banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Jun 2024, 08:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 75 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Apr 2003, 20:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 18 Feb 2003, 13:51
Postovi: 335
Lokacija: Amsterdam
Bisco... pocinje pravo vrijeme za rafting, kajak, plivanje i ostale zajebancije po divljoj vodi.
Ako bog da idem za 7 dana u pravcu BL pa cim malo odmorim od puta pravac u tijesno na porciju proljecnog nabujalog vrbasa...

:drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Apr 2003, 08:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Nov 2002, 12:58
Postovi: 353
Lokacija: BIHAC
Bio sam na nekim lokacijama pom tvoim preporukama uzvodno od Banjaluke i mogu ti reci da su mi se svidjele neki dijelovi ,sve u svemu nije lose .Vrbas je u proslu subotu bio dosta visok .Ovih dana ce se odrzati i regata za malo sposobnije raftere I kajakase u najatraktivnijem dijelu UNE . Ja nazalost trenutno nisam u mogucnosti a ucestvujem . Ali prva subota SA LIJEPIM VREMENOM I JA SE SPUSTAM.

_________________
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Maj 2003, 21:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2002, 13:34
Postovi: 975
Lokacija: puhAloO*
da... BUK nabavlja neku opremu pa ce vjerovatno organizovat neku sekciju il tak neshto, shto je za pohvalu...
pa se jednog dana vidimo na Vrbasu :) ili na Tari

_________________
*gonna wash that man right out of my hair:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Maj 2003, 13:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2002, 19:29
Postovi: 498
Lokacija: Novi Sad
Hammer,
mene zanima Tara i imama jos dvoje zainteresovanih. al na taj chat ne mogu. pa ako ti nije problem pusti privat o detaljima, koliko, sta i na koji nacin. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Jun 2003, 11:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Nov 2002, 12:58
Postovi: 353
Lokacija: BIHAC
ČEKIĆU DE NAM MALO OPIŠI SPUŠTANJE .Kakav čamac i šta od opreme je neophodno i dužina ,kao i dužina po dionicama. Naravno stepene težine po dionicama.

_________________
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Jun 2003, 19:07 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2002, 13:34
Postovi: 975
Lokacija: puhAloO*
hmm... chini se super... a kad to idesh?...
imam i ja par ljudi koji bi ishli pa... :P

_________________
*gonna wash that man right out of my hair:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jun 2003, 14:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2002, 19:29
Postovi: 498
Lokacija: Novi Sad
u slast!
:scrambleup: :scrambleup: :scrambleup:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jun 2003, 04:44 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 02 Mar 2002, 01:00
Postovi: 20
Lokacija: Republika Srpska
http://www.raftingyu.com/rafting_english.htm


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jun 2003, 14:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
http://www.una-kiro-rafting.com/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jun 2003, 01:49 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Avg 2002, 18:24
Postovi: 47
Gipsy girl odkud tebe na DVOSLAPU jedan od najljepsi i najopsanijih slapova na Uni


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Avg 2003, 23:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
Pozdrav interesantna tema.
Ja nisam isao na rafting Vrbasom iako zivim u Bl 22 godine ali sam isao Tarom i jednim dijelom Drinom. Zaista fantasticno. Sve je tako cisto,divlje
nemam komentar. Doduse i cijena je paprena.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Avg 2003, 07:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
Gipsy planira u skorije vrijeme da proba rafting Vrbasom...... postoji organizovano spustanje,traje oko 2 sata, sve zavisi od vodostaja, ako je vishi vodostaj onda od prve brane do Kranovca, ako nije e onad ide od one dve stijene (zaboravih ime :x ) pa do Karanovca.

Kad probam uskoro javim vam :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Avg 2003, 20:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Ja sam do sada dva puta bio na raftingu Vrbasom i mogu vam reci da je dozivljaj odlican. Spustali smo se nekih 3 - 3.5 uz povremeno stajanje i kupanje. Iako je voda dobrim dijelom jako mirna zbog niskog vodostaja ima par jako interesantnih bukova :P

Svima koji do sad nisu probali ... toplo preporucujem :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Nov 2003, 13:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
e sezona je doduse vec poodavno zavrsila ali evo i ja cu par rijeci. Vidim dosta se raja interesuje za rafting sto mi je drago.U banjaluci postoji i rafting Klub Argonaut koji je 'klub sportova na divljoj vodi' izmedju ostalog rafting je jedna od vaznijih i osovnih disciplina.
Do duse vise smo orijentisani na takmicarski dio ovoga sporta(i za sad jedini posjedujemo 'takmicarski camac') za razliku od ovdje navedenih klubova koji to vise turisticki prezentuju ali i nama je to jedna od djelatnosti. Aktivno saradjujemo i druzimo se sa clanovima Buka i Kanjona
Klub je 'pionir' i postoji svega nesto manje od 1 godine i sastavljen je od bivsih kajakasa k.k.k Vrbasa.
imao sam priliku biti ljetos sa ekipom u Sloveniji na njihovom drzavnom prvenstvu koje je njima bilo kvalifikaciono za svjetsko koje je odrzano u eskoj u auvgustu i da upoznam te 'prvake svijeta' koje je neko gore spomenu.Nije da se hvalim ali u disciplini slalomu smo od 10 ekipa bili 6 sto je s' obzirom da smo prvi put izasli na javnu scenu i to u najjacu ligu svijeta to slobodno mogu reci mi smo bili prezadovoljni.Upoznali smo slovenackog presjednika rafting saveza koji nam je nesebicno pomgao u svemu i nezaboravan vikend u mjestu Hrasnik na Savi. Ekipa je isla i na strbacki buk na Unu ,prelijepo.
Za sljedecu sezonu planira se prosirenje djelatnosti KAJAK k1 c1 itd.
Gradonacelnik nam je izasao u susret stvarno u svakom pogledu jer klub je osnovan iz ciste nule i bez pomoci grada ne bih postojali.U toku zimskog perioda su aktivnsti oko obezbjedjivanja klupskih prostorija negdje uz Vrbas.

ovim putem pozivam sve Vas koji ste zaintersovani za clanstvo u nasem klubu da se javite, da se druzimo zezamo,spustamo, treniramo sta ko vec voli.

p.s da ne bude da je ovo neka reklama jer stvarno mi je nije bio cilj ovog podugackog clanka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Nov 2003, 20:42 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Nov 2002, 12:58
Postovi: 353
Lokacija: BIHAC
E baš mi je drago da se porodica raftera širi .Raft je nezamjenjiv ali i dosta skup sport .Oprema je nad prosječno skupa i lako se izgubi.Ipak adrenalin, užitak i šprdnju nemože ništa da pruži kao raft.

_________________
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Nov 2003, 21:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
Gipsy bila ugovorila rafting na Vrbasu i osvane to jutro kisno..i okisha se narednih dana....i nista od toga za ovu godinu....
eto proljece ce brzo :D

The Godfather: da li taj vash klub ima ikakkve veze sa Ronilackim klubom Buk i njihovom rafting sekcijom, ili je to nesto sasvim novo i iskljucivo predstavlja rafting klub??
Bash mi je drago ako cemo imamti klub i profesionalce iskljucivo za taj adrenalinski sport....
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Nov 2003, 19:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
gipsy_girl je napisao:
Gipsy bila ugovorila rafting na Vrbasu i osvane to jutro kisno..i okisha se narednih dana....i nista od toga za ovu godinu....
eto proljece ce brzo :D

The Godfather: da li taj vash klub ima ikakkve veze sa Ronilackim klubom Buk i njihovom rafting sekcijom, ili je to nesto sasvim novo i iskljucivo predstavlja rafting klub??
Bash mi je drago ako cemo imamti klub i profesionalce iskljucivo za taj adrenalinski sport....
:wink:
Taj klub je samostalan zvanican i zove se Argonaut, i tacan njegov naziv je "klub sportova divlje vode" sto znaci ne samo raft vec i ostale sportove.Za sada je raft jedna od vaznijih i vodecih disciplina ali trudimo se da zazivimo i ostale(kajak K1 C1 itd.).Znaci nemamo veze sa Bukom mada veoma dobro saradjujemo i medjusobno se svi skoro poznajemo.
Evo ovim putem te gipsy pozivam da cim 'sezona' pocne javis mi se i idemo niz 'tijesno'.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: zanimljivo
PostPoslato: 20 Nov 2003, 19:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
_-KajAkaS-_ je napisao:
Bas me zanima jesi li bio na drzavnom sad u Augustu kad je bilo???Jer sam ja bio,i znam i za Hrastnik i sve ostalo mozda cak i vise nego ti ali nije vazno.Bas me zanima ko si???Znam tamo dosta raje u Banjaluci a najbolji sam sa Goranom Pasicem i Igorom Kuzmanovicem,pa javi se kad mognes.pozdrav,neki drugi put mozda napisem i nesto detaljnije o kajaku jer mi je citav zivot prosao u kajaku na divljim vodama.


bio sam ljetos al' ne kao ucesnik u trci, taj klub Argonaut osnovao je Shule njega sigurno znas ako si kajakas, i mi smo s njim to zapoceli, jer da sad ne kvarim temu doslo je do nekih razmimilazenja misljenja u k.k.k Vrbas pa se on povukao i osnovao Argonaut.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Nov 2003, 21:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
Ma znas kako ljeti je uvijek voda mala pogotovo ljetos susha bila pa...
a sad je vec druga prica, tijesno je uvijek tijesno,ovdje.Ako budete domacini vidimo se na vodi onda..... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2003, 08:21 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Nov 2002, 12:58
Postovi: 353
Lokacija: BIHAC
U Kraljama niz Šesticu,da nije pokratka ta staza ?

_________________
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 75 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs