banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 09:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1302 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 66  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Jun 2007, 23:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
The Godfather je napisao:
mala mama je napisao:
Meni su Vodice extra. Idealno za mirnu dnevnu varijantu, Sibenik je relativno (ako idete autom) blizu za neki vecernji izlazak..
.


ne bih se bas slozio......da nije obrnuto, iz Sibenika se u Vodice dolazi izlaziti nocu.....U disko onaj Hacienda ....a i dnevna varijanta je sve osim mirnoca po plazi.....vreva gugula, guzva.....Ne znam u koje Vodice si isla.....?


Godfather,
vidi se da poznajes Vodice. I ja sam ih tako dozivjela. Sibenik je uvece totalno uspavan, osim ako se ne odrzava Djeciji festival. A Hacijenda je bila jedna od prvih diskoteka u koju me roditelji pustise. Bilo je to davne ´88. uh!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Jun 2007, 09:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
da taj disko radi vec ''100 godina''.....i sjecam se price da ujutro kad zatvore u vrecama se keshovina nosi....zimi pod katanac i trosi orase :lol: ..
U svakom slucaju jedna od najpoznatijih i najstarijih diskoteka na Jadranu....u sred nicega...

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Jun 2007, 12:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jul 2005, 15:20
Postovi: 462
Lokacija: Banja Luka
Posto mi moderator u stilu velikih inkvizitora zakljuca moj topic u vezi Tucepa, evo prilike, ako je neko bio, da mi prenese svoje impresije u vezi njih.

Standardno: plaze, mogucnost izlazaka, cijene smjestaja...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Jun 2007, 18:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
Ljetovala sam u Tucepima! Predivno mjesto. Nije nesto veliko no more je jako lijepo, plaze takodje, jedina mana je sto je hlada na plazi za nijansu manje , nego u nekim drugim mjestima u okolini. Predivna marina, ima finih restorana .
Za odmor je extra. Ako ces provod i diskoteke, onda i nije bas nesto,nije da nema, ali je manje mjesto , a za konkretne lokale ne znam, jer nisam izlazila u nocne provode 8) :D
Cijene smjestaja-mi smo placali 2-krevetni apartman 30 eura. Znaci nesto skuplje od makarskog prosjeka :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Jun 2007, 21:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
arhitekt je napisao:
Posto mi moderator u stilu velikih inkvizitora zakljuca moj topic u vezi Tucepa, evo prilike, ako je neko bio, da mi prenese svoje impresije u vezi njih.

Standardno: plaze, mogucnost izlazaka, cijene smjestaja...


Bila sam prije par godina. Cijene su pristojne.Medjutim, mjesto je jako malo i brzo sve upoznas,pa onda i dosadi.
Par kafica, slasticarni, jedna plazica i to je uglavnom to.
Mi smo imali auto, pa smo uvece izlazili u Makarsku. To je dobra fora. Inace, u Tucepima je vise onako tiho, penzionerski. Ali je OK.

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jun 2007, 08:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jul 2005, 15:20
Postovi: 462
Lokacija: Banja Luka
XIX century je napisao:

Bila sam prije par godina. Cijene su pristojne.Medjutim, mjesto je jako malo i brzo sve upoznas,pa onda i dosadi.
Par kafica, slasticarni, jedna plazica i to je uglavnom to.
Mi smo imali auto, pa smo uvece izlazili u Makarsku. To je dobra fora. Inace, u Tucepima je vise onako tiho, penzionerski. Ali je OK.


Nisu valjda manji od Baskih Voda?

Sto se tice cijena, ja sam prosle godine u Baskim Vodama dvokrevetnu sobu sa kupatilom 150 m od plaze, placao 30E dnevno.

A plaza, jel sljunak ili pijesak?

Sto se tice hlada, ne moze situacija biti gora od one u Baskim Vodama. Tamo je bass frka za hlad.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jun 2007, 11:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
arhitekt je napisao:
XIX century je napisao:

Bila sam prije par godina. Cijene su pristojne.Medjutim, mjesto je jako malo i brzo sve upoznas,pa onda i dosadi.
Par kafica, slasticarni, jedna plazica i to je uglavnom to.
Mi smo imali auto, pa smo uvece izlazili u Makarsku. To je dobra fora. Inace, u Tucepima je vise onako tiho, penzionerski. Ali je OK.


Nisu valjda manji od Baskih Voda?

Sto se tice cijena, ja sam prosle godine u Baskim Vodama dvokrevetnu sobu sa kupatilom 150 m od plaze, placao 30E dnevno.

A plaza, jel sljunak ili pijesak?

Sto se tice hlada, ne moze situacija biti gora od one u Baskim Vodama. Tamo je bass frka za hlad.


Cini mi se sljunak( sitni). Tacne cijene se ne sjecam, stvarno. Definitivno jeftinije od Makarske.
Hlad je isto slabasan, mozda ima par drveca. Situacija sa tusevima na plazi isto kriticna, koliko se sjecam.
Ali meni hlad nije predstavljao neki problem veliki. Ne idi na Sunce kad je najjace.


Mene je te godine nevrijeme zadesilo. Duvala je bura 3 dana non-stop, nismo mogli ni do prodavnice, djecu je sa ceste dizalo- bez sale, toliko je jak vjetar bio. Mozda mi zato i nije ostalo u naj sjecanju.
Ako mozes birati kad ces ici, prati prognozu. Ja sam isla na samo 5 dana od kojih je 4 duvala bura :-? Ali tad sam imala odmor i nisam mogla birati. Bio je cini mi se pocetak avgusta.

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jun 2007, 14:39 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2003, 21:51
Postovi: 1038
Lokacija: od sredine lijevog coska u lijevom dzepu desno, cetvrti sto u drugom redu
The Godfather je napisao:
mala mama je napisao:
Meni su Vodice extra. Idealno za mirnu dnevnu varijantu, Sibenik je relativno (ako idete autom) blizu za neki vecernji izlazak..
.


ne bih se bas slozio......da nije obrnuto, iz Sibenika se u Vodice dolazi izlaziti nocu.....U disko onaj Hacienda ....a i dnevna varijanta je sve osim mirnoca po plazi.....vreva gugula, guzva.....Ne znam u koje Vodice si isla.....?


Ja sam posljednji put u tim istim Vodicama Kume bila prije rata, dakle daavno, no brat je prosle godine isao sa suprugom i dvoje male djece doduse pocetkom septembra, i kaze da je idila, na plazi nije bila guzva dakle ne moras gaziti po drugim ljudima, navece se ima gdje izaci nisam ni rekla da nema, ja se sjecam neke diskoteke iznad hotela..ali sam tada bila klinka pa je nisam obilazila, za Hacijendu sam cula ali ne znam gdje se tacno nalazi,kao sto rekoh zadnji put sam bila 80 i neke godine vjerujem da se puno toga promijenilo. Nema razloga da mu ne vjerujem kada kaze da su Vodice danas idealne za porodicni odmor, a ja takav planiram. Naravno da je guzva veca u julu i avgustu,.. ja putujem dole za koji dan, pa cu napisati utiske kad se vratim.
pozz.

_________________
..u tom cucu grmi zec... Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jun 2007, 16:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jan 2007, 13:38
Postovi: 625
Lokacija: tu i tamo
Evo što Hrvati pišu. Današnji 24sata:

Citiraj:
Jedan tjedan u Brelima kao tri tjedna na Malti!
Sedam dana kraj Makarske, bez prijevoza, stoji 6700, a dva tjedna u Keniji 8000 kn.

Slika

Tunis je ovogodišnji apsolutni hit među hrvatskim turistima koji godišnji odmor žele provesti u inozemstvu, a za njim ne zaostaje ni Turska, bez obzira na bombaške napade i nestabilnu političku situaciju. Sedam polupansiona na Djerbi, tuniškom otoku 1000 palmi, u hotelu s tri zvjezdice stoji 2100 kuna. Sa Sredozemlja mami Grča i njezini živopisni otoci, gdje tjedan dana stoji 2500 kuna, a zajamčeni su polasci charter zrakoplovom iz Zagreba. Za mlađe, željne ludih noćnih provoda, idealne su Ibiza, Malta i Mallorca s cijenama već od 2200 kuna. Keniju možete doživjeti na dvotjednom safariju za otprilike 8000 kuna u punom pansionu. Na Jadranu sedam dana u hotelu s tri zvjezdice u Brelima kraj Makarske stoji čak 6700 kuna, i to bez prijevoza. (iv,im)

24sata, 8. Lipanj



Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jun 2007, 20:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
mala mama je napisao:
The Godfather je napisao:
mala mama je napisao:
Meni su Vodice extra. Idealno za mirnu dnevnu varijantu, Sibenik je relativno (ako idete autom) blizu za neki vecernji izlazak..
.


ne bih se bas slozio......da nije obrnuto, iz Sibenika se u Vodice dolazi izlaziti nocu.....U disko onaj Hacienda ....a i dnevna varijanta je sve osim mirnoca po plazi.....vreva gugula, guzva.....Ne znam u koje Vodice si isla.....?


Ja sam posljednji put u tim istim Vodicama Kume bila prije rata, dakle daavno, no brat je prosle godine isao sa suprugom i dvoje male djece doduse pocetkom septembra, i kaze da je idila, na plazi nije bila guzva dakle ne moras gaziti po drugim ljudima, navece se ima gdje izaci nisam ni rekla da nema, ja se sjecam neke diskoteke iznad hotela..ali sam tada bila klinka pa je nisam obilazila, za Hacijendu sam cula ali ne znam gdje se tacno nalazi,kao sto rekoh zadnji put sam bila 80 i neke godine vjerujem da se puno toga promijenilo. Nema razloga da mu ne vjerujem kada kaze da su Vodice danas idealne za porodicni odmor, a ja takav planiram. Naravno da je guzva veca u julu i avgustu,.. ja putujem dole za koji dan, pa cu napisati utiske kad se vratim.
pozz.


e u tom zecu chuci grm, to je vec drgi par opanaka.......

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jun 2007, 22:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
zigizmund je napisao:
Evo što Hrvati pišu. Današnji 24sata:

Citiraj:
Jedan tjedan u Brelima kao tri tjedna na Malti!
Sedam dana kraj Makarske, bez prijevoza, stoji 6700, a dva tjedna u Keniji 8000 kn.

Slika

Tunis je ovogodišnji apsolutni hit među hrvatskim turistima koji godišnji odmor žele provesti u inozemstvu, a za njim ne zaostaje ni Turska, bez obzira na bombaške napade i nestabilnu političku situaciju. Sedam polupansiona na Djerbi, tuniškom otoku 1000 palmi, u hotelu s tri zvjezdice stoji 2100 kuna. Sa Sredozemlja mami Grča i njezini živopisni otoci, gdje tjedan dana stoji 2500 kuna, a zajamčeni su polasci charter zrakoplovom iz Zagreba. Za mlađe, željne ludih noćnih provoda, idealne su Ibiza, Malta i Mallorca s cijenama već od 2200 kuna. Keniju možete doživjeti na dvotjednom safariju za otprilike 8000 kuna u punom pansionu. Na Jadranu sedam dana u hotelu s tri zvjezdice u Brelima kraj Makarske stoji čak 6700 kuna, i to bez prijevoza. (iv,im)

24sata, 8. Lipanj


Bila sam u Tunisu, ništa posebno... Prije bih išla na Maltu i Mallorcu. Naravno ni Ibiza ne kaska... :D :iconbiggrin: Al kao i obično, idem u Cro... :glasses2:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jun 2007, 12:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
EiLeen je napisao:
zigizmund je napisao:
Evo što Hrvati pišu. Današnji 24sata:

Citiraj:
Jedan tjedan u Brelima kao tri tjedna na Malti!
Sedam dana kraj Makarske, bez prijevoza, stoji 6700, a dva tjedna u Keniji 8000 kn.

Slika

Tunis je ovogodišnji apsolutni hit među hrvatskim turistima koji godišnji odmor žele provesti u inozemstvu, a za njim ne zaostaje ni Turska, bez obzira na bombaške napade i nestabilnu političku situaciju. Sedam polupansiona na Djerbi, tuniškom otoku 1000 palmi, u hotelu s tri zvjezdice stoji 2100 kuna. Sa Sredozemlja mami Grča i njezini živopisni otoci, gdje tjedan dana stoji 2500 kuna, a zajamčeni su polasci charter zrakoplovom iz Zagreba. Za mlađe, željne ludih noćnih provoda, idealne su Ibiza, Malta i Mallorca s cijenama već od 2200 kuna. Keniju možete doživjeti na dvotjednom safariju za otprilike 8000 kuna u punom pansionu. Na Jadranu sedam dana u hotelu s tri zvjezdice u Brelima kraj Makarske stoji čak 6700 kuna, i to bez prijevoza. (iv,im)

24sata, 8. Lipanj


Bila sam u Tunisu, ništa posebno... Prije bih išla na Maltu i Mallorcu. Naravno ni Ibiza ne kaska... :D :iconbiggrin: Al kao i obično, idem u Cro... :glasses2:


Bila sam na Mallorci. Davno, kad sam bila mlada hehe Salim se, ima jedno 7,8 godina kako sam isla. Stvarno je fantasticno. Ali, puno..
puno para ti treba da tamo mozes uzivati u potpunosti :drinking:
Imas sta god ti padne na pamet. Plaze su ciste i prilagodjene, bas kao i more. Sve u svemu, kad poredim nase i one tamo plaze, ovo kod nas ne mogu ni nazvati plazom. Ali dobro, otok je otok. I kod nas su otoci TOP. Nema plaze bez ostrva

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jun 2007, 17:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Nema plaže bez ostrva... Zato i ja cijelo ljeto budem na ostrvima :D U potpunosti se slažem s tobom! :D :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2007, 12:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
Citiraj:
Hvar će vas ’oguliti’
Osim što su cijene u kafićima i restoranima astronomske, posebna priča su kreditne kartice, jer niti jedan hvarski restoran ih ne prima. Svi hoće keš, jer kako kažu, oni zarađuju samo ljeti, a preko kartica im se uzima provizija od 5 do 7 posto

Cijene pića i hrane u hvarskim lokalima divljaju iz godine u godinu. Nerealne cijene napitaka i hrane dodatno su poludjele dolaskom "ORCO" grupe u ovo turističko mjesto, gdje, ako niste dobro novčano potkoženi, nemate što tražiti. Svi su već naviknuli da su cijene pića astronomske u poznatom noćnom okupljalištu "Carpe Diem", gdje obični čovjek s prosječnim primanjima ne treba ni zalaziti, jer će za jednu rundu potrošiti barem pola svoje mjesečne plaće. No, više od "iskorištavanja dana" ("Carpe Diem") začuđuju cijene toplih napitaka na štekatima hvarskoga trga. Tamo čaj i kava s mlijekom u velikoj šalici stoje - 35 kuna (kava 20, čaj 15 kuna).
Čekali konobaricu

Ako niste novčano dobro potkoženi, u Hvaru nemate što tražiti/Nikola VILIĆ/CROPIXNe znajući da je cijena astronomska, prijatelj i ja odlučili smo jedno jutro sjesti za prvi slobodni stol. Takvih je jedino bilo u kafeu "Pjaca", dok su svi ostali stolovi okolnih kafića bili zauzeti. Ne sumnjajući u cijenu, sjednu dvije splitske lole i naruče čaj i kavu s mlijekom, u velikoj šalici. Konobaricu smo čekali nekih 20-ak minuta te nam je donijela kavu i čaj bez šećera. Potom je ponovno otišla do šanka i nakon deset minuta donijela nam je šećer, ispričavajući se što smo dugo čekali, ali kako je rekla "nije ona kriva".
Sjedili smo tako pola sata listajući novine, koje su, gle čuda, iste cijene kao i u Splitu. Kada je sunce već dobro upeklo, trebalo se otići okupati, kako ne bismo provrili. Konobarica je došla naplatiti i onda je postalo kristalno jasno zašto u "Pjaci" ima praznih stolova. Račun je iznosio 35 kuna, a ja opet kao lola izvadim novčanik i bez riječi platim. Odlaskom sa štekata čupao sam kose (koje nemam) i prigovarao sebi zašto sam baš sjeo u taj caffe. Samo 50-ak metara dalje u blizini nekad kultne "Alohe" smjestilo se nekoliko kafića, među kojima i "Bobis", gdje se kava i čaj mogu popiti upola ove cijene. Ali, dobro, drugi put neću pogriješiti.
Prisjeo nam ručak

Taj drugi put je došao nakon nekoliko sati kada su se dvojica splitskih "mačora" umorila izležavajući se na suncu. Trebalo je nešto ručati i za ručak smo odabrali jedan restoran na hvarskom trgu, gdje poznajemo gazdu. Sjednemo i naručimo (jednu goveđu juhu, pureći filet s malo pomfrita, salatu od kupusa, dvi fete pašticade sa sedam kupovnih njoka, miješanu salatu i po litre refužog bijelog vina).
Ručamo, zatražimo račun i kada smo ga dobili "prisidne nam obid". Ovo zadovoljstvo koštalo nas je 250 kuna koje smo dali preko kartice, koju usput ne primaju, ali će nama napraviti uslugu. Platili i otišli, jer kako poslovica kaže, "tko ne plati k...., plati likara", a meni se nije išlo u likara. Usporedbe radi, ovakav ručak u splitskom restoranu podno Marjana košta 161 kunu, pa sad vi odredite tko je ovdje lud.
Posebna priča su problemi s kreditnim karticama, jer niti jedan hvarski restoran ne prima kartice. Svi hoće keš, jer kako kažu, oni zarađuju samo ljeti, a preko kartica im se uzima provizija od 5 do 7 posto. Tako ako nemaš gotovine, moš lajat na misec ili složit "sendvu" u našeg spasitelja "Keruma" koji i u Hvaru ima samoposlugu, gdje su cijene iste kao i u Splitu. I tako smo tri dana bili na "Kerumovoj" spizi jer da smo jeli po restoranima, plivali bismo natrag do Splita.
Rezime četiri dana na najsunčanijem otoku su minusi u takujinu i VISA računu, ali tako nam i triba kad smo htjeli piti i biti na Hvaru.


(Slobodna Dalmacija)

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2007, 13:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Ko vas jebe, ja odo opet u CG, nakon 5 godina!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2007, 15:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Hhahahah, oduševio me članak pun splitskih izraza... :lol: takujin, spiza Slika
A šta očekuju, pa čak i ja znam kakve su cijene na Hvaru... U Splitu je kava 7 kuna, a kapućino 8. Čuj 20 kuna, jebote, ovi Hvarani su stvarno ludi....
U Splitu stvarno nije skupo, jest da ja nisam plaćala ni smještaj ni hranu, al cijene po kafanama su normalne... Al plaže su očaj, samo ih par ima da su ok (baš te podno Marjana što i piše u članku....) I Bačvice.

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2007, 18:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
a ti si neumorna je*em ti drzavu.. :roll: :roll: pa k'o papagaj sunce ti *ebem..... :roll: :roll:

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2007, 19:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Jes ti dosadan.... :roll:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2007, 21:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
The Godfather je napisao:
a ti si neumorna je*em ti drzavu.. :roll: :roll: pa k'o papagaj sunce ti *ebem..... :roll: :roll:


morala sam.. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jun 2007, 09:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jan 2007, 13:38
Postovi: 625
Lokacija: tu i tamo
EiLeen je napisao:
U Splitu je kava 7 kuna, a kapućino 8. Čuj 20 kuna, jebote, ovi Hvarani su stvarno ludi....


Jel si bila na novoj splitksoj rivi? Tamo kava sa mlijekom u najobičnijem kafiću košta 12kn, i još moraš imati sreće da naletiš na slobodni stol :lol:

U Dubrovniku kava sa mlijekom na glavnom Trgu sam platio prošlo ljeto 28kn, tako da je Hvar još jeftin :wink:

Inače, nisam nikad bio a Hvaru, ali znam da je na HR otocima uvijek usluga skuplja nego na kopnu, osobito na Hvaru koji cilja na elitni turizam i svake godine je sve skuplji ...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1302 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 66  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs