banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1302 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 66  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Maj 2007, 18:35 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
Zanima me koliko kosta ljetovanje u Hrvatskoj, a da nije neko napucano mjesto, jer idem s deckom i ne treba nam neki extra provod, tipa nocni izlasci, diskoteke and so on, dakle nesto malo mirnije ali ne bas penzionerski mirno.
I po vama sta je najbolji izbor koje mjesto da odaberemo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Maj 2007, 20:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Ja ti znam reći samo za jedan grad da je super, tj. samo sam u Splitu i Makarskoj bila u zadnje vrijeme. Cijene ne znam, al pretpostavljam da je 10€ po osobi dnevno krevet...
Split je super, sad su im renovirali rivu, može se šetat, ima milion kafića, kako napucanih, tako i malih slatkih zavučenih... Ja sam bila prije 3 sedmice i turista je puno...
Cijena kave 8 kuna.
Plaže nisu nešto, pogotovo je prljavo u gradu. Na Bačvicama je ok. Najbolje su plaže na Marjanu, tamo je prečisto i totalno osamljeno.
Al grad je živ + imaš stalno trajekte i katamarane za ostrva.
Al ja bih ti najviše preporučila ostrva. Tamo je savršenstvo, raj na zemlji, bukvalno... Možete iznajmit neku vikendicu na par dana, al to je malo skuplje.
Sestra mi je prošle god išla u Brist. To je baš malo mjesto, al more je predivno, prečisto. Ja sam došla samo na sat vremena i mogla sam vidjet da su većinom parovi tamo, samo što se nema baš gdje izać, al fino je i prošetat pored mora.
Drugarica mi reče da u Omišu nije loše... Da je živo i tako...
Al po živahnosti gradova, mogu def da izdvojim Split, stvarno ima za svakog pomalo. Ima puno konoba sa savršenom hranom...
Hranu možete kupovat u Konzumu i Kerumu, to su najveći supermarketi i cijene su kao kod nas...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Maj 2007, 21:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Pula je mjesto za tebe, mada vuče na penzionerski mirno! Prelijep gradić, ali bez diskoteke u krugu od 10km od centra grada!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Maj 2007, 09:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Avg 2003, 10:10
Postovi: 1408
Lokacija: BL Republika Srpska
Можеш погледати на некој од страница града "Водице".. цијене су боли глава..јефтино .. 8) имаш рецимо собу обичну ТВ,клима,балкон,кухиња :wink: као апартман!

Провјери супер је...дан кошта око 20еура


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Maj 2007, 11:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Po osobi ili је sоbа 20 еvrića?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Maj 2007, 14:16 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
Hvala to sto si rekao za Vodice, pogledacu. Jel neko vec isao da mi malo opise sav dogadjaj i da zan cijene?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Maj 2007, 15:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Avg 2003, 10:10
Postovi: 1408
Lokacija: BL Republika Srpska
Sondri je napisao:
Po osobi ili је sоbа 20 еvrića?

По соби.

Ја сам био прије 3 године ... цијена је била 14 еура..значи сад су поскупили..али нису толико..цијена је та отприлике!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Maj 2007, 16:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Pa nije to ni jeftino! Prijatelj iznajmio vikendicu u Bečićima za 6 osoba, mada može i više ali toliko kreveta ima, za 900 evra za 10 dana! To je otprilike 15 evra po osobi, ali imaš kuću za sebe sa dve spavaće sobe, dnevnim boravkom, dvorištem, TV, kuhinja, parking,... i još gazde ne dolaze nikako za tih 10 dana!!! Prošle godine bilo 1.000 evra, ali pošto su uzeli ponovo sad im dao za 900!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Maj 2007, 18:17 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
Becici sucks :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Maj 2007, 18:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Ma u Cro ti je super... More je prepreprefino... A nije skupo.... Al def najljepše na ostrvima.... To ti preporučujem! :D 8)

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Maj 2007, 18:34 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
Isla sam ja u Hrvatsku na more i to stalno na Hvar, al to je bilo prije rata. Zadnjih par godina ljetujem na Ciovu kod Trogira, al sam bila i zadnje 2 godine u Crnoj Gori. Ma to se ne moze poredit, more veze nema, nema morskog mirisa, crnogorci neljubazni a i ogulise, provod nula poena, ljudi bezvezni, plaze bez drveca i trave, sami beton i suncobrani od 2 eura po danu. Najgore mi bilo kad sam dosla na plazu popodne u 17h, a decko msto iznajmljuje suncobrane nam nosi suncobran. Ja kazem da nam ne treba, hocemo se suncat, a on kaze svejedno 2 eura, mislim ajd zdravo. Kaze idi iza crte, na plazu drugu koja je metar udaljena od te ili daj 2 eura. Maj gad kako me iznerviro, to ima samo u CG. Nikad vise tamo, ni u snu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Maj 2007, 09:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
Preporucujem ti Brela, meni je tu more naj naj, priroda, predivne plaze, ima finu marinicu, setaliste, nije veliko, ali nije smarajuce. Cijene jesu mozda malo skuplje ali vrijedi.
Isto vazi i za Tucepe. Mali Drvenik je isto super, sto se tice mora, plaze, smjestaja, uz samu plazu, ali nemas nekih desavanja, par restorana, ali ako zelis da se naspavas i slusas talase po noci, skines podocnjake onda je to to. A i po cijenama su prihvatljiviji. Recimo krevet vec od 8-10 eura.
Makarska vrvi, ja ne bih vishe tamo ljetovala, niposto. Tudji tabani ti stoje na 5 cm od cela a tebi neko dishe u tabane. Prema tome, nijedan nocni provod nije toga vrijedan, a i nocni provodi nista spektakularno, sto vec nemas u svom gradu.

Preporucujem i Primosten, nisam tu josh ljetovala ali sam bila, ovako,plaze, more predivno, stari grad super.
Cijene od svih ovih mjesta gdje sam ja bila su znaci 8-15 eura za krevet. A apartman za 2 25-35 eura.

Sto se tice ostarva, ja preporucujem Brac i Hvar. Na Bracu (Bol) cijene su paprenije, znaci nemas nocenje ispod 20 eura za jedno. A Hvar mozes proci i povoljnije.
Poggledaj na netu, svako ovo mjesto ukucas naziv i .hr

Mozes rezervisati unaprijed, sto preporucujem, jer velike su guzve, ja sam prije 20tak dana bila dola ne moru, i vec se predvidja jako posjecena sezona.
Ja sam do sad uvijek isla pa gdje zastanem i gdje nadjem smjestaj da nam se svidja. DO sad je super funkcionisalo, ali ako nemas zivaca za to, onda radije rezervisi unaprijed. Meni recimo to nije problem, jer volim ici na nepredvidjeno :P mislim to mogu jer nas je manje, nemamo "cergu" za sobom ..josh :D
pogledaj po forumu, imas vishe linkova vec datih za mjesta sigurno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Maj 2007, 09:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
11 minuta je napisao:
Isla sam ja u Hrvatsku na more i to stalno na Hvar, al to je bilo prije rata. Zadnjih par godina ljetujem na Ciovu kod Trogira, al sam bila i zadnje 2 godine u Crnoj Gori. Ma to se ne moze poredit, more veze nema, nema morskog mirisa, crnogorci neljubazni a i ogulise, provod nula poena, ljudi bezvezni, plaze bez drveca i trave, sami beton i suncobrani od 2 eura po danu. Najgore mi bilo kad sam dosla na plazu popodne u 17h, a decko msto iznajmljuje suncobrane nam nosi suncobran. Ja kazem da nam ne treba, hocemo se suncat, a on kaze svejedno 2 eura, mislim ajd zdravo. Kaze idi iza crte, na plazu drugu koja je metar udaljena od te ili daj 2 eura. Maj gad kako me iznerviro, to ima samo u CG. Nikad vise tamo, ni u snu...


Ja stalno idem u Hrvatsku, zelim sad da vidim Crnu Goru. Sta preporucujete?
Meni su Crnogorci super seksi, samo cu zbog tipova da idem. Kad cujem onaj njihov govor, sva se raspalim. Cista desetka

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Maj 2007, 12:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Bolji su Dalmatinci :D :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Maj 2007, 13:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:08
Postovi: 1645
ja uglavnom idem u crikvenicu ... prelijepo ... mirno ... ne bas penzionerski mirno ... i nije skupo ...

_________________
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla (slobodni prevod)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Maj 2007, 15:18 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2003, 21:51
Postovi: 1038
Lokacija: od sredine lijevog coska u lijevom dzepu desno, cetvrti sto u drugom redu
Meni su Vodice extra. Idealno za mirnu dnevnu varijantu, Sibenik je relativno (ako idete autom) blizu za neki vecernji izlazak.. cijene apartmana su od 30 Eura pa do 50Eura dan zavisi gdje se nalazi. Za sobe ne znam.:)
Mi smo rezervisali apartman za 5 osoba 45Eura po danu.

_________________
..u tom cucu grmi zec... Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Maj 2007, 18:39 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2007, 17:07
Postovi: 4
Ja sam nekada davno godinama ljetovala u Novalji, Pag , odlicno mjesto, divne plaze, a cujem da je ovih dana jos ljepse nego prije. Auto kamp Strasko, skoro sam gledala cijene, jako prihvatljivo ali se nesjecam koliko je bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Maj 2007, 08:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
mala mama je napisao:
Meni su Vodice extra. Idealno za mirnu dnevnu varijantu, Sibenik je relativno (ako idete autom) blizu za neki vecernji izlazak..
.


ne bih se bas slozio......da nije obrnuto, iz Sibenika se u Vodice dolazi izlaziti nocu.....U disko onaj Hacienda ....a i dnevna varijanta je sve osim mirnoca po plazi.....vreva gugula, guzva.....Ne znam u koje Vodice si isla.....?

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Maj 2007, 16:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
XIX century je napisao:
Kad cujem onaj njihov govor, sva se raspalim.


Onda zovi njihov hot lajn :lol: :lol: :lol:

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Jun 2007, 13:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
SIJUKS je napisao:
XIX century je napisao:
Kad cujem onaj njihov govor, sva se raspalim.


Onda zovi njihov hot lajn :lol: :lol: :lol:



Ako neki djetich radi, odma zovem 8)

mmm... ma upoznala sam neke Crnogorce prosle godine na skijanju na Jahorini... uh uh ! ne da su HOT :P :P

Ovog ljeta- pravac Crna Gora

Ja nekako uvijek odustanem od CG jer je HR mnogo bliza... mrzi me toliko dugo na tockovima se gnajviti

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1302 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 66  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs