banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 09:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 721 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 37  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Jul 2016, 10:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10242
Najbolje da ce neko da ide tamo preko kad masa ljudi dolazi u bl i sredjuje zube.... Simpa promidzba dakako :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2016, 12:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2010, 22:12
Postovi: 1221
Mi samo sjedimo i čekamo da vi nas pošaljete u zagreb zubaru kao Banja Luka nema boljih stomatologa ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2016, 10:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2016, 17:26
Postovi: 107
Ima neko iskustva sa Bastasicem, i kakav je kvalitet rada..planirma neku protezu stavljati?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2016, 00:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2010, 16:23
Postovi: 3551
Lokacija: Kad kreneš od Boske ka mljekari
Zna li neko kakvi su iz Sorisso centra? Ima li iskustava?

_________________
Ako si najbolji u sobi u pogresnoj si sobi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2016, 01:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
Bio sam davno, ali sve preporuke za Sergeja.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2016, 01:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2010, 16:23
Postovi: 3551
Lokacija: Kad kreneš od Boske ka mljekari
Zar Sergej nije u Dento Artu ili sam ja pobrkao nesto?

_________________
Ako si najbolji u sobi u pogresnoj si sobi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2016, 01:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
Eto ga na tom sajtu što si linkovao, a jeste bio prije onde kod prolaza, kod one robne kuće Name ili kako bi. :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Okt 2016, 13:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2010, 10:22
Postovi: 685
Ko u BL radi bezmetalne keramičke krunice i koliko koštaju? Neka preporuka?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Okt 2016, 14:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Skoro svi, cena 400-500km po krunici


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Okt 2016, 18:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Apr 2012, 09:36
Postovi: 194
300-500


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2016, 13:36 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 08 Nov 2016, 13:34
Postovi: 1
Ih, pa metalokeramika se radi za 150, a estetski je vrlo ok


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2016, 13:25 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2009, 09:50
Postovi: 69
:)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2016, 13:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Bio sam kod zubara ovdje u AT, uglavnom sve u redu, sem bjeline zuba, preporucuje izbjeljivanje ali to mi ne pokriva osiguranje, pa sam mislio u Banja Luci raditi. I preporucio mi je neku poskupu pastu.

Zanima me koliko kosta izbjeljivanje zuba u BL, jel korisno uraditi, i sto se tice paste, koliko utice na bjelinu zuba da li je pasta skuplja ili jeftinija?

Hvala vam...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2016, 13:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2004, 09:44
Postovi: 1330
BeckaSkola je napisao:
Bio sam kod zubara ovdje u AT, uglavnom sve u redu, sem bjeline zuba, preporucuje izbjeljivanje ali to mi ne pokriva osiguranje, pa sam mislio u Banja Luci raditi. I preporucio mi je neku poskupu pastu.

Zanima me koliko kosta izbjeljivanje zuba u BL, jel korisno uraditi, i sto se tice paste, koliko utice na bjelinu zuba da li je pasta skuplja ili jeftinija?

Hvala vam...


Ja sam izbjeljivanje zuba radila kod Stajčića. Ne znam koja je metoda bila, ali po mome je on među top 3 za estetiku zuba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2016, 14:01 
cijena toga je?


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Dec 2016, 14:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2004, 09:44
Postovi: 1330
Milan je napisao:
cijena toga je?

Ne znam, ne sjećam se. Radila sam to nekad 2010-2011. Bio je jedan zub u pitanju i 3x mi je nanosio tu neku pastu ili šta već, ne znam stvarno cijenu, nije nešto astronomski skupo. Kad se radi cijela vilica mislim da je povoljnije. Vidjela sam da se reklamira da rade i izbjeljivanje zuba zoom tehnologijom, ne znam je li to isto pasta ili nešto drugo.
Uglavnom, meni je okolne desni nečim bio zaštitio, a onda zub mazao tom nekom pastom. Od tad do sad, znači nekih 5-6 godina mi se nije vratilo žutolo tog zuba, možda mrvicu samo, ali ništa strašno. :-)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2016, 14:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2004, 09:44
Postovi: 1330
Inače, meni je Stajčić super za estetiku. Niko mi nije tako dobro popravio zub kao on, da estetski tako dobro izgleda i da se ne prepoznaje da je plomba. Mada, u zadnje vrijeme kad god sam se naručivala kod njega, uvijek je te "obične" popravke prebacivao drugim stomatolozima koji rade kod njega, i iskreno, nisam bila zadovoljna kako su mi odradili te plombe.
A on se izgleda više bazirao na nadogradnju i protetiku.

Što se tiče liječenja zuba, mislim da je broj 1 u BL Vera Pavlović.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2016, 08:42 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2009, 09:50
Postovi: 69
Svaka cast estetici, ali izbjeljivanje zuba je stetno za zube, pa zato treba izbjegavati!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2016, 08:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Preporuka od mene za dr. Vasu Krunića. Momak radi u Domu Zdravlja pa ne znam može li se kod njega direktno naručiti ili vas dodijele gdje ima mjesta. Do sad sam uvijek imao dobra iskustva sa "državnim" stomatolozima.

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2016, 15:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31176
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
BANJA LUKA - U situaciji kada su stomatološke usluge preskupe, ljudi se često na različite načine snalaze kako bi došli do potrebne pomoći. Rješenje za one bez novca su studentske prakse pri stomatološkim fakultetima.

- Moje kolege studenti i ja u okviru stomatoloških vježbi izvodimo sve stomatološke intervencije, radimo popravke zuba, liječenje, skidanje kamena, dječiju i preventivnu stomatologiju, te fiksnu i mobilnu protetiku. Sve naše intervencije su besplatne, osim te protetike koju simbolično naplaćujemo jer imamo obavezu prema tehničkoj laboratoriji, priča Milana Petrović, studentkinja pete godine Stomatološkog fakulteta..

Budući doktori stomatologije svakodnevno su na raspolaganju Banjalučanima, a kvalitet njihovih usluga ne zaostaje za stomatološkim ordinacijama.

- Prije godinu dana osnovali smo našu FB grupu STUdent i na ideju smo došli s ciljem razvoja nešeg odsjeka kao i popularizacije i jednostavno posvećivanje stanovništva o našim uslugama. Željeli smo uliti povjerenje i pokazati šta znamo, u tome smo svakako uspjeli i smatram da smo u velikoj mjeri otklonili nedoumice o studentuma kao neadekvatnim terapeutima bez dovoljno znanja i vještine. O tome, svakako svjedoči i veliki broj naših intervencija koje imamo iza nas, veliki broj pacijenata, a i veliki broj situacija kada nemamo slobodnih termina sedmicama unaprijed, kaže Ena Filipović, studentkinja pete godine.

Sve intervencije na pacijentima studenti izvode uz kontinuirani nadzor asistenata koji imaju višegodišnje iskustvo u radu sa pacijentima i gotovo svi su specijalisti određenih stomatoloških disciplina.

- Јa kao rukovodilac studijskog programa stomatologije, nastava se izvodi po programu i da su i nastavnici i studenti veoma posvećeni, a kao rezultat toga imamo veliki broj, sve veći broj pacijenata koji dolaze da traže naše usluge, naglašava Slava Sukara, doktor stomatologije, rukovodilac studijskog programa stomatologije.



Vježbe se izvode pod konstantnim nadzorom viših asistenata i nastavnika.

- Trudimo se da naše studente pripremimo i edukujemo za jednu vrlo odgovornu profesiju, to je profesija doktora stomatologije, a takođe želim da naglasim naše pacijente konstantno edukujemo o važnosti održavanja oralnog zdravlja, ističe Marija Obradović, docent na Katedri za dječiju i preventivnu stomatologiju Medicinskog fakulteta u Banjaluci.

Za mnoge je ovo jedini način da sebi priušte usluge stomatologa, zbog toga je sve više pacijenata koji se interesuju za ovakav način popravke zuba.

- Ovim putem pozvala bih sve građane da budu naši pacijenti ako to žele i da im pružimo povjerenje koje nećemo iznevjeriti. Naša ambulanta nalazi se u Kampusu i svi pacijenti mogu to uraditi na Fb stranici STUdent ili na broj telefona 065473474 i 065036467, poručuje Ena Filipović, studentkinja pete godine.



Izvor:(RTRS)

[video]http://www.youtube.com/watch?v=3OzTpdaUqes[/video]

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 721 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 37  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs