banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 17 Jun 2024, 00:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Novalja
PostPoslato: 17 Jun 2007, 20:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2003, 07:03
Postovi: 580
jel bio iko u novalji, da kaze koju pametnu? cula sam sve o fantasticnom provodu i non stop zurkama na plazi zrce. jel ima iko da kaze nesto drugo? da li je skupo, i smjestaj i svakodnevne gluposti tipa kafa, restorani, itd? kakvo je more? hajd ako se nekome da, malo informacija iz prve ruke

merci :)

_________________
So close that your hand, on my chest, is my hand.
So close, that when you close your eyes, I fall asleep.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Novalja
PostPoslato: 17 Jun 2007, 21:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Jul 2005, 22:07
Postovi: 289
Madam Lash je napisao:
jel bio iko u novalji, da kaze koju pametnu? cula sam sve o fantasticnom provodu i non stop zurkama na plazi zrce. jel ima iko da kaze nesto drugo? da li je skupo, i smjestaj i svakodnevne gluposti tipa kafa, restorani, itd? kakvo je more? hajd ako se nekome da, malo informacija iz prve ruke

merci :)


Ako trazis provod vjerovatno neces promasiti. Imas neki kao after beach party koji pocinje oko 16h i traje negdje do 21h, pauza do 23h pa zurka do ujutro. Ja kad sam bio dominirali su klubovi Papaya i Aquarius, ne znam kako je sada. Smjestaj je tesko naci i skup je, mi smo nasli smjestaj dno-dna za 15eur nocenje, mada je bilo i sretniji od nas i nasli su za 10eura, ali za to se moras bas potruditi, a ima i kampova. Plaza zrce je odlicna, more je super, cisto, ledeno,., udaljena je od grada oko 3km a imaju busevi iz grada u zrce i nazad svakih 20-ak minuta i karta kosta 10 kuna u jednom smjeru.
Grad Novalja je onako, sladak gradic, imas par restorana, cijene dosta nabildane. Sve u svemu ako trazis provod otidji tamo, ako trazis odmor nemoj!
Ako ne ides autom, najbolja solucija ti je da ides busom iz nove gradiske, oni imaju direkne linije do novalje, a ng ti je oko 30km od nase gradiske... eto toliko od mene a imas i http://www.novalja.com

_________________


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2007, 11:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2003, 07:03
Postovi: 580
hvala isaac na opsirnim informacijama :)

cekala sam da bude jos komentara, ali izgleda da ih nece biti.
ceprkala sam nesto po netu, nasla par brojeva, u principu ono sto ja trazim (soba sa klimom i kupatilom, najvise 200m od plaze) ide od 12 eura pa navise. cu da vidim jos. al pag mi je u uzem izboru

poz :wink:

_________________
So close that your hand, on my chest, is my hand.
So close, that when you close your eyes, I fall asleep.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2007, 13:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2003, 15:05
Postovi: 728
Mi smo prošle godine plaćali apartman za 4 osobe 60€ mada je moglo u njemu spavati komotno i 6(nije niko branio već nas nije bilo toliko)!
Hranili se u prodavnici,neznatna razlika u odnosu na BL, mada ti ja nisam neki stručnjak za cijene.
Zrće je odlično za provod a pored nje imaš još koliko god hoćeš mirnih, manjih i većih plaža za odmor.
P.S.Tebi će garant biti bolje nego nama,jer je muško-ženski omjer bar 4:1 za muškarce.Pročulo se da ima cura pa se pretjeralo :lol:
Ako te još nešto interesuje pitaj...

_________________
Ko pročita VO!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jun 2007, 10:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Maj 2006, 14:27
Postovi: 190
Zirce je prava mladalacka zabava,pa pretpostavljam da ce ti tamo biti super.Cijene privatnog smjestaja ne znam jer sam bio u drugoj vrsti aranzmana,a prodavnice i kafane se skuplje nego kod nas.Ne samo u Novalji nego uopste na Pagu.Novalja je selendra tako da ne ocekujes mnogo od samog grada ali ono sto je bitno,non-stop ima neka zuraja.

_________________
Glasali ste-gladujte!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jun 2007, 00:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2004, 18:48
Postovi: 2247
Lokacija: dancefloor
E bas to! Ako zelis na Zrce uopste ne moras u Novalju. Ja sam bio prosle godine na Pagu, u mjestu Mandre, koje gledaju na more sa zapadne strane Paga. To mjesto je oko 5-6 km udaljeno od Zrca koje su opet na istocnoj strani Paga, u jednoj uvali, tako da ovo dvoje predstavljaju idealan spoj. U mandrama je mir, tisina, tamburice..predivno more, a kad padne noc palis na Zrce i to je to. Doduse, imali smo auto pa smo se lako prebacivali..ali imas i autobus... mozes pjeske, a ako zelis mozes i stopirati na cesti, ljudi su OK.



p.s Ako zelis poslacu ti neke slike...i da, smjestaj u Mandrama nije skup..a apartmani su mahom novi.

_________________
differentia specifica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jun 2007, 09:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2003, 07:03
Postovi: 580
bice da sam odustala, jer sam ja okruzena budalastim ljudima s kojima se nemoguce dogovoriti. nesto tipa 'organizuj ti sve' pa kad organizujem, onda svakome nesto sitno ne odgovara. :(
tako da sad ne znam gdje cu na more :(
ali ako se ipak iskombinuje da to bude pag, superhik ocekuj da cu te gnjaviti :)

_________________
So close that your hand, on my chest, is my hand.
So close, that when you close your eyes, I fall asleep.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jun 2007, 10:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2004, 18:48
Postovi: 2247
Lokacija: dancefloor
Madam Lash..samo me gnjavi... :D

A ako se ti tvoji ne dogovore, ja i drustvo palimo 12.08. u isto mjesto pa mozes sa nama! :D Samo se javi par dana prije :D



viva la Pag

_________________
differentia specifica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jun 2007, 12:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2598
@Madam Lash: Ja sam trebao ove godine u Novalju (moj komsija iz "sela" izdaje u Novalji apartmane), ali sam morao promijeniti planove iz istog razloga kao i ti. Prvo rekose: "E, ajd ti organizuj sve, nadji smjestaj, vidi kako sta i tako to...", pa na kraju odustase...

Zato sam radi baksuzluka odlucio ove godine ne ici u Novalju, nego u Brela, a u Novalju cu ici iduce godine. :)

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jun 2007, 12:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
superhik je napisao:
Madam Lash..samo me gnjavi... :D

A ako se ti tvoji ne dogovore, ja i drustvo palimo 12.08. u isto mjesto pa mozes sa nama! :D Samo se javi par dana prije :D



viva la Pag


Moglo bi se otici na cugu :D Ja sam od 5.8 pa do 20.8 na Pagu :drinking: Samo cu skociti do Guce vikend pa se opet vracam..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jun 2007, 12:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2004, 18:48
Postovi: 2247
Lokacija: dancefloor
Moglo bi..ali ti ces platiti!! 8)

_________________
differentia specifica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2007, 11:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Kad je beg bio cicija :) Ima Zrce da gori :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Jul 2007, 01:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1605
Lokacija: Baile Atha Cliath
ja idem u novalju ove godine...ako me moji ispale idem sam :drinking:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jul 2007, 19:49 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Okt 2001, 01:00
Postovi: 496
Ljetovala tamo svako ljeto u periodu 83-89 , auto kamp Strasko, fantasticno mjesto i tada bilo a skoro sam nesto gledala i sada izgleda jako dobro. Mene vezu prelijepe uspomene na meni jako dragu Novalju, divno more, dobro vino.

_________________
May God Bless The Whole World


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs