banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 19:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 831 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 42  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jun 2007, 20:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
11 minuta je napisao:
A gdje ta ordinacija Medicos, i broj telefona? Kad radi Dr.Radetic?

Medicos - Jevrejska 58 A
Telefoni :
309 - 777
346 - 400
346 - 406

To ti je kad ides Jevrejskom prema Boriku, prodjes izmedju elektro i ekonomske skole (okvirno), na sledecoj raskrsnici (gdje se skretalo desno iz Jevrejske ulice za internet kafe Lanterna i kafic C1 ) - kuca bas na uglu, modernog stila (preko puta one novije zgrade).
Da nastavite jos 100 metara istom ulicom zapucacete se u McMilan radnju (kraj Harizme), tj. do zgrade gdje je Harizma, samo s druge strane zgrade.

Trudila sam se da objasnim, ali sad kad procitam i meni djeluje zbrkano, a ustvari je jednostavno. :D

Sto se tice toga kad ko radi, koliko je meni poznato oni prave pred kraj mjeseca raspored rada za sledeci mjesec (jer vjerovatno svi rade jos negdje :D ), pa kad nazoves da se narucis kazes kod koga ces i kazu ti kad ima slobodan termin.

11 minuta je napisao:
Da li neko zna gdje radi privatno Dr.Ivic, on radi na paprikovcu. Ja sam nacula da radi kod Sibincicke, al ne znam gdje je to?

Radi tu vise njih u sklopu ordinacije, ali nisam se bas interesovala za druge.
Gore sam opisala kako doci do Medicosa.

_________________
Slika

sportski magazin

Bestija NeOpravljiva!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jun 2007, 21:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
Koliko je pregled i ultrazvuk i PAPA u Medicos-u?

Ja idem kod dr Vesne Curic i apsolutno sam zadovoljna. Radi u Jeleni, sve je super sredjeno ali tamo idem samo zbog nje i iskljucivo njenog misljenja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jun 2007, 21:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
Dr. Radetic radi i u ordinaciji "Nevena". Ulica Sime Matavulja 8. Cini mi se da tamo radi utorkom i petkom. Tel: 219-270

simplicity, ja sam sve to platila zajedno 60 KM. ( u Neveni)

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jun 2007, 23:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
simplicity je napisao:
Koliko je pregled i ultrazvuk i PAPA u Medicos-u?

Ja idem kod dr Vesne Curic i apsolutno sam zadovoljna. Radi u Jeleni, sve je super sredjeno ali tamo idem samo zbog nje i iskljucivo njenog misljenja.

Pregled,papa i ultrazvuk u maju mi je naplatila 70 KM.

Koliko pojedinacno sta kosta ne znam, ja sam to nekako sebi prevela kao - 20 pregled, 20 ultrazvuk i 30 papa.
70 KM, pa nije to ni tako lose za 15 minuta posla. :D

_________________
Slika

sportski magazin

Bestija NeOpravljiva!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jun 2007, 15:57 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2007, 13:34
Postovi: 4
U ordinaciji medico's,ciji je vlasnik Dr Sanja Sibincic,rade jos i Dr Jovanic,Dr Radetic i Dr Topic.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jun 2007, 09:41 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Mar 2007, 11:41
Postovi: 612
Lokacija: Banja Luka
Čula sam za dr.Bokana da je dobar... Da li je neko išao kod njega na pregled? I čula sam da nije skup...

70KM za pregled je preskupo! Ja sam Išla u Jelenu jedno vrijeme, ali više nikad tamo neću ući, prvo što mišljenje doktora kod kojeg sam bila su na bazi trgovne, drugo oderu te za običan pregled. Nikad ne platim isto, iako je uvijek isti pregled!!! :mad:

_________________
Svaki dan u ľivotu čovjek bi trebalo da sluąa malo dobre muzike, pogleda neku novu sliku i pročita dio dobre knjige.
Samo tako uspjeće da nadvlada svakodnevicu i izbori se da mu ona ne pomuti osjećanja ljepote koje mu je Bog darivao da bi obogatio duąu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jun 2007, 14:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Maj 2005, 12:23
Postovi: 264
F.I. je napisao:
Čula sam za dr.Bokana da je dobar... Da li je neko išao kod njega na pregled? I čula sam da nije skup...

70KM za pregled je preskupo! Ja sam Išla u Jelenu jedno vrijeme, ali više nikad tamo neću ući, prvo što mišljenje doktora kod kojeg sam bila su na bazi trgovne, drugo oderu te za običan pregled. Nikad ne platim isto, iako je uvijek isti pregled!!! :mad:


Ja idem kod njega ,divan doktor.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jun 2007, 18:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
Pregled, ultrazvuk i PAPA nalaz ja platim 60 KM u Jeleni i ne smatram da je skupo. Ne idem kod Milica, vec iskljucivo kod Curicke.
Cijena:pregled,UZV i PAPA dodje 60 KM.
To je nesto sto radim 2 x godisnje a PAPA-u samo 1x godisnje. Stim da sam zadnji pt pregled+UZV platila 30 KM.
Zalosno je reci da je pregled ljekara specijaliste skup jer kosta recimo 20 KM.
Pa obicno feniranje kosta toliko, kad moram da poredim neuporedive stvari. :roll:
Osoba koja vas pregleda zulja knjigu najmanje 11 godina u visokom obrazovanju , pa da nista ne ulozi od materijala i dijagnostike ,samo znanje trud i rad kosta sigurno vishe od 20 KM.Ali dobro, takav nam je standard.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jun 2007, 18:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Maj 2005, 12:23
Postovi: 264
simplicity je napisao:
Osoba koja vas pregleda zulja knjigu najmanje 11 godina u visokom obrazovanju , pa da nista ne ulozi od materijala i dijagnostike ,samo znanje trud i rad kosta sigurno vishe od 20 KM.Ali dobro, takav nam je standard.


:notworthy: Mali broj ljudi to ima u vidu i zna cijeniti, samo se moze cuti " 5 minuta me pregledao i 30 KM uzeo....." ...pa super onda se sam pregledaj za dz, kad je to sve tako jednostavno i lako. A da se zulja dupe zulja, a ja tek na pola puta.... :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jun 2007, 19:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
simplicity - slazem se sa ovim sto si napisala (na stranu zuljanje knjige i dupeta). Ne idem svaki dan ginekologu. Kad odem zelim kompletan pregled i naravno da ne "zakeram" oko cijene.

Zaista cijenim rad lijecnika i slicno...ali sam imala jako lose iskustvo sa "lijecenjem" stitne zlijezde (koja na kraju nije trebala da se "dira)..tako da u tom slucaju ima da zakeram za svaku marku koju dadoh na ljekove, preglede i izgubljenje zivce, frustracije i slicno. A vama, medicinarima, bar ne moram da govorim i opisujem kakve sam "dozivljaje" imala od tivorala i vobenola sa 18 godina...Nisu svi doktori "olicenje" dobroga...

Aj u zdravlje...

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jun 2007, 19:21 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Mar 2007, 11:41
Postovi: 612
Lokacija: Banja Luka
-delilah- je napisao:
simplicity je napisao:
Osoba koja vas pregleda zulja knjigu najmanje 11 godina u visokom obrazovanju , pa da nista ne ulozi od materijala i dijagnostike ,samo znanje trud i rad kosta sigurno vishe od 20 KM.Ali dobro, takav nam je standard.


:notworthy: Mali broj ljudi to ima u vidu i zna cijeniti, samo se moze cuti " 5 minuta me pregledao i 30 KM uzeo....." ...pa super onda se sam pregledaj za dz, kad je to sve tako jednostavno i lako. A da se zulja dupe zulja, a ja tek na pola puta.... :(




Meni je mnogo dati i 5KM, kad mi se neko igra sa tijelom. I može žuljati knjigu 111 godina, ako ne zna ništa o svom poslu i etici! Išla sam kod Dr. Milića... Odmah me vidio na operacijskom stolu, i rekao da bez toga ne može proći. Ja sam jednostavno htjela čuti još nečije mišljenje i odem kod drugog ginekologa (čini mi se Milinović), koji mi naravno uopšte ne konstatuje to što mi je Milić i da mi samo neke antibiotike i vaginalete...
Od tad ima već podosta vremena, i od tad evo srećom nemam tih problema!
Kad je dobar doktor u pitanju, koji vodi računa i o etici, nije mi mnogo dati ni 100KM, ali ovako više nikad neću ući u Jelenu...
Možda jednostavno nisam imala sreće sa ginekolozima...
U svakom slučaju hvala za Dr.Bokana, valjda ću sa njim imati više sreće... :)

_________________
Svaki dan u ľivotu čovjek bi trebalo da sluąa malo dobre muzike, pogleda neku novu sliku i pročita dio dobre knjige.
Samo tako uspjeće da nadvlada svakodnevicu i izbori se da mu ona ne pomuti osjećanja ljepote koje mu je Bog darivao da bi obogatio duąu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jun 2007, 23:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Dr Zaza je napisao:
U ordinaciji medico's,ciji je vlasnik Dr Sanja Sibincic,rade jos i Dr Jovanic,Dr Radetic i Dr Topic.

Kakva je ta dr. Topić?

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2007, 15:31 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2007, 14:16
Postovi: 45
Lokacija: u gostima
:angel: :wink: :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2007, 18:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Maj 2005, 12:23
Postovi: 264
F.I. je napisao:
-delilah- je napisao:
simplicity je napisao:
Osoba koja vas pregleda zulja knjigu najmanje 11 godina u visokom obrazovanju , pa da nista ne ulozi od materijala i dijagnostike ,samo znanje trud i rad kosta sigurno vishe od 20 KM.Ali dobro, takav nam je standard.


:notworthy: Mali broj ljudi to ima u vidu i zna cijeniti, samo se moze cuti " 5 minuta me pregledao i 30 KM uzeo....." ...pa super onda se sam pregledaj za dz, kad je to sve tako jednostavno i lako. A da se zulja dupe zulja, a ja tek na pola puta.... :(




Meni je mnogo dati i 5KM, kad mi se neko igra sa tijelom. I može žuljati knjigu 111 godina, ako ne zna ništa o svom poslu i etici! Išla sam kod Dr. Milića... Odmah me vidio na operacijskom stolu, i rekao da bez toga ne može proći. Ja sam jednostavno htjela čuti još nečije mišljenje i odem kod drugog ginekologa (čini mi se Milinović), koji mi naravno uopšte ne konstatuje to što mi je Milić i da mi samo neke antibiotike i vaginalete...
Od tad ima već podosta vremena, i od tad evo srećom nemam tih problema!
Kad je dobar doktor u pitanju, koji vodi računa i o etici, nije mi mnogo dati ni 100KM, ali ovako više nikad neću ući u Jelenu...
Možda jednostavno nisam imala sreće sa ginekolozima...
U svakom slučaju hvala za Dr.Bokana, valjda ću sa njim imati više sreće... :)


Daleko od toga da su svi doktori divni i krasni ,da im je moral na visokom nivou, da to sve nije postao jedan veliki biznis u kome je bit strpati sto vise para u dzep. Nazalost takvih je jos vise, samo kad pogledam moje tzv kolege sa godine,na koji nacin polazu ispite i to bitne ispite ,bez imalo neugode i grize savjesti ti se smiju u lice sto si glup jer ucis i polazes ispite svojim znanjem i onda se zapitas da mozda kod nekog takvog bivseg studenta ti ides i stavljas svoje zdravlje u ruke njegovog neznanja,al odoooh mnogo u OFF.

Dr Bokan je jako jednostavan covjek, onako sav ubrzan ,zna zasmijati pa nema mjesta neugodi ,a jako dobar strucnjak ,pored toga sto je ginekolog i citolog je .....,a sto ga nahvali.Uglavnom ,topla preporuka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2007, 19:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Mar 2007, 11:41
Postovi: 612
Lokacija: Banja Luka
Hvala još jednom :D

_________________
Svaki dan u ľivotu čovjek bi trebalo da sluąa malo dobre muzike, pogleda neku novu sliku i pročita dio dobre knjige.
Samo tako uspjeće da nadvlada svakodnevicu i izbori se da mu ona ne pomuti osjećanja ljepote koje mu je Bog darivao da bi obogatio duąu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2007, 19:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
gosca je napisao:
:angel: :wink: :P

Stani, šta je sad ovo? :D :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2007, 21:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
o dr jadranki topic :

Citiraj:
Od : Bjork
Za: pamella_morrison
Poslao: 22.02.2007. 15:37
Naslov: Re: pitanje

Zena je definitivno otvorena za sva pitanja. Ja je prosto obozavam i toplo preporucujem.

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2007, 22:14 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2007, 13:34
Postovi: 4
EiLeen je napisao:
Dr Zaza je napisao:
U ordinaciji medico's,ciji je vlasnik Dr Sanja Sibincic,rade jos i Dr Jovanic,Dr Radetic i Dr Topic.

Kakva je ta dr. Topić?


Ja sam pacijentkinja Dr sanje,ali sam o Jordanki Topic cula sve najbolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Jul 2007, 15:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2003, 21:51
Postovi: 1038
Lokacija: od sredine lijevog coska u lijevom dzepu desno, cetvrti sto u drugom redu
11 minuta je napisao:
Da li neko zna gdje radi privatno Dr.Ivic, on radi na paprikovcu. Ja sam nacula da radi kod Sibincicke, al ne znam gdje je to?


Jednom (prije tri godine) sam kod njega isla na UZV. Tada je radio u Jevrejskoj na spratu, ordinacija se zove Vital medic (cini mi se) :)

_________________
..u tom cucu grmi zec... Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Jul 2007, 17:46 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
mala mama je napisao:
11 minuta je napisao:
Da li neko zna gdje radi privatno Dr.Ivic, on radi na paprikovcu. Ja sam nacula da radi kod Sibincicke, al ne znam gdje je to?


Jednom (prije tri godine) sam kod njega isla na UZV. Tada je radio u Jevrejskoj na spratu, ordinacija se zove Vital medic (cini mi se) :)



Hvala, provjericu. :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 831 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 42  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs