banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 23:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 77 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Jan 2010, 12:50 
Gizzzmo je napisao:
majlili je napisao:
a pitam se da li si se ti trianglista registrovala na ovaj forum samo da nam pohvalis agenciju sol azur??? ili sta??


Naravno... davno smo svi ukapirali.... :lol: :lol: :lol:


hm.. pa sta cu ja malo kasnim u kapiranju al bolje ikad nego nikad.. :wink: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Feb 2010, 15:26 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 17 Feb 2010, 15:09
Postovi: 5
Dragi forumovci, sve citam ove vase komentare i ne mogu da vjerujem kako mozete da pisete o necemu o cemu nemate pojma! Sto se tice agencije Sol Azur o njima mogu da kazem samo najbolje jer oni to zaista i zasluzuju, isla sam sa njima na matursku exkurziju, a zatim na Apsloventsku, i ljudi su extra, pocevsi od organizacije putovanja, zatim prevoznika ( Lasta i Centrotrans) koji zaista imaju najbolje autobuse, zatim vodici, hoteli, zurke, ma sve je extra...! A sto se tice toga sto kazete da su korumpirani ljudi sa Univerziteta, e pa dragi moji kazite mi samo ko vas moze natjerati da glasate za nekoga za koga ne zelite, glasanje je javno i svako ima pravo da se izjasni, a to sto vecina odluci se naravno prihvata, a ako svi Univerziteti u BIH putuju sa njima, pa cak i Univerziteti iz Srbije i Hrvatske, to dovoljno govori o njihovoj profesionalnosti! A zatim uzimajuci u obzir sponzore koji stoje iza njih, pa zar mislite da jedan Red Bull stoji iza nekoga ko ne ostvaruje extra profit, a takodje i Pink TV, Sony i ostali sponzori! Sto se tice ostalih agencija, neka svojim radom i profesionalizmom dokazu da vrijede, a ne da na prezentacijama vrijedjaju nekoga na osnovu vjerske pripadnosti, e stvarno zalim takve primitivce koji na taj nacin pokusavaju da pridobiju klijantelu koja je takodje primitivna, bas kao i oni! Takodje, sto se tice licence, pa to da nije zalosno bilo bi smjesno, pa ako neko posjeduje licencu na nivou cijele BIH, zar je potrebno tu istu licencu traziti i od Ministarstva RS, a zatim od Ministarstva Federacije, pa izgleda po vasem da bi oni trebali da pocnu tu licencu da traze i po opstinama u RS i kantonima u Federaciji. Veliki pozdrav od Ene i raspitajte se malo o necemu prije nego sto pocnete o tome da diskutujete!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2010, 15:50 
Ena je napisao:
Dragi forumovci, sve citam ove vase komentare i ne mogu da vjerujem kako mozete da pisete o necemu o cemu nemate pojma! Sto se tice agencije Sol Azur o njima mogu da kazem samo najbolje jer oni to zaista i zasluzuju, isla sam sa njima na matursku exkurziju, a zatim na Apsloventsku, i ljudi su extra, pocevsi od organizacije putovanja, zatim prevoznika ( Lasta i Centrotrans) koji zaista imaju najbolje autobuse, zatim vodici, hoteli, zurke, ma sve je extra...! A sto se tice toga sto kazete da su korumpirani ljudi sa Univerziteta, e pa dragi moji kazite mi samo ko vas moze natjerati da glasate za nekoga za koga ne zelite, glasanje je javno i svako ima pravo da se izjasni, a to sto vecina odluci se naravno prihvata, a ako svi Univerziteti u BIH putuju sa njima, pa cak i Univerziteti iz Srbije i Hrvatske, to dovoljno govori o njihovoj profesionalnosti! A zatim uzimajuci u obzir sponzore koji stoje iza njih, pa zar mislite da jedan Red Bull stoji iza nekoga ko ne ostvaruje extra profit, a takodje i Pink TV, Sony i ostali sponzori! Sto se tice ostalih agencija, neka svojim radom i profesionalizmom dokazu da vrijede, a ne da na prezentacijama vrijedjaju nekoga na osnovu vjerske pripadnosti, e stvarno zalim takve primitivce koji na taj nacin pokusavaju da pridobiju klijantelu koja je takodje primitivna, bas kao i oni! Takodje, sto se tice licence, pa to da nije zalosno bilo bi smjesno, pa ako neko posjeduje licencu na nivou cijele BIH, zar je potrebno tu istu licencu traziti i od Ministarstva RS, a zatim od Ministarstva Federacije, pa izgleda po vasem da bi oni trebali da pocnu tu licencu da traze i po opstinama u RS i kantonima u Federaciji. Veliki pozdrav od Ene i raspitajte se malo o necemu prije nego sto pocnete o tome da diskutujete!



evo apelujem da se eni odmah poveca plata za trud i zalaganje u firmi... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Feb 2010, 15:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Ena je napisao:
Dragi forumovci, sve citam ove vase komentare i ne mogu da vjerujem kako mozete da pisete o necemu o cemu nemate pojma! Sto se tice agencije Sol Azur o njima mogu da kazem samo najbolje jer oni to zaista i zasluzuju, isla sam sa njima na matursku exkurziju, a zatim na Apsloventsku, i ljudi su extra, pocevsi od organizacije putovanja, zatim prevoznika ( Lasta i Centrotrans) koji zaista imaju najbolje autobuse, zatim vodici, hoteli, zurke, ma sve je extra...! A sto se tice toga sto kazete da su korumpirani ljudi sa Univerziteta, e pa dragi moji kazite mi samo ko vas moze natjerati da glasate za nekoga za koga ne zelite, glasanje je javno i svako ima pravo da se izjasni, a to sto vecina odluci se naravno prihvata, a ako svi Univerziteti u BIH putuju sa njima, pa cak i Univerziteti iz Srbije i Hrvatske, to dovoljno govori o njihovoj profesionalnosti! A zatim uzimajuci u obzir sponzore koji stoje iza njih, pa zar mislite da jedan Red Bull stoji iza nekoga ko ne ostvaruje extra profit, a takodje i Pink TV, Sony i ostali sponzori! Sto se tice ostalih agencija, neka svojim radom i profesionalizmom dokazu da vrijede, a ne da na prezentacijama vrijedjaju nekoga na osnovu vjerske pripadnosti, e stvarno zalim takve primitivce koji na taj nacin pokusavaju da pridobiju klijantelu koja je takodje primitivna, bas kao i oni! Takodje, sto se tice licence, pa to da nije zalosno bilo bi smjesno, pa ako neko posjeduje licencu na nivou cijele BIH, zar je potrebno tu istu licencu traziti i od Ministarstva RS, a zatim od Ministarstva Federacije, pa izgleda po vasem da bi oni trebali da pocnu tu licencu da traze i po opstinama u RS i kantonima u Federaciji. Veliki pozdrav od Ene i raspitajte se malo o necemu prije nego sto pocnete o tome da diskutujete!

:lol: :lol: :lol: :lol:
Evo i ja glasam za povecanje plate :lol:

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2010, 13:18 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 17 Feb 2010, 15:09
Postovi: 5
Ako mislite da sam dio upjesnog tima BUENA VISTE i SOL AZUR-a, odmah da vam kazem da nisam, samo sam vise putovala puta sa njima i prezadovoljna sam i aranzmanom i cjelokupnom organizacijom putovanja, bas kao i drugih 30.000 ljudi koji su putovali sa njima, mislim da ova brojka dovoljno govori o NJIHOVOM kvalitetu!!!!:):):):)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2010, 13:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
:lol: :lol: :lol:
A ti si se registrovala samo da odbranis taj USPJESNI tim, sa kojim je putovalo 30 000 zadovoljnih ljudi.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2010, 13:29 
evo na sav glas se smijem... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

e evo vec danas skupljamo potpise forumasa za tvoje unapredjenje u firmi... :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Feb 2010, 14:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
Ena je napisao:
Dragi forumovci, sve citam ove vase komentare i ne mogu da vjerujem kako mozete da pisete o necemu o cemu nemate pojma! Sto se tice agencije Sol Azur o njima mogu da kazem samo najbolje jer oni to zaista i zasluzuju, isla sam sa njima na matursku exkurziju, a zatim na Apsloventsku, i ljudi su extra, pocevsi od organizacije putovanja, zatim prevoznika ( Lasta i Centrotrans) koji zaista imaju najbolje autobuse, zatim vodici, hoteli, zurke, ma sve je extra...! A sto se tice toga sto kazete da su korumpirani ljudi sa Univerziteta, e pa dragi moji kazite mi samo ko vas moze natjerati da glasate za nekoga za koga ne zelite, glasanje je javno i svako ima pravo da se izjasni, a to sto vecina odluci se naravno prihvata, a ako svi Univerziteti u BIH putuju sa njima, pa cak i Univerziteti iz Srbije i Hrvatske, to dovoljno govori o njihovoj profesionalnosti! A zatim uzimajuci u obzir sponzore koji stoje iza njih, pa zar mislite da jedan Red Bull stoji iza nekoga ko ne ostvaruje extra profit, a takodje i Pink TV, Sony i ostali sponzori! Sto se tice ostalih agencija, neka svojim radom i profesionalizmom dokazu da vrijede, a ne da na prezentacijama vrijedjaju nekoga na osnovu vjerske pripadnosti, e stvarno zalim takve primitivce koji na taj nacin pokusavaju da pridobiju klijantelu koja je takodje primitivna, bas kao i oni! Takodje, sto se tice licence, pa to da nije zalosno bilo bi smjesno, pa ako neko posjeduje licencu na nivou cijele BIH, zar je potrebno tu istu licencu traziti i od Ministarstva RS, a zatim od Ministarstva Federacije, pa izgleda po vasem da bi oni trebali da pocnu tu licencu da traze i po opstinama u RS i kantonima u Federaciji. Veliki pozdrav od Ene i raspitajte se malo o necemu prije nego sto pocnete o tome da diskutujete!

Ja sam čuo da Sol azuru zavide i čuveni TUI i Thomas Cook. Isto tako čuo sam da radnici dva velika regionalna turoperatora, Kon tikija i Adriatica.net-a, ‘oće da crknu od ljubomore pri pomenu na ovu prejebenu profesionalnu agenciju. :wink:
















:lol: :lol: :lol: :cat:

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2010, 15:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
majlili je napisao:
evo na sav glas se smijem... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

e evo vec danas skupljamo potpise forumasa za tvoje unapredjenje u firmi... :lol:

Forumasa ili forumovaca majlili?
:lol:

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2010, 15:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
blackrose je napisao:
majlili je napisao:
evo na sav glas se smijem... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

e evo vec danas skupljamo potpise forumasa za tvoje unapredjenje u firmi... :lol:

Forumasa ili forumovaca majlili?
:lol:

Potpisi FORUMOVACA :lol:
kako bi dotična gospoja il' gospojica dobila unapređenje i povišicu.

Ma što samo to, neka dobije i nagradno putovanje!!!
:lol: :lol: :lol:
Ipak je Sol azur profesionalna agencija :wink: :cat:

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2010, 15:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Samo da ne bude preko iste agencije, da ne odbije putovanje...cula je za dosta negativnih iskustava :lol:

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2010, 19:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 06 Maj 2009, 14:43
Postovi: 1218
Ena je napisao:
Takodje, sto se tice licence, pa to da nije zalosno bilo bi smjesno, pa ako neko posjeduje licencu na nivou cijele BIH, zar je potrebno tu istu licencu traziti i od Ministarstva RS, a zatim od Ministarstva Federacije, pa izgleda po vasem da bi oni trebali da pocnu tu licencu da traze i po opstinama u RS i kantonima u Federaciji. Veliki pozdrav od Ene i raspitajte se malo o necemu prije nego sto pocnete o tome da diskutujete!

Da si se raspitala znala bi da je potrebna dozvola Ministarstva trgovine i turizma REPUBLIKE SRPSKE!!!
Nikakve druge licence ne vaze!To je na nivou entiteta a nije na nivou BiH!Ti se trebas raspitati pre diskusije!

Citiraj:
Uvidom u dokumentaciju Ministarstva trgovine i turizma RS utvrđeno je da agencija "Solazur" nema licencu, potvrđeno je u ovom ministarstvu.

- Poslove organizacije putovanja može obavljati samo agencija koja posjeduje licencu Ministarstva - navedeno je u ovom ministarstvu.

:evil3:
http://www.fokus.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=790:korupcija-meu-studentima&catid=18:dan-i-no&Itemid=153

blackrose je napisao:
majlili je napisao:
evo na sav glas se smijem... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

e evo vec danas skupljamo potpise forumasa za tvoje unapredjenje u firmi... :lol:

Forumasa ili forumovaca majlili?
:lol:

A mozda je kazne jer je lose reklamirala agenciju na forumu :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2010, 13:00 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 17 Feb 2010, 15:09
Postovi: 5
Postovana gospodo, u kojoj vi drzavi zivite, zivite u drzavi koja se zove BOSNA I HERCEGOVINA, htjeli vi to priznati ili ne, a RS je jedan od 2 entiteta u toj drzavi, prema tome ako neko posjeduje licencu na nivou BIH onda ta licenca vazi i na nivou cijele te drzave, tako da sto se toga tice odlicno sam informisana, a sto se vase informisanosti tice, to se vidi po vasim komentarima, jer prije nego sto pocnete da diskutujete na odredjenu temu, prvo prikupite sve informacije koje ce vam biti neophodne da odbranite svoju tvrdnju! Takodje, opet napominjem da nisam clan USPJESNOG TIMA SOL AZURA I BUENA VISTE, vec sam se za razliku od vas prije putovanja odlicno raspitala o tome sta koja agencija nudi i kako posluje....! Sto se tice KON TIKIJA kao i ostalih uspjesnih agencija, prvo se raspitajte kada su te agencije osnovane, a kada SOL AZUR i BUENA VISTA, jer za vasu informaciju KON TIKI TRAVEL je osnovan prije 25 god. i ne mozete da poredite agenciju koja je osnovana prije 6 god. i prije 25 god.! Stoga vam jos jednom preporucujem da se prije diskusije o odredjenoj temi prvo dobro informisete, a sto se tice BUENA VISTE i SOL AZURA da na stranici www.lloretguide.com pogledate ko je JEDINI ZVANICNO PRIZNATI tour operator sa podrucja BIH i SRBIJE za SPANSKO turisticko trziste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2010, 13:05 
Ena je napisao:
Postovana gospodo, u kojoj vi drzavi zivite, zivite u drzavi koja se zove BOSNA I HERCEGOVINA, htjeli vi to priznati ili ne, a RS je jedan od 2 entiteta u toj drzavi, prema tome ako neko posjeduje licencu na nivou BIH onda ta licenca vazi i na nivou cijele te drzave, tako da sto se toga tice odlicno sam informisana, a sto se vase informisanosti tice, to se vidi po vasim komentarima, jer prije nego sto pocnete da diskutujete na odredjenu temu, prvo prikupite sve informacije koje ce vam biti neophodne da odbranite svoju tvrdnju! Takodje, opet napominjem da nisam clan USPJESNOG TIMA SOL AZURA I BUENA VISTE, vec sam se za razliku od vas prije putovanja odlicno raspitala o tome sta koja agencija nudi i kako posluje....! Sto se tice KON TIKIJA kao i ostalih uspjesnih agencija, prvo se raspitajte kada su te agencije osnovane, a kada SOL AZUR i BUENA VISTA, jer za vasu informaciju KON TIKI TRAVEL je osnovan prije 25 god. i ne mozete da poredite agenciju koja je osnovana prije 6 god. i prije 25 god.! Stoga vam jos jednom preporucujem da se prije diskusije o odredjenoj temi prvo dobro informisete, a sto se tice BUENA VISTE i SOL AZURA da na stranici http://www.lloretguide.com pogledate ko je JEDINI ZVANICNO PRIZNATI tour operator sa podrucja BIH i SRBIJE za SPANSKO turisticko trziste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ahahahahah :lol: :lol: :lol: :lol:
pa sta se ko ima raspitivati pobogu, kad ljudi pricaju svoja licna iskustva.. ooooo jel ti inace tako slabo kapiras ili je to samo ove sedmice.... pola grada prica bas o ovim stvarima, ljudi su sve to dozivjeli na svojoj kozi i da li stvarno mislis da ces svojim postovima uspjeti promijeniti misljenje ljudi u smijeru da vjeruju tebi i tvoja 3 posta, ili sebi i svojim ocima.. :confused3:


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Feb 2010, 16:53 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 06 Maj 2009, 14:43
Postovi: 1218
Ena je napisao:
Postovana gospodo, u kojoj vi drzavi zivite, zivite u drzavi koja se zove BOSNA I HERCEGOVINA, htjeli vi to priznati ili ne, a RS je jedan od 2 entiteta u toj drzavi, prema tome ako neko posjeduje licencu na nivou BIH onda ta licenca vazi i na nivou cijele te drzave, tako da sto se toga tice odlicno sam informisana, a sto se vase informisanosti tice, to se vidi po vasim komentarima

:lol: :lol:
PONAVLJAM da je turizam u nadleznosti entiteta.Za Republiku Srpsku je jedino nadlezno"Ministarstvo trgovine i turizma Republike Srpske".Sol azur nije imala njihovu licencu!
Htela ti priznati ili ne,REPUBLIKA SRPSKA je entitet koji ima nadleznost za regulisanje turizma na svojoj teritoriji.ko jebe Federaciju sto se nisu organizovali kako treba.Republika Srpska je iskoristila svoje pravo zagarantovano Dejtonskim mirovnim sporazumom i za organizovanje eksurzija trazi se licenca koje izdaje nadlezno ministarstvo.

Niko ne moze dati licencu za celu BiH jer ne postoji zajednicki organ koji bi to regulisao.
Imas pravnika na forumu pa ih pitaj ako si toliko neupucena!!!!!!!!!!!!!

Ako iz agencije negiraju postojanje institucija Republike Srpske to govori o njihovoj"profesionalnosti".Ili znaju da ne mogu dobiti licencu jer ne ispunjavaju uslove!Ako druge agencije imaju dozvole ministarstva,ko su ti iz Sol azura da ne traze tu dozvolu?

majlili je napisao:
pa sta se ko ima raspitivati pobogu, kad ljudi pricaju svoja licna iskustva.. ooooo jel ti inace tako slabo kapiras ili je to samo ove sedmice.... pola grada prica bas o ovim stvarima, ljudi su sve to dozivjeli na svojoj kozi i da li stvarno mislis da ces svojim postovima uspjeti promijeniti misljenje ljudi u smijeru da vjeruju tebi i tvoja 3 posta, ili sebi i svojim ocima.. :confused3:

Amin!!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2010, 18:18 
danas sam se pokusala raspitati o nadleznosti i saznala bas to. da nadleznost nije prebacena na nivo BiH vec ja zadrzana na nivou entiteta, a to podrazumjeva da svaki entitet ima pravo postaviti uslove za dobijanje odobrenja, naravno da ne ulazim u raspravu, u okviru normalnih uslova iz Eu i slicno.
tako da je poistovjecivati licencu federacija sa BiH je smijesno. druga stvar, ukoliko kazes da je licenca BiH, navedi nam koji organ ju je izdao, kad si vec upucena u predmetnu situaciju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Feb 2010, 14:59 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 17 Feb 2010, 15:09
Postovi: 5
Ja odlicno kontam i odlicno sam informisana o temi na koju diskutujem! Zaista mi je smjesno to sto ne mozete da prihvatite cinjenicu da nisu svi vasi istomisljenici i sto pokusavate da unesete pometnju medju Studente i Maturante, po pitanju izbora agencije sa kojom zele da putuju na exkurziju! A to sto kazete da ljudi pricaju po gradu, pa ti ljudi koji sire takve glasine po gradu i po ovom forumu su upravo neki od vas, koji vjerujete svojim ocima, jer ocito nemate pametnijeg posla nego da sirite glasine po gradu i po ovom forumu, kao i da prozivate po forumu sve one koji nisu vasi istomisljenici! Takodje cu se opet osvrnuti na licencu, pa kako su to onda do sada SOL AZUR i BUENA VISTA organizovali svih ovih godina exkurzije u RS, ako nisu imali licencu....? I cisto da znate da je Republicka uprava za inspekcijske poslove RS izvrsila kontrolu i na osnovu uvida u dokumentaciju utvrdila da ne postoje nikakve nepravilnosti u radu poslovnice SOL AZURA u BL!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2010, 15:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Sep 2004, 01:11
Postovi: 1590
Lokacija: Banja Luka
Ena je napisao:
pa ti ljudi koji sire takve glasine po gradu i po ovom forumu su upravo neki od vas, koji vjerujete svojim ocima

:withstupid:
joj moram i ovo :hello1:
bravo maestro!

_________________
CIA snajka, CIA...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2010, 15:42 
a kako ti znas da su utvrdili uvid u njihovu dokumentaciju, ako nemas nikakve veze s njima, nego si eto obican gradjanin fasciniran agencijom i organizacijom iste... :roll: :roll: :roll: :roll:
i da, i htjedoh boldirati taj dio dok sam citala, ali balkanski me preduhitri...
koji vjerujete svojim ocima, jer ocito nemate pametnijeg posla nego da sirite glasine po gradu i po ovom forumu,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Feb 2010, 15:45 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 06 Maj 2009, 14:43
Postovi: 1218
balkanski špijun je napisao:
Ena je napisao:
pa ti ljudi koji sire takve glasine po gradu i po ovom forumu su upravo neki od vas, koji vjerujete svojim ocima

:withstupid:
joj moram i ovo :hello1:
bravo maestro!

:lol: :lol:
=D>
Nemoj je dirati.Ona je"odlicno upucena" :lol:

Ena je napisao:
pa kako su to onda do sada SOL AZUR i BUENA VISTA organizovali svih ovih godina exkurzije u RS, ako nisu imali licencu....?

Kako?Evo kako:
Citiraj:
Turistička agencija "Sol Azur" iz Sarajeva prekršila je zakon jer je djelovala na prostoru RS kao organizator putovanja, a prethodno nije pribavila licencu Ministarstva trgovine i turizma RS.
Rekla je to "Glasu Srpske" pomoćnik ministra za turizam i ugostiteljstvo Jadranka Stojanović.
- Ako agencija sa sjedištem u FBiH, preko svoje poslovne jedinice koja je formirana na području RS, organizuje putovanja, neophodno je da pribavi licencu Ministarstva trgovine i turizma - istakla je Stojanovićeva.

http://www.glassrpske.com/vijest/3/drustvo/32789/lat/Agencija-Sol-Azur-prekrsila-zakon.html
A evoo i clanka iz Vecernjih novosti(beogradska stampa)
http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=130&status=jedna&vest=166051&title_add=%E2%80%9CSol%20Azur%E2%80%9C%20bez%20dozvole&kword_add=ekskurzije%2C%20turisticke%20agencije

majlili je napisao:
a kako ti znas da su utvrdili uvid u njihovu dokumentaciju, ako nemas nikakve veze s njima, nego si eto obican gradjanin fasciniran agencijom i organizacijom iste...

Pa vidis da je"odlicno upucena" i da zna sve :lol: :lol:
Posle ovog Ena sigurno nece dobiti nagradno putovanje od poslodavca :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 77 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs