banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 05:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 91 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 31 Mar 2012, 15:56 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Apr 2009, 17:34
Postovi: 1155
Lokacija: Canberra
ima li u bl urosloska klinika gde bi mogao obaviti sve moguce preglede i da ima dobrog urologa........muka mi je od ovih urologa vidovitih zorki koji bez potrebnih nalaza odmah znaju sta je u pitanju i propisu antibiotik
znaci gde mogu uraditi ove nalaze u bl privatno Transrektalni ultrazvuk prostate,spermokulturu,urinokulturu,ekprimat prostate,bris mokracnog kanala na sve spolne bolesti i bakterije i ostalo sto je potrebno


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2012, 15:58 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39393
Lokacija: Месечева икра
Poliklinika Laganin,pored nekadašnjeg VMC-a,sada Hitne pomoći.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2012, 23:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Upravo, provjereno dobra. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2012, 00:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
shakal je napisao:
Upravo, provjereno dobra. :D
ne usuđujem se da pitam kako znaš :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2012, 00:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
"Sto ustedis na kurvi platis doktoru" :lol:

Nije bas tako bilo, ali mladost-ludost...znas i sam kako je :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2012, 19:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10242
da da, dr Easy ti je najbolje rjesenje za te probleme.... :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2012, 19:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
Људи користите ли ви кондоме? :lol: :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2012, 19:54 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39393
Lokacija: Месечева икра
E moj Šajine,pa nije urolog doktor za SPB nego za prostatu,mokraćne kanale i ostale vodoinstalacije....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2012, 19:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Шајин je napisao:
Људи користите ли ви кондоме? :lol: :D



Je l' peres ti noge u carapama? :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2012, 19:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
знам за шта је уролог, послије три године на медицини макар толико знам :)

ово сам више написао због Шакала, а и била ми је на памети паралела покупиш од цуре неку бактерију па добијеш упалу мокраћних канала или нешто тако...

shakal je napisao:
Шајин je napisao:
Људи користите ли ви кондоме? :lol: :D



Je l' peres ti noge u carapama? :lol: :lol:
:lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2012, 20:11 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39393
Lokacija: Месечева икра
Ako je zbog šakala,onda je opravdano....Izvinjavam se :P

Samo,njegove probleme ne može izlječiti nikakav doktor :)

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2012, 20:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
_зока je napisao:
Samo,njegove probleme ne može izlječiti nikakav doktor :)


:lol: :lol: :lol:

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2012, 16:42 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Apr 2009, 17:34
Postovi: 1155
Lokacija: Canberra
_зока je napisao:
Poliklinika Laganin,pored nekadašnjeg VMC-a,sada Hitne pomoći.


Bio sam kod njega,ako je ovo najbolji urolog i uroloska klinika sto BL ima onda treba baciti ovde atomsku bombu nismo zasluzili da postojimo...

bio sam kod 3-4 urologa svi su dali razlicitu dijagnozu.samo uzmu pare i daju antibiotike bez pretraga i nalaza.....nema druge nego ici u zagreb ili beograd


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2012, 17:06 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39393
Lokacija: Месечева икра
ozna je napisao:
_зока je napisao:
Poliklinika Laganin,pored nekadašnjeg VMC-a,sada Hitne pomoći.


Bio sam kod njega,ako je ovo najbolji urolog i uroloska klinika sto BL ima onda treba baciti ovde atomsku bombu nismo zasluzili da postojimo...


Kod njega je dobro to što mu je kćer hirurg urolog i ako treba operacija nema čekanja,sve ti on zakaže.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2012, 17:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Avg 2011, 23:08
Postovi: 1835
Lokacija: Banja Luka
sve je to u redu .. i meni je dosadilo mijenjati "drzavne" urologe, znaci kad imas uputnicu uvijek te neki drugi doceka .. kod Laganina pregled ne traje dugo i uvijek trazi da neke nalaze izvadis kod njih u klinici, prvi pregled je 30 KM a svaki naredni 20 KM ..jest da to moze mnogo bolje al eto prinudjen si da ides kod jednog .. meni ni jedan nije rekao kako da se rijesim kamena u bubregu jer ni oni pouzdano ne znaju zasto se stvara ...znam napamet vec sta ce mi reci

_________________
Kupus sadim a Fridrih niče


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2012, 18:09 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Apr 2009, 17:34
Postovi: 1155
Lokacija: Canberra
404_forbidden je napisao:
sve je to u redu .. i meni je dosadilo mijenjati "drzavne" urologe, znaci kad imas uputnicu uvijek te neki drugi doceka .. kod Laganina pregled ne traje dugo i uvijek trazi da neke nalaze izvadis kod njih u klinici, prvi pregled je 30 KM a svaki naredni 20 KM ..jest da to moze mnogo bolje al eto prinudjen si da ides kod jednog .. meni ni jedan nije rekao kako da se rijesim kamena u bubregu jer ni oni pouzdano ne znaju zasto se stvara ...znam napamet vec sta ce mi reci


sve je to u redu,ali valjda kad se javis urologu treba napraviti pretrage i nalaze a ne da urolog kao vidovita zorka pogadja dijagnozu i daje napamet antibiotike,odradi se ono sto struka nalaze ali ovde je zdravstvo propast pa i privatna praksa


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2012, 18:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Avg 2011, 23:08
Postovi: 1835
Lokacija: Banja Luka
ja sam u klinici Laganin uradio urin,krv, urea kreatin .. meni su svi nalazi uredni osim povremenih upala mokracnih kanala ... piju se antibiotici ali se upale ponavljaju kasnije, a o kamenu da ne pricam .. ni jedan od urologa u ovih zadnjih 10 godina nije mi trazio kamen na analizu, ma ne znaju ni oni zasto se stvara ... medicina jos to nije otkrila

_________________
Kupus sadim a Fridrih niče


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2012, 22:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
ozna je napisao:
404_forbidden je napisao:
sve je to u redu .. i meni je dosadilo mijenjati "drzavne" urologe, znaci kad imas uputnicu uvijek te neki drugi doceka .. kod Laganina pregled ne traje dugo i uvijek trazi da neke nalaze izvadis kod njih u klinici, prvi pregled je 30 KM a svaki naredni 20 KM ..jest da to moze mnogo bolje al eto prinudjen si da ides kod jednog .. meni ni jedan nije rekao kako da se rijesim kamena u bubregu jer ni oni pouzdano ne znaju zasto se stvara ...znam napamet vec sta ce mi reci


sve je to u redu,ali valjda kad se javis urologu treba napraviti pretrage i nalaze a ne da urolog kao vidovita zorka pogadja dijagnozu i daje napamet antibiotike,odradi se ono sto struka nalaze ali ovde je zdravstvo propast pa i privatna praksa

nisu samo urolozi vidovite zorke,takvi su nazalost gotovo svi,a sto su sujetni to je posebna prica :-? koliko sam ja upucena,trenutno su u klinici laganin najbolje opremljeni,rade i intervencije,a i za kcerku dr laganina sam cula da je dobar strucnjak,ne znam radi li jos uvijek privatno dr Zigic mladji,i on je odlican ljekar
poenta je da sve ljekare moras smoriti pitanjima i insistirati na svim pretragama da se utvrdi uzrok,ako ne uspijes u bl,moj prijedlog ti je VMA ,oni jos uvijek imaju dobre strucnjake,imas na neru kontakt telefone,fino zakazes i odes,prosjecan specijalisticki pregled je cca 30 eura

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Mar 2016, 10:48 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 27 Feb 2016, 12:01
Postovi: 2
Ako trazite urologa procitajte, jer sam i ja citao forume kao i vi.

Ovo ne pisem zbog sebe nego zbog svih ljudi koji traze urologa, da se nebi zavarali i pogrijesili kao ja. Dakle, pisem iz licnog iskustva.
Niposto ali NIPOSTO ne idite kod Laganina. To je covjek kojeg bi rado pljunuo u facu jer sam i sam, kao laik shvatio da me pogresno lijeci, a nakon sto sam otisao u Beograd kod urologa covjek se bukvalno krstio kada sam mu ispricao kako sam lijecen od strane Laganina poslednjih 6 mjeseci.

Kao prvo, za 6 mjeseci covjek me nikada nije pregledao. U pitanju je upala prostate, a doktor Laganin (koji je samo na papiru doktor) me nikada nije pregledao, ni ultrazvuk, ni rektalni pregled, ma nije me u facu pogledao a kamoli medju noge.

Drugo, covjek mi je svaki put davao prekratke terapije tako da mi se upala stalno vracala. Gutao sam antibiotike bez ikakve koristi.

A trece, taj doktor kojeg mrzim za sav zivot, necete vjerovati, davao mi je antibiotike koji po antibiogramu koji je on tumacio nisu ucinkoviti. Imao sam Enterokok koji je bio rezistentan na odredjeni antibiotik i on mi je dao bas taj antibiotik. :angry4: I to da pijem samoubilacku duplu dozu. A pored toga, ta dupla doza je odredjene na trajanje od sedam dana iako je i laiku je iz uputstva o koristenju lijeka jasno da se taj lijek mora piti 28 dana. Pri tom mi covjek nikada nije napisao dijagnozu, potpuno pogresno je tumacio spermiogram, ma haos. Tada sam shvatio da sam izgubio 6 mjeseci. :sad5:

Kada sam otisao u Beograd kod jednog uvazenog urologa covjek je bio u cudu. Rekao mi da odmah prestanem piti taj antibiotik, da je bakterija na njega rezistentna po antibiogramu, da terapija mora trajati dosta duze, da moram biti pregledan (ultrazvuk prostate, sjemenih kesica, testisa, rektalni pregled, vizuelni pregled penisa, uretre, varikokele, preponske kile, ma sve). Duzi je jedan pregled bio kod ovog doktora u Beogradu nego svih 10 odlazaka kod Laganina zajedno.

Molim vas ne idite kod Laganina ako zelite sebi dobro.

Ako ovaj post cita neko iz klinike Laganin, neka znaju da medicinskim sestrama koje tamo rade zelim sve najbolje, a doktoru Nikoli Laganinu preporucujem da prestane trovati ljude i unazadjivati njihovo zdravstveno stanje.

Za sve sto sam rekao posjedujem dokaze u vidu nalaza :evil3:

dr Nikola Laganin sram vas bilo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Mar 2016, 11:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
E jebiga...sad ja razmišljam da l' je i meni prije par godina dao pravu terapiju ili me samo otkačio da uzme pare...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 91 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs