banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 18:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 56 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Okt 2004, 23:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
tough nista licno, ali ti govoris kao da si bila na nekom psihijatrijskom tretmanu ili si govornik neke sekte .." savrseno ljepa, svi smo savrseni, svi smo svemoguci, nemas mane" jel' ti svaki dan kad stojis pred ogledalom odradis "seansu"....
Ma ja kad ustanem i prodjem pored ogledala na putu do kupatila, bacim pogled i kazem "sestro tebi nije bad hair day ...tebi je izgleda bad hair sedmica ili godina "...kome se svidja nek gleda kome se ne svidja nek okrene glavu na drugu stranu. E vala bash! Ma nisam opterecena uopste da li sam stavila maskaru ili sam izasla u prodavnicu u pidzami....neke cure idu kompletno namontirane do prodavnice...uzhas ili kad pogledas subotom i nedeljom u 12 (podne) kako su izasle na kafu, ma pomislim ove ili nisu kuci ni isle ili se nisu sinoc ni presvlacile kad su dosle kuci.

Ljudi su postali toliko optereceni svojim izgledom..lijepo je i treba da se covjek brine o sebi, ali ne treba pretjerivati.


P.S. niko, ali bash niko nije savrsen ni psihicki ni fizicki...za mene bi takva osoba bila dosadna... :roll:

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2004, 07:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2001, 01:00
Postovi: 542
BL-Angel je napisao:
tough nista licno, ali ti govoris kao da si bila na nekom psihijatrijskom tretmanu ili si govornik neke sekte .." savrseno ljepa, svi smo savrseni, svi smo svemoguci, nemas mane" jel' ti svaki dan kad stojis pred ogledalom odradis "seansu"....


HAHAHA svaka cast lutko :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2004, 10:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Mar 2004, 13:15
Postovi: 297
[quote="BL-Angel"]tough nista licno, ali ti govoris kao da si bila na nekom psihijatrijskom tretmanu ili si govornik neke sekte .." savrseno ljepa, svi smo savrseni, svi smo svemoguci, nemas mane" jel' ti svaki dan kad stojis pred ogledalom odradis "seansu"....
Ma ja kad ustanem i prodjem pored ogledala na putu do kupatila, bacim pogled i kazem "sestro tebi nije bad hair day ...tebi je izgleda bad hair sedmica ili godina "...kome se svidja nek gleda kome se ne svidja nek okrene glavu na drugu stranu. E vala bash! Ma nisam opterecena uopste da li sam stavila maskaru ili sam izasla u prodavnicu u pidzami....neke cure idu kompletno namontirane do prodavnice...uzhas ili kad pogledas subotom i nedeljom u 12 (podne) kako su izasle na kafu, ma pomislim ove ili nisu kuci ni isle ili se nisu sinoc ni presvlacile kad su dosle kuci.

Ljudi su postali toliko optereceni svojim izgledom..lijepo je i treba da se covjek brine o sebi, ali ne treba pretjerivati.






vjerovatno si ti previse zaostala da razumijes o cemu ja pricam, tako svakom covjeku u bosni ako neko nije kao oni, onda mu govore da je clan neke sekte itd, sto je meni veoma primitivno, ali nista novo, cinjenica je ni sami ne znaju sta sekta je.
Ma smjesno.
da meni je stalo do mog licnog izgleda, i uvjek ce, ja ako sebe ne smatram savrsenom(sto je naravno bukvalno a ti izgleda shvacas figurativno) to ne bi trebalo da te agrivira znas jer ipak to je moj zivot i ako se ja osjecam bolje od tebe to nije tvoj problem mada opet ne vidim ni zato biti tako negativan prema mom komentu koji je namjenjen da biude prijateljski i utjesivacki(whatever LL).
Uostalom danas nisam u raspolozenju da pricam sa tobom jer si bezgranicno _ behind _.. pa eto to je sve od mene.

ps. greska je moja sto sam te dosad smatrala za know -how- to -use- brain sagovornika, ocigledno

o and --VALA BAS izraz sam prvi put i uvjek jedino cula kao jedan od babinskih izrazaja u zaostalim podrucijima bosne, ako dolazis od tamo onda OK, NO HARD FEELINGS


Poslednji put menjao tough dana 14 Okt 2004, 10:52, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2004, 10:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Mar 2004, 13:15
Postovi: 297
Sugarmamma je napisao:
BL-Angel je napisao:
tough nista licno, ali ti govoris kao da si bila na nekom psihijatrijskom tretmanu ili si govornik neke sekte .." savrseno ljepa, svi smo savrseni, svi smo svemoguci, nemas mane" jel' ti svaki dan kad stojis pred ogledalom odradis "seansu"....


HAHAHA svaka cast lutko :lol:


je li ovo stvarno tako smjesno ili ja nesto promasujem ovdje..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2004, 10:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2002, 15:42
Postovi: 344
Lokacija: Daleko
Ma ne patim ja kako nisam savrsena iako ja primjetim moje nedostatke koji su od dana do dana drugaciji. Npr. Jedan dan svaka dlaka moje kose ide na svoju tek znanu stranu, drugi put izgleda sjajno. Jedan dan make-up mi super istice oci, dok drugi dan izgleda kao da tri noci nisam spavala.

Pokusavam reci isto sto i BL-Angel - Niko nije savrsen i to je OK. 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2004, 11:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2001, 01:00
Postovi: 542
tough je napisao:
Sugarmamma je napisao:
BL-Angel je napisao:
tough nista licno, ali ti govoris kao da si bila na nekom psihijatrijskom tretmanu ili si govornik neke sekte .." savrseno ljepa, svi smo savrseni, svi smo svemoguci, nemas mane" jel' ti svaki dan kad stojis pred ogledalom odradis "seansu"....


HAHAHA svaka cast lutko :lol:


je li ovo stvarno tako smjesno ili ja nesto promasujem ovdje..


ma ne samo ovdje :roll: nego svaka cast za onaj primitivizam, i nek si nam dosla pokazati kako se pise jedan pametan i poucan post, svaka ti dala, bas si tough :lol:

Citiraj:
vjerovatno si ti previse zaostala da razumijes o cemu ja pricam


Citiraj:
sto je meni veoma primitivno


Citiraj:
jer si bezgranicno _ behind _.


Citiraj:
greska je moja sto sam te dosad smatrala za know -how- to -use- brain sagovornika, ocigledno


Citiraj:
o and --VALA BAS izraz sam prvi put i uvjek jedino cula kao jedan od babinskih izrazaja u zaostalim podrucijima bosne, ako dolazis od tamo onda OK, NO HARD FEELINGS


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2004, 12:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
puh... [-X

tough samo cu ti jedno reci....pogledaj jos jednom moj komentar i pogledaj svoj....saberi 1+1 i vidi ko je "bezgranicno _ behind _", "primitivan", "zaostao"....

Citiraj:
tough nista licno, ali ti govoris kao da si bila na nekom psihijatrijskom tretmanu ili si govornik neke sekte .." savrseno ljepa, svi smo savrseni, svi smo svemoguci, nemas mane" jel' ti svaki dan kad stojis pred ogledalom odradis "seansu"....



Citiraj:
vjerovatno si ti previse zaostala da razumijes o cemu ja pricam, tako svakom covjeku u bosni ako neko nije kao oni, onda mu govore da je clan neke sekte itd, sto je meni veoma primitivno, ali nista novo, cinjenica je ni sami ne znaju sta sekta je.
Ma smjesno.


nije lijepo da se vrijedjamo

Citiraj:
da meni je stalo do mog licnog izgleda, i uvjek ce, ja ako sebe ne smatram savrsenom(sto je naravno bukvalno a ti izgleda shvacas figurativno) to ne bi trebalo da te agrivira znas jer ipak to je moj zivot i ako se ja osjecam bolje od tebe to nije tvoj problem mada opet ne vidim ni zato biti tako negativan prema mom komentu koji je namjenjen da biude prijateljski i utjesivacki(whatever LL).


mene bas ne "agrivira" (ili po "bosanskom zaostalom rjecniku" ne dotiche") nista ama bas nista sto se tice tebe ili bilo koga drugoga

Citiraj:
Uostalom danas nisam u raspolozenju da pricam sa tobom jer si bezgranicno _ behind _.. pa eto to je sve od mene.


nije lijepo da se vrijedjamo

Citiraj:
ps. greska je moja sto sam te dosad smatrala za know -how- to -use- brain sagovornika, ocigledno


ovo necu da komentarisem, jer nema potrebe (3x nije lijepo da se vrijedjamo)

Citiraj:
o and --VALA BAS izraz sam prvi put i uvjek jedino cula kao jedan od babinskih izrazaja u zaostalim podrucijima bosne, ako dolazis od tamo onda OK, NO HARD FEELINGS


da prostis na izrazu jeb' ga ima mozda vremena da naucim "svjetski urbani jezik" pa da se pisemo tako da me i ti kao visoko obrazovana osoba koja know -how- to -use- brain razumijes.

Ti previse licno shvatas opaske i komentare, mozda forum i nije mjesto za tebe. Jer kad pogledas moj komentar vidjeces da u njemu nije nista u vrijedjajucem stilu napisano.


zhivio govornik :cheers:

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2004, 12:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
e sad da ne odskocimo od teme sa ovim kratkim opusom o primitivnosti (ne znam ni ja cijoj na kraju)

Ne ulazem neke bog zna kakve pare u kremice, pomadice, kupke, mlijeka, maske i tako to....daleko bilo da bih otisla svojevoljno pod noz da zategnem ovo ili ono.

Imam punu svesku raznih prirodnih trikova za pravljenje maski. Mislim da su krastavac i kamilica neprevazidjeni. Bekutanova krema za bebe isto tako. Prava stvar...pa onda i djeciji puder. E sad sto se tice ciscenja lica po meni je najbolji izbor Klindamicin (med. alkohol za lice). Taj sto cisti lice...ma nemos' vjerovat'... :wink:

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2004, 12:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2002, 15:42
Postovi: 344
Lokacija: Daleko
BL-Angel je napisao:
Mislim da su krastavac i kamilica neprevazidjeni.


Sapni meni kako?Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2004, 13:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
Bebish...recimo skuhaj kamilicu 1. mozes da naparis lice sa njom, jer para od kamilice otvara pore, 2. mozes da dve manje gazice umocis u kamilicu i stavis na oci, 3. mozes da se umijes kamilicom i ostavis da se osusi n licu, 4. mozes i dok gledas TV drzis obloge od kamilice. Mnogi imaju probleme sa prvim sunce (proljecnim) pa se osipaju po vratu. Obloge od kamilice ili zalfije su jako dobre za to.
Kad gulis krastavac sa korom od krastavca "namazi" lice. Ili isjeci kolutove i poredaj po ocima i licu (sto prepostavljam vec znas).

Imam jos takvih "trikova" za maske, pilinge i ostale male stvari pa koga interesuje nastavicu :)

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2004, 13:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2002, 15:42
Postovi: 344
Lokacija: Daleko
:lol: Ja kontam neka posebna maska ima sa kamilicom i krastavcima, kada ono vecinu dobrih starih recepata koje znam. :)

Samo nastavi sa maskama, ja vjerujem u ove prirodne maske vise nego u maze-laze. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2004, 13:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
- Maska od kamilice:
Za sve tipove koze: saku cvjetova kamilice potopiti 20 minuta u 75 ml toplog mlijeka. Zagrijati, umijesati 1 kasiku mekinja i 1 kasiku meda. Nanijeti na lice i ostaviti da djeluje 10 minuta.
- piling za tijelo od morske soli
Pomijesati 1 kasiku morske soli i 1 kasiku svjezeg mlijeka. Kruznim pokretima nanjeti na kozu (ostaviti da djeluje). Isprati pod hladnim tusem

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2004, 21:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Mar 2004, 13:15
Postovi: 297
hey hey imam i ja malo preporuka a sa bl angel se potpuno slazem sa krastavcima i kamilicom, pogotovo hladni krastavac na oci, ahhh kako je to soothirajuce(jeb, neznam kako se kaze tacno na bosn)
isto tako vrecice kamilice fantasticno, ne znam jel neko probao od vas ovaj sistem al za mene definitivno WORKS , masirat kapke sa malo leda za nekoliko sekundi, cini ti oci (unitrasnji dio naravno)fantasticno bjelim i zdravim i jos malo bjele olovke ispod ociju ma oci izgledaju UbItacno..veoma distinktno.

Isto za mene fantasticni prirodni nacini su med i gnjecena banana(pogotovo za bore) , imam ja nekoliko Sajtova sa fantasticnim maskama za kosu lice , opustajuce i neskupe,,(jer je sve od voca i povrca)al su na engleskom ako neko hoce da mi prosljedim Ok no problem.

Posto sam ja imala kurs dermatologije i terapije ljepote, imam i malo iskustva na ovim poljima, nije da me je opsjednulo vec naucilo kratke precice i jednostavniji nacin do fabuloznog fizickog izgleda bar sto se sminke i brige o kozi tice... sad imam potpuno drugaciji smjer karijere..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2004, 21:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Mar 2004, 13:15
Postovi: 297
BL-Angel je napisao:
Bebish...recimo skuhaj kamilicu 1. mozes da naparis lice sa njom, jer para od kamilice otvara pore, 2. mozes da dve manje gazice umocis u kamilicu i stavis na oci, 3. mozes da se umijes kamilicom i ostavis da se osusi n licu, 4. mozes i dok gledas TV drzis obloge od kamilice. Mnogi imaju probleme sa prvim sunce (proljecnim) pa se osipaju po vratu. Obloge od kamilice ili zalfije su jako dobre za to.
Kad gulis krastavac sa korom od krastavca "namazi" lice. Ili isjeci kolutove i poredaj po ocima i licu (sto prepostavljam vec znas).

Imam jos takvih "trikova" za maske, pilinge i ostale male stvari pa koga interesuje nastavicu :)


interesuje mene samo nastavi... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Okt 2004, 08:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
tough slazem se sa ledom...kockicom leda moze da se malo i "protlja" ispod ociju (podocnjaci). Kockicama leda mozete da osvjezite lice, vrat i dekolte.

Maslinovo ulje je jako dobro za kosu. Prije pranja namazati tjeme maslinovim uljem (neko doda i zumanjac). Doduse ja ne kupujem industrijsko maslinovo ulje nego koristim pdomace (dalmatinsko). Ne znam gdje ga ima nabaviti ali ja svake godine donesem sa mora zalihe :wink: Ili recimo saku morske soli pomjesati sa maslinovim uljem i dobijete dobar piling za tijelo. Zatim maslinovo ulje i malo ocjedjenog limuna je odlicno za hrapave pete i laktove. Pakung od 1 zumanceta, 1 kasike maslinovog ulja i soka od polovice limuna nanesite na vrat i ramena i ostavite da djeluje 30 minuta. Isperite mlakom vodom te umotajte vrat hladnom gazom. Ostavite neka stoji 10 minuta. To ce odlicno zategnuti kozu.

Ko ima problema sa opadanjem kose nek se posluzi cajem od koprive (pazite kad je berete :wink: ). Skuhati caj od koprive (osucene naravno) i nakon zadnjeg ispiranja kose saperite (ili "natopite") jos jednom sa cajem.

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2004, 17:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
'alo andjelchicu.....jesi ti gore otisla skole visoke ganja ti il' resepte narodne za zene.... :lol: :lol: :lol: ....

salim se samo nastavite moje dame ....procitao sam sve od a do z...zanimljivo mi bass......... :wink:

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2004, 21:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2003, 09:14
Postovi: 2011
Lokacija: underground & under
nije mi jasno stosu sse sve ove domacice foruma navrzle
na tough.
lici mi na kvalitetnu predstavu - zene iz visokog drustva.

_________________
life style, stile without life


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2004, 21:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
ajsmen ne znam ko su "domacice foruma" i po meni niko se nije na nikoga "navrzlo". Samo se daje komentar (jer valjda je to dio ovog foruma da izneses svoje misljenje) I ne remeti temu...nego ako imas sta pametno da dodas kakav recept iz kucne apoteke samo naprijed :lol:

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Okt 2004, 21:16 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2004, 19:51
Postovi: 230
Lokacija: Tu_sam
Eee taman procitah sve ove fine postove :lol: pa rekoh da pitam BL-Angel ima li sta za izrazito suhu kozu. Krastavci ne dolaze u obzir, sva se zategnem:)

Koristim prirodnu glinu i med, fina smjesa skroz, ali rekoh da upitam ima li jos sta da valja?

Da, i zamjerka za Tough (nista strasno), ajd ziva bila izbaci te posudjenice, ukradenice :roll: iz engleskog jezika, nekad se sapletes pa napises svasta. :angel:

_________________
Really important meetings are planned by the souls long before the bodies see each other


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Okt 2004, 12:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
hey crvic..recimo avokado za suhu kozu. Kaze ovako, "cvrsto meso avokada sadrzi ulja koja vlaze kozu dok prodiru u njene duboke slojeve. U njemu ima vitamna A, D i E za omeksavanje i vlazenje koze. Izaberi zreo avokado i izgnjeci ga i nanesi na lice. Ostavi nekoliko minuta ili dok ne osjetis kako ti je koza meka i gipka". Ili tanke komadice lubenice poredati po licu (kao krastavce) i ostaviti nekiuh 20-tak minuta. Lubenica je puna vode,pa ... :wink: Za suhu kozu su maska od vrhnja i meda, maska od banane, maska od bademovog ulja, zumanjka ili meda.

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 56 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs