banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 02 Maj 2024, 04:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 153 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Feb 2006, 23:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2006
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
jel moze neko da mi da tehnicke podatke o stazi u celincú,koliko je dugacka koliko liftova koliko kosta ski pas kako je uredjena,hajde bas me zanima pa ako je iole dobra da se ode,kakva raja obicno tamo skija posto samo cuo da je brdo pocetnika i "seljaka"(ne zelim da vredjam nikog) ali pri tome mislim na ljude koji nemaju osnovna znanja o manirima na stazi i cekanju na zicu????????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Feb 2006, 02:21 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Feb 2005, 16:46
Postovi: 640
Citiraj:
jel moze neko da mi da tehnicke podatke o stazi u celincú,koliko je dugacka koliko liftova koliko kosta ski pas kako je uredjena,hajde bas me zanima pa ako je iole dobra da se ode,kakva raja obicno tamo skija posto samo cuo da je brdo pocetnika i "seljaka"(ne zelim da vredjam nikog) ali pri tome mislim na ljude koji nemaju osnovna znanja o manirima na stazi i cekanju na zicu????????


Hmmm...staza u Celincu....????Pa jel to ono staza lafo Begovo brdo a liftas se nogama...:D:D

_________________
GROB CEMO TI POZLATITI SVE DUGOVE NAPLATITI SA SRBINOM NEMA SALE SLAVA TEBI DJENERALE!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Feb 2006, 14:38 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Feb 2005, 16:46
Postovi: 640
Citiraj:
jahorina jeste svima najzanimljivija jel nisu culi za ostale ponude a da li znateda skijanje 7dana u bugarskoj(inace najbolje skijaliste na balkanu,gondola,cetverosedi,sve)kosta 200eura.pa ko bas voli skijanje uvek se moze snaci. Mrakovica u opste nije losa(staza je 600metara,iznajmljivanje opreme 10km dan ali oprema je iz 84 pa kome se isplati)ali samo u vaijanti ako se ostane i na nocnom skijanju,jer staza za nocno skijanje je super uredjena,Vlasic je za ovako nesto blizu bl super(2 sata),relaticno dobre staza ali nazalost brdo seljaka gore pa i to ko voli neka izvoli. Ja sam licno sa jahorinom za ovu god razocaran i zato sad idem u inostrana skijalista!


Hmm... Bugarska pa bio sam tamo na takmicenju...ali nebi se slozio sa tobom da je najbolje na Balkanu,po meni je Sljeme daleko isped svih...!!!

_________________
GROB CEMO TI POZLATITI SVE DUGOVE NAPLATITI SA SRBINOM NEMA SALE SLAVA TEBI DJENERALE!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Feb 2006, 14:41 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Feb 2005, 16:46
Postovi: 640
Citiraj:
Kakav lik Savjete nisam trazila ni od koga ( a ako mi budu trebali obraticu se strucnim licima tj pedagozima ) nego sam upitala ima li ski kurseva za djecu


Ajkulo napisao sam ti o tome na drugoj temi....PROCITAJ...!!!:D

_________________
GROB CEMO TI POZLATITI SVE DUGOVE NAPLATITI SA SRBINOM NEMA SALE SLAVA TEBI DJENERALE!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Feb 2006, 16:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2006
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Knele je napisao:
Hmm... Bugarska pa bio sam tamo na takmicenju...ali nebi se slozio sa tobom da je najbolje na Balkanu,po meni je Sljeme daleko isped svih...!!!


Borovec u Bugarskoj je trenutno nabolje i najluksuznije skijaliste na balkanu(ljudi konkurisu za OI 2014)a 7 dana kosta kao 7 dana kopa ili jahorina tako da posle dozivljenog skijanja tamo samo lud covek moze da ide na ova mesta a sto se tice sljemena pa to je smesno i porediti,sljeme nemoze ni s jahorinom da se poredi po velicini,sljeme je jedno malo skijaliste i jedina njegova prednost je sto ima novu opremu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Feb 2006, 21:51 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Feb 2005, 16:46
Postovi: 640
Citiraj:
Borovec u Bugarskoj je trenutno nabolje i najluksuznije skijaliste na balkanu(ljudi konkurisu za OI 2014)a 7 dana kosta kao 7 dana kopa ili jahorina tako da posle dozivljenog skijanja tamo samo lud covek moze da ide na ova mesta a sto se tice sljemena pa to je smesno i porediti,sljeme nemoze ni s jahorinom da se poredi po velicini,sljeme je jedno malo skijaliste i jedina njegova prednost je sto ima novu opremu


1.Jesi li ti bio ikad na Sljemenu???
2.Ja sam bio u Borovecu na Balkanskom prvenstvu u spustu....bio 5 tad...ja ne kazem da je tamo loshe..btw.. odlicno je i daleko je bolje od Jahorine,sa Kopom se isto moze porediti...kao sto si rekao ljudi konkurisu za OI...,ali jesi razmisljao o cjeni Boroveca???
3.Koliko se bavis skijanjem....???

_________________
GROB CEMO TI POZLATITI SVE DUGOVE NAPLATITI SA SRBINOM NEMA SALE SLAVA TEBI DJENERALE!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Feb 2006, 22:05 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Feb 2005, 16:46
Postovi: 640
Jebiga brate ratkop ipak moras racunati na situaciju ljudi ovdje ja sam eto igrom slucaja bio na Borovecu,zato sto sam takmicar pa eto tako idem...inace nema sanse da bi sebi to mogao da priustim....za mene je plafon otici na Jahorinu,pa cak i tamo iako imam pass i smjestaj bezplatno opet se potrosi dosta love.....jbga treba zivit....

Najlakse je meni reci idi skijaj po Austriji,Sloveniji,Italiji...samo treba love ipak......ali sva sreca pa ima ovdje ovih dijasporaca.....:D:D:D!!!

_________________
GROB CEMO TI POZLATITI SVE DUGOVE NAPLATITI SA SRBINOM NEMA SALE SLAVA TEBI DJENERALE!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Feb 2006, 04:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2006
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
na sljemenu nisam nikako bio ali ipak sam informisan,ipak je u pitanju kratko skijaliste,skijam vec 5 god.i ja bas i racunam na situaciju ovde,ja sam bio na jahorini 7dana(sad u januaru) i izaslo me sve zajedno 400E a prosle godine u februaru sam bio u borovecu isto za 400E i zato kazem da covek za iste pare moze da dobije daleko kvalitetnije skijanje( a to i sam znas posto si sve to obisao )


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Feb 2006, 13:13 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Feb 2005, 16:46
Postovi: 640
Starac ja sam na Jahorini kao domaci:D pa znam situaciju tamo vrlo dobro...i vjeruj mi je Jahorina daleko jeftinija nego Borovec.....konkretno mislim na pica,hranu,opremu itd...!!!

Jos jednom kazem Borovec je odlican ali je skup...!!!

_________________
GROB CEMO TI POZLATITI SVE DUGOVE NAPLATITI SA SRBINOM NEMA SALE SLAVA TEBI DJENERALE!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Feb 2006, 22:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2006
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
ok te van skijaske i van smestajske stvari kao izlazci,jelo i pice jesu skuplji ali za mozda 20% tako da je to neprimetno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Feb 2006, 19:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2006, 18:58
Postovi: 443
Lokacija: Vidikovac,Beograd
Nego Knele prijatelju reci mi...si bio na Kopu predprosle sez..na slalomu???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2006, 08:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2006
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
ljudi ima li ikakvih informacija za stazu na kozari,bilo je prica da ce ove godine nesto produzivati


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Dec 2006, 13:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2006
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
niko nista??????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2007, 15:14 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Apr 2003, 22:23
Postovi: 761
Lokacija: drimofornija
ma kakvo produzavanje, treba skratiti
vidi belaj sto moze da zadesi :D

http://www.youtube.com/watch?v=6qVwIuzn ... ed&search=

_________________
...The Show must go On...
Abra-abra-cadabra
I want to reach out and grab ya
Abra-abra-cadabra
Abracadabra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jan 2007, 13:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2004, 18:48
Postovi: 2247
Lokacija: dancefloor
Jel‚bio ko ove god. na Jahorini..kakvo je stanje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jan 2007, 07:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Avg 2004, 14:26
Postovi: 106
Bio sam ja za vikend, visina snijega je 40 cm staze su sredjene ali oko 12 sati su vec razrovane i ima kamenja. Moze se normalno voziti samo treba imati oci otvorene da ne bi unistili skije. Sve u svemu je OK, zaposleni na Jahorini su mnogo ozbiljniji nego proslih sezona. I dobrodoslo bi da jos padne snijega, bar 50 cm da bi skijanje bilo opusteno.

_________________
Ma mozes ti meni znas sta,
Pucaj sebi u glavu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: skijanje
PostPoslato: 13 Dec 2010, 12:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
da li je neko bio na pohorju? kakve su staze?
spominje se nekih 30ak km staza na nadmorskoj visini od 1300m pa mi cudno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: skijanje
PostPoslato: 13 Dec 2010, 19:05 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2003, 15:05
Postovi: 728
Bio sam ja prije par dana, ali nisam skijao.Gledajući mapu staza vjerovatno ima toliko...Staza na kojoj se vozi "Lisica", na Snježnom stadionu, izgleda baš dobro.Ne znam kakvi su tvoji skijaški apetiti ali Pohorje je skroz OK, a i Maribor je gotivan tako da ne vjerujem da ćeš se pokajati ako odeš...

_________________
Ko pročita VO!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: skijanje
PostPoslato: 13 Dec 2010, 19:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2009, 21:36
Postovi: 407
Na Jahorini snizene cene u odnosu na proslu god. tnx bogu :S ... Skipass 30 kesa 1 dan, ali ima opcija za vise dana pa nesto jeftinije dodje ... Jedva cekam Jahnuar :D

_________________
Bio jednom jedan djecak, koji je zivio u jednoj staroj kuci u sumi.On je svaki dan isao da sakuplja lisce za svoju ovcu Kicu. I tako je on sakupljao i sakupljao, kada je sakupio otisao je na Tahiti da se okupa, jer je smrdijo. Umro je on.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: skijanje
PostPoslato: 14 Dec 2010, 08:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jul 2010, 18:22
Postovi: 730
Meni se ne svidja Sljeme blizu je grada i vise mi onako vjestacko skijaliste i staze su manje
Jahorina je super za nase uslove i jedna je od ljepsih skijalista na Balkanu

_________________
Ivo Andrić ima 5.000 fanova na fejsu. Dunja Ilić 15.000, Ekrem Jevrić 50.000, Kristijan Golubović 65.000 . .
Ovaj nobelovac je jednom prilikom napisao "Dođu, tako, vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 153 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs