banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 00:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10598 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491 ... 530  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 07 Maj 2017, 00:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jan 2013, 11:56
Postovi: 141
Lokacija: Canis Major
Nick_85 je napisao:
salis se ili?nije ovo nastalo preko noci...
imam oko 8 godina staza,da sam na igli punoca misica bi bila daleko izrazenija...sto ti ocigledno ne razumijes...



da si na pravilnom ciklusu, bila bi izraženija. nemoj koristiti činjenicu da ne znaš pravilno uraditi cycle (ili više njih), pa izgledaš osrednje, kao argument da nisi na steroidima. ne znam što nama prodaješ maglu, nit' te znamo, nit' imamo nekakve koristi, nit' ti imaš od nas. a drugo, koliko si visok? ovo je tipa 175cm visine u vr' glave? ili nešto više?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 07 Maj 2017, 00:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11349
Lokacija: PL / BL
De malo manje testosterona ;)

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 07 Maj 2017, 03:38 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39418
Lokacija: Месечева икра
Ni meni ovo ne djeluje kao da se bode. Niti se nešto specijalno "nabildao" niti je u neloj super formi.

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 07 Maj 2017, 09:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2010, 21:17
Postovi: 240
Niksa je često doslovno prevodio klipove relevantnih youtubera, pa je sasvim izvjesno da je cesto, u svom neznanju, govorio validne stvari. Ako glupan kaze da je zemlja okrugla, to ne umanjuje validnost te cinjenice, kao ni ako izuzetan genij ustvrdi da je ravna ploca, to ne daje vjerodostojnost nonsensu.

Prouci fiziologiju sporta, ima preko hiljadu stranica ali vrijedi svake minute, tu ces naci objašnjenja zašto je razlika u snazi donjeg dijela tijela kod žena spram muškaraca (kg za kg) svega 2 do 5%, a gornjeg dijela daleko veca u korist muskaraca.

A Nick, uveliko rasipas i novčane i vremenske resurse, smanji malo gas, trrenutni izgled prirodno mozes bez problema imati uz mnogo normalniju ishranu od sadasnje i bez tolikog izdatka i maltretiranja. Akp planiraš nastaviti da sadašnjimbstilom, sa aspekta kvaliteta života i odnosa ulozeno/dobijeno, tebii bi bilo zaista korisnije da uzmes umjerene doze, odes 2x sedmično na trening ali da jedes i živiš kao normalan covjek.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 07 Maj 2017, 11:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
dangerous.datula je napisao:
Bez ljutnje, ali uokolo komentarisu ovako, ili genetski zakinute osobe,

Slika
Slika
Nick_85 je napisao:

ja trosim necija mjesecna primanja na ishranu i suplementaciju,6-7 obroka dnevno,ima dana kad sam na niskom unosu uh jedem i po kilogram mesa dnevno...

Slika


Ne izgleda kao neko ko se puca steroidima, ali svakako reaguje na prozivke kao neko ko se puca steroidima

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 07 Maj 2017, 12:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
dangerous.datula je napisao:
Niksa je često doslovno prevodio klipove relevantnih youtubera, pa je sasvim izvjesno da je cesto, u svom neznanju, govorio validne stvari. Ako glupan kaze da je zemlja okrugla, to ne umanjuje validnost te cinjenice, kao ni ako izuzetan genij ustvrdi da je ravna ploca, to ne daje vjerodostojnost nonsensu.


Ako glupan kaze da je zemlja ravna, to ne umanjuje validnost cinjenice da je okrugla. Covjek iste argumente koristi da dokaze da je on prirodan, sto je meni smijesno. Ako je voda malo radioaktivna, ne znaci da nije radioaktivna.
Ti "relevantni" youtuberi su isti kao i on, bodu se u guzu a glume da su allnatty...
Eto, daj linkove tih relevantnih youtubera da vidimo...

@Nick_85
Pojedi i nesto na kasiku po nekada, nije ti ni to lose.

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 07 Maj 2017, 13:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2010, 21:17
Postovi: 240
Nisam tog klovna pratio, ako se sjećam da je krao Jeff Cavaliers, Jasona Blahu, Omara Isufa, svi imaju jako kvalitetan i naučno/cinjenicno potkovane vlogove, a on je krao od identičnog nasloa videa, do identičnog sadržaja koji je jako nezgrapno i cesto netacno prevodio na srpski.

Te ptice Natty or npr su besmislene i ne mijenjaju istinu o podacima koje oni iznose. Omar izgleda sjajno a prirodan je, Jeff Athlean x fantastično a natural, Blaha ko vreca smeca na ciklusima godinama... Sva tri itekako znaju polja kojima se bave...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 07 Maj 2017, 13:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Momak izgleda normalno, kakvi steroidi...

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 07 Maj 2017, 14:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Кладим се да Скева има дефинисанија леђа.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 07 Maj 2017, 14:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Vjerovatno....a ne troši nečiju prosječnu platu na suplementaciju i ima samo 3 obroka dnevno

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 07 Maj 2017, 15:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
dev i meni saom jedno rfeciite jel sle u natural bodibildere racunaju svi koji nisu uzimalai stereoidaed??? znaci ova supiletmenetacija to je kao ok, natural si sve dok ne uzmies steroida? etio samo nmi ato recirwe sa za=nam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 07 Maj 2017, 16:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Nick_85 je napisao:
ti si ocigledno jedan od onih koji trenira a nema nekog znacajnog pomaka,dodje kuci pojede tanjir kuvanja sto je spremila mama,zena ili ko vec za rucak,ne ide to tako...a takvih vas je 99% po banjaluckim teretanama...

ja trosim necija mjesecna primanja na ishranu i suplementaciju,6-7 obroka dnevno,ima dana kad sam na niskom unosu uh jedem i po kilogram mesa dnevno...

ti da si probao tako nesto,ne bi prosipao gluposti,smijesan si...



Znam, znam.....isto tako najbolje rezultate trčanja imaju likovi koji trče u patikama od 300+ KM, svaki dan napreduju po kilometar više :roll: . Koliko rekreativaca, a ujedino i omladine koja trenira može sebi finansijski da priušti ovo što si naveo? Znam i ja da Maserati ima najbolji zvuk i izgleda preje8eno ali koliko nas može da ga priušti....

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 07 Maj 2017, 16:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
gio brt :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Teretana?
PostPoslato: 07 Maj 2017, 16:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2010, 22:09
Postovi: 543
Lokacija: BL/DE
nek vjeruje ko sta hoce...
moja standardna ishrana izgleda ovako od ujutro od 8 do 12 navece..
-600-800g mesa,
-6 jaja,
-450g sira,
rotiram ovsene,krompir,riza,brokoli
salate ode 1-1.5 kg
orasi ili bademi nekih 60-70 g

od suplementacije whey,bcaa,glutamin,omega3,vitamini,neki preworkout...

eto bacite na papir pa da vidimo koliko izadje na mjesecnom nivou...





Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

_________________
If size doesn't matter, how come I'm so popular?:-))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 07 Maj 2017, 20:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
dobro, sad kad malo sam dosao sebi da prevcedem> de vi meni samo jedno reciite jel se u natural bodibildere racunaju svi koji nisu uzimali stereoide??? znaci ova supiletmenetacija to je kao ok, natural si sve dok ne uzmes steroide? eto samo mi to recite da znam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 07 Maj 2017, 20:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2010, 22:09
Postovi: 543
Lokacija: BL/DE
dodaci ishrani,ne uzimas nista nedozvoljeno sto vec nema u hrani...


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

_________________
If size doesn't matter, how come I'm so popular?:-))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 07 Maj 2017, 20:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
znaci izmedju mene koji nikad grama nicega od tih sranja nisam uzeo i onog koji se trpa gejnerom kreatinom dekstrozom aminokiselinama nema nikakve razlike?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 07 Maj 2017, 20:34 
ne


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 07 Maj 2017, 21:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Milan je napisao:
ne

boktejebo :confused2:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Teretana?
PostPoslato: 07 Maj 2017, 23:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
dangerous.datula je napisao:
Nisam tog klovna pratio, ako se sjećam da je krao Jeff Cavaliers, Jasona Blahu, Omara Isufa, svi imaju jako kvalitetan i naučno/cinjenicno potkovane vlogove, a on je krao od identičnog nasloa videa, do identičnog sadržaja koji je jako nezgrapno i cesto netacno prevodio na srpski.

Te ptice Natty or npr su besmislene i ne mijenjaju istinu o podacima koje oni iznose. Omar izgleda sjajno a prirodan je, Jeff Athlean x fantastično a natural, Blaha ko vreca smeca na ciklusima godinama... Sva tri itekako znaju polja kojima se bave...


Ne znam sta da kazem za nekoga ko vjeruje da ekipica koju su pobrojao ne koristi steroide...
Sam Omar u jednom klipu objasnjava kako publiku ne interesuju prirodni rezultati, kako u profesionalnom sportu, tako i na youtubeu. Ako se dobro sjecam, naveo je primjer Lensa Amstronga, koji je bio izuzetno popularan. Sad svi znaju da ti rezultati nisu moguci bez zabranjenih sredstava ali se prave ludi. Istovremeno niko ne mari za rezultate nekog bicikliste, koji igra po pravilima, jer su ti rezultati bezveze. Ta popularnost traje samo dok Amstrong glumi da je prirodan. Onog trenutka kada je sve priznao, svi su mu okrenuli ledja. Treba jos samo sabrati dva i dva...
Kod nas na forumu slicno. Dok se neko trudi i radi sve po pravilima (ishrana, trening, trud), forumasi ce reci: "Izgleda kao da nikada nije prosao pored teretane". Cim se ovaj malo opremi, isti ce mu cestitati na formi.

Natty or not price nisu besmislene. Besmisleno je da vjezbac koji nije na steroidima slusa savjete nekoga ko jeste. Njihovi programi treninga i ishrane rade se pod steroidima. Rezulati koje pokazuju su nastali pod uticajem steroida. Tijelo koje nije nakljukano hemijom sigurno nece isto reagovati na te programe.

Natural kompanija:
Spoiler:
Slika
Slika

Evo ga ovde trenira sa pajtasem Eliotom, koji takodje tvrdi da je natural. :D
https://www.youtube.com/watch?v=3YMHFdKOp2U
Slika


Slika
Vazi


Znaju oni dobro polja kojima se bave a ponajbolje polje zamlacivanja naroda...

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10598 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491 ... 530  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs