banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 08:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 548 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Mar 2010, 16:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2006, 11:47
Postovi: 1094
Lokacija: tamo daleko
blaf77 je napisao:
Kotor je lijep, neces se pokajati (zbog tog dijela), samo imaju problem sa vodom, ili je nema po danu ili je slana. Osim ako ne nadjes dobrog domacina koji je to sam sebi rijesio kako treba. Na kupanje ces morati ici negdje dalje jer je u gradu guzva i prljavo (na Plave horizonte, Prcanj...)
Sto se tice ljudi i usluga, najkrace receno - ja tamo vise nikad.


dje si komsoooooo, oces doci na pokrivanje kuce hehe :wink: e sto se tice ovog, primjetila sam da dosta njih sto izdaju apartmane naglase da imaju sopstvenu vodu ...
gledala sam apartmane u becicima i sveti stefan i oni sa 4 zvjezdice super izgledaju , barem preko slika a i plaze na slikama izgledaju dobro, tamo je ipak otvoreno more?

sta mislis mozda je bolje da boravimo u Kotoru ako budemo isli? I ja bih rekla da ce mi se jako svidjeti taj gradic..jer je bas po mom ukusu.
Da cula sam za PLave horizonte da je fina plaza, pjeskovita, ali je jako dosadno nema nista tamo.

Sto se tice njihove (ne)ljubaznosti citala sam iskustva stranih turista, stranice na njemackom jeziku recimo ili ruskom (koliko kapiram) i engleskom i oni opet kazu da su ljubazni..mozda se vise trude kod stranaca? A opet zavisi i na koga se naleti..

Voljela bih samo da odem i stvorim sopstveno misljenje..ali opet ne bih da bacam pare, islo bi nas dosta a i nije toliko blizu..

_________________
Majka je ono što si, Majka je ono ko si, Majka je ona dubina u nama
Majka je ona suština sama, Majka je životu mati, Majka je da nas zauvijek prati
Majka je naša ljubav i raj
Majka je naš početak i kraj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2010, 16:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
moras da razumijes jedno a to je da se crnogorski turisticki mentalitet formirao davnih 60ih na radnicima iz kursumlije nisa i prokuplja kojim je sam odlazak na more bio nesto poput odlaska jovana mamedovica na pecanje po sibiru i naravno nikad nije bilo prituzbi. traziti standard usluge a znam za standarde drugih kontinenata na nasem primorju je idiotluk ako hoces uslugu i super cisto more onda pravac Azija pa bujrum zavisi od platezne moci ili Bali ili Sri Lanka ili Zanzibar ili Malezija i na karaju maldivi platis al nema NEMA ima makar sef u land rover sjeo i otisao po to. A CG ako hoces bas odmor Sveti Stefan plati i sve je tu al deru a nemaju osnova

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2010, 16:33 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2006, 11:47
Postovi: 1094
Lokacija: tamo daleko
bila sam u Grckoj, npr Rodos i tamo je voda bila providna :lol: ne more cisto ko suza u oku ..uh kad se sjetim te ljepote
Mislim hocu ja u Grcku na Krf (ima tema) najradije ali ako vec idemo u obilazak trebinja i hercegovine..

Sto se tice Azije i ti ga pretjera, znas ti posto je to? Cuj Maledivi, Bali, nisi ti ni lud koliko pises blesavo :D Uh kad bih mogla birati daleke destinacije ne znam sta bih prije..joj bem te sirotinjooooooo :lol:

To i jeste problematicno, ja imam zahtjeve ..a sada ispada da ko je god bio zadovoljan u CG = nije bio nigdje drugo i ne zna za bolje, ili kako? :-? Mislim da se neki ni ne usude napisati da im je bilo ok :lol:

Sto se tice Sv. Stefana nije istina da je toliko skupo, evo imam ponudu za apartman (4 zvjezdice) apartman sa 3 (!) spavace sobe, kuhinja, trpezarija i 2 terase, znaci za 6 odraslih, 2 kupatila itd..300 m od plaze Sveti Stefan, od 27.08 90 Eur dan
Ovo je za mene apsolutno ok, po osobi nas izadje 18 eur dan. Djeca gratis..

_________________
Majka je ono što si, Majka je ono ko si, Majka je ona dubina u nama
Majka je ona suština sama, Majka je životu mati, Majka je da nas zauvijek prati
Majka je naša ljubav i raj
Majka je naš početak i kraj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2010, 16:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Evo, konacno se setih kako se zove ovo mesto, jedino na koje bi otisla, ako bi me neko puskom terao da idem u CG. :)

Bigova ili Bigovo

Malo ribarsko mesto, izmedju Tivta i Budve.

Slika



http://www.bigova.com/sr Apartmani super izgledaju.

Po komentarima na drugim forumima i po slikama s net-a, deluje mi kao lepo, mirno i cisto mesto.
Reklo bi se, savrseno mesto za nudizam, onima koji ne vole nudisticke plaze. :)

http://good-times.webshots.com/album/209344778QdWVtI
http://kordics.zenfolio.com/p537270911

U svakom slucaju, hrabra ideja, taj odlazak u provod, u CG! :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2010, 16:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
samo pisem o onome o cemu znam jedino od mjesta gdje je bas skupo su maldivi a sve ostalo je jako pristupacno ako imas povoljnu kartu

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2010, 17:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31199
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ja bih preporucio ljetovanje na nekom mjestu u bokokotorskom zalivu. Pun je predivnih privatnih plaza, a Kotor je blizu. Inace nisam zahtjevan po pitanju standarda, ali bojkotujem Smrdogorce zbog priznanja Kosova.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2010, 17:13 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 21 Mar 2010, 22:16
Postovi: 9
Ne! Crnoj Gori.
Oni su donji.
Treba furati u Grcku, kod njih je sve u pola cijene od kako im je drzava bankrot.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2010, 17:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
ako vec ides u hercegovinu pogotovo trebinje budi tamo a kad ti je do kupanja spici do dubrovnika taman ima stari grad nauzivajte se i to je to
blizu je mozete svaki dan tamo
a onda otidji jedan dan do herceg novog da vidis tuge i jada pa ako ti se i dalje bude islo samo izvoli
bio sam svuda dole dosta puta i sve gore od goreg je i svake godine sve gore rekao sam si nikad vise
al boze moj sve treba probati
a istina je sto kazu da onaj kome je tamo ok nije vidio bolje bez uvrede ikome
P. S.

U Budvi ti već od prije podne plivaju kondomi i fekalije po površini vode, izgleda kao ostrvca, gomilice, odvratno!
I tako svaki dan...pa ako je to, hladna kafa od 2€ sa nečim bijelim što šlag nije i konobar koji ti fizički prijeti (u m-v svakom lokalu) tvoje viđenje ljetovanja, ili si prosto mazohista, toplo ti preporučujem MNE.
Inače nema nijedan razuman razlog za tu egzibiciju...
Pozdrav

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2010, 21:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Odlaskom u CG nudis svojoj cerkici 80% sansu od stomacnog virusa. Sama bih se i usudila na taj trip ali sa djetetom ni u ludilu.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2010, 21:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
nakon ovih odgovora, ja je ni na karti vise ne bih trazio. :D ako ides u MNE, moras biti spremna na sve. bio sam u becicima nekad davno i mogu reci da je plaza pjescana, cista i da je more cisto, ne znam da li se ista do danas promijenilo. sto se tice smjestaja, moj ti je prijedlog da kad tamo dodjes da tek tad trazis smjestaj, jer mozes da vidis koliko je daleko od plaze, ima li vode stalno, ima li parking, i mozda cak nadjes i jeftinije nego preko interneta. ni pod razno ne trazi preko interneta, jer neces sigurno dobiti ono sto su ti nudili. nemaju vode, osim onih kuca koje su same sebi napravile bazen i ima vode nonstop. sto se usluge tice, kako gdje, ali u vecini slucajeva, nista pozitivno.

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2010, 22:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2006, 11:47
Postovi: 1094
Lokacija: tamo daleko
joj ajkulo..da i to sam cula ali kontam pa nemoguce ako se pazi? :( mislim flasirana voda ovo ono? i otkud ti stomacni virusi? zar je moguce da je to jos uvijek problem? cula sam da je prije bilo slucajeva..
nasi poznanici koji su bili par puta sa djecom nisu imali problema..

winstonwolf haha u pravu si, iako njih je bas lako naci na karti tol`ka zemlja, sve i da necu moram ih uociti :D
e vidis i ja sam cula bas za Becice (i od njih par za plazu Sveti Stefan) da je cista, da je more super itd..pa sam zato bila optimista..Zato AKO onda tamo...A u Becicima je bas jedan apartman gdje sam poslala upit pa me baba iznervirala..ajd jeste kao 4 zvjedice (Imaju svoj bazen znaci nema frke sa vodom) ali ej ona meni pise 150 eur dan, a na drugoj stranici za isti period pise 85 eur dan :confused2: onda mi kaze jao oprostite kao zabunila se u datumu ..

Kao sto sam napisala vecina njih napise ako ima svoj bazen sa vodom..a pretezno svaki bolji apartman/vila imaju, jer je to veliki problem tamo
A kazu da su apartmani oko S.Stefana svi max. 350 m od mora, jer se nalaze ispod magistrale. Tako mi rece jedna sto je godinama ljetovala kod SS i bila uvijek zadovoljna

Ma nemam pojma, najradije bi nedje na selo u prirodu, pod neku sljivu i debeli hlad, uspem tople vode u lavor kilu morske soli i Bog da te vidi :lol:
a jeftino prodjes..i to jos svako vecer janjetina sa raznja :D

Hugolina dobro ti ovo sto si iskopala, zvuci ok..jos ako ima golotinjeeee :wink:

_________________
Majka je ono što si, Majka je ono ko si, Majka je ona dubina u nama
Majka je ona suština sama, Majka je životu mati, Majka je da nas zauvijek prati
Majka je naša ljubav i raj
Majka je naš početak i kraj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2010, 22:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31199
Lokacija: Je Suis Ahmed
WinstonWolfe je napisao:
nakon ovih odgovora, ja je ni na karti vise ne bih trazio. :D ako ides u MNE, moras biti spremna na sve. bio sam u becicima nekad davno i mogu reci da je plaza pjescana, cista i da je more cisto, ne znam da li se ista do danas promijenilo. sto se tice smjestaja, moj ti je prijedlog da kad tamo dodjes da tek tad trazis smjestaj, jer mozes da vidis koliko je daleko od plaze, ima li vode stalno, ima li parking, i mozda cak nadjes i jeftinije nego preko interneta. ni pod razno ne trazi preko interneta, jer neces sigurno dobiti ono sto su ti nudili. nemaju vode, osim onih kuca koje su same sebi napravile bazen i ima vode nonstop. sto se usluge tice, kako gdje, ali u vecini slucajeva, nista pozitivno.


Ovo je meni normalno, svako ko je isao u CG na more prošparta tih par gradova i nađe nešto što mu odgovara. Oni što nude smještaj stoje duž puta sa tablama u ruci i na licu mjesta možeš da se informišeš.

A što se tiče smeća koje pluta po vodi, ono je oduvjek tu. Nekada većega, a nekada manjega inteziteta. Plima donese, oseka odnese.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2010, 22:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
breskvica je napisao:
Hugolina dobro ti ovo sto si iskopala, zvuci ok..jos ako ima golotinjeeee :wink:

Nisam bas sigurna da ima golotinje, ali ja bi se tamo skidala, jer mislim da je pustos. :D
Inace, ja ne idem na nudisticke plaze, vec na te 'divlje' plaze gde nema nikoga, pa si tamo dam oduska. :)

Sve ovo sto ti pises, navodi na zakljucak da koliko god te mi odvracali, ti si bas zapela po svaku cenu ici tamo. :D
Zasto onda trazis pozitivno iskustvo, kad pored ovoliko negativnih i dalje zelis ici tamo? :)

Nego se ti zaputi, pa ono, ne znam sta toliko grozno moze biti. Ako ti verujes u to da ce biti super, verujem i da hoce. ;)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2010, 23:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2005, 08:11
Postovi: 3226
Lokacija: Banja Luka
Ja uglavnom imam losa iskustva! :-?

_________________
Umjetnost je ono sto neko kaze da je umjetnost! :painting:
Freak_on_a_leasH je napisao:
...svima vam treba odvalit jednu konceptualnu samarcinu da se vratite tamo gdje vam je mjesto.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2010, 23:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2006, 11:47
Postovi: 1094
Lokacija: tamo daleko
block de preciziraj to malo, ako imas vremena :D hugolino ma izgleda da cu se ohladiti a nisam se ni zagrijala :lol:
jos sam sada citala ovu temu , decki sa politike ce me jos najprije odvratiti :lol:
viewtopic.php?f=50&t=47316&start=0

_________________
Majka je ono što si, Majka je ono ko si, Majka je ona dubina u nama
Majka je ona suština sama, Majka je životu mati, Majka je da nas zauvijek prati
Majka je naša ljubav i raj
Majka je naš početak i kraj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2010, 23:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31199
Lokacija: Je Suis Ahmed
E sada što se tiče politike, u mom slučaju Hrvatsku ću bojkotovati dok sam živ, a CG dok Smrdogorci ne odu sa vlasti i ne dođu pravi đetići, kojima je obraz na prvom mjestu.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2010, 00:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Kad si zapela, a ti idi;
Moću ti reći: "Rekao sam ti..."

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2010, 01:01 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2009, 20:51
Postovi: 638
Lokacija: Banja Luka
Ja sam bila ljetos u Igalu, voda jeste prljava, rano ujutro zna biti cista, ali popodne kad je vise ljudi u vodu, sva trava sa dna se otkine i pluta po povrsini, tako da kad se izadje iz vode potrebno je biti par minuta pod tusem da se to sve sapere sa tijela, sto se tice smjestaja, ja sam isla sa rukometnim klubom tako da sam placala minimalac, hrana extra, apartman 5 min od plaze... uglavnom mi je bilo ok :)

E sad imaju i u Igalu extra uredjene i ciste plaze, ljudi svako jutro sve ciste, trave nema, pjesak je pod spagu, ali naravno takav ugodjaj papreno kosta :cat:

Prije 7 godina sam bila u Becicima, tamo je stvarno super, lijepo je mjesto skroz... voda je uglavnom bila cista, znalo se desiti da poslijepodne naidje 'talas' prljavstine, sad ne znam da se oko toga sta promijenilo...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2010, 02:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5338
Lokacija: Wien, Österreich
Bio sam zadnji put prije 12 godina u CG i otkako sam dobio mogucnost otici u HR, vise se ne spustam dole.
Ne znam sta je to toliko zanimljivo na SV. Stefanu, plaza je umjetno napravljena, nema bilja , tako da ako se duze od 3 sekunde ne pokrenes capi te neka ribica u plicaku, a malo dalje malo veca ribica, nema ni hlada,a sunce przi ko na ekvatoru( bio sam na suncu 15 minuta namazan kremom i jedva prezivio noc).Samo poluostvrce jeste lijepo i romanticno, a mozes ga pogledati nakon sto platis ulaz( tad je bilo 10 DM , a sad ne smijem ni pomisliti koliko je), samo sto ti tamo neces biti smjestena i nemas nista od toga.
Drugi su ti vec napisali o ostalim stvarima, tako da se ne ponavljam.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2010, 20:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Sep 2004, 11:42
Postovi: 2355
Lokacija: Mejdan, kod Flavea na gajbi
ne da mi se sve citati, ali u cg sam bila jednom i rekla sebi da cu radje ostati u gradu i kuhati se nego ici u cg na more.
cg nikad vise!!!

_________________
DA, JA SAM SEXUALNO ISFRUSTRIRANA OSOBA!!!
verliebt in berlin


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 548 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs