banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 08:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1302 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 66  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jun 2007, 13:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2006, 14:43
Postovi: 482
Lokacija: JADRAN,KVARNER
Citiraj:
Ja cu na lijepi Cres ove godine. Very Happy Imam neke prijatelje koji imaju kucu tamo, pa su me pozvali. Jedva cekam. Nisam nikad bila Cool


Lijepo se provedi i uživaj,more je fantastično i biserno čisto na Cresu....

Slika

_________________
MORE JE PROVOD,MORE SU KOKE...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jun 2007, 16:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
Lear je napisao:
Са постојећим чартер летовима за Тунис из Бање Луке, први пут након пар година нећу љетни одмор провести на хрватском приморју. Оцијенио сам однос цијена / понуђена услуга и мишљења сам да Хрватска заостаје за земљама попут Турске, Туниса или Египта...


Lear.Koliko kosta taj aranzman?Ajde okaci jos koju informaciju vezanu za to.Ako ima neki link ili slicno,bilo bi dobro.

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jun 2007, 11:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2006, 14:49
Postovi: 128
Lokacija: banja luka
Išla sam prije 2 godine u Tunis i fantastično je! Cijena je bila oko 350 E, čarter let iz Sarajeva, preko Zepter passport-a. Hotel je sa 4 zvjezdice, na 9 spratova, ima otvoreni, zatvoreni bazen, odmah pored plaže....
Pored toga, organizuju se dvodnevni izleti u Saharu, jahanje kamila i vožnja džipovima kroz Saharu... nešto što stvarno treba doživjeti da bi se opisalo. Ja sam bila u Sousse, drugi grad po veličini u Tunisu, pravo turističko mjesto, puno turista....
prošle godine sam bila u Egiptu, u Hurgadi, i opet fantastično. Cijena je bila 400 E za 11 dana u avgustu, hotel sa 3 otvorena bazena, na samoj obali. Opet neponovljiv doživljaj: piramide, Kairo, rajsko ostrvo,sa prelijepim pješčanim plažama, kao sa reklama.....
Ja bih preporučila svima koji to sebi mogu priuštiti da odu i vide, jer su tamo cijene pića i hrane jako niske, i neće se potrošiti puno para sem na izlete, a to nije obavezno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jun 2007, 11:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2006, 14:49
Postovi: 128
Lokacija: banja luka
što se tiče agencija, pogledaj http://www.zepterpassport.com , http://www.unistours.com, a ja sam išla u Egipat preko http://www.argus.co.yu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jun 2007, 11:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Dec 2005, 17:43
Postovi: 416
Lokacija: Banja Luka
Из Бање Луке летови су организовани у 6 мјесецу преко Adriatica Line. Иначе цијене се крећу од 300 - 600 ЕУР.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jun 2007, 13:25 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
Lear, da li znas da li je to sve popunjeno ili jos uvijek ima mjesta?

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jun 2007, 14:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Dec 2005, 17:43
Postovi: 416
Lokacija: Banja Luka
Не знам, већ је крај 6. мјесеца, а знам да у 7. и 8. мјесецу немају директних летова из Бање Луке...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jun 2007, 17:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Unaprijed je uvijek mjesec dana popunjeno... Osim ako nećeš last minute ponudu, al tu nemaš pojma gdje ideš.... Al je zato jeftinije... Moj aranžman za Tunis je bio oko 450€ koliko se sjećam i letjela sam iz Bg... Al je hotel bio s 5*... Plaže jesu lijepe, al nisam nešto oduševljena dešavanjima.... Možda da sam išla u Sousse... Al u Hammametu je malo mrtvo...
Šta ja znam, mislim da je Španija puno bolji izbor za ljetovanje i tome se iskreno nadam ovo ljeto sem ako ne odem na Salento... Salento kod nas nema u ponudi, al vjerujem da bi se mogle naći super ponude na netu, a isto sumnjam da je skupo... Tako da bi vam možda bilo bolje da preko neta nađete rezervacije, jer preko naših agencija ima samo ono najosnovnije i izađe skuplje nego da se sam organizuješ...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jun 2007, 18:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
Zar ti neces i ove godine u Damlaciju?? Ili ces da palis u Spaniju? :D

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Jun 2007, 00:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Pa u Dalmaciju idem besplatno... Mislili smo zajedno u Španiju kako nekima ne treba viza... :lol:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jun 2007, 20:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
Ove godine planiram u Brela na more, pa me zanimaju vasa iskustva i znate li nekog ko izdaje iole normalne apartmane? Trebalo bi mi 3-4 apartmana za 10-ak osoba...

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jun 2007, 21:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
Digresija je napisao:
Ove godine planiram u Brela na more, pa me zanimaju vasa iskustva i znate li nekog ko izdaje iole normalne apartmane? Trebalo bi mi 3-4 apartmana za 10-ak osoba...


Alo Digresija...jel' ti to odlucio da vodis nas studente na more kao kompenzaciju za sladoled??? :lol: :lol: :lol:

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jun 2007, 21:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5337
Lokacija: Wien, Österreich
Flavoure-Flave je napisao:
Digresija je napisao:
Ove godine planiram u Brela na more, pa me zanimaju vasa iskustva i znate li nekog ko izdaje iole normalne apartmane? Trebalo bi mi 3-4 apartmana za 10-ak osoba...


Alo Digresija...jel' ti to odlucio da vodis nas studente na more kao kompenzaciju za sladoled??? :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:
Ma ne bi ga izvadilo ni da nas u Spaniju odvede. :lol: :lol: :lol:

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jun 2007, 16:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Sep 2004, 11:42
Postovi: 2355
Lokacija: Mejdan, kod Flavea na gajbi
Digresija je napisao:
... Trebalo bi mi 3-4 apartmana za 10-ak osoba...


joooooooooj, digresija, pa nisi trebao ... da nije previse???
ali eto rado cemo prihvatiti. :D :D :D

_________________
DA, JA SAM SEXUALNO ISFRUSTRIRANA OSOBA!!!
verliebt in berlin


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jun 2007, 20:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
skontali smo (mi :D ) da cemo def u hrvatsku na more ali ne znam koji nam je grad najbolji?
nekako da ima i mirnih fazona i gotivne plazhe - setalista i poneko super mjesto za izlazak,,,
predlozi sa objasnjenjem ? :D hvala unapred

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jun 2007, 20:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2005, 19:12
Postovi: 1454
Digresija je napisao:
Ove godine planiram u Brela na more, pa me zanimaju vasa iskustva i znate li nekog ko izdaje iole normalne apartmane? Trebalo bi mi 3-4 apartmana za 10-ak osoba...


Uh, to je jako lijepo mjesto. Bila sam tamo prosle godine, mirno mjesto i cisto more. Imam negdje i fotke, al' treba ih iskopat' :)
Sto se tice cijena, ne mogu ti nista tacno reci, jer se ne sjecam [citaj nisam ja placala], a i nista ti ne znace cijene od prosle godine. Uglavnom, bili smo u apartmanima i jeftiniji nas izaslo nego neki najobicniji smjestaj u centru Makarske, koja je kao sto vec znas, veoma blizu ovog mjesta. Ako ides autom, navece se mozes setkati Makarskom. Eto, pa javi kako je bilo ako odes.

Poz!

_________________
Everyone in the world was programmed by the place they were born, hemmed in by their beliefs, but you had to at least try to grow your own brain.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jun 2007, 21:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
Digresija je napisao:
Ove godine planiram u Brela na more, pa me zanimaju vasa iskustva i znate li nekog ko izdaje iole normalne apartmane? Trebalo bi mi 3-4 apartmana za 10-ak osoba...


Brela su extra mjesto,plaze i more su fantasticne imaju plavu zastavu.
Sto se tice smjestaja,on je u globalu nesto skuplji od makarske . ZNaci nemas kreveta ispod 15-20 eura.
Sto se tice apartmana, ako je 10 osoba ukupno onda bolje uzeti recimo 2 apartmana sa po 2 sobe. To dodje povoljnija varijanta. Mislim da takve apartmane mozes naci sigurno 80-100 eura. a kad se to razlozi na broj osoba dodje opet manje od 15 eura. Samo sto je to vec tesko naci , jer bude sve unaprijed rezervisano za tako veliki broj osoba.Zato trazi sto prije, najbolje preko neta nadjes pa onda okrenes telefonom. Ako ti ne znaju, a ako su normalni nekad oni sami znaju nekog u susjedstvu pa ti daju broj da kontaktiras neke druge gazde. Sretno! :wink:

p.s.I naravno skroz simpa je onaj kamen Brela, meni je tu extra plaza. :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jun 2007, 21:35 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
@WeeBoo: Po ovim cijenama koje vidim na netu, smjestaj u Brelama je daleko skuplji nego u Makarskoj.

@simplicity: Poslao sam ovih dana oko 20-ak upita putem E-Mail-a, ali mi je samo njih 5-6 odgovorilo i to da nemaju slobodnog mjesta... Mislim da sam malkice zakasnio sa trazenjem smjestaja, ali jos uvijek ne gubim nadu... :D

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jun 2007, 22:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
E ovako.. Prošle god mi je sestra s momkom išla u neko isto malo mjesto kad se prođe Makarska, čini mi se Brist da se zove... Isto prečiste plaže (našle smo se tamo zadnji dan i vidjeh svojim očima), mirno, restorančić na samoj plaži itd. Ne znam za izlaske, al znam da su nešto jeftino platili.... Mogu se raspitat i za smještaj... Oni su znali ovog jednog lika što je konobario tamo, pa im je našao nešto baš povoljno... Mjesto je slično Brelama - sva ta mjesta su slična.
Što se tiče plave zastave, pa imaju je i Bačvice - ko hoće ići u življi grad. Al ja izdvajam ostrva, mislim da nema ništa bolje... Najsvježije info: u Splitu se nema gdje noga stavit... Onda možda bolje neko manje mjesto s manje gužve...
@Digresija: šteta što ne znaš nikog tamo, uvijek se lakše i povoljnije tako nađe... Još da si ljetovao jednom, to bi ti bila bombonica... Ja ti se mogu raspitat za Brist...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jun 2007, 22:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2006, 14:43
Postovi: 482
Lokacija: JADRAN,KVARNER
EiLeen je napisao:
E ovako.. Prošle god mi je sestra s momkom išla u neko isto malo mjesto kad se prođe Makarska, čini mi se Brist da se zove... Isto prečiste plaže (našle smo se tamo zadnji dan i vidjeh svojim očima), mirno, restorančić na samoj plaži itd. Ne znam za izlaske, al znam da su nešto jeftino platili.... Mogu se raspitat i za smještaj... Oni su znali ovog jednog lika što je konobario tamo, pa im je našao nešto baš povoljno... Mjesto je slično Brelama - sva ta mjesta su slična.
Što se tiče plave zastave, pa imaju je i Bačvice - ko hoće ići u življi grad. Al ja izdvajam ostrva, mislim da nema ništa bolje... Najsvježije info: u Splitu se nema gdje noga stavit... Onda možda bolje neko manje mjesto s manje gužve...
@Digresija: šteta što ne znaš nikog tamo, uvijek se lakše i povoljnije tako nađe... Još da si ljetovao jednom, to bi ti bila bombonica... Ja ti se mogu raspitat za Brist...



Slika

Jedva sam juče izdržao ove paklene vrućine u Mošćeničkoj dragi...jedva.. :D :D

_________________
MORE JE PROVOD,MORE SU KOKE...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1302 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 66  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs