banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Maj 2024, 14:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 47 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Avg 2004, 13:39 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Mar 2004, 13:15
Postovi: 297
Hey, napisa ti ovdje prilicno pricu..
sad da ti brzo odgovorim jer nemam vremena,,
da se spasim objasnjavanja i dokazivanja koliko je sunce stetno i koliko to ljudi ignorisu,, ovaj link ima samo mala objasnjenja, nije da je to vec neki glavni razlog sto ja ne provedem odmor ovako, ja neidem na sunce (nikada) bez visoke zastite ionako.

http://familydoctor.org/x5152.xml

ne informisan o posljedicama???,ucices kroz zivot.

Plivanje je OK dva sata (jednom nedjeljno kazes)a ne 10 dana, right??(kazem desed dana kao idealni odmor) znaci cjelo vrjeme provesti svaki dan na plazi ,svake godine, suncajuci se , samo da postignes tan intezivan do granice koju su ti magazini rekli da trebas, samo da izgledas kao sto oni misle da trebas,uostalom sta je lose sa prirodnim tanom, sta bi bilo da nemas izbora da si crnac recimo, Znas smjesno mi je kad ljudi rade neke stvari bez ikakvog cilja ili namjere osim rutine i neceg sto su im drugi rekli da trebaju raditi, gdje opet ponavljam se ne odnosi na tebe i nije nista licno!!
Cure u bikinijama nisu mi dosadne, samo gledajuci ih i STARE AT EACH OTHER LIKE MONKEYS SITUATIONS (mislim ljude uopsteno) je dosadno, zar nije tebi?? JA SAMO PRIZNAJEM AKCIJU!!!

I onda dodajemo guzve, dal na autoputevima ili areodromima,,,zavisi gdje ides>>>sa obzirom da vecina ide na PLAZE..... ?????

Moj idealni godisnji odmor, dobro pitanje??
Afrika, Novi Zeland, Scotland,,many many places

ps.pokusavam da kopiram nekoliko slika ovdje , ali bezuspjesno, ???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Avg 2004, 14:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2003, 20:06
Postovi: 359
Lokacija: St Albans, Engleska
Pa i ja uvijek nosim krema za sunce, tough. Neidem da se suncam a da ne stavljam kremu. Nisam uopste izgorio kad sam otisao jer sam uvijek stavljao kremu na sebe. Plivanje je super, cak i 10 dana. Odlicno za zdravlje a i nije opasno kao druge sportove.

Mi nismo imali puno guzve na autoputima, a nas stan je bio samo 200 metara od plaze, pa cak nismo ni vozili do plaze :D

Vidis, ja licno nebi volio bas da odem u Africi. Glavni razlog: moras imati 100 injections za malariju, za tuberculosisu, za choleru, i tkd. Onda imas one muve (tsetse flies koji nose malariju pa i neke druge muve...)
Novi Zeland, fin ako hoces malo na Mt. Cook i da gledas jezera i sume. Malo hladno za plivanje i suncanje....
Scotland, OK fina priroda, Loch Ness, Ben Nevis i to je to. Cim prodjes Dundee nema uopste ljudske bice, samo sume, reke, jezere i brde.
Licno za mene, to nebi bila idealna odmorska destinacija jer je hladno i vrijeme je dosta ovako promjenljivo.

Mozda bi otisao za vikend ali sigurno nebi duze vrijeme proveo jer bi poludio :lol:
But everyone has their own opinion :angel:

Pozdrav.

_________________
"There is a saying in the Balkans that behind every hero stands a traitor. Again and again, there is something heroic about the traitor and something treacherous about the hero"
(Fitzroy MacLean, The Heretic)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Avg 2004, 20:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Mar 2004, 13:15
Postovi: 297
Grigorii Rasputin je napisao:
Pa i ja uvijek nosim krema za sunce, tough. Neidem da se suncam a da ne stavljam kremu. Nisam uopste izgorio kad sam otisao jer sam uvijek stavljao kremu na sebe. Plivanje je super, cak i 10 dana. Odlicno za zdravlje a i nije opasno kao druge sportove.

Mi nismo imali puno guzve na autoputima, a nas stan je bio samo 200 metara od plaze, pa cak nismo ni vozili do plaze :D

Vidis, ja licno nebi volio bas da odem u Africi. Glavni razlog: moras imati 100 injections za malariju, za tuberculosisu, za choleru, i tkd. Onda imas one muve (tsetse flies koji nose malariju pa i neke druge muve...)
Novi Zeland, fin ako hoces malo na Mt. Cook i da gledas jezera i sume. Malo hladno za plivanje i suncanje....
Scotland, OK fina priroda, Loch Ness, Ben Nevis i to je to. Cim prodjes Dundee nema uopste ljudske bice, samo sume, reke, jezere i brde.
Licno za mene, to nebi bila idealna odmorska destinacija jer je hladno i vrijeme je dosta ovako promjenljivo.

Mozda bi otisao za vikend ali sigurno nebi duze vrijeme proveo jer bi poludio :lol:
But everyone has their own opinion :angel:

Pozdrav.


O Grigori nasmijavas me, nazalost ako nisi nikada bio na ovakvom mjestu onda naravno ne mozes ni znati i mozes dovoditi neke negativne zakljucke osim onih baziranih na onom sto su ti DRUGI rekli, no to me ne iznenadjuje.
Takodje me Uopste ne iznenadjuje da imas ovakvo misljenje o ovoj vrsti avanturistickog provodjenja odmora, jer jednostavno ocigledno ne bi provodio svoj odmor u hrvackoj vec bi probao nesto ovako, stoga nisam ni ocekivala da ce te moji prjedlozi ocarati i impresionirati.
Jedino sto mi se svidjlo sto si rekao je ,,ono sto se desi kad prodjes pass Dundee in Scotland ,,a ako ovaj osjecaj nisi nikada osjetio onda ,ne samo da se suocavas sa svim vrstama miksanih osjecanja, od straha , radosti , samoce i uzivanja u svemu tome..., vec dobijes priliku da UPOZNAS SAMOG SEBE, i dobijes mir i tisinu za kojom tako zudis , sve one negativne ljude i negativne komentare negativne rjeci i svenegativno, ostavis iza sebe i onda dobijes odmor , koji je mentalno zvani ODMOR , zaboravis cak i na cinjenicu da u ovom zivotu uopste nema poente, na neki nacin, duhovno si pobjednik, kad se popnes na vrha brda i vristis koliko glasno mozes, i OSJETIS SLOBODU , nemoras se brinuti da ce neko cuti, i nemoras se ustrucavati,,,,i pretvarati da si neko ko nisi,,,,

Argh I think da sam ja malo odludala od teme, ali evo samo kratko da zakljucim,,ako procitas moje rjeci napisane velikim slovim iznad dobicces razloge za moj odmor provodjenja ovako.

kao sto kazes everyone has their opinion, WELL,THIS IS MINE :brave:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Avg 2004, 22:42 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2003, 20:06
Postovi: 359
Lokacija: St Albans, Engleska
Pa i mozes da vrisnes na ulici, ne trebas da se popnes na vrh brda :wink:

Mislim da moje zakljucake nisu negativne, samo realne. Zar nije tacno da moras dobiti puno injections kad odes u Africi? Naravno da je, jer moj prijatelj je bio u Gambiji i morao je dobiti najmanje 10 njih.
Tacno da nisam bio u Scotlandu, ali znam odprilike kako je. Zar nije tacno da je vrijeme promjenljivo i uglavnom, hladno (samo slusaj vremenska prognoza)? Od ovoga ja znam da nebi mi se toliko svidjelo, jer ja volim sunce i negdje gdje je toplo. Ali ako neko voli tisinu i prirodu i da je sam/a, onda je Scotland odlicna turisticka destinacija.

Pozdrav, tough 8)

_________________
"There is a saying in the Balkans that behind every hero stands a traitor. Again and again, there is something heroic about the traitor and something treacherous about the hero"
(Fitzroy MacLean, The Heretic)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Avg 2004, 08:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
tough je napisao:
Samo sam htjela znati razlog zbog cega provodite odmor na ovako dosadan nacin, i receno mi je da ides da se suncas, plivas, i gledas divne cure u bikinijama jedes i pijes dobru hranu!! Ja samo ovako nesto pronalazim veoma dosadnim, i depresivnim to je sve, medjutim to desi se da bude individualnii izbor , thank god.


Svako pronalazi svoje vidove zabave, kad bi svima bile interesantne ISTE stvari, svijet bi bio "crno-bijel"....

Vezano za rak koze i suncanje..naravno da je rizicno,pogotovo od 12-16 sati, ali umjereno pod zastitnim faktorima...naravno da "gushta" kozi i organizmu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Avg 2004, 17:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Mar 2004, 13:15
Postovi: 297
Grigorii Rasputin je napisao:
Pa i mozes da vrisnes na ulici, ne trebas da se popnes na vrh brda :wink:

Mislim da moje zakljucake nisu negativne, samo realne. Zar nije tacno da moras dobiti puno injections kad odes u Africi? Naravno da je, jer moj prijatelj je bio u Gambiji i morao je dobiti najmanje 10 njih.
Tacno da nisam bio u Scotlandu, ali znam odprilike kako je. Zar nije tacno da je vrijeme promjenljivo i uglavnom, hladno (samo slusaj vremenska prognoza)? Od ovoga ja znam da nebi mi se toliko svidjelo, jer ja volim sunce i negdje gdje je toplo. Ali ako neko voli tisinu i prirodu i da je sam/a, onda je Scotland odlicna turisticka destinacija.

Pozdrav, tough 8)


have it your way gregori if that's what you believe in
I do admire you and the way you argue (or talk)to me, 'cos you know how to be inteligent and tolerant.

Love


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Avg 2004, 21:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2003, 20:06
Postovi: 359
Lokacija: St Albans, Engleska
tough je napisao:
Grigorii Rasputin je napisao:
Pa i mozes da vrisnes na ulici, ne trebas da se popnes na vrh brda :wink:

Mislim da moje zakljucake nisu negativne, samo realne. Zar nije tacno da moras dobiti puno injections kad odes u Africi? Naravno da je, jer moj prijatelj je bio u Gambiji i morao je dobiti najmanje 10 njih.
Tacno da nisam bio u Scotlandu, ali znam odprilike kako je. Zar nije tacno da je vrijeme promjenljivo i uglavnom, hladno (samo slusaj vremenska prognoza)? Od ovoga ja znam da nebi mi se toliko svidjelo, jer ja volim sunce i negdje gdje je toplo. Ali ako neko voli tisinu i prirodu i da je sam/a, onda je Scotland odlicna turisticka destinacija.

Pozdrav, tough 8)


have it your way gregori if that's what you believe in
I do admire you and the way you argue (or talk)to me, 'cos you know how to be inteligent and tolerant.

Love


:oops: thx

_________________
"There is a saying in the Balkans that behind every hero stands a traitor. Again and again, there is something heroic about the traitor and something treacherous about the hero"
(Fitzroy MacLean, The Heretic)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 47 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs