banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 01:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 548 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 28  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Avg 2011, 12:37 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1893
Lokacija: Banja Luka
Budva nije jeftina. Ali ima mjesta gdje je jefitno. Npr. Sutomore su duplo jeftinije.
Znam da sam dnevno trosio oko 50-60 eur., plus smjestaj.
Al' zato jos nisam dosao sebi od ubijanja alkoholom i turistiknjama, tako da vrijedi tih para :D
Sto se tice usluge, nisam primjetio neku posebnu ljubaznost a ni neljubaznost... meni ok.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 12:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Citiraj:
Ima li iko pozitivno iskustvo sa ljetovanjem u CG


imam ja. jedne godine mi se otrovalo djete (salmonela), druge godine zena i djete (neki virus) trece godine oba djeteta i zena (opet virus) i cetvrte sam se pridruzio i ja (opet virus, al nije bilo kakav virus vec govna plivaju i truju ljude). dakle pozitivno, svake godine +1


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2011, 12:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1893
Lokacija: Banja Luka
manitu uci da svira je napisao:
Citiraj:
Ima li iko pozitivno iskustvo sa ljetovanjem u CG


imam ja. jedne godine mi se otrovalo djete (salmonela), druge godine zena i djete (neki virus) trece godine oba djeteta i zena (opet virus) i cetvrte sam se pridruzio i ja (opet virus, al nije bilo kakav virus vec govna plivaju i truju ljude). dakle pozitivno, svake godine +1


E da, i ja sam se otrovao, ali ne znam da li da to pripisem alkoholu, hrani li prljavom moru :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2011, 18:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Jun 2010, 21:54
Postovi: 455
Lokacija: Tu i tamo
E Sv. Stefan ti je malo masniji.
u igalu je prljavije more, ali samo u blizini blatne plaze (ona se nalazi skroz gore na kraju igala kod magistrale za dubrovnik).
tamo sam vec 5 godina. crnogorci su ok, neki zesci zenskarosi, ali ok. cijene nisu pretjerane. kafici i nocni provod su solidni, onako, nista posebno, samo skuplji od nasih.
sve u svemu-solidan gradic. tamo ti se svi znaju.
Meljine su isto ok, Kumbor-katastrofa. Izdvojila bih Budvu, Petrovac i Kotor kao malo ozbiljnije destinacije.
Ove godine meni nisu naplatili ekolosku taksu, autoput jesu. i trazili su boravisne takse pri izlazu. sva sreca pa sam platila 4 dana od boravisnih 10.
Ako te zanimaju neke cijene javi se na pp.

Doduse, hrvatsko primorje je cistije sto je sasvim normalno jer ga cini otvoreno more, dok je HH, Kotor, meljine, djenovici, kumor itd u zalivu. ali su tamo ljudi negostoljubiviiii.

et' nadam se da sam pomogla. ako te jos nesto interesuije pitaj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Nov 2011, 02:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Bio u MNE na moru svega 2 puta u životu. Prvi put tj. 2000. nije bilo loše mada su nam posljednjeg dana naplatili suncobran jer smo valjda trebali iznajmiti njihov umjesto što smo donijeli vlastiti. Drugi put je bilo 2004. i tada sam rekao nikada više i toga se držim. Imao sam osjećaj da se kupam u kanalizaciji a ne u moru. Greška je bila što nisam otišao u Bećiće. Ja otišao u Budvu. U Budvi noću kao na nekom vašaru! Cijene su posebna priča! Pljačka na svakom koraku. U restoranu mi lik naplati wc! Vidio sam i na plaži neke sklepane drvene kućice na kojima piše wc i pisalo je da vas "olakšanje" košta 0.50 EUR. U prodavnici prodavačice te uslužuju preko neke stvari. Izuzetak je bila jedna pekara u vlasništvu nekog Makedonca.
Konobar društvu dva stola od mog u slastičarni Mozart na upit da im donese meni reče: Ustani pa vidi!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Nov 2011, 19:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Хе Моцарт... :) ОК, колачи су добри, мслим стварно добри, али цијенеееееее. Добро је па ја нисам плаћао рачун. Иначе били смо ја и жена у Будви, двије седмице (имали бесплатан смјештај преко родбине), вратили се 6. октобра, па сад рачунајте кад смо стигли, вријеме је било фантазија... Остало:
- Скупо свуда да уши отпадају, парадајз евро и по.
- Воде је било редовно.
- Плаже прљаве ко и иначе што су.
- Море прилично чисто.
- Нема неке гужве на плажама али су лежаљке и сунцобране и даље регуларно наплаћивали.
- Руса на све стране.
- У по "Словенске плаже" стоји ограђен мали простор на коме се баца смеће, и то смеће ГОРИ ДАНИМА!!!
- Такса за коришћење "аутопута" од 3€ се редовно наплаћује.

Елем, да морам да платим смјештај, Црна Гора ме не би видјела.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2012, 15:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Sep 2011, 21:02
Postovi: 514
Lokacija: Banja Luka
meni svake godine bude super...izbjegavam prljava mjesta poput Igala,Tivta i Budve...isao sam u Bijelu(ima brodogradiliste ali je voda super cista)..u bijeloj smo potrefili dobar apartman ljubazna gazdarica...inace nema puno guzve jer je mjesto malo.Isao sam u Radovice...tamo imaju Plavi horizonti,inace plaza je super kvarcni pjesak :D...samo voda bude malo prljava,ali priroda,park,stijene...extra.Sto se tice otvorenog mora sve sto je juzno od Budve je ok...bio u Rafailovicima,Prznom,Sv. Stefanu i Petrovcu...dobra ekipa i provod zagarantovan :D...ovo ljeto ako bog da idem u Rafailovice pa cu posjecivati i Przno posto je blizu...inace uvijek u provjeren smjestaj koji nam prijatelji preporuce...mnogi se zale na CG primorje al ko im je kriv kad idu na mrtva mjesta :P


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2012, 15:54 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2008, 17:47
Postovi: 653
Lokacija: Banja Luka
Igrom slučaja bila u Ulcinju prije 2-3 godine i bilo mi je baš fino.
Voda čista, plaža ogromna, čista, pješčana.....
Mana: fuj pekare, fast fudovi i sl. Nije poželjno jesti. Na većini mjesta je ogavno.
Ljudi su prilično ljubazni.
Uglavnom sam koristila market i još jedan restoran.
Nema više od dva tri mjesta za noćno ludovanje i to je to.
Najviše mi se dopala lijepa i čista plaža i čista voda.
Cijene su otprilike kao i ovdje u marketima, a u restoranu (tom jedinom gdje sam mogla otići) neznatno više. Oni ćumezi od restorana i burekdzinica ne znam kakvi su sa cijenama. :)
I da .... prodrmao me je jednog dana opasan zemljotres :lol:

Bečići su mi fini, tamo sam baš davno bila, ali Budva je očajno prljava.
Godinama unazad imam prazan stan od rodbine tamo,al naprosto nemam želje da idem. Ni najmanje.

_________________
Maybe I just wanna touch U feel your warm inside again.
Maybe I just wanna hurt U the sweetest pleasure is me
I don't know why but I love to see U cry
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2012, 16:02 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Sep 2011, 21:02
Postovi: 514
Lokacija: Banja Luka
e upravo to...idem na lijepa i cista mjesta....Budva je na tolikom glasu ali je strasno prljava...ljudi idu u Budvu zbog nocnog zivota.Bolje otici koji kilometar dalje od Budve i ako imas auto sjednes navece i spicis u Budvu...a inace draz ljetovanja mi je uvijek bila zejebancija na plazi,kupanje i odbojka...navece uglavnom zejebancija,rostiljanje,nocno kupanje :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2012, 20:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2011, 16:41
Postovi: 554
dovlatheking je napisao:
meni svake godine bude super...izbjegavam prljava mjesta poput Igala,Tivta i Budve...isao sam u Bijelu(ima brodogradiliste ali je voda super cista)..u bijeloj smo potrefili dobar apartman ljubazna gazdarica...inace nema puno guzve jer je mjesto malo.Isao sam u Radovice...tamo imaju Plavi horizonti,inace plaza je super kvarcni pjesak :D...samo voda bude malo prljava,ali priroda,park,stijene...extra.Sto se tice otvorenog mora sve sto je juzno od Budve je ok...bio u Rafailovicima,Prznom,Sv. Stefanu i Petrovcu...dobra ekipa i provod zagarantovan :D...ovo ljeto ako bog da idem u Rafailovice pa cu posjecivati i Przno posto je blizu...inace uvijek u provjeren smjestaj koji nam prijatelji preporuce...mnogi se zale na CG primorje al ko im je kriv kad idu na mrtva mjesta :P



Moze li se i nama drugima preporuciti neki dobar i provjeren smjestaj? :o Lijepo je kad ljudi hvale neka mjesta al bilo bi jos bolje kad bi nam preporucili dobar i ne puno skup smjestaj kod svojih poznanika. Nek bude reklama al znaci puno kad neko nekoga preporuci. Danas na netu ljudi svasta nude.. A kad dodjes.. :angry4: Jos ko ima djecu..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2012, 20:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Sep 2011, 21:02
Postovi: 514
Lokacija: Banja Luka
ma nema problema :D,za koji mjesec trazim smjestaj pa cu pisati na forumu...inace u u Bijeloj sam bio u vili M,sve OK, u Radovicima sam bio u apartmanima Maki,isto OK,u Rafailovicima neznam ime smjestaja al tamo bilo najbolje...dobijes punu kuhinju stvari kad dodjes...imas sve zivo,peskire,konekciju na NET,tv sa kablovskom,garazu za auto,klimu,pogled na more...i sto je najvaznije blizu mora...a cijena je krajem juna bila 45E...(cetverokrevetni apartman)...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2012, 16:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2002, 17:16
Postovi: 2344
Lokacija: Moskva
Можете ли онда и мени нешто да препоручите?

Две породице. Четверо одраслих и 3 клинца од 12, 5 и 4 године.

_________________
I don't like it's job !!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2012, 16:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2010, 17:13
Postovi: 166
Evo jedan tekst, koji može da bude od koristi nekome:

Citiraj:
Evo pošto sam i ja tražio inf. pre letovanja o Đenovićima ovdje na forumu, pošto sam se vratio sa odmora, red je da napišem koju riječ o ljetovanju u tom mjestu.

Pre svega da naglasim, ovo su moji utisci i možda se neko od vas neće složiti sa ovim.
Samo mjesto Đenovići je većim dijelom uspon, ukoliko niste smješteni na 20setak metara od plaže vrlo vjerovatno je da će te do smještaja imati jedan deo uspona.Što je ipak tipično za CG.

Pa da krenem od samog početka.
1) SMJEŠTAJ: Ove godine sam našao savršen smještaj u Đenovićima, smještaj Orlica --->http://www.montenegro.com/smjestaj/djenovici/Smjestaj_Orlica.html Preporuka smještaja za sve vas.AKo uzmemo u obzir da je smještaj od 9e do 11e.Sve sobe su savršene i veoma uredne.Imao sam priliku da obiđem kompletam objekat i da budem u par soba, a svaka soba ima svoje kupatilo, klimu, sat TV, minibar.Peškiri svaki dan kao i tolet papir, i čišćenje svaki drugi dan ili po potrebi ili bez čišćenja ako ne želite. Velika bašta sa bazenom koji je savršen, ležaljke, suncobrani, zelenilo, nekoliko stolova u hladovini bašte gdje možete da odmarate kada god da poželite. Vlasnici su savršeni.Ljetnja kuhinja komplet opremljena,ništa nema potrebe da nosite.
NAPOMENA: Obavezno provjerite smještaj i ne plaćajte unapred rezervaciju.Prijatelji su isti dan kada i ja rezervisali smještaj u --->http://www.montenegro.com/smjestaj/djenovici/Smjestaj_Vrankovic.html a kada su se pojavili na dotičnoj adresi, nisu našli ništa od navedenog.Svakako obratite pažnju na dotičnog. Objekat nije uopšte završen.Parking nema, tj. nije njegov već od drugog objekta.POgled na more nema...ITD. Ukratko goste je hteo da smjesti u pomoćni objekat, koji blago rečeno možemo da nazovemo preuređenom ŠUPOM, koja smrdi.
Preporuka pored Orlice je Apartmani Bojanić,na samoj obali 3m od obale.Savršeno.

2) PLAŽE: Đenovići, Baošići, Bijela su povezani, tako da šetalištem kada hodate, možete da stignete u Bijelu, a samim tim već možete da zaključite da imate veliki broj plaža na raspolaganju.Konkretno u Đenovićima, plaže u 50%-50%, ALI bitno je napomenuti da i gdje imaju ležaljke, možete da stavite svoje stvari,suncobran, i ima mjesta.A možete da nađete i plaže koje su praktično puste, ako krenete prema Kumboru.
Plaže na kojima sam ja bio oko Bambija , kafe Plaža, su uredne i ok za sve uzraste.Voda je čista.
Što se tiče gužve,ima je, ali ako malo poranite, otp. oko 9 možete naći odlično mjesto.
3) PRODAVNICE I MARKETI:
Ako se nalazite na plaži, u blizini imate nekoliko prodavnica a najveća je Market Panto/Roda u Đenovićima.
Prodavnice su na svakih 50-100m tako da nećete imati problema sa kupovinom.
Napomena, ukoliko se nalazite blizu magistrale, nema potrebe da idete do obale do marketa, jer na magistrali koja je u Đenovićima mjestimično udaljena od obale od 100-300m, nalazi se nekoliko prodavnica koje su i jeftinije nego na obali.
Cijene su otp, kao i u BIH, za osnovne svakodnevne namirnice, a ostalo i nije pretjerano skuplje.

4) RESTORANI:
Restorana u Đenovićima ima nekoliko i skoro svi nude doručak, ručak, večeru, kao dnevni meni, pored svoje prave ponude.
Posebno izdvajam restoran BISS, jer je definitivno omjer cijene usluge i količine najbolji.
Doručak 2€, ručak 5€, večeras 4€ sa desertom. (po osobi)
Količinski ne trebate da brinete jer dnevni meni je toliko da nećete moći sami da pojedete.
Poređenje, 4kugle sladoleda u FanFani košta 4€, a samo 50m dalje u BISS banana split sa 4 kugli sladoleda i bananom košta 2.5€.
Palačinke su 1.5€ a sa nutelom 2€.
Ako imate priliku da odete do Herceg Novog, svakako idite u restoran Kala Lumpe, u starom gradu.
Ambijent je savršen, cijene još bolje i ako je restoran na veoma atraktivnoj lokaciji.
Malo poređenje, dagnje 6€ dok su u svim ostalim restoranima 10€+, slane punjene palačinke 2€ 2 komada, savršenog okusa, punjene lignje (porcija dovoljna i za gladnu odraslu osobu) 6.5€.Pileće bijelo meso sa svm dodacima 6€.
Ukoliko idete sa djevojom, idealno mjesto za romantičnu večeru uz svijeće, jer sa terase restorana imate idealan pogled na kompletan HN i Igalo, a sam doživljaj je neopisiv.

5) OBILAZAK:
Što se tiče izleta brodićem, iz Đenovića nećete imati nikakvih problema sa tim.
Sa bazena Đenovići svaki dan kreću 3 različite ture obilazaka.
Ujutro oko 09:50 Žanjice,Plava špilja 6€.
Oko 12 ostrvo mamula isto oko 6€.
U 12:50 obilazak Gospe od Škrpjela i Perasta 5 €.
Ukoliko želite do Dubrovnika to će vas koštati 15€.
Što se tiče parkinga, ako vaš smještaj nema uključen parking, biće vam nezgodno, jer parking mjesta FanFani, naplaćuju 3€ po danu, ali su auta 100% bezbjedna i niko osim vlasnika im ne može prići (čak ni žena,recimo )
Ukoliko niste ljeni a i želite da idete do HN, imate dvije stanice u Đenovićima, na magistrali, i prevoz lokalnim autoprevoznikom Blue Line košta 1€ u jednom smjeru. Zadnji autobus iz HN je u 02:00 iza ponoći, i to ne treba da vas brine tokom obilazaka.Mana je što brzo voze i skoro stalno je gužva, ali to traje samo 10setak min .



Sorry na ovako opširno postu, ali morao sam da napišem svoja lična iskustva i nadam se da će nekome da koriste.
Mana ima, ništa savršeno,ali u svemu što sam video sada u CG u odnosu na prošlu godinu, sve su bolji.Voda im je stigla napokon, tako da tih problema više nema.Ko zna šta želi i šta traži sigurno će se provesti lepo.

Mali dodatak za one željne izlaska:
U HN svako veče u Boka Beach Bar, su promocije i kokteli za 2€ od 23-00 .
Pa srećno vam.



Evo i link.
Topla preporuke za ovaj smještaj:
http://www.montenegro.com/smjestaj/djen ... rlica.html

Napomena:
Vranjković, izbjegavati u širokom krugu
http://www.montenegro.com/smjestaj/djen ... kovic.html


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2012, 17:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Sep 2011, 21:02
Postovi: 514
Lokacija: Banja Luka
@Sinny imas dobar tekst ispod svog posta,procitaj.Naravno da mogu pomoci,samo zavisi od mjesta gdje ides...posto na mnogo plaza u CG ja nisam bio :D....ali mogu pomoci :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2012, 17:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2002, 17:16
Postovi: 2344
Lokacija: Moskva
dovlatheking je napisao:
@Sinny imas dobar tekst ispod svog posta,procitaj.Naravno da mogu pomoci,samo zavisi od mjesta gdje ides...posto na mnogo plaza u CG ja nisam bio :D....ali mogu pomoci :D


Још не знамо гдје ћемо. Много идеја и жеља а из Москве је то потешко све ријешити. Желим да нађем нешто по препоруци. Ако будем зивкао из Москве знам да ће сви само гледати како да извуку паре "од руса" :)

_________________
I don't like it's job !!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2012, 18:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Sep 2011, 21:02
Postovi: 514
Lokacija: Banja Luka
moja preporuka,s obzirom na to da imate malu dijecu je Igalo i Plavi horizonti.
1.Igalo....nalazi se u zalivu,voda jako plitka ali i prljava,ne od smeca vec od mulja i morske trave,setaliste odlicno....inace tu bude mnogo roditelja sa djecom.Sto se smjestaja tice preporucujem vilu Jelena i jos jedne apartmane kojim ne znam ime ali mogu potraziti broj telefona ukoliko vas interesuje.Sto se ovih apartmana tice super su opremljeni,znaci imaju bas sve od igle do lokomotive.Nisu pretjerano skupi(vila Jelena je malo skuplja).
2.Plavi horizonti...po mom misljenju mnogo ljepsi od Igala,kvarcni pjesak(to je onaj najsitniji),priroda,park,stijene,plitka voda,ne strasno prljava,po mnogima najljepsa plaza u CG.Jedini problem je privatni smjestaj.Morate ici do Radovica koji su oko 700-800 m udaljeni,ali zato imate hotel odmah kod plaze.Ovi koji borave privatno uglavnom dolaze sa autima.Najbolji apartmani Maki,800 metara od plaze,dok imate i hotel koji je malo skuplji ali je odmah do plaze...:D
P.S ljubaznost u navedenim smjestajnim kapacitetima je za 10+.
naravno,malo surfajte i pogledajte malo vise informacija i slika za navedena mjesta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2012, 19:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
годинама љетујем у цг и до сад сам чини ми се два пута само тражио смјештај унапријед, тј. колега је резервисао :) одем доле, закуцам на пар врата и нађе се нешто. :) иначе, бечићи су моје омиљено одредиште с тим да сам прошле године био у сутомору и то је било најсоцијалније љетовање икад :D

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2012, 20:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Moji su sa mnom svake godine išli na drugo mjesto na ljetovanje, tako da bi lista išla ovako, od najboljeg ka najgorem..

1. Španija
2. Italija
3. Grčka
4. Turska
5. CG.

U Hrvatskoj nisam nikad bio, tako da ne mogu reći kako je. Po vašoj priči svrstao bih je između Grčke i Turske.

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2012, 21:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Sep 2011, 21:02
Postovi: 514
Lokacija: Banja Luka
danny u ovoj temi se prica o Crnogorskom turizmu...a ne o italiji,grckoj....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2012, 23:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Pošto se CG predstavlja kao jedna evropska destinacija, red bi bio da je uporedimo sa njenim konkurentima, zar ne?

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 548 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 28  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs