banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 01:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10598 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 530  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 12 Jul 2009, 11:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
cek, dakle FF kosta 50 KM? neograniceni termini? ako neko zna tacno, nek napise please, bas bih hitno trebala krenuti negdje! za njih znam da su dobri, da je sve extra sredjeno, ne znam sta je sa clanskim karticama, koliko se one placaju i to?
u M power sam isla dok je Zoka radio, poslije nisam ni usla, a i sad mi vise nije usput.
a drugo pitanje- ima li neka dobra i prostrana teretana u Mejdanu, da nije Energy, jer mi se cini da su oni u podrumu i da nije dovoljno prozracno? nsam ulazila tamo, ali takav utisak ostavlja.. ako neko zna nesto konkretno, pisitee.. :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 12 Jul 2009, 15:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
FF broj telefona je 371897, pa najbolje da tako provjeriš sve što te zanima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 12 Jul 2009, 15:57 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 28 Sep 2003, 20:33
Postovi: 923
seven of nine je napisao:
cek, dakle FF kosta 50 KM? neograniceni termini? ako neko zna tacno, nek napise please, bas bih hitno trebala krenuti negdje! za njih znam da su dobri, da je sve extra sredjeno, ne znam sta je sa clanskim karticama, koliko se one placaju i to?
u M power sam isla dok je Zoka radio, poslije nisam ni usla, a i sad mi vise nije usput.
a drugo pitanje- ima li neka dobra i prostrana teretana u Mejdanu, da nije Energy, jer mi se cini da su oni u podrumu i da nije dovoljno prozracno? nsam ulazila tamo, ali takav utisak ostavlja.. ako neko zna nesto konkretno, pisitee.. :)


FF je 50km za studente sa ISIC karticom. 60km za decke inace koji rade. 50km za cure. Porodicni ugovor je mislim 90km.
Kartica se koliko se sjecam placa 5km prvi put i ostaje kod tebe.
Imas br telefona pa se raspitaj o raznim aktivnostima koje nude.
Poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 13 Jul 2009, 19:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
e, to za clansku karticu i cijenu su korisne informacije- hvala puno.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 13 Jul 2009, 20:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
_zoka je napisao:
Fit plus.......rupa,po meni.
M Power,ima klima,samo je rijetko pale,prilično je gužva ali zato je ok ekipa i ima atmosferu koja te tjera na vježbanje.Cijena 35KM
Tefa Fit ima par klima,rade,prozračno je,ima dosta sprava,za neke nemam pojma za šta služe,nije ni tolika gužva.Cijena 40KM.
Fitnes Factory,nisam bio,kažu da je super sređeno,cijene su bile jake ali su navodno spustili.


Tefa je znaci poskupio. Nisam bila od Januara, tada je cijena bila 30 KM. Meni se kod Tefe svidja sto je pregledno. Ne moram setati iz jedne prostorije u drugu da bih vidjela da li je slobodna sprava koja me zanima.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 14 Jul 2009, 17:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
Sto se tice vjezbanja ja mislim da se najbolje moze vjezbati kod kuce. Sve te silne sprave u teretanama i nisu bas potrebne jer se skoro sve moze postici parom bucica, vratilom i polovnim bencom. Vazno je imati odlucnos da se vjezba. Vecina ljudi ide u teretanu par mjeseci pa napravi pauzu, pa se opet vrati pa opet pauza itd... Da bise postigli dobri rezultati mora konstanto da se vjezba i da se polako gradi forma. Mnogo je lakse odrzati konstantnost u vjezbanju ako se radi kod kuce. I velika prednost vjezbanja kod kuce je usteda vremena.

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 14 Jul 2009, 18:55 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Jbg,ja sam svoje kućne rekvizite za vježbanje razdjelio jer kod kuće nemam volje za vježbom.U teretani je skroz druga priča,tako da ja glasam za teretanu.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 14 Jul 2009, 23:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
_zoka je napisao:
Jbg,ja sam svoje kućne rekvizite za vježbanje razdjelio jer kod kuće nemam volje za vježbom.U teretani je skroz druga priča,tako da ja glasam za teretanu.

dok ne uvedu net u gym :lol:

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 14 Jul 2009, 23:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Naravno, kod kuce je dobro ako imas sve uslove i sprave. Ali treba imati prilicno novca da se nabavi jedna manja teretana. Iako ako imate viska prostora uzmete jednu univerzalnu spravu, par podesavajucih bucica i jedan podesavajuci teg, i naravno klupu. U tom slucaju mozete raditi kod kuce recimo dva mjeseca, mjesec u teretani itd.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 16 Jul 2009, 11:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
Sto se tice uslova mislim da velika vecina ljudi moze sebi priustiti bucice, jer polovne bucice sa dosta tegova kostaju kao jedan mjesec u FF.
Pogledajte sta se sve moze raditi samo sa jednim parom bucica:

http://www.sport-fitness-advisor.com/du ... cises.html

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 16 Jul 2009, 16:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Besparica je napisao:


Nije lose, iako teretana se tesko mijenja zbog sprava, raznih masa, raznih tegova, itd. Naravno, ako se nema vremena za teretanu ili je daleko ili je skupa onda je bolje bilo sta nego nista. Uz veliku volju se moze puno toga postici, iako bi pored bucica na podesavanje preporucio i obicni teg sa mogucnoscu promjene mase, koji je kako vidimo na slikama podjednako koristan kao i bucice.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 16 Jul 2009, 18:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 2895
Lokacija: još mAlo i tU smo
Vjezbam i kod kuce i u teretani..kuci radim zgibive,sklekove,trbusnjake i malo sa bucicama, ali mi je u teretani puno bolje jer imam vise motiva za rad!

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 28 Jul 2009, 21:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
Pitanje... kod nas je opao promet u teretani, predestorostucio se.
koliko je efikasno i zdravo vjezbati na ovim temp?
moj prijatelj zubar ima obicaj da ide na trcanje po 40 i kaze da mu ne smeta.
i da to nema veze koja je temp.
u teretani samo oni sto ne ispustaju treninge. a da se ne oznojis, ooo, ko mis.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 28 Jul 2009, 21:55 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Jbg,neđeš teretanu sa klimom,a u njoj je onda prijatnije nego u stanu ili vani.Čak i kada se dobro oznojiš.Ja nisam bio 15 dana ali to nema veze sa temperaturom,posao me zgazi.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 28 Jul 2009, 22:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
sta je _zoka, opalio narod po prosvjestavanju? idu knjige ko niz ulicu? ako ako...
bar bi ovo trebao biti mrtav period za vas, do kraja 8, tad se kupuju knjige za skolu (ako ih prodajete, btw prodajete li i skolski pribor, ili ste bas knjizara samo sa knjigama, glupo mi ovo zvuci, bookstore, ili bajbuk, mozda je ovako bolje?

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 28 Jul 2009, 22:02 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
cicak je napisao:
sta je _zoka, opalio narod po prosvjestavanju? idu knjige ko niz ulicu? ako ako...
bar bi ovo trebao biti mrtav period za vas, do kraja 8, tad se kupuju knjige za skolu (ako ih prodajete, btw prodajete li i skolski pribor, ili ste bas knjizara samo sa knjigama, glupo mi ovo zvuci, bookstore, ili bajbuk, mozda je ovako bolje?

Ma prodajemo sve.........knjige idu nenormalno,a kreće i školski pribor.Plus treba sve to navući za 8. i 9. mjesec.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 28 Jul 2009, 22:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
hajde bas mi je drago da to cujem. kod nas ovdje vala bas i ne. ima bajbuk u straom gradu, e on radi onako solidno. ovo ostalo, slabo. a eto, ja i danas volim kupiti npr od brata kcerki knjigu za rodjendan nego nes drugo. sakupili smo cijelu kolekciju hari potera i gospodara prstenova.
a da te pitam, radite li vi slucajno sa sec da nadjem imamm negdje vizitku... BOOK & MARSO N. Beograd, osto mi je lik prosle godine ovdje u mostaru na sajmu knjige, kratak, nije imao kolekciju koju sam mu trazio, pa moze li se onda to preko vas? ostavio mi vizitku da ga zovnem kad dodje u begeš i nisam, kontam dok prevoz ovo, ono... nista.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 28 Jul 2009, 22:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Feb 2008, 02:17
Postovi: 826
Ne smeta mi vrućina pri vežbanju ali ako je sparno i ne može se disati to itekako smeta. Zna se desiti da uradim 20-30% manje nego inače.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 28 Jul 2009, 23:45 
Klimatizovana teretan a i bog da te vidi... :) :) :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 29 Jul 2009, 06:41 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
cicak je napisao:
BOOK & MARSO N. Beograd, osto mi je lik prosle godine ovdje u mostaru na sajmu knjige, kratak, nije imao kolekciju koju sam mu trazio, pa moze li se onda to preko vas? ostavio mi vizitku da ga zovnem kad dodje u begeš i nisam, kontam dok prevoz ovo, ono... nista.

Radimo,samo ne nešto pretjerano.Ostao ti kratak u kom smislu?Ti si mu već platio ili?
Napiši šta te zanima pa ćemo vidjeti.Samo da napomenem,B&M se raspala,sada su to dvije kuće Book i Marso ali mislim da su obe zadržale asortiman.
Pozz

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10598 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 530  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs