banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 00:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 831 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 42  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Maj 2007, 11:59 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2007, 14:16
Postovi: 45
Lokacija: u gostima
11 minuta je napisao:
gosca je napisao:
Ja sam bila kod Sibincicke i bila je ok, medjutim ja bih preporucila DR. Branku Cancarevic Djaic koja radi nekim danima i u Jeleni, i odlicna je. Ukoliko imate neki problem sve vam objasni i daje vam svoj broj tel. ako vam nesto treba ili sl. ma super je i pricalica je obozavam je...
Ali ako ikako mozete nemojte da se nadjete u blizini doktorice Colovic Jelene




Zasto? Gdje radi ta Colovic, negdje privatno?
Zasto je ne preporucujes, neko lose iskustvo ili?
Slazem se za doktoricu Cancarevic, divna zena, nisam isla na prgled kod nje, ali sam imala priliku slusati je kako prica, volim jednostavne ljude koji vole svoj posao.


Ta doktorica Colovic radi u poliklinici i privatno u ordinaciji kod poliklinike, mislim da se ordinacija zove Medikos ili sl., meni je kada sam privatno bila kod nje donjela nalaz pape sa pecatom doma zdravlj, a da ne govorim da se nije usudila da mi ga protumaci nego mi ga je predala sestra. Moju kolegicu je htjela poslati na vadjenje jednog jajnika, a cura je imala samo policisti;ne jajnike, jednom rije;ju katasrofa. a da ne govorim da tokom pregleda uopste ne razgovara, ali bukvalno, samo vam uzme podatke :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jun 2007, 12:07 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jan 2005, 14:51
Postovi: 90
iz dosade sam ovo procitao, pa da dodam i ja koju. moja djevojka ide kod dr bokana, ima ordinaciju na paprikovcu. a i od drugih djevojaka sam cuo da je stvarno super lik. cesto ide kod njega, nekad cak i ne uzme novac. inace sam jos cuo da je on jedini cistolog u bih i da svi traze njegovo misljenje. et tolko.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jun 2007, 15:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
kalljdjdnr


Poslednji put menjao 11 minuta dana 26 Jun 2007, 00:29, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jun 2007, 22:57 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jan 2005, 14:51
Postovi: 90
treba se naruciti, ali se ne ceka puno, dva, tri dana max,a mislim da on tebe pita kad ti odgovara. ne znam kako se zove ordinacija, jos je u izgradnji. nalazi se u ulici maksima gorkog, ne znam koji je broj, zabacena ulica, ona je nize od klinickog centra, prvo skretanjelijevo ako ides od klinickog centra prema lausu. ne skrenes lijevo, vec ima jedna ulica ide paralelno sa tom glavnom koja ide dole do lausa. ima i tabla na kojoj pise ime ulice. valjda ces skontati. a imam i br tel njegov.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jun 2007, 13:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Maj 2005, 12:23
Postovi: 264
11 minuta je napisao:
kako mu se zove ordinacija kod Dr.Bokana.
Cula sam i ja je dobar i jel treba neko narucivanje i slicno?



Ordinacija se nalazi u ulici Maksima Gorkog 68 , tel 051 213 423
065 680 845


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jun 2007, 22:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Ja bila u Modicos ordinaciji, ali ne kod Sibincicke, vec kod gospodje Radetic (cini mi se).
Zena ima ekstra zivce kad je mene izdrzala sa osmijehom. :lol:

Naravno, odmah sam je upozorila da sam neurotican pacijent sa fobijom od doktora i ordinacija. :D
Nije joj bilo lako samnom, ali izdrzala je. :D
Na kraju mi je donijela i casu vode i pitala me jesam li dobro, govorila mi kako da disem da se smirim...
Uglavnom, bila je vrlo pazljiva, pricala puno i pokusavala me opustiti, ponasala se kao da sam normalna :lol: , pricala mi je sve sta radi i objasnjavala (ne znam da li to radi inace, ali ja sam to odmah trazila)...
Sve u svemu zadovoljna sam, pa cemo se (na njenu nesrecu) vidjeti opet. :D

_________________
Slika

sportski magazin

Bestija NeOpravljiva!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jun 2007, 22:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
Citiraj:
pricala mi je sve sta radi i objasnjavala (ne znam da li to radi inace, ali ja sam to odmah trazila)...


Uvijek to radi ;)

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jun 2007, 23:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Ako ti je radila ultrazvuk, znači da ga radi bukvalno svima... Svi koji su bili ikad kod nje (makar i jednom), radila im je ultrazvuk... Bez potrebe, naravno...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jun 2007, 23:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
Kako bez potrebe?? Zasto mislis da je bez potrebe?? Pa nekako mi logicno kad se ode prvi put kod (odredjenog) doktora da uradi kompletan pregled...al' ajde..

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Poslednji put menjao Helena dana 10 Jun 2007, 23:27, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jun 2007, 23:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
U 99% faking slučajeva nije problem s jajnicima... A znam više ljudi koji su išli (uključujući i mene) i nije bio potreban ultrazvuk. Sibinčićka mi ga nikad nije radila....
Poslije sam prešla kod drugog doktora koji takođe nije radio ultrazvuk tako bezze... Možda sam poslije svega jednom radila ultrazvuk....

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jun 2007, 23:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
A kako doktor da iskljuci tih 99% ako ne izvrsi kompletan pregled (pogotovo ako je pacijent prvi put kod tog doktora)??

(Pitam, Lisa, nema potrebe za nerviranjem) Jer meni je nekako logicno (normalno) da odradi kompletan pregled....na kraju krajeva, ne ides svaki dan ginekologu....

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jun 2007, 00:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Ako joj kažeš svoje simptome znaće da li je potrban ultrazvuk ili ne... Kako Sibinčićka nikad ne radi ultrazvuk bez potrebe?

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jun 2007, 07:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
Ama sta vi radite sa njima kad stalno idu na remont :lol: :lol: :lol: :wink:

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jun 2007, 07:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
EiLeen - Svaki dr. ima svoj nacin rada. Eto, meni se svidja njen pristup rada (govorim o dr. Radetic), nacin na koji vodi kompletan pregled. Da li je neki pregled potreban ili ne, to prepustam doktorima. Sto Ventilatorka jednom rece, oni su uceni za taj posao, a ja ne. :wink:

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jun 2007, 19:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
EiLeen je napisao:
Ako joj kažeš svoje simptome znaće da li je potrban ultrazvuk ili ne... Kako Sibinčićka nikad ne radi ultrazvuk bez potrebe?

Nisam imala simptome. :D
Iako imam fobiju od doktora otisla sam cisto na kontrolni pregled. :D
Stanje super. Cak je preporucila sledeci kontrolni pregled za 1 godinu (inace se preporucuje svakih 6 mjeseci). :D
Po mojoj menstruaciji sat mozes navijati, nema bolova, nema problema, svraba, peckanja, nista nenormalno...
Ali kad sam se narucila za pregled 5 dana sam se budila i jajnici bi me zigali po cijeli dan - naravno psihosomatski. Sta cu kad sam pukotina. :lol:

Helena je napisao:
EiLeen - Svaki dr. ima svoj nacin rada. Eto, meni se svidja njen pristup rada (govorim o dr. Radetic), nacin na koji vodi kompletan pregled. Da li je neki pregled potreban ili ne, to prepustam doktorima. Sto Ventilatorka jednom rece, oni su uceni za taj posao, a ja ne. :wink:

I meni se jako svidjela, pogotovo sto sam ja jako tezak pacijent.
Ja se uzasno bojim doktora (traume iz djetinjstva), toliko da me nervoza hvata kad udjem u Getaldus izabrati okvire za naocale - jedva su me zadrzali dovoljno dugo da probam 2 ili 3 okvira. Meni je i prvi bio predivan, samo da platimo i izadjemo sto prije. :lol:
Ja sam za to da se, kad se vec ide ginekologu, uradi kompletan pregled.
Tih 20 km vise meni ne znaci nista. A nije ni da idem ginekologu jednom mjesecno.
Nakon pregleda i uzorka za papa test smo popricale i pitala me je da li zelim raditi i ultrazvuk i ja sam sama rekla naravno!

Volim kad je doktor temeljit, kad ne gleda da zbrzi pregled, da me sto prije pusti iz ruku.
Ne volim te doktore kod kojih nista ne treba, vidi on sve i odokativno, a na kraju kad bude belaja - onda peru ruke od svega.

A ja ako necu ultrazvuk niko mene ne moze natjerati na njega. Da ga nisam htjela - rekla bih i sama da necu, cak i da me nije pitala.

_________________
Slika

sportski magazin

Bestija NeOpravljiva!!!


Poslednji put menjao ventilator dana 11 Jun 2007, 19:39, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jun 2007, 19:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Rakun_Slavko je napisao:
Ama sta vi radite sa njima kad stalno idu na remont :lol: :lol: :lol: :wink:

Mi ih samo dobro odrzavamo. :D
Svaka dobro odrzavana stvar ide pokatkad na preventivni tehnicki pregled.

Kao i dobro auto, ako zelis da ti traje onda ces svakih X kilometara mijenjati ulje, otici na tehnicki pregled...
A ako ga drljas, a ne odrzavas i Ferari ce kroz par godina biti smece i obicna kanta. :D

_________________
Slika

sportski magazin

Bestija NeOpravljiva!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jun 2007, 19:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
Kraljice....hahahahahaha :D :D :D

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jun 2007, 21:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
E ovako... Meni je ta žena uradila 2 ultrazvuka u 2 uzastopna pregleda... Poslije je Sibinčićka pitala što sam uopšte radila ultrazvuk kad nije bio potreban... To je bio možda 3. put u životu kod ginekologa i nisam uopšte znala treba li se radit ili ne... No, dobro.... Ne podsjećajte me na ginekologa, ne da mi se opet ići... :roll:
@Ventilator: što u Getaldusu okvir, jadna ne bila?! Pa tamo je najskuplje... Imaš kod Miskina predivnih... Ja sam pukla na jedan, al *ebem im, košta 300 maraka, a moj još nije za bacanje... Slika (taj je bio jedan od skupljih da se razumijemo... Al nisam namjerno već volim ljubičasteeee)
Citiraj:
Mi ih samo dobro odrzavamo. :D
Svaka dobro odrzavana stvar ide pokatkad na preventivni tehnicki pregled.

Kao i dobro auto, ako zelis da ti traje onda ces svakih X kilometara mijenjati ulje, otici na tehnicki pregled...
A ako ga drljas, a ne odrzavas i Ferari ce kroz par godina biti smece i obicna kanta. :D

Da da da... Slika

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jun 2007, 00:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
A gdje ta ordinacija Medicos, i broj telefona? Kad radi Dr.Radetic?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jun 2007, 16:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
Da li neko zna gdje radi privatno Dr.Ivic, on radi na paprikovcu. Ja sam nacula da radi kod Sibincicke, al ne znam gdje je to?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 831 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 42  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs