banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 03:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Jun 2017, 09:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23475
Ne znam da li je drugačije sada, ali ja kada sam išao na pregled naručili me u pola osam čini mi se, a dočekao pregled poslije 12h :) Da li je jednu ili dvije operacije imao dr, pa se načekaš. Ali vrijedi, jer onaj u poliklinici je odmah rekao artroskopija, a dr u Zotoviću bez da sam pitao, a mislio sam, posalo na MR.

Vezano za one koji nisu osigurani

Citiraj:
Participacija i cijena usluga

Pacijenti koji su osigurani kod Fonda zdravstvenog osiguranja Republike Srpske u ovoj ustanovi ne kupuju endoproteze i lijekove, već plaćaju samo participaciju za usluge prema Pravilniku o participaciji Fonda zdravstvenog osiguranja RS, dok neosigurani pacijenti snose pune troškove liječenja prema cjenovniku Zavoda (implantacioni materijal, bolnički smještaj i druge neophodne medicinske usluge).

Naše usluge mogu da koriste i nosioci stranog zdravstvenog osiguranja, koji nakon liječenja dobijaju račun radi refundiranja troškova kod svog osiguranja.

Ukoliko postoji potpisana konvencija o liječenju, između Bosne i Hercegovine/Republike Srpske i njihove države, potrebno je da prije dolaska u Zavod, ovjere uputnicu u Filijali Fonda zdravstvenog osiguranja Republike Srpske.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2017, 10:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
V@nja je napisao:
Jeste Jakovljevic hirurg.
Covjek pitao za privatnika, ja rekao privatnika :D

Zotovic je, svakako, za svaku pohvalu.
To je toliko jasno da se valjda i podrazumijeva.


Jakovljević i nema dalje ...tu je i Siniša fizioterapeut možeš u Stetiku kao i u Sport Studio....http://sportstudiobl.org/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 16:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3118
Evo samo da javim bio sam ovdje na pregledu i ostavio sam do jesebi sve da stoji ali moram sam da odaberem koju anesteziju da uzmem,dali onu sto uspavaju ili epiduralnu. Imali ko iskustva sa epiduralnom,znam samo da nije prijatno gledati i slusati kad pricaju i bushe,ovo hoce da mi ugradeSlika


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 16:39 
Ja bih krepao da mi buse dio tijela sa tom lokalnom anestezijom. Da nisi pogrijesio oko imena? Ja sam mislio da je epiduralna samo i iskuljucivo za porodjaj.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 16:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3118
Jebat je ide u kicmu,mozda i jesam :),nisam medicinar.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 16:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8484
Bićeš ko Terminator!
Epiduralna se lakše podnosi(bez povraćanja i sl).
Mojoj babi od 80 godina su radili epiduralnu kad je ugrađivala kuk(Trapisti), a kičma joj je uvrnuta po svim osama. Eno je i sad ko čigra(serem malo)!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 16:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3118
Ma mene brine samo rok trajanja,posto kad mjenjaju djelove kazu daje ta operacija mnogo teza.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 17:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Ja sam imao operaciju na donjem dijelu kicme pod epiduralnom, moram reci da je meni bilo bas ono gotiva, oni te rezu, buse, prze, ti osjetis onako tupo da ti se nesto desava sa tijelom, cujes zvukove onih instrumenata kako te sijeku, al te ne boli, osjetis mirise povidona ili fizioloskog rastvora ili cime god ispiraju ranu, slusas njih kako neobavezno drobe, bas gotiva :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Feb 2021, 14:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Dali je neko bio u dnevnoj bolnici u Zotoviću i koje je radno vrijeme dnevne bolnice,tj od koliko do koliko sati su te terapije...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2021, 20:22 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 06 Feb 2020, 10:15
Postovi: 2
Pozdrav svima,
Preko magnetne rezonance utvrđena mi je totalna ruptura jednog ligamenta skočnog zgloba. Inače bavim se profesionalno sportom i treba mi prijedlog za ortopeda u gradu za kog znate da je imao iskustva sa ovom povredom i ko bi mogao da mi pomogne. Da li se neko od vas susretao sa ovim? Do sada sam dobio različita mišljenja od različitih ortopeda, neki kažu da se treba operisati a neki da ne, zato želim da pokupim još neki prijedlog.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2021, 15:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Sport studio ,Dr Jakovljević Aleksandar....sve preporuke.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs