banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 23:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1302 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 66  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jun 2007, 09:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
I Kerum je na Hvaru skuplji...a od 1.8. znatno skuplji :D

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jun 2007, 13:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
zigizmund je napisao:
EiLeen je napisao:
U Splitu je kava 7 kuna, a kapućino 8. Čuj 20 kuna, jebote, ovi Hvarani su stvarno ludi....


Jel si bila na novoj splitksoj rivi? Tamo kava sa mlijekom u najobičnijem kafiću košta 12kn, i još moraš imati sreće da naletiš na slobodni stol :lol:

U Dubrovniku kava sa mlijekom na glavnom Trgu sam platio prošlo ljeto 28kn, tako da je Hvar još jeftin :wink:

Inače, nisam nikad bio a Hvaru, ali znam da je na HR otocima uvijek usluga skuplja nego na kopnu, osobito na Hvaru koji cilja na elitni turizam i svake godine je sve skuplji ...

Pa, ne sjedim ti ja na Rivi već u Plavce... (jer želim da vidim one iz TBF-a :lol: :lol: :lol: ) Ne znam jesi kad sjedio tamo, znaš kako je slatko... :D Ne volim sjedit u tim exponiranim kafićima, ja samo šetam rivom i to naveče...
Citiraj:
I Kerum je na Hvaru skuplji...a od 1.8. znatno skuplji :D

Hhahahahahahaha :lol: :lol: :lol: Dobro, neki ovdje ljetuju na Hvaru dok neki kampuju na Lastovu... Al šta ćeš, život je kučka.... :lol: :lol:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jun 2007, 14:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2006, 14:43
Postovi: 482
Lokacija: JADRAN,KVARNER
Ma pustite taj šminkeraj na Hvaru sa nenormalnim cijenama,di si plaća da budeš viđen..bljak...

Dođite u ovaj raj na zemlji,otok Cres,Lubenice,a cijenu su smiješne u odnosu na Hvar,priroda netaknuta,a tu je za vas koji nevolite ribu i morske plodove poznata creska janjetina... :D :D

_________________
MORE JE PROVOD,MORE SU KOKE...


Poslednji put menjao otok dana 15 Jun 2007, 14:45, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jun 2007, 14:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
cim se ljetovanje mjeri visinomiznosa placene kafe, govori da je ljetovanje za prosjecnog BiH gradjanina, dakle socijala.

Bitno je da svako nadje sebi lijepo i ugodno mjesto za koje bas on smatra da je najbolje, a uporedjivati ovo je bolje jer je kafa skuplja ili jeftinija, je bezveze. Meni kad je gust da sjednem negdje i da platim kafu 8 eura, platicu je,ili da sjednem u neki skuplji restoran , sjescu, ali necu razglabati da tamo svaki dan sjedim, niti cu uopste razglabati, sve to se valjda radi za sopstveni ceif ;) a ne zato bi druge napravili zavidnim...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jun 2007, 14:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2006, 14:43
Postovi: 482
Lokacija: JADRAN,KVARNER
SORRY,EVO SLIKE....

Slika

_________________
MORE JE PROVOD,MORE SU KOKE...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jun 2007, 14:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jan 2007, 13:38
Postovi: 625
Lokacija: tu i tamo
EiLeen je napisao:
Ne znam jesi kad sjedio tamo, znaš kako je slatko... :D


nisam, ali dala si mi ideju za idući put :wink:

Inaće, za sve koji ljetuju u Hrvatskoj i žele proći što jeftinije najbolje je tražiti dućane od Konzuma. To je najveći i najjači hrvatski lanac robe, sa najpovoljnijom robom. Cijene su iste kupovali vi kilu recimo paprike u centru Zagreba ili na nekom otoku. Za usporedbu, prošlo ljeto je 1kg breskvi na placu u Dubrovniku stajalo je čak 40 kuna, a u Konzumu 8kn. Razlika astronomska. Čuvajte se placa jer u malim mjestima cijena voća i povrća doseže ogromne cifre. Bakice se obogačuju na vama. Dok u velikim trgovačkim lancima (tipa Konzum) cijene su sasvim OK. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jun 2007, 15:19 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2004, 09:35
Postovi: 1010
iako nije mjesto ovoj temi samo da dam par cijena za usporedbu:

kafa u Portorozu ( ove sedmice 8) ) 2 eura pizza 10 ( mala ) pivo u kaficima 3-4 ( heineken ) coctaili 7,8 - 15. E sad ulazi u malo jace diskoteke/klubove od 10 do 20 e, striptiz barovi imaju svoje cijene :oops:

Ibiza: kafa ( obicno 2e ali ako hocete je popiti u sumrak u cafe del mar-u trebate puno srece i mnogooo para ) pivo u prodavnicama ( ima ih :) 1-3eura kako koje u kaficima ( tj. preclubs ) 4-6e u klubovima ( insomnia, pasha, space itd. 8 - 15e )
ulaz u diskoteke 15e ako nije neki parti ako jeste i do 60e :)

cijene alkoholnih pica su svugdje iste 10e ( votka, viski, rum :) sokovi isto tako:)

_________________
Red bull - daje ti krila!
Rakija - pogon na sve četiri!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jun 2007, 15:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
O gad demit, vidi slike i divote!!! Pa to je raj na zemlji! Obožavam ostrva! Evo par mojih sličica...
Slika
Slika
Slika
Slika

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2007, 17:05 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Okt 2005, 01:39
Postovi: 137
Posto se, poput vecine, za more spremam(o) u pet do dvanaest, zovem neki dan tipa u Tucepe (kod koga smo boravili prije dvije godine) i za dvosoban apartman za deset dana (doduse u spicu sezone), lola trazi 1400 eura! Klopa, niks...

Bruka i sramota... Hrvati su podigli cijene da to nije za ljude... Mislim, mogu derati dok god ima onih koji su to spremni platiti.

Onda poredim cijene beogradskih agencija sa aranzmanima u Grckoj, npr., pa ispadne da je jeftinije putovati u Grcku.

Ne znam kako je sa svima vama, ali ja sam prilicno neodlucan - u Hrvatsku moras sa dzakom para, kao da ides na Havaje, a braca Crnogorci su poslovicno onakvi kakvi su - nikakvi... Sad ispade da je najbolji izbor Suturlija :-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2007, 18:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Idi u Neum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2007, 19:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Grčka me uopšte nije oduševila i nemam nikakvu želju da se tamo vratim....
Evo ti interesantna ponuda: link ili ovo.

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2007, 20:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Okt 2005, 01:39
Postovi: 137
EiLeen je napisao:
Grčka me uopšte nije oduševila i nemam nikakvu želju da se tamo vratim....
Evo ti interesantna ponuda: link ili ovo.


EiLeen, tenk juri veliku macku, ali Kontiki je bila jedna od tih beogradskih agencija koje sam pogledao :-)

Bruka jedna, par dana vrtim po netu ne bi li nesto pismeno ubolo, ali - mrka kapa... Mislim, ono, nije da nema, ali stvarno je deracina ove godine... :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2007, 21:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Nije nigdje kao u Aquani!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2007, 21:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Gledam ovo...

Slika

vidim ovo.

Slika

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2007, 21:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
Japanska da ti kazem...to sto ti "vidis" toga ima svuda. Ne samo u HR ili BiH ili Srbiji, nego i u Njemackoj, Spaniji, Engleskoj...Ma na budalu ces naici i na Havajima.

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2007, 21:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Helena je napisao:
Japanska da ti kazem...to sto ti "vidis" toga ima svuda. Ne samo u HR ili BiH ili Srbiji, nego i u Njemackoj, Spaniji, Engleskoj...Ma na budalu ces naici i na Havajima.


Da, samo sto je tu bilo jedno desetak hiljada ( da ne kazem tisuca ) budala, plus predstavnici vlasti koji su istog "umjetnika" prije nekoliko godina zabranili, a sada "spektakularno" rehabilitovali. E takvo nesto mozes vidjeti samo u drzavama koje se zavrsavaju na -stan.

Meni je jako smetalo sto sam prosle godine gledala Gotovinine fotografije uz neke poruke odanosti na moru, uz uzasne cijene, kao sto sam vec negdje spomenula. Ali, to je samo moje misljenje, necu ja Croati-i upropastiti sezonu. :D

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2007, 22:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
Ok..kako god..Ja odoh i ove godine na Hvar :D (kao i svih ostalih sto sam isla)

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2007, 22:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Ako Bog da .. moje dupe ce opet na more .. ovaj put na 'produzeni' vikend u HR .. Bio sam i prethodne 3 godine .. bilo je super. Buduci da sam kratak s vremenomovi 'izleti' mi vise odgovaraju nego duze ljetovanje. HR mi je za takvo nesto ipak mnogo pogodnija od CG (o nekoj drugoj destinaciji .. barem ove godine, nema govora). Na te krace periode vece cijene u HR nisu strasne .. Usluga je sasvim na mjestu .. Problema (barem ja) sto se nacionalne osnove tice nisam imao ama bas nikakvih .. cak suprotno ..

Citiraj:
Japanska da ti kazem...to sto ti "vidis" toga ima svuda. Ne samo u HR ili BiH ili Srbiji, nego i u Njemackoj, Spaniji, Engleskoj...Ma na budalu ces naici i na Havajima.


Ziva istina ..

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2007, 22:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Ali tamo niko neće viditi trojicu srpskih vaterpolista i viknuti: "Srbi!!!", a 50 ljudi na glavnom gradskom trgu krene da se obračuna sa njima! Hrvati su bolestan narod, neki dan na TV-u bio skandal jer neki klinac nije znao ko je Milan Martić!!! Ovi na moru su najgori, samo moraju trpiti za vrijeme sezone jer žive od toga! Ja sam išao dva puta nakon rata i nikad se nisam osjećao ugodno bez obzira na sve! Išao samo, kao što Vanja kaže, jer sam išao na kratko i nije se isplatilo putovati u CG, a nije se imalo para za dalje!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2007, 22:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Sondri je napisao:
Ovi na moru su najgori, samo moraju trpiti za vrijeme sezone jer žive od toga! Ja sam išao dva puta nakon rata i nikad se nisam osjećao ugodno bez obzira na sve!


Potpisujem, identicno iskustvo.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1302 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 66  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs