banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 03:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 721 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Jul 2019, 20:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2004, 14:58
Postovi: 1822
Lokacija: Vijena
A Bastasic? Kakva su iskustva kod njega?

_________________
E pa Simeune, prijatelju moj, od danas me vise neces brijati..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2019, 20:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Nisam bio kod njega, mislim da radi neko mladji, tj da stari bastasic vise ne radi. Nemam pojma kakvo je stanje


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2019, 21:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Herc,jel ti ovo prvi pacijent?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2019, 08:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jun 2018, 09:30
Postovi: 107
Kod bastasica radi njegova žena i kako kažu da je dobra..a on je sada predstavnik udruženja Jadovno 1941 i više se ne bavi stomatologijom..a imaš i zubara Marčeta, u Trnu. Jako dobar..misli da je on kod njega radio i otvorio svoju praksu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2019, 09:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ne radi zena kod njega. Oni su razvedeni, zena ima svoju ordinaciju u solunskoj ulici i radi sa sinom, BL dental je od muza i na drugoj je lokaciji


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2019, 11:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Feb 2009, 01:51
Postovi: 318
Lokacija: Banja Luka
Pozdrav,
ima li ko iskustvo sa augmentacijim zubne kosti i da li mi u BL imamo uopste kvalitetnog kadra za tako ozbiljnu stomatolosku intervenciju. Radi se o potpunom gubitku zubi u gornjoj desnoj vilici, od trojke pa nadalje, kosti nema dovoljno tako da je jedino rjesenje augmentacija kosti praceno podizanjem sinusa tj sinus liftom.
Unaprijed se zahvaljujem onima koji podijele svoja iskustva kao i eventualnim preporukama.

_________________
Klauss

“Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.”


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Nov 2019, 18:24 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 08 Sep 2015, 11:46
Postovi: 4
Dr Jovanka Savicevic u Prizmadent. Fantasticna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Nov 2019, 20:54 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Okt 2009, 17:55
Postovi: 36
"Prizmadent"...
Nisam cuo za doticnu, ali sam vise puta cuo za gorepomenute. Zadnji slucaj je bio gastosa koji se nalozio na implante jeftinije no u inostranstvu, pa ih je odradio kod njih.
Covjeku je se, usled lose intervencije, razvila infekcija.
Vise puta je isao na kontrole u prizmadent, svaki put su ga uvjeravali da je sve ok(koliko se sjecam, u pitanju je bio neki vlasnikov sin koji je radio operaciju i kontrole), ali su mu pored sve "okejshtine" krenuli da trunu zubalo i kosti u okolini implanta.
Epilog: povadio je sve sto su mu ovi ubacili i dugo se oporavljao.
Slucajeve aljkavih popravki zuba prije da ne pominjem. Bahati i bezobrazni obaska.
Sada, oprostite mi ako ne baratam strucnim pojmovima, djevojka mi je stomatolog, a ne ja(da, i njenoj sestri su razyebali par zuba), ali posto je tema "iskustva", mislim da bi bilo bolje da ih zaobidjete.(@klauss)

_________________
"Well, opinions are like assholes. Everybody has one."
Harry Callahan


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Nov 2019, 21:18 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Okt 2010, 15:00
Postovi: 949
Cini mi se da je Herzog dosta upucen u stanje stomatologije u BL, ali izbjegava dati konkretne preporuke. Cinjenica je da cak i u ovoj temi nema bar 2-3 stomatologa koje bi mogli nazvati vrhunskim strucnjacim. Skoro svakog prati neka afera...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2019, 21:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9831
Lokacija: Далеко од раја
Kakvo je sad stanje kod nas, kod koga ići, koga izbjegavati?

Koja je procedura u zavodu za stomatologiju, treba li zakazivati termin i koliko se čeka?

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Feb 2020, 14:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Citiraj:
Koja je procedura u zavodu za stomatologiju, treba li zakazivati termin i koliko se čeka?


I mene ovo interesuje...vrijedi li se takodje cimati i cekati?
Usput preporuka za most 6,7-ica donja,koji privatni stomatolog?

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2020, 12:32 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Nov 2019, 15:54
Postovi: 47
Sve pohvale za Zavod za stomatologiju, kod njih sam imao 3 hirurške intervencije i malo je reći da sam zadovoljan uslugom. Intervencije sam zakazivao i obično sam čekao 2-3 dana. Sve tri intervencije je radio oralni hirurg Tamara Kljajčin.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2020, 13:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9152
Para?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2020, 15:13 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Nov 2019, 15:54
Postovi: 47
Sve zavisi od intervencije, vađenje umnjaka sam plaćao 80KM, i za druga dva zuba sam plaćao po 50KM. Sve intervencije sam radio preko zdravstvenog osiguranja. Uvijek će izaći u susret ukoliko se bude trebalo nešto dodatno naplaćivati, npr. slikanje, vađenje konaca, kontrole i slično.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2020, 15:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9152
Pa šta ti znači preko zdravstvenog? Ne plaćaš to vađenne ili samo participaciju? Ili plaćaš tu navedenu cifru(cifre)?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2020, 15:16 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Nov 2019, 15:54
Postovi: 47
A kod Kostadinovića slični zahvati koštaju između 150 i 200KM, a vjerovatno su iste cijene i kod ostalih privatnika.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Mar 2020, 15:19 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Nov 2019, 15:54
Postovi: 47
munja.alex je napisao:
Pa šta ti znači preko zdravstvenog? Ne plaćaš to vađenne ili samo participaciju? Ili plaćaš tu navedenu cifru(cifre)?
Plaćao sam ovaj iznos koji sam naveo. Zdravstveno osiguranje snosi ostalo, nisam upoznat sa punim cijenama.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Mar 2020, 18:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
M4ks je napisao:
Sve zavisi od intervencije, vađenje umnjaka sam plaćao 80KM, i za druga dva zuba sam plaćao po 50KM. Sve intervencije sam radio preko zdravstvenog osiguranja. Uvijek će izaći u susret ukoliko se bude trebalo nešto dodatno naplaćivati, npr. slikanje, vađenje konaca, kontrole i slično.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk



Nije to puno kad pogledas cijene kod privatnika,jel ko popravljao zube u ZZS,koliko je endodoncija,plomba itd preko zdravstvenog...S obzirom kako izgleda napucano danas bar na sajtu njihovom,cim mi zavrsi jedan zub kod privatnika plombu.Mogao bi se presaltat ,jel ovi odrase.Kvaran zub ne ide ispod stotke.
https://zzstombl.com/bolesti-zuba-i-endodoncija/

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Maj 2020, 20:11 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 06 Maj 2020, 11:24
Postovi: 1
Pozdrav,
vidio sam ovdje nekoliko preporuka za ordinaciju Maglajlić, pa me interesuje kako se kreću cijene kod njih? Popravak zuba me konkretno interesuje. Osim toga, imao sam upalu desni, pa bih i to da provjerim, ustanovim uzrok..
Dvoumim se između Stomatologije Maglajić i Miljević, a kako niko od mojih bliskih kontakata nije bio ni u jednoj ni u drugoj ordinaciji, slučajno vidjeh ovu temu pa sam odlučio pitati.
Hvala!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Okt 2020, 10:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2010, 15:48
Postovi: 2079
Lokacija: Dystopia
Pozdrav,
Ima li u BL stomatolog da radi svjesnu sedaciju pacijenta, i da li neko ima iskustva sa tim ?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 721 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs