banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 11:35

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 137 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Sep 2013, 05:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Bio Mejdan je napisao:
I mene interesuje zna li neko koje je najbolje ili najpovoljnije rjesenje za liniju Banja Luka Minhen


http://www.kantic-touristik.com/

66e je povratna karta
voze svaki dan

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2013, 06:14 
Jebotepatak, a najjeftinija povratna do Hamburga 185 ojra...mislim jeste to krajnji sjever, ali opet...

Citiraj:
Bakic?

Ciganija i smecari, bar sam tako cuo...


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Sep 2013, 08:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
TensSa, a od Münchena do HH vise kilometara nego od BL do M :D

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Sep 2013, 00:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Istrazivala sam malo po internetu i, prema onom sto nadjoh, ne postoji nikakva nocna veza Banja Luka--->Zagreb. Niti aubosum niti vozom.
Bila sam ovdje: http://voznired.akz.hr/VozniRed.aspx?lang=
i ovdje: http://www.hzpp.hr/voznired

Naime, trebalo bi da budem najkasnije (i idealno) u 06.00 ujutru tamo, a ne vidim nacin.
Naravno, dosao bi u obzir i neki dolazak 03.00-06.00...
Ima li neko neki drugi link, info, bilo sta...? Znam da je najbolje nazvati AStanicu kod nas posto je moguce da ima nekih "poludivljih" linija, ali ne znam koliko je to pouzdano, a meni je bitno da jeste jer hvatam avion.

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Sep 2013, 00:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Ipak sam iscackala nesto. http://www.autobusni-kolodvor.com/sarajevo_zagreb_2_3650.aspx
http://www.croatiabus.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=2&Itemid=106&lang=hr
Cudno mi je jedino sto ovu liniju ne pokazuje pretrazivac Autobusnog kolodvora Zagreb (mozda ime veze s tim sto stoji u napomeni da Kolodvor informise samo o linijama prevoznika cije karte se mogu kupiti na salterima Kolodvora, a ovaj Croatia-Bus, izgleda, sve grabi sebi), i ne svidja mi se sto BL nije polazna stanica, ali ajde...!


Ipak ima nade...

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Sep 2013, 01:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1620
Lokacija: дебља страна Елта кабела
skitnica je napisao:
Cudno mi je jedino sto ovu liniju ne pokazuje pretrazivac Autobusnog kolodvora Zagreb...

Приказује, само треба обрнути полазиште и одредиште. :)

Ишао сам тим бусом у 3:15 - кренуо је тачно у минут из БЛ и тачно у 6:00 је стигао у ЗГ. Значи, не би требало бити проблема, ако је стизање на авион у питању.

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Sep 2013, 01:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Hvala na podjeli iskustva. :)

Evil_Dead je napisao:
Приказује, само треба обрнути полазиште и одредиште.

Ne, ne pokazuje za tamo neki novembar kad meni treba.
A vidim da pokazuje za sutra. Nadam se da to ne znaci da ce ukinuti liniju do tada.

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Sep 2013, 01:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1620
Lokacija: дебља страна Елта кабела
Пази стварно, на сајту ЗГ колодвора приказује само до 28.11... остали датуми прекрижени. Распитај се и на АС и у Кроација-бусу да ли ступа на снагу нови ред вожње можда, а можеш и у сарајевском Центротрансу, они возе у кооперацији, ја сам њиховим бусом ишао.

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Sep 2013, 10:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Poslala sam mail ZGKolodvoru
iako
na sajtu Croatia Busa nude kupovinu karte preko neta za taj datum tako da izgleda da linija ipak opstaje i u novembru.

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Sep 2013, 11:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Dec 2008, 15:19
Postovi: 396
Lokacija: New York
Evo red voznje iz Gradiske, svakodnevno. Neki dan mi zena na salteru napisala. Lijepo sam podijelio, valjda cete se snaci :D
Zelena boja dijeli autoprevoznike (znam da je prvi Centrotrans, za druge ne znam). Prva kolona sa lijeve strane pokazuje kad polazi iz Gradiske, druga cijenu karte u jednom smjeru, treca cijenu povratne karte i cetvrta kad krecu iz Zagreba. Ako neko ne moze da shvati onda.. je*iga. :D Valjda ce nekome biti od pomoci.
Za polazak iz BL dodajte 45-60min raniji polazak (ako krece iz Gradiske npr u 09.45h onda iz BL krece oko 08.45-09.00h)

Slika

_________________
But if you never try, you'll never know - Coldplay


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Sep 2013, 14:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Da, to u vrhu papira je ono sto meni treba. Taj Bus polazi iz Sarajeva, u BL je u 03.15, u Gradisci u 04.00, kako vidim, a u ZG u 06.00. Lijepo, samo da tako ostane i u novembru.

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Sep 2013, 10:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Dobila sam e-mail odgovor od Autobusnog kolodvora ZG da sacekam 01.10 (sutra) kada ce se znati novi red voznje, gdje ce mozda biti promjena za ovaj termin. A joj!
Javicu sta je bilo. :lol:

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2013, 11:23 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 01 Nov 2013, 11:02
Postovi: 2
Zna li neko dali ima autobuska linija iz BL za Kozaru, do spomenika tacnije? Zvao sam autobusku stanicu ali mi zena kaze da ni jedan bus ne ide gore sa stanice, pa me zanima dali neko zna dali ide mozda od elektronike ili sta slicno, ili ima li kakav redovan prevoz za tamo bilo kad. Ima li barem iz Prijedora?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2013, 18:04 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 01 Nov 2013, 11:02
Postovi: 2
dado289 je napisao:
Zna li neko dali ima autobuska linija iz BL za Kozaru, do spomenika tacnije? Zvao sam autobusku stanicu ali mi zena kaze da ni jedan bus ne ide gore sa stanice, pa me zanima dali neko zna dali ide mozda od elektronike ili sta slicno, ili ima li kakav redovan prevoz za tamo bilo kad. Ima li barem iz Prijedora?


I niko pojma nema o ovome? Znam da ima neki iz PD-a ali samo nedeljom u 9. Zna li neko barem ima li taksi iz kozarca do gore ili sta slicno? Inace cu morati pjeske od kozarca ili gledati da ustopiram nesto :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2013, 12:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Feb 2009, 01:51
Postovi: 318
Lokacija: Banja Luka
Mislim da nemaš ništa direktno iz BL za Kozaru, barem nije bilo 2010. Stopiranje je skroz ok ali u ovim jesenjim danima mislim da je slaba frekvencija saobraćaja. Najbolje ti je doći do Kozarca pa cimati lokalne taksiste i pregovarati, zaista ne znam koliko bi naplatili.

_________________
Klauss

“Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.”


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2014, 18:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2010, 10:50
Postovi: 1101
Повратна карта за Београд и пошто нема те теме,чисто да провјерим,воз за исти су укинули ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2014, 13:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Feb 2009, 01:51
Postovi: 318
Lokacija: Banja Luka
Nema voza za Beograd.
Jedina opcija ti je bus, vidim na stranici Neobasa da je povratna oko 64 KM, za studente 56 KM.

_________________
Klauss

“Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.”


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2014, 16:16 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2013, 16:03
Postovi: 292
Šta je sa onim autobusom što je išao koridorom, je li ta linija još aktivna? Bila je neka baš povoljna cijena.

_________________
Um caruje dok snaga ne popizdi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2014, 16:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Smiljic vozi koridorom
Ne znam kakva je cijena

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2014, 16:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Feb 2009, 01:51
Postovi: 318
Lokacija: Banja Luka
Vozi i Neobas, imaš sve na sajtu, msm da je cijena ista bez obzira na rutu.

_________________
Klauss

“Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.”


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 137 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs