banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 47 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Maj 2013, 18:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
Hertzog je napisao:
Meni je to govno preskupo, bolje otici na Krku, em slicna fora, em mozes i na more

krka za usput u povratku s mora,zapravo,jedino sto mi je bilo interesantno tamo su neke zmije 8) a cca 100kn bilo ulaz

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Maj 2013, 18:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Mene je zanimalo da li je neko nocio tamo negdje u okolini? Na Plitvicama nisam nikada bila, a planiram otici u skorije vrijeme, pa reko da napravim vikend izlet :). Gledala sam neka prenocista i za uslugu koju nude je brat-bratu presekupo. Na kraju ce to izgleda biti dnevna tura :-?.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Maj 2013, 18:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Treba li tebi pratnja, to ti meni reci. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Maj 2013, 18:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Zavisi na koju funkciju se neko prijavljuje: kao slep sluzba ili ovan predvodnik :D?

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Maj 2013, 06:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5337
Lokacija: Wien, Österreich
A.J.V.A.R. je napisao:
Mene je zanimalo da li je neko nocio tamo negdje u okolini? Na Plitvicama nisam nikada bila, a planiram otici u skorije vrijeme, pa reko da napravim vikend izlet :). Gledala sam neka prenocista i za uslugu koju nude je brat-bratu presekupo. Na kraju ce to izgleda biti dnevna tura :-?.

Ja sam bio tamo u septembru, prenocio, pa ujutro otisli tamo na skoro najvecu turu ( 4 sata bez pauze). Smjestaj je bio par kilometara odatle - jedva nasli - navigacija stalno pokazuje neki put koji je zatvoren,ali je bilo ok, mislim nekih 35 e za dvoje, ima i jeftinije,ima i skuplje naravno. Ako se ujutro bas pozuris, moze se i bez nocenja tamo, treba nekih 2 sata voznje. Preporucujem odlazak kad ima vise vode,mislim da bi ovo moglo biti idealno vrijeme,mi smo bili nakon one ljetne suse, pa vodopadi nisu bili bas nesto posebno. Inace, to je nesto sto se mora vidjeti;ljudi dolaze iz cijelog svijeta tamo ( nase jezike nisam skoro ni cuo).

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2013, 12:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 1995
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Imaju 4 hotela u sastavu kompleksa. Tip stara juga, sve u tom stilu. Nocenje s doruckom, ujutro se budis direkt pogled na slapove, startne stanice na 100m od hotela itd. Opasno dobar restoran licka kuca sve blizu. Nocenje oko 50eur po osobi. Ako ti je to preskupo ima stotine pansiona koji nude prenociste ali to mi je glupo jel si onda par km udaljen od samih slapova a cena je mozda 10-15eur jeftinija tako da bih ja uvek isao u hotele zbog lokacije, atmosvere i cinjenice da navecer mogu setati i ici u restoran na klopu i muziku a da ne palim auto


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2017, 13:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Licka kuca, jedna od najbolji klopa sto sam jeo, ako ide drustvo obavezo narucit Licki pladanj(prvo hladna verzija pa onda topla)!!!Sve se topi u ustima.
Jedino jeo bolji domacki kruh i sir na Vogelu iznad Bohinja.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 47 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs