banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 251 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 18 Maj 2018, 11:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 21 Sep 2017, 18:40
Postovi: 113
Maj@ je napisao:
Pozdrav svima. Mene zanima da li se uz uputnicu može uraditi estetska operacija nosa na državnoj klinici u Banja Luci? I kog bi mi hirurga preporučili?


Sad može li samo estetska nisam siguran, ali meni su uradili i estetsku kad mi je rađena devijacija. Naravno trebalo bi da im to napomeneš i da pitaš doktora, ali siguran sam da će ti izaći u susret.

Inače kad već pišem da dodam još nešto u vezi operacije, a to je da je najveći smor doći do nje same jer treba čekati termin pa vaditi sve nalaze i slično. Što se operacije tiče ni osjetio nisam, anestezija prošla bez problema, nos poslije operacije nije bolio nimalo, jedino što natekneš kao da te ujelo 5 stršljenova i što malo krvariš.

Ostalo je sve standardna procedura.

Vađenje tampona neću previše komentarisati, taj osjećaj ne mogu opisati, jer to nije bol već neka druga dimenzija nelagode pri kojoj ti se smuči život. Srećom traje petnaestak sekundi. U svakom slučaju operacija vrijedi prije svega jer osjećaj normalnog disanja na dvije nozdrve ne može da zamijeni ništa, kao ni poboljšanje u estetici koje naravno nikome nije na odmet ako ima taj problem.

Moja preporuka je za doktoricu Aleksandru Aleksić, mada svi doktori i osoblje su jako prijatni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 18 Maj 2018, 12:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Ја ћу код Травара, ал на јесен.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 18 Maj 2018, 18:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Samo moli boga da ne bude pripit, da ti jos vise ne iskrivi surlu :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 18 Maj 2018, 19:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Pa nije Travar taj koji cuga

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 24 Jul 2018, 02:41 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 24 Jul 2018, 02:15
Postovi: 1
Maya90 je napisao:
Ja sam radila operaciju nosa kod Jovica i nisam zadovoljna. Nos mi sa lijeve strane ima grbu tako da izgleda krivo i još uvijek mi je prevelik, tako da su samo rijetki primijetili da sam ga uopste operisala. Definitvno pogresan izbor.


Znam da si ovo napisala prije 3 godine. I da je ova tema neaktivna jako dugo Ali ja sam prije 20 tak dana operisala nos kod Jovica i imam slican problem. Profil i Anfast su bukvalno savrseni, ali poluprofil izgleda krivo i grbavo. Na slikama se pogorsa pa ko da je nekako slomljen. Nekako je disbalansiran. Jako je čudno. Kad sam samo krenula da kazem sta mislim da problem. Upao mi je u rijec tako burno reagovao, branio se i krenuo bukvalno vikati na mene da ce spasti. Mada ja vidim da se taj dio vjerovatno nece promijeniti. I dalje sam u šoku, i voljela bih ako je neko imao ikakva slicna ili drugacija iskustva da odgovori.
A i zanima me Majo šta si ti uradila na kraju? Šta je tebi rekao? Ako si živa :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 24 Jul 2018, 08:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
Imaj strpljenja, kod mene je i 30-ak dana nakon operacije bilo sve nekako nepravilno, ali se smirilo postepeno.

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 21 Maj 2021, 20:27 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Maj 2021, 21:36
Postovi: 3
Da li je iko u skorije vrijeme radio estetsku ili funkcionalnu operaciju nosa kod dr.Jovića, dr.Martića ili dr.Baroša(kog sam skoro vidio na internetu da dosta radi estetske operacije). Bio bih jako zahvalan ukoliko bi neko mogao da podijeli svoje iskustvo vezano za jednog od ovih doktora.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 19 Sep 2021, 13:05 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 18 Sep 2021, 15:18
Postovi: 2
ja kod dr Jovica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 20 Sep 2021, 07:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 1995
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Mislim da je nos i manje. Znam da su grudi 5000Km (osim ako nesto nije mjenjano u zadnje vrijeme). Mislim da je i liposukcija bila 2500KM. Nos je oko 1500-2000KM


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 21 Sep 2021, 12:31 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 18 Sep 2021, 15:18
Postovi: 2
Ako mislis privatno, 1500-2000 je bilo prije nekoliko godina mozda. Sada je 3500


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: 12 Okt 2021, 18:57 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Maj 2021, 21:36
Postovi: 3
Kakva su iskustva kod dr. Jovića i da li je 3500KM fixno ili je zavisno od zahvata?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 251 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs