banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 10:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 162 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Apr 2017, 18:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
555-333


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2017, 18:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
I on je tu.
Spoiler:
Slika

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2017, 18:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 1995
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
V@nja je napisao:
Citiraj:
Niko ne pravi problem oko ostalih vakcina vec je samo mmr/mrp sporan i za njega se tvrdi i mu je nuspojava autizam.


Za MMR tvrde da izaziva autizam, ali su ovi koji su protiv vakcinisanja protiv svih vakcina .. ukljucujuci i MMR.


Biti protiv SVIH vakcina je kretenizam i kretena ce uvek biti. To su kao ovi sto svoju decu ne daju u skole. Kazu sta ce tamo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2017, 18:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
O tome se i pise ovde :D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2017, 18:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
ratkop je napisao:
Biti protiv SVIH vakcina je kretenizam i kretena ce uvek biti. To su kao ovi sto svoju decu ne daju u skole. Kazu sta ce tamo

Подвучено ти је вишак.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2017, 19:08 
cak i da izazivaju autizam bolje je 1 ili 2 procenta autisticne djece nego hrpa mrtvih...zna se koliko je nekada djece umiralo zbog nevakcinisanja.....

kazem ja koji mozda spadam pod procenat koji je navodno stradao od vakcine...


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Apr 2017, 19:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Ne izazivaju autizam. Uradjeno je mnostvo studija, na velikom uzorku djece i nije dokazana povezanost pojave autizma i vakcinacije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 16:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
http://www.blic.rs/vesti/svet/panika-u- ... li/egy5rg4

Обратити пажњу на проценте и упоредити са нашим.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2017, 14:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska ... i/5926906/

Анте Томић на тему.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2017, 09:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Mar 2009, 15:14
Postovi: 317
zar ste svi stvarno tako naivni da vjerujete u ove lazi potkupljenih ljekara i farmaceuta?!??!

toliko godina nema tih bolesti,a cim je pokret protiv vakcinacije ojacao i farmakoloska mafija pocela da gubi profit,odjednom se pojavljuju izumrle bolesti,to je kao slucajno jel?

ne budite smesni,ocigledno je da su za ovu potrebu izvukli bolestii iz laboratorija u kojima drze rezerve,da zastrase neposlusno stado,da se svi ponovo vrate vakcinaciji,trovanju djece i kontroli populacije na taj nacin!!

moja drugarica je jedna od vodja i najglasnija zagovornica zivota bez vakcina u nasem regionu,trebam li reci da su je licno zvali i nudili joj dobre novce da odustane od svojih ideja i da se okane toga sto radi?

kad to nije upalilo,pretili su kako znaju gde zivi i gde su joj deca u kojoj skoli,prijavila policiji,skriveni broj, nema dokaza nikakvih... eto vidite dokle idu od niceg ne prezaju da zastite svoje profite!!!!

budite pametni

_________________
idem putem od kabistra, vazniji sam od ministra!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2017, 10:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Ja sam mislila da "farmakomafija" podmeće razne luđačke objave na fb kad gle evo živog primjerka antivaksera i sljedbenika Slađane Velkov i na forumu! :lol: Aaaaa jebalo majku!

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2017, 10:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Citiraj:
toliko godina nema tih bolesti

А зашто их није било, примаријусе?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2017, 10:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
@sudoku
Samo ti nemoj vakcinisati svoju decu.

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2017, 11:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1620
Lokacija: дебља страна Елта кабела
sudoku je napisao:
zar ste svi stvarno tako naivni da vjerujete u ove lazi potkupljenih ljekara i farmaceuta?!??!

toliko godina nema tih bolesti,a cim je pokret protiv vakcinacije ojacao i farmakoloska mafija pocela da gubi profit,odjednom se pojavljuju izumrle bolesti,to je kao slucajno jel?

ne budite smesni,ocigledno je da su za ovu potrebu izvukli bolestii iz laboratorija u kojima drze rezerve,da zastrase neposlusno stado,da se svi ponovo vrate vakcinaciji,trovanju djece i kontroli populacije na taj nacin!!

moja drugarica je jedna od vodja i najglasnija zagovornica zivota bez vakcina u nasem regionu,trebam li reci da su je licno zvali i nudili joj dobre novce da odustane od svojih ideja i da se okane toga sto radi?

kad to nije upalilo,pretili su kako znaju gde zivi i gde su joj deca u kojoj skoli,prijavila policiji,skriveni broj, nema dokaza nikakvih... eto vidite dokle idu od niceg ne prezaju da zastite svoje profite!!!!

budite pametni

Докази о поткупљености љекара и фармацеута су једнаки доказима да вакцине изазивају аутизам и друге болести - непостојећи. Значи нема ни једног јединог макар овлашног доказа за једно или друго...

Далеко је профитабилније фармацеутима продавати љекове за болести које неконтролисано харају, а политичарима контролисати "непослушно стадо" условљавањем приступа скупим љековима, него популацији практично будзашто нудити заштиту од истих.

Мало шеге:

Десила се поплава и један човјек остане заробљен на крову своје куће. Усрдно се моли богу да заустави поплаву. Утом надлети хеликоптер и спусти уже да би се он попео. Међутим, чова одбије. Кад вода пређе кров и кад се овај утопи и оде у рај, сретнувши бога он га пита: "А што ми ниси помогао кад сам ти се онолико молио?" Бог му каже: "Па, јесам ли послао хеликоптер?" :lol: :lol: :lol:

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2017, 11:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
sudoku je napisao:
moja drugarica je jedna od vodja i najglasnija zagovornica zivota bez vakcina u nasem regionu,trebam li reci da su je licno zvali i nudili joj dobre novce da odustane od svojih ideja i da se okane toga sto radi?

kad to nije upalilo,pretili su kako znaju gde zivi i gde su joj deca u kojoj skoli,prijavila policiji,skriveni broj, nema dokaza nikakvih... eto vidite dokle idu od niceg ne prezaju da zastite svoje profite!!!!

budite pametni

reci drugarici da taj scenario pošalje u holivud, može se dobra akcija napraviti....tipa Liam Nilsen otkrije farmakomafiju, oni mu prijete, ali on ne jebe živu silu, i oni mu otmu ćerku i onda on ide da je vrati od vakcina albanske mafije

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2017, 12:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1620
Lokacija: дебља страна Елта кабела
Профити од производње и продаје вакцина су толико минорни да их не вриједи ни спомињати.
Лова лежи у додацима прехрани, витаминским препаратима, козметици, алтернативним и "природним" љековима... То треба мало протурити кроз сценарио теорија завјере - здрави живот као фармако завјера! :)

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2017, 12:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Sep 2004, 01:11
Postovi: 1590
Lokacija: Banja Luka
evo ja upravo stigao sa vakcinacije, natjeralo me da me bodu nekim hepatitis B vakcinama!
farmakomafija je zaradila čitave 3 marke na meni!
sada znam od čijih para kupuju jahte, avione, huaveji pe desetke...

_________________
CIA snajka, CIA...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2017, 12:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Alkibijad Dajguz V je napisao:
sudoku je napisao:
moja drugarica je jedna od vodja i najglasnija zagovornica zivota bez vakcina u nasem regionu,trebam li reci da su je licno zvali i nudili joj dobre novce da odustane od svojih ideja i da se okane toga sto radi?

kad to nije upalilo,pretili su kako znaju gde zivi i gde su joj deca u kojoj skoli,prijavila policiji,skriveni broj, nema dokaza nikakvih... eto vidite dokle idu od niceg ne prezaju da zastite svoje profite!!!!

budite pametni

reci drugarici da taj scenario pošalje u holivud, može se dobra akcija napraviti....tipa Liam Nilsen otkrije farmakomafiju, oni mu prijete, ali on ne jebe živu silu, i oni mu otmu ćerku i onda on ide da je vrati od vakcina albanske mafije

Може и драма. Пичокара, рецимо Џулија Робертс, самохрана мајка без посла и са нешто знања око права, предводи оштећене у групној парници против велике фармацеутске индустрије.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2017, 12:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Ili jakuze ponude Vin Dizelu ili da ga vakcinišu ili se mora trkati ulicama Tokija.......scenario je glup u rangu sudokuovog

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2017, 12:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
balkanski špijun je napisao:
..., huaveji pe desetke...

Ccc, to možda za sekretarice.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 162 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs