaš sa druge strane Budve, prema Svetom Stefanu? Ja sam ljetos bio u Rafailovićima i prijatno sam iznenađen. Jeste malo mjesto, seoce ali su plaže dobre i čiste, mirno je, a Budva je na deset minuta šetnje. Mi smo odsjeli kod ljudi iz BL koji imaju tamo pet apartmana http://www.apartmanimontenegro.com/inde ... ka=Pocetak , konkretno u ovom apartmanu tri i imam samo riječi pohvale. Od kvaliteta samog smještaja, blizine plaže (30m) do toga da bukvalo osim hrane nisi morao kupiti ništa, sve ima u apartmanu. Cijena je 30-70 evra po apartmanu, u zavisnosti od doba godine i apartmana.

Рафаиловићи су скроз ок. Нисам био дуго али ако бих ишао и притом морао да платим, то би био јако ужи избор. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2015, 16:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2874
I kroz onaj tunel do Kamenova i Milocera...Super plaze...Takodje ima jedna plaza kad se krene prema Svetom Stefanu,voda kristalno cista,ali ne mogu se sad sjetiti naziva...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2015, 16:25 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Kamenovo je ona plaža odmah iza tunela? Jbt, nevjerovatna voda. Kao sa razglednice sa Kariba. I toplija nego u Rafailovićima....Samo je ona rizla na plaži jebeno vrela....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2015, 16:36 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Dok se nisam odvažio zadnjih desetak godina da ljetujem ponovo u HR,obišao sam (skoro) čitavo crnogorsko primorje,i mogu reći samo da je Ulcinj-nenadjebiv!!

Ništa ALI NI SLIČNO,o nema,čak ni u HR,na čijem primorju sam 6 godina života proveo!!!....mislim naravno na Veliku plažu u Ulcinju i 12 kilometara pješčane plaže!!!

Problem je bio samo taj što smo ljetovali u Baru (Šušanj),pa sam samo jedan dan bio tamo i tek na kraju dana skontao kako to tamo funkcioniše :( :( :(

Do 18h sam šizio,svu tu vanvremensku ljepotu nisam mogao ni primjetiti,jer nijednu srpsku riječ nisam čuo,samo albanski jezik :angry4: :angry4: :angry4:

Međutim,negdje pred polazak uzmem kćerkicu za ruku,da malo prošetamo,naravno,ne svih 12 kilometara,ali bar malo....I negdje nakon 20-tak minuta plaže,naiđem na nevidljivu granicu između dvije civilizacije,dva svijeta....Sve naši ljudi,naš jezik.....Znači,ko god ode na Veliku plažu,nek ne ostane odmah kod Hotela Otrant,već nek ide u pizdu materinu odatle,i uživaće na najboljoj plaži na Jadranskom moru....

PS I da ne jedem govna previše i ne griješim dušu,nisam ja ni na ovom šiptarskom dijelu imao ni najmnaji problem,naprotiv...Više psihološki.....Čak mi se jednom desilo kad smo izašli iz vode,da nam je vjetar odnio i suncobran i stvari,Albanac to sve pokupio,i kad smo izašli iz vode "objašnjava" mi na albanskom šta se sve izdešavalo,a ja gledam u njega ko konj,naravno :( :( :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2015, 16:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11352
Lokacija: PL / BL
Hoces da kazes uLJcinj? 8) Jbg, svugdje ima ljudi i ljudi.
Moji poznanici iz PL vec nekoliko godina idu za Ulcinj. Odusevljeni svim aspektima.

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2015, 16:48 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Meni su ljudi pričali da su ih Šiptari tamo držali kao kap vode na dlanu.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2015, 16:50 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ma nema dalje...vjeruj da je i meni bilo muka što ne znam onom Albancu što nam je skupio stvari bar reći HVALA :( :(

Ko me jebe kad sam Srbin pa na albanskom samo znam Ćivša Nona :( :( :( :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2015, 16:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11352
Lokacija: PL / BL
Schlager je napisao:
na albanskom samo znam Ćivša Nona


:lol:
Ja znam jos verziju Ćivša Motre :lol:

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2015, 16:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2874
_зока je napisao:
Kamenovo je ona plaža odmah iza tunela? Jbt, nevjerovatna voda. Kao sa razglednice sa Kariba. I toplija nego u Rafailovićima....Samo je ona rizla na plaži jebeno vrela....

Jest,jedino zna biti ruzno kad voda nanese travuljine :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2015, 16:53 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
mirdza je napisao:
Schlager je napisao:
na albanskom samo znam Ćivša Nona


:lol:
Ja znam jos verziju Ćivša Motre :lol:
Al' ste poliglote :lol:
pingvin je napisao:
_зока je napisao:
Kamenovo je ona plaža odmah iza tunela? Jbt, nevjerovatna voda. Kao sa razglednice sa Kariba. I toplija nego u Rafailovićima....Samo je ona rizla na plaži jebeno vrela....

Jest,jedino zna biti ruzno kad voda nanese travuljine :D
Nije se desilo dok sam bio tamo...Ja sam uglavnom tamo bio u prijepodnevnim časovima.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2015, 17:46 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17149
Lokacija: Q5HW+6W
mirdza je napisao:
Schlager je napisao:
na albanskom samo znam Ćivša Nona


:lol:
Ja znam jos verziju Ćivša Motre :lol:

Znate majku i sestru... dovoljno da na'ebete :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2015, 17:58 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Može i tetka...Ćivši nona teze :)

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2015, 18:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9302
Schlager je napisao:
Ma nema dalje...vjeruj da je i meni bilo muka što ne znam onom Albancu što nam je skupio stvari bar reći HVALA :( :(

Ko me jebe kad sam Srbin pa na albanskom samo znam Ćivša Nona :( :( :( :(

"Faljimenderi" - hvala.
"Ska pr se" - nema na cemu.
Čka - sta, molim.
Motra je cini mi se sestra, a nona majka.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2015, 18:11 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
To "Čka" bi mi bilo nekako neprijatno da izgovorim otkad sam član ovog foruma! 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2015, 18:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4169
Lokacija: Banja Luka
despot777 je napisao:
inače smještaj mi je bio u hotelu Castellastva... hotel jeste malo stariji, ima onaj štih 80-ih, ali je sve čisto, klima, TV...i tad je bio povoljan cijenom...eto...
Bio sam tamo prije jedno 6-7 godina, upamtio sam da im je švedski sto tada bio odličan.

breskvica je napisao:
a blizu su i neke plaze Trsteno i Ploce koje su navodno super
Dok sam radio u CG otišao sam jednom maksuz da vidim Jaz i te plaže. Trsteno i Ploče su zavučene i izolovane, lijepa je priroda. Na Trstenom je taj dan baš bilo krcato, milion ljudi, jahte, gliseri. Fina mala pješčana plaža, voda ekstra čista, par kafana i restorančića. A Ploče su sve gole stijene, uostalom vidiš na slikama, kad su morali bazene praviti na samoj plaži, koliko je more nepristupačno tu, ima bukvalno 15 metara šljunkovite plaže. Ali meni se dopala priroda i pogled.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2015, 19:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
davorr3 je napisao:
despot777 je napisao:
inače smještaj mi je bio u hotelu Castellastva... hotel jeste malo stariji, ima onaj štih 80-ih, ali je sve čisto, klima, TV...i tad je bio povoljan cijenom...eto...
Bio sam tamo prije jedno 6-7 godina, upamtio sam da im je švedski sto tada bio odličan.


Da, i kod mene je bio švedski sto takođe odličan, nije neki veliki izbor ali je klopa bila kvalitetna...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2015, 23:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2006, 11:47
Postovi: 1094
Lokacija: tamo daleko
ee tema pravo zivnula :) E Zoka cula sam za te Rafailovice (jedu mi se rafaelo kuglice kad procitam naziv :D ) i pise tamo kao mora obavezno smjestaj sa vlastitim parkingom jer ga inace nema, i ide se uzbrdo dosta..
I to je mozda jedna opcija i pregledacu ponude jos jednom.. a plaza Jaz mi je nekako po lokaciji bila idealna, jer je odmah kod Budve ali i blizu Tivta/Kotora tj Boke Kotorske, samo opet se mora autom stalno. Mada je taksi do Budve navodno 5 eur u jedan pravac, tako mi pisali iz hotela, ako se naruci u hotelu taksi..

Despot nemam pojma procitala sam dosta pohvala za Petrovac a mene eto nesto ne vuce, gledala sam slike drugarice koja je bila ljetos i sta znam..a ne pada mi na pamet da se uprtim ko magarac pa pjeske pola km do plaze ili autom po vrucini cimanje tamo vamo..i to sa dvije male nestasne djevojcice :)
A blizu tih plaza Lucice, Kamenovo itd nema nesto puno smjestaja

a na samoj plazi Jaz sam nasla ovaj pansion/Hotel, vlasnik je ekstra ljubazan barem preko mail-a, ali dobro i mora da bude..cijena nije mala ali je na prema hotelima u CG (koji su djelimicno bezobrazno skupi sto me nervira kod njih) opet OK
http://www.poseidon-jaz.com

Mozda se i nadje neko ko je bio pa javi utiske, ili zna nekog od nekog ciji je neko bio :D

_________________
Majka je ono što si, Majka je ono ko si, Majka je ona dubina u nama
Majka je ona suština sama, Majka je životu mati, Majka je da nas zauvijek prati
Majka je naša ljubav i raj
Majka je naš početak i kraj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2015, 01:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5338
Lokacija: Wien, Österreich
_зока je napisao:
Može i tetka...Ćivši nona teze :)

NAdogradnja:
Chivsha nona mahan shkari :).

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2015, 09:16 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2006, 11:47
Postovi: 1094
Lokacija: tamo daleko
[quote="breskvica"]a blizu su i neke plaze Trsteno i Ploce koje su navodno super [/quote]Dok sam radio u CG otišao sam jednom maksuz da vidim Jaz i te plaže. Trsteno i Ploče su zavučene i izolovane, lijepa je priroda. Na Trstenom je taj dan baš bilo krcato, milion ljudi, jahte, gliseri. Fina mala pješčana plaža, voda ekstra čista, par kafana i restorančića. A Ploče su sve gole stijene, uostalom vidiš na slikama, kad su morali bazene praviti na samoj plaži, koliko je more nepristupačno tu, ima bukvalno 15 metara šljunkovite plaže. Ali meni se dopala priroda i pogled.[/quote]

i kako ti se svidio Jaz, nisi napisao utiske? Jesi vidio ili cuo za ovaj Hotel Poseidon koji je u uzem krugu, na samoj plazi Jaz s lijeve strane tj kad se gleda prema Budvi, gdje je sitni sljunak.. :fadein:

_________________
Majka je ono što si, Majka je ono ko si, Majka je ona dubina u nama
Majka je ona suština sama, Majka je životu mati, Majka je da nas zauvijek prati
Majka je naša ljubav i raj
Majka je naš početak i kraj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2015, 22:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Apr 2015, 10:10
Postovi: 153
Uf, tek sad vidim da imate temu i o CG. A dosta sam toga vidio po CG, najviše Bar i okolica. Ulcinj je vidim dosta spominjan, naravno vrlo lijepo. Mislim, uopč netreba podcjenjivat crnogorsko more, isto je kao hrvatsko, talijansko, bosansko, slovensko (lol), itd., samo što je jeftinije. Eventualno Budva koja je stvarno skupa, sv. Stefan je isto skup, ovo ostalo kad usporediš cijene s hrvatskim primorjem je bagatela. Svakako, ako vam se ikad otvori mogućnost, samo naprijed, nećete zažalit ;)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 548 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 28  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs