banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 06:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1113 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 56  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Apr 2017, 16:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
@V@nja
Ne znam zbog cega reagujes kako reagujes, ali iz onog sto sam ja do sada licno dozivio ne mogu reci da je gore stanje kakvo bi trebalo biti na instituciji tog ranga.

1. Vec sam pisao jednom o tome, kako me je ljekar specijalista ponizio kad mi je mladji sin pao na treningu i dozivio ozbiljan potres mozga uz hematom velicine pesnice na potiljku.
Prvo puna dva sata nisam mogao saznati gdje se uopste dijete nalazi, a kad sam konacno saznao (od radnika obezbjedjenja, a ne na info pultu) vrijeme posjeta je vec bilo proslo i glavna sestra mi nije dozvolila da vidim dijete. Pitao sam ko moze dozvoliti - rekla mi je Dr xxx. Sidjem u prizemlje i objasnim mu o cemu se radi - kaze ma nema problema, moze, otidji gore.
Dodjem gore, a on malo prije mene utrcava na odjel i sestra ponovo kaze "Ne moze". Niti da kaze "posjete su od do, polutintenzivna njega, itd itd," nikakvo objasnjenje nego jednostavno zalupljena vrata uz smrknuti izraz lica kao da sam dosao da ih opljackam.

2. Supruga je operisana takodje na Paprikovcu, hirurg koji je profesor na univerzitetu nije progovorio dvije recenice sa njom. Kad je dosla sa nalazom promrljao "Jel ovdje sve vadimo" bez da je uopste pogledao nalaz i uputnicu, zena se prestravila i na prvi mah pobjegla iz ordinacije.
Nakon ste je se vratila i kazala da nije u pitanju karcinom i da nema potreba za vadjenjem jajnika i materice, hirug je rekao "a dobro". Postoperativni je prosao bez da je ijednom pitao kako se osjeca i da li je sve u redu.

3. Zena koja je umrla od karcinoma je iz suprugine porodice i mogu na sudu potvrditi ono sto sam gore napisao.

Hirurgija u gradu, iako u mnogo losijoj situaciji ima daleko bolji odnos prema pacijentima, stariji sin je operisan (slijepo crijevo) i doktori su bili veoma prijatni i nije im bio problem da popricaju i daju informacije.

Za rodicu koja je operisana pre neki dan, ako zelis mogu ti dati ime i prezime, pa sam provjeri gdje lezi i ko je vodi. Ako uopste postoji nacin da se sazna gdje se neki pacijent nalazi.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 16:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Da ne zaboravim, kad mi je mladji sin pao, primio ga je doktor koji je bio izuzetno ljubazan i pazljiv, muslimansko prezime (mozda konjhodzic ili nesto slicno) ali ne mogu se sjetiti prezimena. Cak mi je dao i broj i rekao da nazovem u bilo koje doba - bio je dezruni tu noc. Svakako da gore nije sve naopako, ali je daleko od dobrog.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 16:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
E jebi ga, najbolje da niko nikakve informacije ne daje kao da zatvorenike drze a ne pacijente.
A ljudi sto trpite taj bezobrazluk? Iz kog razloga?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 16:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
WrDa je napisao:
Ako nije tako kako je reci nam?

Ja od naroda vecinom cujem samo negativne stvari.

Mogu reći iz prve ruke da nije tako.
Dva puta sam bila smještena na Paprikovcu i nikad mi niko nije tražio novac niti nagovjestio da bih novac trebala dati. Hodnici su puni metalnih kutija koje vise na zidu, u koje možeš anonimno da ubaciš prijavu (obrazac stoji ispod) i prijaviš pokušaj korupcije i mita.
Punih 18 dana sam provela gore na predoperativnoj pripremi (ukupno 22 dana) i niko za taj period nije nagovjestio da očekuje novac, a hirurga sam vidjela prvi put u operacionoj sali. Sve i da sam htjela niti sam imala prilike niti načina da im dam novac.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 16:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
A sta bi ti uradila ?
Second opinion mozda ?

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 17:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20443
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Svakako da gore nije sve naopako, ali je daleko od dobrog.


Zato sto da bi napisao ovo (sto je istina) treba neko reci da ne seres, jer je tvoja prva reakcija da gore sve treba tuci govnjivom motkom.
Da si ovo ovako srocio, ne bih ja A rekao.

Izuzetno mi je zao sto si imao tako ruzna iskustva.
Nadam se da se vise nikada nece ponoviti.
Oni koji su se ponasali kao neljudi .. njima na cast, to je jedna velika sramota.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 17:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20443
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Иначе сам мишљења да не треба генерализовати, има добрих, има лоших, али оно што замјерам СВИМА је што не реагују када знају шта се дешава поред њих.


To je generalno problem sa svima u svemu.
U neimastini u kojoj zivimo nemaju ljudi ni snage ni zivaca da budu revolucionari i pokrecu velike promjene u drustvu.
Ista stvar je i sa medicinom.
Nije u redu, ali je tako.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 17:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
V@nja je napisao:
Citiraj:
Svakako da gore nije sve naopako, ali je daleko od dobrog.


Zato sto da bi napisao ovo (sto je istina) treba neko reci da ne seres, jer je tvoja prva reakcija da gore sve treba tuci govnjivom motkom.
Da si ovo ovako srocio, ne bih ja A rekao.

Izuzetno mi je zao sto si imao tako ruzna iskustva.
Nadam se da se vise nikada nece ponoviti.
Oni koji su se ponasali kao neljudi .. njima na cast, to je jedna velika sramota.


Vidi, ja licno u zivotu nikad nisam otisao "kod doktora" osim kad sam ranjavan. Za mene je bio potpuni šok kad sam na info pultu vidjeo da jadna žena traži brojeve u nekoj raščupanoj svesci i zove jedan po jedan odjel da mi pronađe dijete. U 21 vijeku ! ! ! A čitali smo kako se silne pare daju za iznajmljivanje i održavanje računarske opreme, oni uopšte nemaju bazu pacijenata niti sistem kojim se mogu brzi i jednostavno pronaći informacije.
Duboko sam ubijeđen da je to tako samo da bi pacijenti i rodbina bili prinuđeni trčkarati po hodnicima i "snalaziti se".
U organizacionom smislu Paprikovac je potpuni fijasko bar u tom dijelu koji se bavi sa očevima koji čekaju djecu i rodbinom koja izbezumljeno traži članove porodice.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 17:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Rocker za sve to što si nam nabrojao,a što je u najmanju ruku degutantno, trebao si se žaliti,probati uključiti medije... Ali razumijem,svi mi jedva čekamo da muka prođe i kad se sve završi kako treba(nadam se) onda niko ne želi da se vraća na bol istjerujući pravdu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 18:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
ja nisam spreman proci torturu koja bi neminovno uslijedila. Nisam "pizda" i ne plasim se, ali se jednostavno ne isplati.
Zasto - zato sto nemam povjerenja u DRZAVU tj u sudove . . . A to je vec posebna prica kojoj nije mjesto ovdje.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 18:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Nicole je napisao:
Na kardioloskoj intenzivnoj, specijalisticka bolnica. Nisu zabranjeni mobilni telefoni. Stoje na pultu gdje su kontrolni monitori.
Ja sam malo juznije, a posao se jako razlikuje od pokrajine do pokrajine. Ja imam iskustvo samo iz ove klinike za druge ne znam. Kad promjenim javim :-)
Gdje ti radiš? :-)...



Bas me cudi da nemate zabranu telefona zbog Datenschutz.a koliko znam to je zakon za citavu DE, nem veze sa pokrajinom. Ja sam na ped onkologiji :oops:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 18:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Fizicki/materijalni dokaz ne moze niko da pobije. Moze. Da plati i da se zataska a onda se izadje u medije pa se baci ljaga na doticnog ljekara.

Na ovo da je neko trazio po svesci brojeve odjela da nadje dijete nemam komentar. Postoji prijemna ambulanta, pedijatrijska i hirurska i da jebe rak raka ne moze na odjel otici da se ne upise u nju cak i ako je dogovorena hospitalizacija. Znaci halo prijemna to i to ime, gdje je? Tu i tu, fala, dovidjenja.

@ajkula
Ja sam ovdje manje od godinu i selendra je veca nego BL, povrsinom veci bogatiji i mnogoljudniji a sistem gori nego nas, dobices sve sto trebas preko poznanstva i manite me te price kod svabe se postuje zakon... Ahaaaaa.... jest dok sam bila u BL. A ovdje dozivjela tako da....
Sta ti je Datenschutz? Govorimo srpski molim Vas gospodŽo? :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 18:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Apropo BL doktora ja bih knjigu mogla napisati. Prvi slucaj je zavrsio na svim BiH medijima a za drugi nisam imala vremena da se bakcem sa medijima ali mi je najzalije sto DR. Sa Kardiologije nisam zalijepila samarcinu kada mi je dala ocevu dijagnozu ( naravno da ju nisam nasla na odjelu nego sam ju ganjala po citavoj zgradi dobrih sat vremena I NIKO ne zna gdje je ona). Elem, rece ona meni dijagnozu pa ce u nastavku: "Eto, ne bih ja to operisala nego terapija lijekovima pa do kad ide ide!" Ej!! Sto je najgore zaboravila sam kravi ime dal bi Vesna ili tako nesto :roll: Na pitanje koje su kontradiktornosti za OP odgovorila je - eto mi to tako. Pa kada sam ja pocela rezati onda je krenula kako ONA to ne bi operisala jer je on invalid pa se moze desiti da zafali krvi.. Tim rijecima!! Oca su drzali dvije sed na odjelu bez da su Ista konkretno sa njim radili! Da ne pricam da kada je kolima HP dovezen gore, smjesten je na krevet na kojem je plahta bila krvava :angry4: Ma evo sad mi skoci pritisak kad se sjetim nadobunog Dr. Nene I ostalih njuski :angry4:

A za tim iz Hitne pomoci mogu samo da se pred njima poklonim. Kakvom brzinom su odreagovali svaka im cast. Doduse, caleta sam ja dovezla pred zgradu HP jer sam se bojala da li ce oni stici na vrijeme :oops:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 18:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Nikol, bem li ga pa jel znas Njemacki? :o

https://www.datenschutz-bayern.de/0/Bro ... enhaus.pdf

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 21:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8484
Nicole je napisao:
..., guzice... ...

Pa ni to da zatraži?
Da nije derpe, daleko bilo?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 21:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Nicole je napisao:
Fizicki/materijalni dokaz ne moze niko da pobije. Moze. Da plati i da se zataska a onda se izadje u medije pa se baci ljaga na doticnog ljekara.

Знам за два случаја када јеснимак одбачен на суду. Први је Витомир Поповић који пријети новинару да ће га убити, а на крају новинар плаћа одштету због неовлаштеног снимања. А други је случај професорке на Технолошком факултету, снимљена како тражи паре. Никаквих консеквенци, ради и даље, ако није у пензију отишла у међувремену.


V@nja je napisao:
Citiraj:
Иначе сам мишљења да не треба генерализовати, има добрих, има лоших, али оно што замјерам СВИМА је што не реагују када знају шта се дешава поред њих.


To je generalno problem sa svima u svemu.
U neimastini u kojoj zivimo nemaju ljudi ni snage ni zivaca da budu revolucionari i pokrecu velike promjene u drustvu.
Ista stvar je i sa medicinom.
Nije u redu, ali je tako.

Нисам ни мислио на револуције и кривичне пријаве, ево сам и навео разлоге зашто је то тешка работа, него на поштеног доктора Марка Марковића који зна какво је говно доктор Петар Петровић и пљује на њега, презире га, мрзи га, али се један другом смјешкају, пију кафу, иду један другом на славе. Мајку му, дај бар да се осјећа нелагодно поред тебе. Рецимо, нас смо петорица на одјељењу и један је од нас злотвор. Дај да га изолујемо, дај да му учинимо живот тежим колико је то у нашој моћи. Сутра ће сви рећи да смо нас петорица говна, а све због њега једнога. Друга ствар, народ треба престати давати, али проомијенити тако устаљену навику је скоро немогуће.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 21:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
ajkula je napisao:
Apropo BL doktora ja bih knjigu mogla napisati. Prvi slucaj je zavrsio na svim BiH medijima a za drugi nisam imala vremena da se bakcem sa medijima ali mi je najzalije sto DR. Sa Kardiologije nisam zalijepila samarcinu kada mi je dala ocevu dijagnozu ( naravno da ju nisam nasla na odjelu nego sam ju ganjala po citavoj zgradi dobrih sat vremena I NIKO ne zna gdje je ona). Elem, rece ona meni dijagnozu pa ce u nastavku: "Eto, ne bih ja to operisala nego terapija lijekovima pa do kad ide ide!" Ej!! Sto je najgore zaboravila sam kravi ime dal bi Vesna ili tako nesto :roll: Na pitanje koje su kontradiktornosti za OP odgovorila je - eto mi to tako. Pa kada sam ja pocela rezati onda je krenula kako ONA to ne bi operisala jer je on invalid pa se moze desiti da zafali krvi.. Tim rijecima!! Oca su drzali dvije sed na odjelu bez da su Ista konkretno sa njim radili! Da ne pricam da kada je kolima HP dovezen gore, smjesten je na krevet na kojem je plahta bila krvava :angry4: Ma evo sad mi skoci pritisak kad se sjetim nadobunog Dr. Nene I ostalih njuski :angry4:

A za tim iz Hitne pomoci mogu samo da se pred njima poklonim. Kakvom brzinom su odreagovali svaka im cast. Doduse, caleta sam ja dovezla pred zgradu HP jer sam se bojala da li ce oni stici na vrijeme :oops:

evo ja cu imenom i prezimenom......ono govno Miljkovic je cekao da mu dam pare....nisam ga mogao uhvatiti nasamo da mu dam te proklete pare....poslije 2 dana ocevog lezanja je postao ohol i nije vise htio ni da razgovara....srijeda je bila meni kaze ja cu vaseg oca da otpustim...on se mazi...nije on toliko tezak slucaj mozdanog da zauzima krevet....rekoh nemoj molim te doktore nemam gdje sa njim cekaj bar da izganjam trapiste...kaze odoh na savjetovanje...dolazim u ponedjeljak i leti napolje.....moj stari u petak pada u komu u subotu umire...u ponedjeljak dolazim na odjel a to govno radi vizitu..rekoh jel picko velis ti meni tvoj se otac mazi...eno ga u sanduku pleme ti jebem i mazenje...utece u kancelariju....otvori supak nadobudni....odvukla me jedna stara sestra ciji je muz radio sa mojim ocem u policiji glavu bih mu otkinuo mater mu jebem...ode moj stari sa 63 godine jer vajni strucnjak kaze mazi se....
a hitna...kapa do poda..otisli su po starog na vikendicu u krupu u rekordnom roku i iznijeli ga kroz prozor pruzili prvu pomoc...hvala im


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 22:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Moj najbolji prijatelj (koji je prezivio rat) je prosli ponedjeljak umro u dobojskoj bolnici, od posljedica "udara" (mozdani ili srcani ne znam, nisam imao snage da se raspitujem za detalje).
Uglavnom, zena ga je dovezla u teslicki dom zdravlja jer je izgubio svijest u kupatilu i lupio potiljkom.
U domu zdravlja mu stavili nitroglicerin pod jezik da "smanje pritisak" i kad je dosao sebi predlozili da ide kuci. Zena mu se nije slozila i ipak ga stave u sanitet i posalju u Doboj bez pratnje ljekara. Dovedu ga u sobu, hodajuci !, on ode da pisa, tamo se ponovo onesvijesti, padne u komu i nakon par sati umre.

U dobojskoj bolnici sam takodje prezivio horor sa mladjim sinom, imao je cetiri ili pet godina. I u saobracajki zadobio potres mozga i nagnjecenje karlicnog pojasa. Oko 9 ili 10 nocu smo stigli u dobojsku bolnicu i dok smo cekali da ga specijalista pregleda nestade struje. Sa sprata silaze hirurzi u onim svojim odijelima i kazu jebote pa otvorili smo neku curicu i sad ne mozemo raditi jer nema struje. Bolnica ima agregat, ali se ukljucuje samo ako struje nema vise od 20 minuta.
Ja sam to onako izbezumljen posmatrao i gledao u dijete razmisljajuci sta da radim. Kad smo dosli na red da ga doktor pregleda kaze ljud'na "jab njega ostavio". Ja naravno kazem ni u ludilu, gdje dijete u ovoj buvari da ostavim, vozim ga kuci pa cemo sutra opet doci ujutro na pregled.
Tako je i bilo, kad smo ujutro stigli u cekaonici covjek urla od bolova i ceka sa otvorenim prelomom cjevanice, ceka da dodje na red. . . Ej bre . . .

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 22:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9831
Lokacija: Далеко од раја
Za hitnu ja imam samo riječi pohvale bilo da sam nekoga vozio tamo, bilo da dolaze kući. Više puta su članove moje porodice vraćali iz mrtvih i hvala im na tome.

Od doktora na hirurgiji i Paprikovcu ima svega, ako im daš pare skoro svi će uzeti, ali ima i dosta časnih ljudi koji zaslužuju svako poštovanje.

Kažu da o pokojnima treba sve najbolje, ali Kozomara je mom ujaku potpuno uništio oko učeći kako se koristi laser. Na kraju kad je trebalo da ga operiše odugovlačio skoro mjesec dana dok nije dobio pare, a gdje da daš pare da ti neko izvadi oko?
Mnogi kažu da je bio dobar doktor, za mene i moju porodicu je ostao loš doktor i veliko đubre kao čovjek.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 22:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3234
Lokacija: Kod starog panja
Philby je napisao:

Kažu da o pokojnima treba sve najbolje, ali Kozomara je mom ujaku potpuno uništio oko učeći kako se koristi laser. Na kraju kad je trebalo da ga operiše odugovlačio skoro mjesec dana dok nije dobio pare, a gdje da daš pare da ti neko izvadi oko?
Mnogi kažu da je bio dobar doktor, za mene i moju porodicu je ostao loš doktor i veliko đubre kao čovjek.


+1 I mom djedu je sjebao oko, da ne ode u BG da operiše drugo, ostade slijep.

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1113 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 56  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs