banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 05:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1113 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 56  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Apr 2017, 22:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ja kod njega dobio prve naocale :D
Jos me baja pita cim se bavim i kako zaradjujem :D

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 23:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5336
Lokacija: Wien, Österreich
Ajkula,mi najnormalnije koristimo mobilne,zapravo nema šanse da radim bez njega,jer mi svako malo zatreba nešto na internetu,jer nakon par hakerskih napada vise ne mozemo koristiti internet na postojecim kompjuterima u bolnici.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 05:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Neka sam jednom cula da je neko rekao da je sluzba HP nesto uradila kako treba a ne samo da se sanitetom ide po cevape. Ljudi moji rudarski je to posao a smjena nerijetko 12+ sati pa do zla Boga da ne jedu. Naravno da se stane sanitetom da se hrana pokupi kad se vraca iz intervencije pa zamislite da svako ode da se odseta da sebi uzme u grad hranu, ko bi stizao na intervencije. Ima slucajeva koji su bili i pred kladionicom ali su sankcionisani i to je zaista zabranjeno. Sanitet nikada nije maksuz po hranu otisao, dispecer to sebi ne smije dozvoliti jer ima samo 3 auta za podrucje cijele regije.
...a ja sam licno uzimala sladoled za ekipu ispred Boskena po Trga.
Kazu nemoj slikace te, neka uslika. Vrijeme dokazuje da smo 3 zivota iz udesa spasili pa valjda mogu sladoled pojesti :-)
U svakom kolektivu ima 80% ekstra ljudi ali onih 20% sjebe sve ...
Moja mama je lezala na GAK prije 2god.znaci Boze me sacuvaj, isla sam na odjel kad dovezem pacijenta gore pa odletim njoj da ukljucim infuziju pomognem u WC i sl.eeeejjjjjjjj ja sam primarnog nivoa na kliniku. Bilo me sramota rodjenog roditelja.
Mi mozda i najbolje znamo za propuste ali previse je divnih ljudi da se kaze ej njih sve treba govnjivom motkom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 06:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
hadzidado je napisao:
Nicole je napisao:
..., guzice... ...

Pa ni to da zatraži?
Da nije derpe, daleko bilo?

Moj dadane , vaka gujca a on ni a.. to me i nasekiralo
Pa jebem ti i mito i korupciju i ljustvo i sve...

@ajkula
Ja govorim samo srBski :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 06:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
hvalimo hp....garant ti nisi bila tad na intervenciji nego u kiosku popunjavala protokol...sreca nasa ...dok ti cevape dok ti sladoled....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 06:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Pa normalno... ja tamo nisam nista ni radila nego na kiosku i kafe kuvarica bila. Treba to postici... daj hranu daj kolace daj papiri
Nisam imala vremena da intervenisem sa pacijentima
Ja u stvari nisam nikada ni radila tamo nego malo volontirala pa mi se svidjelo pa ja svrstala sebe u radnike koi onomad kolega Aleksandar volonter koji je spasavao zivote po forumu na MEI (mobilna jedinica 1) :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 06:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
ti i sepavi Zoka ruku pod ruku....on me podsjeca na trigra iz mucki....30 godina ga znam i 30 godina me zove Gogi.....10 godina sam ga pitao sto me zoves Gogi...nit sam Goran nit sta slicno....i odustao hahah....ko triger sto Rodnija zove Dejv


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Naše
PostPoslato: 28 Apr 2017, 06:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8484
Nicole je napisao:
Moj dadane , vaka gujca a on ni a.. to me i nasekiralo
Pa jebem ti i mito i korupciju i ljustvo i sve...

P*zda jedna!
Jel on zna kako to utiče na žemsku psihu!?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 06:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
@krol
Zoka je najdivnije bice tamo ko god sta mislio :-D
Kakav je samo divan sa klincima, kad ga vidis onakvog na sta lici ne bi mu ni dobar dan nazvao a on dusa od covjeka i gradski momak, inteligentan nadasve, od njega sam svasta pametno cula, u fazi kad nije pod dozom :lol: sto su rijetki momenti.

Kad se sjetim njegovih opaski panicnim ljudima... "dolaziteeee brzooo umireee, cupali smo joj jezik, ukocila seeee, sve prsti ukoceni, ne reaguje, jedva smo je stavili na stolicu..." drz ne daj i sl. (Klasicni histericni psih."napad") a on sve slusa i samo govori mhmm, mmmhhmmm, i onda se nasmije koliko god moze i kaze "e sad je jedva nekako stavite u auto i dovezite kod nas gospodine" :lol:
Jedini je znao u 3rijeci panicare zacepiti :lol: CAR

@dado
Pa da je znao odma bi me vrata lapio zguzcu :cry: djubre


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 08:13 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
_Krol_ je napisao:
ti i sepavi Zoka ruku pod ruku....on me podsjeca na trigra iz mucki....30 godina ga znam i 30 godina me zove Gogi.....10 godina sam ga pitao sto me zoves Gogi...nit sam Goran nit sta slicno....i odustao hahah....ko triger sto Rodnija zove Dejv

rodjeni brat mu je Goran,pa mozda zato...navikao citav zivot govoriti Gogi :D ...otisao je vani,cini mi se jos prije desetak godina,mozda mu nedostaje Gogi pa tebe tako zove da ga zelja mine 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2017, 10:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
laoce je napisao:
Ajkula,mi najnormalnije koristimo mobilne,zapravo nema šanse da radim bez njega,jer mi svako malo zatreba nešto na internetu,jer nakon par hakerskih napada vise ne mozemo koristiti internet na postojecim kompjuterima u bolnici.



Vi doktori ste druga prica :P Ti so ono u NRW?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2017, 07:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5336
Lokacija: Wien, Österreich
Da, NRW

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Naše
PostPoslato: 15 Maj 2017, 13:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2009, 16:44
Postovi: 598
Lokacija: BL
Paprikovac
Slika

_________________
http://home-science.com/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2017, 17:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jan 2013, 11:56
Postovi: 141
Lokacija: Canis Major
Владимир je napisao:
А други је случај професорке на Технолошком факултету, снимљена како тражи паре. Никаквих консеквенци, ради и даље, ако није у пензију отишла у међувремену.


Nije otišla u penziju. Radi i dalje, jede 5 bureka dnevno i ne zna materiju nijednog predmeta koji predaje (a predaje ih 4 ili 5, jer drži katedru).

on topic: naše zdravstvo je u k... već dugo vremena, u državne ustanove mogu ići samo penzioneri koji dođu u 7 ujutro pa laganini u čekaoni do 5 popodne, a o kvaliteti doktora i mitu ste sve već pokrili. mislim da nijedan eksplicitno neće tražiti novac, ali isto tako većina neće odbiti.

ja ako nešto moram hitno obaviti (najčešće ljekarski za vozački ili faks ili nešto treće), to radim u deamedici. razlika u cijeni 5KM (možda je čak i ista cijena, ne sjećam se tačno) između državnog ljekarskog i deamedike, a usluga em brža, em po mom mišljenju kvalitetnija, em iskustvo ugodnije - kažu ti kad da dođeš, ne čekaš ni u kakvim redovima. sad ima opcija i da se porodični prebaci pa da bude u deamedici, što sam i uradio.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2017, 19:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8484
anri1 je napisao:
Paprikovac
Slika

Tugo pregolema


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2017, 19:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Avg 2015, 21:36
Postovi: 371
Samo udrite na bolnicu..da vi znate sta sve ljudi rade to je strahota...znate li da je neko u dijelu bolnice koji se radi, usao i pokusao prerezati cijev(pokusao ukrasti) i napravio golem problem i samo pobjegao....i naravno to ne zna niko. Da ne pricam kako su ljudi krale razne stvari kako se renoviralo juzno krili...pa onda kukaju kako nema..... Tuzno..ali to niko ne zna


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2017, 20:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
ZR je kradja na Balkanu ista novo i zacudjujuce? Krade ko stigne i moze. Zato i jeste kako jeste.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Maj 2017, 20:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4027
ajkula je napisao:
ZR je kradja na Balkanu ista novo i zacudjujuce? Krade ko stigne i moze. Zato i jeste kako jeste.


Nista posebno drugacije se ne ponasaju ljudi bilo gdje u svijetu u istim ili slicnim okolnostima.
Bio sam u posjeti prijatelju u Amerci malo dalje do njega nedovrsena kuca, sjedimo pijemo kafu i gledamo kako ulaze i skidaju -kradu instalaciju (vade uticnice) krade se i u drugim zemljama, vrlo.

Isto tako krade ko moze i ko stigne svakuda po svijetu.
Od kad je to da su ljudi na Balkanu ili mi ovdje izmislili kradju i lopovluk? Bijeda generalno ne pravi ljude boljim vec losijim, nazalost.

Ukratko nije zbog kradje - jeste kako jeste vec obrnuto.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Naše
PostPoslato: 18 Maj 2017, 20:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4027
Moooooooc je napisao:
Samo udrite na bolnicu..da vi znate sta sve ljudi rade to je strahota...znate li da je neko u dijelu bolnice koji se radi, usao i pokusao prerezati cijev(pokusao ukrasti) i napravio golem problem i samo pobjegao....i naravno to ne zna niko. Da ne pricam kako su ljudi krale razne stvari kako se renoviralo juzno krili...pa onda kukaju kako nema..... Tuzno..ali to niko ne zna


Niko ne udara na Bolnicu ili osoblje.
Bolnica je obicna zgrada: Vrata, prozori, hodnici, oprema. Iza toga stoje ljudi ne koji tamo rade vec od kojih ta bolnica ovisi i dobija pare.
Ti i takvi se voze u najboljim najnovim modelima.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Maj 2017, 19:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:42
Postovi: 876
ajkula je napisao:
Nista posebno drugacije se ne ponasaju ljudi bilo gdje u svijetu u istim ili slicnim okolnostima.
Bio sam u posjeti prijatelju u Amerci malo dalje do njega nedovrsena kuca, sjedimo pijemo kafu i gledamo kako ulaze i skidaju -kradu instalaciju (vade uticnice) krade se i u drugim zemljama, vrlo.



Da li ste pozvali policiju ili ste mirno gledali?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1113 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 56  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs