banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 17 Jun 2024, 08:31

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2292 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 115  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Mar 2014, 14:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Otiđi u Istru ili na jedan od dalmatinskih ostrva....u CG se i zdrav razboli.

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2014, 14:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16793
na selo kupiti sjeno, prije svega.
Valja prvo i pokositi ko zna kolko dunuma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2014, 14:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
Sve ja tebe kontam, ali trenutno moj suprug i ja živimo jako skromno. :)
Nešto preko 1100KM nam je kućni budžet, a ja sam pri tom i student. Ne žalim se, nego samo hoću da objasnim da ne mogu birati.
Razmišljala sam o Grčkoj u septembru, jer je tada baš povoljna, a nije i jako sunce, što za djecu puno znači.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2014, 15:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Nepokoreni lupeta kao i obicno, ali dobro, on kao istaknuti clan visegeneracijske banjalucke familije ne priznaje CG i ostale mocvare, samo ultra cool mesta


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2014, 15:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2013, 15:21
Postovi: 2449
Ja iskreno s klincima ne bih nikad na tako dalek put. Od CG priznajem samo Budvu kao opciju a i tamo idem solo s muzem svake godine, nista djeca.
Sa djecom idemo u HR, preporucujem Solaris djeciji hotel Andrija, sve prilagodjeno djeci, od cuvanja cijeli dan, animatora, igraonice...
Sto se tice cijena, i u HR se moze naci povoljno smjestaj za svaciji dzep a opet je blize i prakticnije od CG.

_________________
laoce je napisao:
Lolly- buntovnik, to mogu da potvrdim.


"Hajde reci zar nije 
ona noć bila kao iz sna 
al video sam da kriješ 
tugu u tim lepim očima 
Hajde reci za koga kriješ 
tu tajnu na usnama 
ako te izgubim noćas 
to biće za uvek znao sam tad "


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2014, 15:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9343
prasica je napisao:
A, ti hajd kupi sijeno :wink:

Ja ne biram, ove godine moramo ići na more, jer je mali u roku od 3 mjeseca imao upalu pluća, bronhitis i opstrukciju pluća. Nadam se da neće više. Bio je dva puta u bolnici za 3 mjeseca, tako da sve pada u vodu pred tim.
A, i curica starija je imala upalu pluća i bila u bolnici.

U Cavtatu je bilo odmaraliste/bolnica/neki dom, ne znam tacno kakva ustanova, za djecu sa plucnim bolestima, nesto kao vazdusna banja, smjesteno u borovoj sumici koja u kombinaciji sa slanim zrakom odlicno pomaze djeci sa astmom... Tamo je sad vjerovatno preskup smjestaj. U Brelama ima takva plaza sa plavom zastavom, i puno hlada bez guzve u borovoj sumici, ali su Brela preskupa bas zato sto su najbliza granici. Slicna je i Crvena plaza kod Biograda, i jos je plicak toliki da mozes slobodno pustiti djecu samu ako nisu premali, ali je 50 kuna dnevni ulaz po autu. Kad bi nasla nesto takvo sto mozes priustiti, djeci bi sigurno valjalo. Preporucuju se setnje uz more jako rano ujutru.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2014, 19:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
prasica je napisao:
Sve ja tebe kontam, ali trenutno moj suprug i ja živimo jako skromno. :)
Nešto preko 1100KM nam je kućni budžet, a ja sam pri tom i student. Ne žalim se, nego samo hoću da objasnim da ne mogu birati.
Razmišljala sam o Grčkoj u septembru, jer je tada baš povoljna, a nije i jako sunce, što za djecu puno znači.

Ja vas nikako ne kontam majke mi :-? Kad nekome kažeš ajde na ostrvo, odmah mu pada na pamet žurke, fenseraj, Pag, Hvar, Zakintos i slično....evo ti primjer otoka Pašmana i Ugljana, ja sam bio na Pašmanu pretprošle godine. Mir i tišina, mala mjesta Tkon, Neviđane, Mrljane, Barotul u kojima je poslije 10 naveče bukvalno sve u krevetu! Pravo mjesto za odmor sa djecom plus netaknuta priroda, jer nema saobraćaja i buke, borovina, smokve i maslinjaci :) More je čisto i većinom plitko sa odličnim pješčanim i šljunkovitim plažama. IDEALNA klima za vaše probleme, a krajem sezone se mogu naći jako povoljni smještaji, samo malo poguglaj, jer to nije neko udarno mjesto, jefitinije je u dosta slučajeva nego na kopnu. A proći ćeš x puta jeftinije od prljave CG. I da se već jednom razjasni: Grčka je jeftina za smještaj, ali su ostale cijene daleko jače nego u HR! U svakom boljem mjestu ti je hljeb oko 1.5 - 2 eura, o ostalom da ne govorim, osim ako nećeš rentati auto pa ići u hiper markete u većim mjestima, ali koliko veliš to ti je preskupo....Ako ne znaš neke stvari pa de se bar raspitaj :-?
Hertzog je napisao:
Nepokoreni lupeta kao i obicno, ali dobro, on kao istaknuti clan visegeneracijske banjalucke familije ne priznaje CG i ostale mocvare, samo ultra cool mesta

A ti si ultra glup....

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2014, 19:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ne moze svako biti pametan kao ti


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2014, 20:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Treba mi mala pomoć i savjet: gledam neke aranžmane za Grčku pa mi zapao za oko ovaj Sol Azur, koji je haman identičan sa Lider Travelom iz NS. Lider ima malo veći izbor smještaja al mi se ne da cimati nakast do NS :-? Ima li ko kakva iskustva osim ovih sa Putinom?

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2014, 20:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6196
Isao sam sa njima 2 puta na apsolventsku,jednom na Zakintos,jednom u Riminu(neki SPRING BREAK) ....uglavnom sve ok..vise nego zadoviljan sa cijenama i uslugom....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2014, 12:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Ja sam sa Sol Azurom isla isto na apsolventsku. Zadovoljna, ispostovali su sve najavljene izlete i obilaske cak i kad smo ih doslovno molili da preskoce jedan u povratku kuci jer smo bili preumorni :D.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2014, 14:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Gledam ovih dana te aranžmane za mlade....eh, što nemam opet 22-23 godine i ekipu pravih ljudi kakav bi to provod bio :( Tad nam je Budva i HN bila top destinacija jerbo je malo ko htio u HR prije 2004, a vizni režim bio je8ada za ovakve brejkove....

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2014, 14:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
prasica je napisao:
Sve ja tebe kontam, ali trenutno moj suprug i ja živimo jako skromno. :)
Nešto preko 1100KM nam je kućni budžet, a ja sam pri tom i student. Ne žalim se, nego samo hoću da objasnim da ne mogu birati.
Razmišljala sam o Grčkoj u septembru, jer je tada baš povoljna, a nije i jako sunce, što za djecu puno znači.


po meni najbolja opcija
bio 2012-e, odusevio se, platio manje nego u Hr i vise ne mogu da zamislim da idem u Hr

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2015, 13:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3819
Jel isao ko na Lefkadu, da napise par recenica kako, sta, gdje, kolike su cijene, kakve su plaze, more?
Kontam ove godine se pruziti prvi put do Grcke na Lefkadu.

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2015, 15:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
kod mene je jos dilema ili Lefkada ili Skijatos
ma kontam sa Grckom ne mozes pogrijesiti, svi koji su isli nisu se pokajali :)

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2015, 15:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3819
Cuo sam za lefkadu da je mirno.mjesto, opustencija, fine plaze. Nema gungule, partija i to.
Najvise zbog tog.

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2015, 15:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
U Grckoj od ovog gdje sam bio za sada je Krf numero uno, daleko ispred ostalih lokacija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2015, 15:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
richa je napisao:
Cuo sam za lefkadu da je mirno.mjesto, opustencija, fine plaze. Nema gungule, partija i to.
Najvise zbog tog.

tako je meni na Tasosu bilo

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2015, 16:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Ove godine ako Bog da opet na Pašman. Odabrana ekipa i gotiva zagarantovana 8)

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2015, 18:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5209
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Bio sam na Lefkadi 2013. Sve najbolje. Smjesteni smo bili u Lefkosu ili ti Lefkadi. Racunajte da je tamo potrebno auto. Plaza ima mali milion. Udaljene su jako. Najdalja je cca 60km od Lefkosa. Plaze su sve sitni pijesak i prelijepo plavo more. Racunajte da je more malo toplije. Takodje u avgustu zna da bude jak vjetar. Valovi ogromni...a
sto me odusevilo. Takodje nema prirodnog hlada ni na jednoj plazi. Suncobran obavezan. Mozete ili iznajmiti lezaljku i suncobran. Uzmete pice i dobijate suncobran i lezaljju za citav dan. Druga je opcija ponijeti sa sobom. Do nekih plaza se ima i pjesaciti malo duze. Nas cetvoro smo platili apartman 70eur. Fin apartman sa bazenom i svime sto treba. Cijene hrane po restoranima su manje nego u hr. Aki sta ko ima nek pita. :


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2292 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 115  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs