banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 20:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2944 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 148  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Feb 2012, 23:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
apelujem na plavuse izrazito svijetlih ociju da se sminkaju.ko je takav zna o cemu pricam.
kakva prirodna ljepota i te spike kad komsije svako jutro vijecaju jel sida ili leukemija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 12:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Pa jest, zipo, ne bi ni meni bio prijatno da sam na vašem mjestu. Ja nekako kad sam sa momkom izbjegavam neku jaču šminku, pogotovo na usnama. Dok kad sam sa drugaricama u gradu, tada stavim ruž ili sjaj.

Boa, oduvjek zavidim sestri, plavuša a ima plave oči plave kao more... jaooooooooo...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 12:26 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Jan 2010, 20:11
Postovi: 1793
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ssc7Hp4F3JY[/youtube]

Jordan Liberty Make Up Artist
http://www.jordanliberty.com/

Na YT imate dobre Make Up How Tos

_________________
Soulmate


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 13:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
Super, super tema, jer ima vec mjesec dana da je zelim zapoceti, ali ne stizem od..... SMINKANJA! :D
Salim se naravno.

Ja ljeti brzo pocrnim pa ne stavljam ljeti puder , ali inace stavljam. Maskara, malo korektora, ponekad rumenilo i to je to. Trenutno koristim neki mousse puder od Essence, a maskaru mi dragi kupio Loreal Volume Million Extra Black i odlicna je! Iako je plasticna cetka.
A sto se tice sjena, to kako kad mi sta pase. Pocela sam se sminkati (pod tim mislim, stavljanje maskare) negdje oko 18. godine. Posto sam pjevala u horu, dirigent nas je 'tjerao' da se nasminkamo da ne izgledamo kao grobovi i tad sam pocela da se igram sa sminkom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 13:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
prasica je napisao:
Super, super tema, jer ima vec mjesec dana da je zelim zapoceti, ali ne stizem od..... SMINKANJA! :D
Salim se naravno.

Ja ljeti brzo pocrnim pa ne stavljam ljeti puder , ali inace stavljam. Maskara, malo korektora, ponekad rumenilo i to je to. Trenutno koristim neki mousse puder od Essence, a maskaru mi dragi kupio Loreal Volume Million Extra Black i odlicna je! Iako je plasticna cetka.
A sto se tice sjena, to kako kad mi sta pase. Pocela sam se sminkati (pod tim mislim, stavljanje maskare) negdje oko 18. godine. Posto sam pjevala u horu, dirigent nas je 'tjerao' da se nasminkamo da ne izgledamo kao grobovi i tad sam pocela da se igram sa sminkom.


ako смијем дигресират тај диригент је једно велико смеће! А таква његова примједба је све само не образовна и васпитна!

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 13:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
A ja ne znam zasto komentarises, kad si neupucen? :)
Znas li kako ljudi izgledaju na sceni bez sminke? Kao da su sad ustali iz groba. Pa, sve ljude koje rade pod reflektorima sminkaju: glumce, voditelje, pjevace, plesace itd.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 13:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
drinin vuk je napisao:
в
И раније су живјеле жене,а не коале,дакле и раније је свака могла у неограниченим количинама то стављат,али није и прије су цуре имале ту неку љепоту чистоће лица, код нас се ти пудери злоупотребљавају,стављају и кад се носи канта смећа до контејнера. Што је жалосно, у свијету је другачије, много су цуре опуштеније и много мање пажње посвећују тим козметичким стварима у раној младости дакле 15-.


I ranije su se zene sminkale, pogledaj slike iz 60. 70. i zene su se i vise sminkale nego danas. Svi oni kreoni i drecavi karmini i natapirane frizure. Uzas :D Slozila bih se da djevojke na Balkanu pretjeruju sa sminkom. I ne znam da li je u pitanju ne znanje ili nesto drugo ali dosta njih ne zna prilagoditi boju pudera svom tenu. Pa cesto koriste tamnije nijanse ili one roze.. Nisam sigurna, moze li se kod nas boja pudera isprobati u prodavnici? I koliko su prodavacice edukovane i koliko se uopste trude. Elem, hocu reci da djevojka moze imati puder bez da vidi da ga ima. Danasnje tehnologije su dosle do savrsentva po tom pitanju, pa ako ce se neko ljepse osjecati - sto da ne. Samo manje kreona, manje drecavo pink karmina ( a bome i laka), manje rumenila i to je to. I zanemariti trendove nego obratiti paznju na tip koze, boju kose i ociju.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 13:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
Kod nas zene isprobavaju puder na ruci, a kad vide nekog da u prodavnici stavi malo pudera na lice, nesto se zgledaju. Tako da nije ni cudo da imaju pogresne boje pudera. Ali, mislim da mi nema niceg gore nego puder 2 puta tamniji od boje koze.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 13:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
prasica je napisao:
A ja ne znam zasto komentarises, kad si neupucen? :)
Znas li kako ljudi izgledaju na sceni bez sminke? Kao da su sad ustali iz groba. Pa, sve ljude koje rade pod reflektorima sminkaju: glumce, voditelje, pjevace, plesace itd.


добро јутро :)

све то знам али ако вас је ословио као гробове,то је ниско и јадно.
Додуше донекле га и разумијем, све је мање природно лијепих цура, а све више дјевојчица које се почињу шминкат са седам година :roll:

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 13:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
Hvala ti.
Ja cu tebi reci laku noc.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 13:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
prasica je napisao:
Hvala ti.
Ja cu tebi reci laku noc.


нисам мислио ништа лоше,стога ме ова твоја констатација изненади :roll: :wink:

дакле хтио сам рећи да је човјек јадан ако вас је ословио са гробови,познајем многе припаднице љепшег пола које су у културно-умјетничким друштвима и знам из њихових прича како им се просто наређује једним дијелом да стављају руменило и што јаче кармине,а то су дјечица од 13,14 година ;)

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 13:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
ajkula je napisao:

I ranije su se zene sminkale, pogledaj slike iz 60. 70. i zene su se i vise sminkale nego danas. Svi oni kreoni i drecavi karmini i natapirane frizure. Uzas :D Slozila bih se da djevojke na Balkanu pretjeruju sa sminkom. I ne znam da li je u pitanju ne znanje ili nesto drugo ali dosta njih ne zna prilagoditi boju pudera svom tenu. Pa cesto koriste tamnije nijanse ili one roze.. Nisam sigurna, moze li se kod nas boja pudera isprobati u prodavnici? I koliko su prodavacice edukovane i koliko se uopste trude. Elem, hocu reci da djevojka moze imati puder bez da vidi da ga ima. Danasnje tehnologije su dosle do savrsentva po tom pitanju, pa ako ce se neko ljepse osjecati - sto da ne. Samo manje kreona, manje drecavo pink karmina ( a bome i laka), manje rumenila i to je to. I zanemariti trendove nego obratiti paznju na tip koze, boju kose i ociju.



E upravo tako! Slažem se.
Može se probati puder, ali neke uprkos tome, opet ne znaju odabrati puder. Griješila sam i ja a onda kad sam jednom stavila puder i vidjela da se apsolutno ne vidi na meni, da se stopio sa mnom, e to je bilo to.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 13:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
O, Boze :roll:
Nisam ni ja nista lose mislila. Samo sam uzvratila istom mjerom.

Nego, cure, da li stavljate ista na obrve? Po meni, ako su obrve lose i ostalo bude lose.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 13:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
ja ne stavljam ništa, jer su mi obrve same po sebi tamnije i finog oblika pa im ne treba nikakva korekcija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 13:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
Meni je fin oblik, ali su mi rijetke i samo jednu dlaku pogresnu da iscupam ostane rupa. Ne znam sta oni sminkeri stavljaju na obrve da ih popune.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 13:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Sjenu za oči. :)

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 13:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
Je l' tako? I ja sam probala to, ali mi ne ide. Vjerovatno treba i odgovarajuca cetkica.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 13:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Ma može se i običnim aplikatorom nanijeti, ali je potrebno malo sjene i ne treba je puno razmazivati inače izgleda totalno izvještačeno. Više kao da je nanosiš u tačkama. I odabrati odgovarajuću nijansu, naravno.

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 13:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
Hvala :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 13:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
prasica je napisao:
Kod nas zene isprobavaju puder na ruci, a kad vide nekog da u prodavnici stavi malo pudera na lice, nesto se zgledaju. Tako da nije ni cudo da imaju pogresne boje pudera. Ali, mislim da mi nema niceg gore nego puder 2 puta tamniji od boje koze.


A ovdje bas svi savjetuju da se puder isprobava na unutrasnjoj strani zapesca i vecina ga tako i isprobava.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2944 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 148  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs