banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 10:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1302 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 66  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Avg 2015, 15:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
<Enter_name> je napisao:
Mene zanima priča o vrstama i količinama alkohola koje su stradale za vrijeme svega toga...


Neko čokolade neko tečni hljeb....svakom svoje.

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2015, 15:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
shakal je napisao:
Hertz, kad cemo mi ovako? :(

Nikada burazere :(

Star ruzan, zgoljav i ozenjen... Ja samo ovo mogu citati i crkavati od ljubomore :cry:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2015, 17:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Jul 2011, 20:55
Postovi: 520
Ove godine porodicno u Zaostrogu.
Smjestaj solidan, apartman od mora udaljen pola minute hodanja, hrana sadrzajna, dobra, vise vrsta dorucka i vecere po izboru. U marketima hljeb oko 7 kuna, kafa 5-6 kn, grozdje 16-17kn, krofna 5 kn, pica 40-50 kn. Minimalan broj ex yu naroda na plazi, vecinom stranci (Ceska, Poljska, Slovacka + zapadni penzioneri) More cisto, divno, nigdje nikakve prljavstine.. Novine bruje o sovinstickim ispadima prema Srbima ali nisam sreo nista od toga, domacini jako susretljivi i ljubazni. S kim sam god popricao takodje...

Sestrin djecak htio da odemo da gledamo Hajduka uzivo... sou jeste, to se mora priznati, atmosfera za pricu. Ali ikonografija i uzvici malo vece grupe pojedinaca ispred stadiona a bogami i unutra sacuvaj boze. Ali i mi nadjosmo trenutak kad da odemo gledati utakmicu. :D
Poslom sam bio do CG krajem juna pa svratio do Budve, i zaista jos jednom dodjoh do zakljucka da se CG i HR ne mogu porediti. HR definitivno stepenicu iznad po svemu, a bogami i po cijenama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2015, 17:49 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
kad napišeš da si bio u zaostrogu,svaki doživljaj osim onog iz kultne pjesme zabranjenog pušenja je -malo :D

a to što pričaš za hajduka,sam i sam doživio :( :(

žena mi se toliko neugodno osjećala na jednoj hajdukovoj utakmici,da sam zbog nje na poluvremenu izašao sa stadiona :( ..naravno,nije je niko direktno ugrožavao,ali sva je preblijedila zbog kompletne ikonografije,scenografije i ugođaja...

i kad smo se vratili u Brela,kaže "ovdje mi je isto kao da smo se kući u BL vratili u odnosu na ono" :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2015, 18:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Jul 2011, 20:55
Postovi: 520
Gajim i dalje nadu da je normalnog naroda najvise i sam bi prvi sa ponosom rekao da mi je bilo prijatno na Poljudu kao refresh nekih lijepih starih dana ali zaista nije. :( Isto sam cekao kraj da bjezim odatle, jako neprijatan osjecaj. Ali djecaku se svidilo, toliko ljudi na jednom mjestu, strast za klubom, tribine prokljucase nakon volej gola onog klinca..drago mi je da je imao prilike vidjeti tako nesto, dijete neoptereceno ratovima i politikom sto je dobro, jos me pita bili ga vodio i sljedece godine kad budemo na moru na neku utakmicu hajduka. :D :(

Nije bilo potrebe za guzvanjem navece i postavljanjem duseka da bi imao mjesto ujutro... doduse Bosnje stizu u grupi na plazu oko 10-11 i krece nenormalna glama. :( Kakvo je ono dozivanje, urlikanje.. :lol: zenske se toliko glasno smiju da te probude.. ubise sa pricom.. zena 10m od mene udaljena ali ipak smo svi bili prinudjeni cuti pricu o almi sa alipasinog sto je pobjegla u Lukavicu da zivi.. :lol: Njemacki penzioneri se pokupise i odaljise se na drugo mjesto.. :D

Zamjerke eventualno na porcije hrane..ali generalno zadovoljan sam ljetovanjem.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2015, 22:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Nabijem njemacke penzionere, kod mene mali kad obavlja veliku nuzdu voli da se sakrije, i cucnuo iz drveta, al ono ima pelenu i 10 metara od njih, lijepo se pokupise i odose. Valjda im problem sto mali sere a svabskoj babi nije problem da se skine gola do pola i zgadi mi sise na duzi period. I da, bas hocu da galamim na plazi, i to su mi malo zagledali al niko nista nije rekao

Poslano sa mog V1_Viper_I koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2015, 09:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2013, 15:21
Postovi: 2443
Nikad mi nece biti jasno zasto ljudi galame po plazi i vriste, i dozvoljavaju djeci da uznemiravaju druge turiste.
Naravno, ovo se ne odnosi na prethodni post i djecaka iz price, vec generalno na ljude koji galame, dozivaju se po plazi, krevelje se i slicno, dopustaju djeci da gaze tudje rucnike, prscu posla plaze i slicno.
Ovo je nekako najsvojstvenije turistima iz federalnog dijela, koje uvijek mozes prepoznati po gore navedenom ponasanju, pranju fildzana u moru, kolektivnoj ishrani pastete i paradajza dok jedu otvorenih usta i slicno..
Svake godine izaberem mjesta sa minimalnom zastupljenoscu ljudi iz Bosne, a ove godine nije bilo niti jednog. :D

_________________
laoce je napisao:
Lolly- buntovnik, to mogu da potvrdim.


"Hajde reci zar nije 
ona noć bila kao iz sna 
al video sam da kriješ 
tugu u tim lepim očima 
Hajde reci za koga kriješ 
tu tajnu na usnama 
ako te izgubim noćas 
to biće za uvek znao sam tad "


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2015, 09:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Lolly griješiš! Da vidiš tek Talijanske turiste po Istri....zaželiš se naših duduka po plaži. Deru se i stari i mladi kad pričaju kao da su na fudbalskom derbiju, to je njima najnormalnije....I da, isto žderu i piju po sred plaže, nijansu su od Čeha :)

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2015, 09:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2013, 15:21
Postovi: 2443
Ja sam sam bas cesto u hr tokom ljeta i ne primjetih bas te takve talijane. Konkretno bio ih je sad pun moj hotel, njemcu i talijani i bili su sasvim "normalni".

_________________
laoce je napisao:
Lolly- buntovnik, to mogu da potvrdim.


"Hajde reci zar nije 
ona noć bila kao iz sna 
al video sam da kriješ 
tugu u tim lepim očima 
Hajde reci za koga kriješ 
tu tajnu na usnama 
ako te izgubim noćas 
to biće za uvek znao sam tad "


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2015, 09:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Oni su u Istri ko naši u Dalmaciji, blizu im pa radnička klasa navali na feragostu tamo. U Dalmaciji ih nema u tolikom broju, a sa Švabama nemaš frke samo guten tag kad prođu kraj tebe obavezno :)

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2015, 09:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
takođe, ove godine i ja ubodo tamo gdje nema federalaca :D ... Seget Vranjice kod Trogira, malo mjestašce, idealno za porodice sa malom djecom, vidio samo jedne bh table, uglavnom česi, slovaci, poljaci, poneki švabo, a pojave se i splićani u kasnim popodnevnim satima...plaže solidne, a na ovoj na kojoj smo mi bili nije bilo ni gužve jer je nekako na "kraju"... jedina zamjerka je što je teško naći smještaj na 10 dana, svi su prešli na 7 i 14, a smjene su subotom...cijene po meni očekivane, kako smještaja tako i ostalog...e, da, dr. arar je ovde poznata faca, imao je ranije stacioniran ovde i jedan "čamčić" sa natpisom arar :roll:
U Splitu bili kratko u onom velikom tržnom centru po ženinoj želji...po gradu nismo njucali, prije par godina bili u obilasku onog starog dijela grada...

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2015, 09:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Dva dana u Vodicama je talijan pokusavao da upali motor na camcu, svadjao se sa zenom koja je htjela da to batale, svima je smetao i svi su negodovali, meni bilo simpaticno iako me oba dana probudio, stavio sam na live score da ce udarati po motoru kad popizdi, svaka mu cast, dobre zivce ima tek nakon dva sata je poceo nogom da ga popravlja...
Ne moze se ici negdje gdje su guzve i traziti mir, ako hoces mir ides tamo gdje nema guzve, prosle godine sam bio na Rabu i bilo mi je neugodno od toliko mira, dijete malo, hoce svoje, nece da jede, nece da spava, a tisina, ne mozes da galamis, zato sam ove godine isao u Vodice, kad iz lezaljke dreknem van iz vode izadju moj i jos par njih za svaki slucaj :)

Poslano sa mog V1_Viper_I koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2015, 09:44 
Vodice su zlo... Onolika guzva....

Radije bih u planinu negdje da se ladim nego negdje tako...


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2015, 09:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Joj Vodice, koji je ono vašar je8o Makarsku :-? Taman stigli u Vodice po onoj jari od preko 35, obišli sve uzduž i poprijeko nigdje parkinga :-? I na glavnom šetalištu ima prilično parking mjesta, naravno naplatnih, i jbg tu ćemo jest da je tu plus milion al šta'š sad....I nakalemio mi se auto mađarskih tabli, ja dam žmigavac da se parkiram, on krene pored mene. Ja zakočim pa opet žmigavac da se parkiram on opet krenu ( sa moje desne strane na koju skrećem), svirnem ja njemu i pokažem rukom da se parkiram on opet po gasu :oops: E tad mi je prekipilo pa sam mu pomenuo sve žensko u familiji, i izađem napolje i na našem i na engleskom kud ideš kretenu vidiš da se parkiram :angry4: Parla on ekeškonjošserekeštešikčonakoš jo, jo! I onda pokazuje rukom, kao izvoli. Je8o te Jojo :angry3: Al kad sam vidio tri u autu sa njima.... :love4: Madžarice moje lepe 8) Jbg ono BIH na autu izgleda ima psihološko dejstvo na EUropske šminkere :P

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2015, 10:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Ja sam bio u Srimi, to je mirniji i meni ljepsi dio, samo sam jedan dan otisao na plavu plazu, dao 80 kn za veliku lezaljku sa krovom i spuzvom i spavao do veceri, za moj ukus lose, pretrpano i preskupo, kaze zena da je bila Sandra iz Afike al jbg, ja sam spavao, to je bila jedinstvena prilika da vidim taj paksic uzivo. Vodice nocu za mladog sposobnog decka raj, idu zene coporativno, pijane ko guzice, nabijene seje na stikle od po metra sve na izvolte, ja ovakav star kad bi zena pustila da idem sam garantujem da bi svako vece bile bar dvije stereo

Poslano sa mog V1_Viper_I koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2015, 10:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
Italijani su zlo od turista koliko se deru, cak i kad normalno pricaju dodje ti da ih gadjas
a federalci su odmah iza njih, pogotovo u verziji kad dodju sa sve cilimom na plazu, pa kad krenu masovno da zderu neke pastete i ostale "maze"

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2015, 11:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Mnoštvo autobusa italijanskih tabla dolazi na hodočašće u Međugorje i naravno romindžaju, viču, dozivaju se...

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2015, 12:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2013, 15:21
Postovi: 2443
Ja u Vodice idem skoro svake godine na jedan vikend i to zadnjih 13 godina. Tamo se sa malom djecom ne ide. Mada je u zadnje vrijeme bas postalo ciganluk od guzve i kad ides s rajom, unervozi te onolika guzva.
Generalno postoje mjesta gdje ljetujem s djecom i mjesta na koja idem s coekom solo.

_________________
laoce je napisao:
Lolly- buntovnik, to mogu da potvrdim.


"Hajde reci zar nije 
ona noć bila kao iz sna 
al video sam da kriješ 
tugu u tim lepim očima 
Hajde reci za koga kriješ 
tu tajnu na usnama 
ako te izgubim noćas 
to biće za uvek znao sam tad "


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2015, 13:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Najjače je kad sam u Vodicama u Hookah baru otišao na piće, kad odeš u njihovu ćenifu moraš platiti 2 kune :oops: ona kružna troprsta rampa ko na autobuskoj...

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2015, 13:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Mala nuzda jedan, a velika dva
pogledom ga sasekoh k'o macem
izvinite, molim, pitao sam ja
kol'ko kosta kad unutra placem, kad unutra placem


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1302 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 66  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs