banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Maj 2024, 06:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 47 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Avg 2004, 13:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
elixir je napisao:
Pa sigurno nećeš na popodnevnu kafu sa pasošom/ličnom kartom iz Banjaluke, te sa koferom odjeće i dušekom na naduvavanje... :D


pazi, ali bukvalno tako :)
upravosam bila na potezu (Brela, Makarska, Baske Vode, Drvenik) na popodnevnom kupanju,kafi,rostilju, ponocnom kupanju, spavanju, bez kofera, bez duseka, a apartman na samoj plazi ..
a inace niko te nista ne pita osim "osobne i prometne sa zelenim kartonom"..samo vozi i trosi kune, eure, sta vec :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Avg 2004, 10:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2003, 20:06
Postovi: 359
Lokacija: St Albans, Engleska
Evo, u nedelju idem u Hrvatsku na odmor (u Moscenickoj Dragi). Bio sam u Tenerifu prosle godine al' jebes to, nemaju prave plaze, samo bazene :mad:

_________________
"There is a saying in the Balkans that behind every hero stands a traitor. Again and again, there is something heroic about the traitor and something treacherous about the hero"
(Fitzroy MacLean, The Heretic)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Avg 2004, 11:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
Grigorii Rasputin je napisao:
Evo, u nedelju idem u Hrvatsku na odmor (u Moscenickoj Dragi). Bio sam u Tenerifu prosle godine al' jebes to, nemaju prave plaze, samo bazene :mad:


kako nemaju plaze? mozda ti je hotel bio udaljen?? meni pricali da je skroz cool!!

I ja cu opet do cro Jadrana ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Avg 2004, 12:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2003, 20:06
Postovi: 359
Lokacija: St Albans, Engleska
gipsy_girl, ma oni imaju nekakve tzv. "plaze" ali je velika bura stalno na more pa cim dodjes do plaze, vjetar duva pjesak i udara te u noge (vrlo je nezgodno). A i more je mutno, nije cisto kao u Hrvatskoj gdje mozes vidjeti do dnu. I onda kad udjes u vodu, valovi te nose u p.m :lol: i crni pjesak ti udje u dupe :lol:
Poslije moras da se cistis 2 dana da ti pjesak izadje. Ne samo to, vec i nema nikakve mreze a na kraju, ovo nije ko Jadransko More gdje beli nema nista da pliva u vodi i more je zatvoreno. Ovo je Atlantik, otvoreno more, hladna voda, i sigurno ima mnogo vise "interesantnih" riba u more :wink:
Mada, vidio sa Fuertaventura na televiziji i tamo plaze izgledaju MNOGO bolje. Tamo voda je skoro zelena, ko lagoon :)

Nemoj da mi pogrijesno shvatis; ja obozavam valove :) ali posto skoro nema nikoga na plazi, mutna voda, nije bas idealno. Ali ostrvo je lijepo, fina temperatura citave godine, odlicna hrana i tkd samo sto ja nemogu bez plaze (bazeni su OK za kratko vrijeme ali poslije postanu dosadni :wink: )

Pozdrav i lijepo se provedi na Jadranu 8)

_________________
"There is a saying in the Balkans that behind every hero stands a traitor. Again and again, there is something heroic about the traitor and something treacherous about the hero"
(Fitzroy MacLean, The Heretic)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Avg 2004, 12:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2002, 01:00
Postovi: 893
Kud bas u Moscenicku Dragu :roll:

Bolja ti je Crikvenica :wink:

_________________
Ako ľelią - moľeą
Ako moľeą - znam da hoćeą
A ako hoćeą - ąta da ti radim
Sem da ti kaľem - ne udaraj me nisko...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Avg 2004, 14:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2003, 20:06
Postovi: 359
Lokacija: St Albans, Engleska
indijanka je napisao:
Kud bas u Moscenicku Dragu :roll:

Bolja ti je Crikvenica :wink:


indijanka, moji prijatelji imaju apartmeni 200 metara od plaze u Dragi pa zato idemo tamo (a i lijepa plaza i cisto more). Kad sam bio mladji, kupao sam se na Lido u Opatiji ali sada ta plaza je sve otisla u.... :(

A i imam prijatelj koji zivi blizu Opatije. Ako bi otisao u Crkvenicu, nebi mogao da ga vidjam svaki dan. Mada sam prolazio skroz Crikvenicu kad sam bio u Plitvicama 1997 godine, i bas nema nikakvu plazu....

Ne samo to, u Dragi nemoram da placam za apartman. Sigurno znas koliko su skupi hoteli u Hrvatskoj :roll:

Pozdrav.

_________________
"There is a saying in the Balkans that behind every hero stands a traitor. Again and again, there is something heroic about the traitor and something treacherous about the hero"
(Fitzroy MacLean, The Heretic)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Avg 2004, 18:33 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2002, 01:00
Postovi: 893
Nemam pojma koliko kostaju hoteli.
Imamo kucu u Dramlju :wink:

A nije bas da Crikva nema plazu... sredjena je skroz samo je moras platiti :P

_________________
Ako ľelią - moľeą
Ako moľeą - znam da hoćeą
A ako hoćeą - ąta da ti radim
Sem da ti kaľem - ne udaraj me nisko...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Avg 2004, 21:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2003, 20:06
Postovi: 359
Lokacija: St Albans, Engleska
If you say so :wink:

_________________
"There is a saying in the Balkans that behind every hero stands a traitor. Again and again, there is something heroic about the traitor and something treacherous about the hero"
(Fitzroy MacLean, The Heretic)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Avg 2004, 13:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
Ponovo sam bila na duze i odusevila se...
Iako sam ranije bila mladja kad sam boravila na tom dijelu mora, sjecam se ponesto, ali ono sto sam vidjela sada, pozitivno me iznenadilo....
Ipak se osjeti i u najmanjim detaljima da postoji iole pravna drzava i da se postuje zakon...

Boravila sam na relaciji Tucepi-Makarska-Brela-Split
Najljepse plaze su mi u Brelima (plava zastava) ...
Priv. smjestaj se moze naci po normalnim cijenama, ja sam bila u apartman *** ,2 min hoda od plaze , a cijene hrane su u drzavnim marketima (Konzum) uglavnom iste kao nase.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Avg 2004, 15:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
iskreno.......jedino Brela su tu na tom potezu koji si obisla koja su nesto....imao sam priliku protekle 3-4 godine obici poveci dio cro jadrana i tvrdim ti odgovorno da ima toga joss super kvalitetnog za vidjeti i obici
...
Sama Makarska i okolina je meni (bez uvrede) kao na Bascarsiji .....kao u Sarajevu da sam a ne u cro .nemam osjecaj da sam van granice :D al' dobro....u svakom slucaju u Cro je OK.

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Avg 2004, 09:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2003, 20:06
Postovi: 359
Lokacija: St Albans, Engleska
E, jucer sam se vratio iz Hrvatske i bilo je odlicno, mada sam bio sam sedam dana. Pocrnio sam se fino ali sad treba opet da se radi, jebiga 8)

_________________
"There is a saying in the Balkans that behind every hero stands a traitor. Again and again, there is something heroic about the traitor and something treacherous about the hero"
(Fitzroy MacLean, The Heretic)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Avg 2004, 12:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2002, 01:00
Postovi: 893
Da nismo u isto vrijeme stajali u Slo u guzvi :wink:

Jesi isao do Crikve?

_________________
Ako ľelią - moľeą
Ako moľeą - znam da hoćeą
A ako hoćeą - ąta da ti radim
Sem da ti kaľem - ne udaraj me nisko...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Avg 2004, 13:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2003, 20:06
Postovi: 359
Lokacija: St Albans, Engleska
Pa znas sta indijanka, u suboti je bilo guzve na granici izmedju Slo i Hr (kod Rupe) i ja sam se bas tu naglavio (oko 3.00 po podne). I na cesti blizu Kranja prema Jesenice je isto bila guzva. Onda negdje blizu Ljubljane sve do Karavanke je kisa padala ko da ce djavo doci :roll: to je grmilo, padalo i sve ispred bilo mracno.

Onda bila guzva u Austriji (Tauern i Katschberg tunel, neznam ako ides na taj autoput) i onda blizu Salzburga je opet kisa padala ko luda a vec kad sam stigao do Bad Reichenhalla u Njemackoj, prestala je. A gdje ti inace zivis? Negdje u Njemackoj?

Nisam bio do Crikve ali jesam bio u Baski na Krku sa mojim prijateljom i njegovom curom. Dosli su jos par cura (jedna iz Zagreba i jedna iz Rijeke). Ali su bas bili vrlo slatki :wink:
Osim toga, vrijeme je bilo super, pogotovo taj dan na Krku. Skoro nije uopste bio ni jedan oblak citav dan. Sad sam se vratio u Engleskoj i sve mutno :(
A gdje si ti provela odmor u Hrvatskoj?

Pozdrav.

_________________
"There is a saying in the Balkans that behind every hero stands a traitor. Again and again, there is something heroic about the traitor and something treacherous about the hero"
(Fitzroy MacLean, The Heretic)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Avg 2004, 13:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2002, 01:00
Postovi: 893
Ne spominji mi guzve :evil:

Al mi smo se juce ( nedjelja) vracali :wink:

Bolje me pitaj gdje nismo bili :lol:

Nikad krace vrijeme i vise obilazaka :angel:

Rab... plaza San Marino ( raj za djecu i oci :lol: )

Mali Losinj, pa Koludarac ( uz ludu voznju na jahti - jos me ledja bole od bacanja :lol: :lol: )

Krk ( to se podrazumijeva :wink: kad je pred nosom )

Crikvenica jedno popdne....

Sve u svemu bilo je super... Vrijeme je bilo haos za razliku kad smo bili pocetkom jula, kad je non stop bilo oblacno i kisovito :cry:

P.S. U Svabiji sam

_________________
Ako ľelią - moľeą
Ako moľeą - znam da hoćeą
A ako hoćeą - ąta da ti radim
Sem da ti kaľem - ne udaraj me nisko...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Avg 2004, 17:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2003, 20:06
Postovi: 359
Lokacija: St Albans, Engleska
Nisam nikad bio na Rabu niti Losinju. Kad smo bili na Krk, ja i moj prijatelj smo otisli na "Bananu" (sednes na bananu i brzi camac te vuce). A oni koji su prodavali su nam rekli da je to za djecu a mi smo rekli da nema veze, da zelimo da probamo :lol:

I poslije voznje na bananu su moja ledja isto bolela jer ides toliko brzo a valovi stalno udaraju po banani. Rekli su da vrijeme ove godine u Hrvatskoj nije bilo bas najbolje...

Poz.

_________________
"There is a saying in the Balkans that behind every hero stands a traitor. Again and again, there is something heroic about the traitor and something treacherous about the hero"
(Fitzroy MacLean, The Heretic)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Avg 2004, 16:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Mar 2004, 13:15
Postovi: 297
Bez ikakve uvrede, Gregori, ali mozes li mi reci zasto, ljudi kao ti,, i ti idu na plazu???Citam ovdje negdje kazes pocrnio sam?????(You could've just used a fake tan, couldn't ya)
Je li to neka vrsta uzbudljivog odmora, lezanje na plazi pecenje na suncu i cekanje da dobijes rak koze??? Opet, mozda ima nesto FUN u tome, jer nebi tolika kolicina ljudi provodila 15 dana dragocjenog odmora, ali nakon dva puta u mom zivotu na holiday u Spaniji i Portugaliji ja nikako da shvatim zabavnost ove vrste odmora, niti bi da ponovim ovu posjetu ikada, ne bitno koja drzava u pitanju.
Mozda zato sto aktivnost je nacin na koji se ja provodim, a ne ljenarcenje.

ps. ne znam za vas ali ja na odmor idem da se ODMORIM a to znaci odmorim od ljudi i stresa, stoga ne postoji razlog zasto da idem- back- u stresnu okolinu i ljude???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Avg 2004, 22:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
tough...
probaj da odes na Kubu.
To je uzivanje.
Nije ljencarenje lose...
:drinking:

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Avg 2004, 00:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2003, 20:06
Postovi: 359
Lokacija: St Albans, Engleska
tough je napisao:
Bez ikakve uvrede, Gregori, ali mozes li mi reci zasto, ljudi kao ti,, i ti idu na plazu???Citam ovdje negdje kazes pocrnio sam?????(You could've just used a fake tan, couldn't ya)
Je li to neka vrsta uzbudljivog odmora, lezanje na plazi pecenje na suncu i cekanje da dobijes rak koze??? Opet, mozda ima nesto FUN u tome, jer nebi tolika kolicina ljudi provodila 15 dana dragocjenog odmora, ali nakon dva puta u mom zivotu na holiday u Spaniji i Portugaliji ja nikako da shvatim zabavnost ove vrste odmora, niti bi da ponovim ovu posjetu ikada, ne bitno koja drzava u pitanju.
Mozda zato sto aktivnost je nacin na koji se ja provodim, a ne ljenarcenje.

ps. ne znam za vas ali ja na odmor idem da se ODMORIM a to znaci odmorim od ljudi i stresa, stoga ne postoji razlog zasto da idem- back- u stresnu okolinu i ljude???


tough, samo polako, bez stresa :wink:

Ja idem na plazu da se suncam, da plivam i da gledam divne cure u bikinijama i da jedam i pijem dobru hranu 8)
Mogao bi dobiti "fake tan", ali to za mene nije zanimljivo, jer nemam more i nemam nista da gledam :D
Ja volim da "pecem" na sunce, i ko zna, mozda cu dobiti rak, ali to neznaci sad da cu se barakadirati u sobu i gledati u plafon :)
Ti ili bilo koji drugi mogu dobiti rak a da se uopste nesuncate. To je individualno.

To bi bilo isto ako bi ja sad rekao:
Necu vise da putujem s vozom, jer neki terorist bi mogao podstaviti bombu na sjedalo. Jebiga, to je mogucnost, ali to neznaci sad da cu prestati da putujem s vozom.
Ja ili ti bi mogli da umrijemo u nasim snovima, ili da padnemo uz stepanice i da razbijemo vrat ali to neznaci sad da trebamo zivjeti cijeli zivot u spavacoj sobi, jel' tako? :lol:

Ali ja uopste nisam bio pod ikakvom stresom kad sam bio u Hrvatskoj :D

Pozdrav.

_________________
"There is a saying in the Balkans that behind every hero stands a traitor. Again and again, there is something heroic about the traitor and something treacherous about the hero"
(Fitzroy MacLean, The Heretic)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Avg 2004, 11:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Mar 2004, 13:15
Postovi: 297
[quote="Grigorii Ra

tough, samo polako, bez stresa :wink:

Ja idem na plazu da se suncam, da plivam i da gledam divne cure u bikinijama i da jedam i pijem dobru hranu 8)
Mogao bi dobiti "fake tan", ali to za mene nije zanimljivo, jer nemam more i nemam nista da gledam :D
Ja volim da "pecem" na sunce, i ko zna, mozda cu dobiti rak, ali to neznaci sad da cu se barakadirati u sobu i gledati u plafon :)
Ti ili bilo koji drugi mogu dobiti rak a da se uopste nesuncate. To je individualno.

To bi bilo isto ako bi ja sad rekao:
Necu vise da putujem s vozom, jer neki terorist bi mogao podstaviti bombu na sjedalo. Jebiga, to je mogucnost, ali to neznaci sad da cu prestati da putujem s vozom.
Ja ili ti bi mogli da umrijemo u nasim snovima, ili da padnemo uz stepanice i da razbijemo vrat ali to neznaci sad da trebamo zivjeti cijeli zivot u spavacoj sobi, jel' tako? :lol:

Ali ja uopste nisam bio pod ikakvom stresom kad sam bio u Hrvatskoj :D

Pozdrav.[/quote]


Hi Gregori, ne zacudjava me niti imam iznenadjenu facu na ovo sto si napisao vjerujem da je prirodna reakcija, izvini ako je zvucalo malo paranoidno i iznerviralo te.
Samo ne mogu preskociti ovaj dio, svidja mi se primjer o tvom stavu za dobijanje raka(mada to je samo bio primjer da dostavi poruku iz moje recenice) , da slazem se samo do jedne granice, ako opet razmislis shvatices da veca kolicina ljudi koji puse dobiju rak nego oni koji ne(mada ponekada je sasvim obrnuto), tako moja poenta je da ti bijuci izlozen mediterijanskom(f koja rjec) suncu za deset dana si ubrzao dobijanja raka za 95% za samo tako kratak period od vremena, i ne, nemoze biti isto kao onaj koji (ne onaj koje je sjedio medju dva plafona ne ) vec onaj koji izbjegava izlaganje suncu, mislim briga mene sta drugi ljudi rade , vidjece kad docu u cetrdesete , ja ne namjeravam biti sva borava i saggy skin looking kad sam u polovini mog zivota, you know,.
Zao mi je sto si shvatio moj primjer kao nesto globalno i kritizirajuce,, ne Gregori ne bi trebalo da ostanes i zivis zivot u spavacoj sobi to ionako nije bila poenta a nisam ni rekla da trebas??

Samo sam htjela znati razlog zbog cega provodite odmor na ovako dosadan nacin, i receno mi je da ides da se suncas, plivas, i gledas divne cure u bikinijama jedes i pijes dobru hranu!! Ja samo ovako nesto pronalazim veoma dosadnim, i depresivnim to je sve, medjutim to desi se da bude individualnii izbor , thank god.

O i nemoj da se ljutis OK, nije mi uopste cilj da te izgubim......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Avg 2004, 12:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2003, 20:06
Postovi: 359
Lokacija: St Albans, Engleska
tough je napisao:
[quote="Grigorii Ra

tough, samo polako, bez stresa :wink:

Ja idem na plazu da se suncam, da plivam i da gledam divne cure u bikinijama i da jedam i pijem dobru hranu 8)
Mogao bi dobiti "fake tan", ali to za mene nije zanimljivo, jer nemam more i nemam nista da gledam :D
Ja volim da "pecem" na sunce, i ko zna, mozda cu dobiti rak, ali to neznaci sad da cu se barakadirati u sobu i gledati u plafon :)
Ti ili bilo koji drugi mogu dobiti rak a da se uopste nesuncate. To je individualno.

To bi bilo isto ako bi ja sad rekao:
Necu vise da putujem s vozom, jer neki terorist bi mogao podstaviti bombu na sjedalo. Jebiga, to je mogucnost, ali to neznaci sad da cu prestati da putujem s vozom.
Ja ili ti bi mogli da umrijemo u nasim snovima, ili da padnemo uz stepanice i da razbijemo vrat ali to neznaci sad da trebamo zivjeti cijeli zivot u spavacoj sobi, jel' tako? :lol:

Ali ja uopste nisam bio pod ikakvom stresom kad sam bio u Hrvatskoj :D

Pozdrav.



Hi Gregori, ne zacudjava me niti imam iznenadjenu facu na ovo sto si napisao vjerujem da je prirodna reakcija, izvini ako je zvucalo malo paranoidno i iznerviralo te.
Samo ne mogu preskociti ovaj dio, svidja mi se primjer o tvom stavu za dobijanje raka(mada to je samo bio primjer da dostavi poruku iz moje recenice) , da slazem se samo do jedne granice, ako opet razmislis shvatices da veca kolicina ljudi koji puse dobiju rak nego oni koji ne(mada ponekada je sasvim obrnuto), tako moja poenta je da ti bijuci izlozen mediterijanskom(f koja rjec) suncu za deset dana si ubrzao dobijanja raka za 95% za samo tako kratak period od vremena, i ne, nemoze biti isto kao onaj koji (ne onaj koje je sjedio medju dva plafona ne ) vec onaj koji izbjegava izlaganje suncu, mislim briga mene sta drugi ljudi rade , vidjece kad docu u cetrdesete , ja ne namjeravam biti sva borava i saggy skin looking kad sam u polovini mog zivota, you know,.
Zao mi je sto si shvatio moj primjer kao nesto globalno i kritizirajuce,, ne Gregori ne bi trebalo da ostanes i zivis zivot u spavacoj sobi to ionako nije bila poenta a nisam ni rekla da trebas??

Samo sam htjela znati razlog zbog cega provodite odmor na ovako dosadan nacin, i receno mi je da ides da se suncas, plivas, i gledas divne cure u bikinijama jedes i pijes dobru hranu!! Ja samo ovako nesto pronalazim veoma dosadnim, i depresivnim to je sve, medjutim to desi se da bude individualnii izbor , thank god.

O i nemoj da se ljutis OK, nije mi uopste cilj da te izgubim......[/quote]

Hi, tough! :)

Uopste nisam se naljutio, ali mi je malo iznenadilo tvoj stav. Tacno, da dosta ljudi koji puse dobiju rak. Ja ne pusim jer mi je to grozan habit, a i poslije smrdis od dima, noktovi ti budu zuti a i dobra sansa da ces dobiti rak kasnije u zivotu. Onda imas neke primjere gdje pusaci zive dugo (npr, otac od mog prijatelja zna jednog covjeka koji je pusio cijeli zivot a zivio do 107).
Moj otac ima 57, svake godine se sunca a zdrav ko dren. Cak dosta ljudi misle da ima oko 40, tako dobro izgleda za njegovo godiste. A nisam bio 10 dana na sunce, samo 4 1/2 :wink:

Nije ni zdravo ako neko izbjegava sunce, jer onda izgledaju ko da su bolesni ili ko da su crknute kokoske :lol:
Ja sam beli bio BEO prije 3 nedelje, a sad imam vrlo lijep tan :D
Ne samo to; sunce je ODLICNO za kozne alergije (npr psorijaza ili eksma). Ja imam vrlo malo psorijaze, ali kad odem na sunce par dana, to se ocisti kompletno (sigurno i slana voda pomaze).

Ja sam rekao ono za spavacoj sobi kao sala, tough :D

A reci mi, kako ti moze plivanje biti depresivno? To je odlican sport i odlicno za zdravlje. Ja idem jednom svake nedelje na plivanje ovdje u bazenu i to skoro sat i po non-stop plivanje. Pa razumijem ako ti su cure u bikinijama dosadni jer na kraju ti si cura :wink:
I meni je dosadno gledati u muskarcima jer nevolim muskarce, vec samo cure :)

Sta bi bio tvoj idealni godisnji odmor?

Pozdrav.

_________________
"There is a saying in the Balkans that behind every hero stands a traitor. Again and again, there is something heroic about the traitor and something treacherous about the hero"
(Fitzroy MacLean, The Heretic)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 47 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs