banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 831 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 28 Jul 2016, 10:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
U kom smislu te je istraumirala? Porod je jedna stvar i nemoj ga miješati sa pregledom :)
I ja sam za dr Cerić čula samo pohvale i zaista se pokazala kao divna osoba sa toplim, ljudskim pristupom. Nisam se porodila..

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 28 Jul 2016, 10:55 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Jul 2016, 15:04
Postovi: 3
Drugaricu je porodila, i ima loše iskustvo sa dr.Jevtović, a ja sam naručena na kolposkopiju kod nje, pa mi nije svejedno. Nisam ni ja rađala :) ali ako je prema porodiljama loša, kakva je sa nama "običnim" smrtnicama? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 28 Jul 2016, 11:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Porod je sasvim jedna druga stvar i ne brini se. Kolposkopija nije ništa traumatično i opusti se. Biće sve ok.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 28 Jul 2016, 11:12 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Jul 2016, 15:04
Postovi: 3
Uf, valjda će sve biti OK :) valjda će dr.Jevtović biti profesionalna, ljubazna i strpljiva :)

Hvala Blackrose :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 28 Jul 2016, 13:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Pa kolposkopija je kao obican pregled, ili papa test, samo malcice duze traje nego uzimanje papa brisa. Jedino sto oni gledaju kroz neki mikroskop ali tebe to u sustini ne zanima, isti je osjecaj kao kad radis papa.
A nadam se i da ce nalazi biti ok, sretno i ne brini.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 21 Sep 2016, 09:11 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 14 Sep 2016, 08:42
Postovi: 1
Moje postovanje svima.Treba mi od vas savjet,jer nisam iz B.Luke nikoga i ne poznajem da bi mi preporucio nekoga za pregled.Tu sam vec dva mjeseca toliko sam i trudna.Trebala bih na pregled u Jelenu i sve dok sam ovdje vodila bih tu trudnocu ( s nadom da sve bude uredu ako Bog da ) Nesto sam malo citala ranije postove,pa me zanima da li doktorica Gojkovic jos uvijek radi u Jeleni? Unaprijed Vam hvala.Lijep pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 21 Sep 2016, 10:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Evo ti kontakti Jelene pa nazovi, ili piši mail, faksiraj ili prošetaj pa priupitaj...
Citiraj:
Možete nas kontaktirati na sledeće načine:
Broj telefona: 00387 51 324 310
Broj Faxa: 00387 51 324 312
Adresa: Jovana Dučića 47, 78000 Banja Luka
Email: info@jelenamedico.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 22 Sep 2016, 21:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Drugarica iz Bijeljine ima miom velicine 7*7 i vec duzi period probleme zbog istog. Kod svih ginekologa koji su je pregledali dobila je "savjet" da joj se vadi materica. Cura je mlada i nije jos radjala i vadjenje materice je zadnja opcija. U Bgd je nasla ginekologa koji bi ju operisao za sitnicu od 3500 eu :angry4: Ima li u BL ijedan ginekolog koji je u stanju da joj otkloni miom bez da joj odstrani matericu? Laparotomijom npr?!

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 23 Sep 2016, 08:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Iz nekog razloga ne mogu odgovoriti na PP koji mi je poslan pa ovim putem molim za detaljniji odgovor tj upute. Da li fond preuzima troskove i da li je potrebna kakva uputnica? Gdje da posaljem curu? Stvarno je hitno posto zbog obilnih krvarenja gubi velike kolicine krvi :(

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 24 Sep 2016, 01:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5337
Lokacija: Wien, Österreich
To je bas veliki miom,operacija zavisi od toga i gdje leži . A za tolike pare se moze operisati i u Njemackoj.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 24 Sep 2016, 06:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Miom jeste veliki ali je moguce laparotomijom odstraniti ga bez da se dira materica. Ali je problem sto su doktori kod kojih je bila rekli da oni ne rade te vrste operacija. Sto meni opet nije jasno a ni logicno. Rez iznad pubicne kosti, gasom pomjere organe, izvade miom, zasiju- gotov posao! Nije bas neka nauka da ni jedan doktor to nije u stanju da odradi!

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 24 Sep 2016, 12:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
ajkula je napisao:
Nije bas neka nauka da ni jedan doktor to nije u stanju da odradi!

Kako je krenulo, neće na ovim prostorima biti doktora koji rade i daleko jednostavnije stvari.
Rođak drži kurseve Njemačkog i većina polaznika su medicinari.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 24 Sep 2016, 20:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Tuga, a nekada smo bili poznati po med strucnjacima 8)

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 24 Sep 2016, 20:15 
Pametni ljudi, odu fino gdje ce ih cijeniti, a ne ovdje prditi u cabar.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 24 Sep 2016, 20:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5337
Lokacija: Wien, Österreich
ajkula je napisao:
Miom jeste veliki ali je moguce laparotomijom odstraniti ga bez da se dira materica. Ali je problem sto su doktori kod kojih je bila rekli da oni ne rade te vrste operacija. Sto meni opet nije jasno a ni logicno. Rez iznad pubicne kosti, gasom pomjere organe, izvade miom, zasiju- gotov posao! Nije bas neka nauka da ni jedan doktor to nije u stanju da odradi!

Operacija ide malko drugacije,ali nema veze :) . Materica se mora dirati - ima bar neku vezu sa njom :).
Ne znam kakvo je stanje u BL,mozda se stvarno niko ne bavi time. :dontknow:

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 24 Sep 2016, 20:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
laoce je napisao:
ajkula je napisao:
Miom jeste veliki ali je moguce laparotomijom odstraniti ga bez da se dira materica. Ali je problem sto su doktori kod kojih je bila rekli da oni ne rade te vrste operacija. Sto meni opet nije jasno a ni logicno. Rez iznad pubicne kosti, gasom pomjere organe, izvade miom, zasiju- gotov posao! Nije bas neka nauka da ni jedan doktor to nije u stanju da odradi!

Operacija ide malko drugacije,ali nema veze :) . Materica se mora dirati - ima bar neku vezu sa njom :).
Ne znam kakvo je stanje u BL,mozda se stvarno niko ne bavi time. :dontknow:


Da znam sve do u detalj def bi bilo pogresno sto sam med sestra a ne hirurg :P

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 14 Okt 2016, 09:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Apr 2012, 19:02
Postovi: 242
Molio bih za preporuku, ako neko zna, nekog dobrog ginekologa u Prijedoru? Pošto ovdje kod mene u Dubici radi samo jedna doktorica ginekologoje, a čujem da trudnice baš i nisu zadovoljne sa njenim radom. Pa bih za to da suprugu vodim nekom boljem doktoru da joj vodi trudnoću. Ovo nam je prva beba pa niti znam koga, niti imamao iskustva.
Hvala unaprijed !

Poslato sa Huawei P7.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 14 Okt 2016, 11:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Bio je u PD Milic, kazu dobar, isla zena kad je nosila prvo dijete, pitanje jel jos radi stari je drt, proguglaj
Imas i Vukotu u bolnici u Gradisci, isto dobar al moras malo pocastiti radi reda, kod mene su dvojica od po skoro 4kg izasla bez problema

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 14 Okt 2016, 11:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Apr 2012, 09:36
Postovi: 194
Kod Milica nikako .


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 14 Okt 2016, 12:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Ajkula kako zavrsi to sa miomom.
Lazić je ovdje radio nemoguće stvari laparoskopski ali nase zelje su jedno a potrebe drugo. Sve zavisi od lokalizacije i patologije to znas i sama pogotovo sto rece da krvari.. Kojim povodom!?
Bas me zanima sta ste uradile!?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 831 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs