banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 50 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Zlatibor
PostPoslato: 25 Maj 2009, 10:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
Jel bio ko od vas na Zlatiboru u ljetnoj sezoni? Kakve su cijene u hotelima? Smjestaj preporuka za 4 osobe? Da li apartmen ili hotel? ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zlatibor
PostPoslato: 25 Maj 2009, 10:43 
vec nekoliko godina idem ljeti pored mora, i na planinu. uvijek je to zlatibor... fenomenalno.. stvarno prekrasan odmor, bas pravi, s obzirom da se na moru nikada ne mozes tako opustiti i odmoriti.. setnje, kafici, otvoreni bazen.. budem u privatnom smjestaju... odmah blizu centra, rijec je o sobama... hranim se vani.. idu i neki moji prijatelji.. stvarno, sve preporuke da odes...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zlatibor
PostPoslato: 25 Maj 2009, 10:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
majlili, mozes li mi reci koliko placas smjestaj za koliko dana?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zlatibor
PostPoslato: 25 Maj 2009, 11:00 
vila simsir, u samom centru zlatibora... imas na netu sve informacije i fotke da pogledas... a poslacu ti pp opsirnije. :wink:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zlatibor
PostPoslato: 25 Maj 2009, 11:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
Moze li mi neko pomoci pretvoriti dinare u evre... :D 1ojro je ..... kolko? Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zlatibor
PostPoslato: 25 Maj 2009, 11:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
http://kursinfo.bankaustria.at/gatekeep ... %3dDevisen

1€ = 92 dinara :cat:

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zlatibor
PostPoslato: 25 Maj 2009, 11:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
Grazie! Slika

Odoh sad sabirat. Dje digitron... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zlatibor
PostPoslato: 25 Maj 2009, 12:05 
xe.com

Nemash greshke, samo ukucaj cifru i to ti je to.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zlatibor
PostPoslato: 25 Maj 2009, 12:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
I ta stvar nije losa. Hvala tensSa. :) Vidi se da si poslovan covjek. :D :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zlatibor
PostPoslato: 26 Maj 2009, 23:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
Bio sam ja prije 2-3 sedmice i evo slika viewtopic.php?f=48&t=42577

Inače, cijene su im povoljnije nego u BL. U centru Zlatibora se može jesti za manje para nego u BL. Na žalost bio sam 3 dana i nisam stigao sve obići. Iduće godine ili možda opet ove godine odem ponovo ali sa ciljem da prehodam barem 50km u 2 dana...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zlatibor
PostPoslato: 28 Maj 2009, 21:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
mangia je napisao:
Bio sam ja prije 2-3 sedmice

osjecas li zavist kako se siri vazduhom ? :lol:

salu na stranu, moji rodjaci su nekoliko godina za redom za vrijeme godisnjih odmora isli gore, vracali se tamniji nego vecina sa mora, a samo su setali stazama (valjda je u pitanju vjetar) i bili su odusevljeni
i oni spomenuse kako je hrana jeftinija nego u BL, drago mi je da je to ostalo tako
samo me interesuje koliko se sad krece smjestaj gore? naravno privatni me interesuje

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zlatibor
PostPoslato: 29 Maj 2009, 17:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
Idu od 8 evra po krevetu pa na više. Što se mene tiče, mogu biti da nikada u životu ne vidim više more.. Planina zakon... Nema gužve, nema pijanih klinaca koji ti galame pod prozorom, nema gostovanja zVezda granda...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zlatibor
PostPoslato: 29 Maj 2009, 17:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
mangia, mozes li reci gdje si ti boravio, u hotelu ili u privatnom smjestaju? Koliko si platio sobu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zlatibor
PostPoslato: 20 Avg 2009, 18:50 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Avg 2009, 15:43
Postovi: 81
Lokacija: Rajkovaca
Leona je napisao:
Jel bio ko od vas na Zlatiboru u ljetnoj sezoni? Kakve su cijene u hotelima? Smjestaj preporuka za 4 osobe? Da li apartmen ili hotel? ...

Sad sam na Zlatiboru, uplatila sam 7 dana Cigota program u istoimenom hotelu. Za mene i moje dete polupansion je cca 63500 dinara. To je kao program za mrsavljenje, ali mi ga ne postujemo u potpunosti nego od svega ponudjenog smo izabrali ono sto nama odgovara a to je bazen koji je za goste hotela dostupan od 14-19h za slobodno plivanje a prepodne je to cas vezbanja od 45 minuta. Ako ste na tom njihovom programu onda imate celi niz obaveza, jutarnja i poslepodnevna setnja od 4 km, dietalni obroci, lekarski pregledi, analize, teretana. Sto se usluge tice, ona je sa naseg aspekta ok, sobarice su nevidljive, dodju kad niste u sobi, sobe su ciste, imate stalno toplu vodu, plazma TV, aperitiv bar radi svakog dana do 22h. Internet sala je nekad postojala sada je ostao bezicni internet na prostoru aperitiv bara sa vasim kompjuterom. Mi smo uzeli opciju ishrane Svedski sto sa velikim izborom jela i mnostvo salata. Sto se tice razonode za turiste imaju sad neki dani letnje pozornice na Zlatiboru, pa je tako neko vece gostovao Zvonko Bogdan.
Licno ja nikad svoje dete ne bih poslala ovde na taj Cigota program, jer im ne daju da idu sami vani, sobe su im stalno otkljucane da ih proveravju da nisu uneli sto od hrane, i taj odnos mi se uopste ne dopada. A moj mali je sa mnom, i onda na sve aktivnosti idemo skupa.
Sto se klime tice i odmaranja od gradske sredine tu je sve ok, za neke je ovde dosadno. Takodje, ima par agencija ovde koje organiziraju izlete do Sarganske osmice, Drvengrada i Mecavnika i jos ponekih destinacija. To je sve lepo videti.

_________________
Lusija


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zlatibor
PostPoslato: 24 Sep 2009, 21:18 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 24 Sep 2009, 21:02
Postovi: 1
Zlatibor je pre svega poznat po razvijenom letnjem turizmu. Postoji puno sadrzaja u oklini, pa se vreme moze lepo ispuniti. stvari koje mozete obici: Stopica pecina, vodopad Gostilje, Mecavnik i Sarganska osmica, etno muzej Sirogojno. Pored otvorenih i zatvorenih bazena, postoji i veci broj kupalista izgradjenih na cistim zlatiborskim potocima. Tu je u blizini i Drina sa najlepsim jezerom Srbije - Perucacko jezero, Nacionalni park Tara, manastiri, sportski tereni za gotovo sve popularnije sportove...Centar Zlatibora je previse urbanizovan. Ako neko zeli odmor u tisini, bolje je da potrazi smestaj u nekom zlatiborskom selu.

_________________
Gde na odmor? Najlepsa mesta Srbije
www.discoverserbia.org - Kompletan vodic kroz Srbiju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zlatibor
PostPoslato: 24 Sep 2009, 21:59 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Avg 2009, 15:43
Postovi: 81
Lokacija: Rajkovaca
Dragan St je napisao:
Ako neko zeli odmor u tisini, bolje je da potrazi smestaj u nekom zlatiborskom selu.


Sledece godine idem ili u Tursku ili u Istru, Zlatibor i nije neka destinacija sa ovakvim pogledom na turizam.

_________________
Lusija


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zlatibor
PostPoslato: 06 Okt 2009, 10:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
bio sam ovaj vikend i odusevio se
smjestaj 7 ojra, hrana jeftina, puno stvari za obici
malo nas je kisica omela pa smo obisli samo Mecavnik i Sirogojno, ostala mjesta ce morati sacekati novu posjetu
jedini pravi bed je sto nema znakova, pa covjek lako zaluta, ali srecom ljudi su susretljivi te je lako doci do informacija
a pijaca je zakon (pri tome mislim na dio gdje se prodaju sir, kajmak, kobasice, suvina), ljudi samo sjeku i nude da probas, ponekad i vise komada (da smo znali, ponijeli bi hljeba da doruckujemo u pravom smislu :D)
uglavnom svi smo odusevljeni i odlucili smo da cemo doci odmah na proljece, a i za vrijeme ljetne sezone na godisnji odmor

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zlatibor
PostPoslato: 07 Okt 2009, 16:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
Zlatibor je postao betonska dzungla unistena neplanskom i divljom gradnjom. Ljeti su ocajne guzve, visoke cijene, sve previse iskomercijalizovano... Sve vise asfalta, sve manje prirode.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zlatibor
PostPoslato: 09 Okt 2009, 11:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
pretjerivanje

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zlatibor
PostPoslato: 11 Okt 2009, 20:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
Nema prirode u centru Zlatibora... Zato torba na leđa, u nju hrane i vode za 1 dan i lagano po livadama..

Meni je žao što sam bio svega 3 dana i sve što sam obišao bio je u trku... Iduće godine planiram 3 dana ali samo za hodanje oko Zlatibora.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 50 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs