banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 12:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 831 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 42  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Jul 2007, 15:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Stanite, zar nije ordinacija dr Sibinčić u onoj crvenkastoj zgradi preko puta ekonomske?

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jul 2007, 09:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2006, 14:49
Postovi: 128
Lokacija: banja luka
Kod dr Sibinčić rade samo dr Jovanić i dr Topić, a ordinacija se nalazi kod Ekonomske škole, crvena nova zgradica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jul 2007, 14:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Već sam bila.... :D Al hvala, našla sam... :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jul 2007, 19:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
Jeste li ikad culi da je neki muskarac pio terapiju kod ginekologa???E pa,ovaj jeste,tj. koristim nick od moje djevojke itd.i nisam mogao da cutim na osnovu tog kreleta koji sebe naziva ginekologom,uzas.Covjek nema veze i treba mu ukinuti dozvolu a ordinacije sve(njegove)spaliti,mislim svaaarno!Narode ovo je vazno obvjestenje:BJEZITE OD TOG MAJMUNA I KRETENA A TO JE TZV dr militj,GORI JE OD MILICA OD BACVE.A sad zbog cega....
Djevojka je imala blagu upalu(drugog stepena)fakticki nista,zbog koje se ne daje terapija,a krelac napisao terapiju,ovo ono,uzas.Antibiotici konjski(400mg),i plus vaginalete,sve to 10 dana da pijemo oboje.Hvala Bogu na doktorici Radetic,svaka joj cast(to je doktor).I da ne smaram,bolje mu je da bjezi od mene jer cu da ga nakljukam tabletama(sakomicinom)!Poz narode i uzivajte....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jul 2007, 19:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
jesam cula da se u nekim slucajevima i momak mora lijeciti ako djevojka ima neku "bolest" (na ovaj ili onaj nacin - nije na laicima da kazu koji je to :x ) s obzirom na INTERAKCIJU koja postoji izmedju njih, po meni je to potpuno LOGICNO!
nemam blage koji je taj doktor kojeg spominjes "momche od 11 min" ali to je potpuno nebitno, to sto se tebi nije svidjelo ili dalo da pijes neku terapiju, to je drugi par rukava.....
ne znam zasto bi uraditi tako nesto bio problem :oops: - u svakom slucaju....

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jul 2007, 23:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Mar 2007, 11:41
Postovi: 612
Lokacija: Banja Luka
Naravno, u slučaju da je neka infekcija moraju se oba partnera liječiti i obično se prepišu neki antibiotici, što je čest slučaj kod Kandide.
Ali svakako je bitno da doktor zna zašto ti nešto prepisuje. Znam o čemu pričaš jer sam i ja imala problema sa Milićem iz Jelene! Strašno, kod njega ni u snu, nikad više!

_________________
Svaki dan u ľivotu čovjek bi trebalo da sluąa malo dobre muzike, pogleda neku novu sliku i pročita dio dobre knjige.
Samo tako uspjeće da nadvlada svakodnevicu i izbori se da mu ona ne pomuti osjećanja ljepote koje mu je Bog darivao da bi obogatio duąu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jul 2007, 23:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
Da ne bude zabune.., mi smo popili kompletnu terapiju, s tim nemam problema jer vjerujem da ako je neko ginekolog onda zna svoj posao, ocigledno krivo razmisljanje.
Kad smo se konsultovali sa Dr. Radetic, vidjeli smo tek onda koliko tu nestrucnosti postoji kod tog izvjesnog doktora. Elem, grupa II VS ne zahtjeva NIKAKVU TERAPIJU. Pa vi prosudite sami.
Kolegica je isla kod drugog ginekologa CAK ima grupu III i samo je NJOJ receno da se lijeci vaginaletama, a partner ne treba, jer su to banalne infekcije koje se ne prenose bas tako lako. Sto je interesantno, misljenje njenog ginekologa je da se tokom terapije u trajanju od 7 do 10 mogu upraznjavati seksualni odnosi, a da je stroga zabrana istih samo fama i mit neupucenih iz oblasti ginekologije.
Toliko o zastrasivanju i neadekvanom objasnjenju i lijecenju.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jul 2007, 23:30 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
F.I. je napisao:
Naravno, u slučaju da je neka infekcija moraju se oba partnera liječiti i obično se prepišu neki antibiotici, što je čest slučaj kod Kandide.
Ali svakako je bitno da doktor zna zašto ti nešto prepisuje. Znam o čemu pričaš jer sam i ja imala problema sa Milićem iz Jelene! Strašno, kod njega ni u snu, nikad više!


Candida spada u grupu VI vaginalnog sekreta, a ja sam imla grupu II, totalno banalno i nije potrebno lijecenje.
E pa nije ni cudo, sto doktor uvijek ima termina, ocigledno svi bjeze od njega, toliko o njemu kao covjeku i ljekaru.
Ni ja nikad vise kod njega, ne podnosim njegov smisao za humor :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jul 2007, 14:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2006, 14:49
Postovi: 128
Lokacija: banja luka
Ljudi, može malo pomoći..... Treba mi par informacija!
Ova dr Radetić, koju svi¨hvalite, radi li na Paprikovcu kao ginekolog?

drugo pitanje:vaša iskustva sa dr Lučićem i Vilendećićem?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Avg 2007, 17:32 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Maj 2005, 12:23
Postovi: 264
Jel zna neko u kojoj od klinika ima 3D ili 4D ultrazvuk ,znam za Jelenu ,al tu radi dr Milic ,a iz ovog gore napisanom o doticnom ,ne bih kod njega..... I u privatnoj ordinaciji dr Lucica ,jos negdje?

I da, misur ti si isto trudnica ,jesi isla na 3D ili 4D UZ?

_________________
Ja sam plasticni hirurg, plastik fantastik
ugradjujem turbo-sise bombastik...........Hipokratova zakletva tjera me da cutim
al moji pacijenti ne zele da se kriju.....lete odmah na radio televiziju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Avg 2007, 11:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2006, 14:49
Postovi: 128
Lokacija: banja luka
Čula sam da 4D ima u ordinaciji dr Ristić, na Mejdanu, iza pijace.
Ja sam išla na 3D, ali samo jedanput, kad sam išla da potvdim trudnoću, sljedeći pregled mi je za 10-ak dana.
Delilah, kod kojeg doktora vodiš trudnoću? Ja sam ranije išla kod doktorice koja radi samo privatno, ne na Paprikovcu, a sad sam, po preporuci prijateljice koja je već dva puta rađala, krenula kod dr Dragice Draganović. Ima ordinaciju u Trnu, a radi i na Paprikovcu, i prijateljica mi kaže da je s njom dogovorila da je oba puta porodi.
Pošto mi je prva trudnoća, nekako mislim da ću se sigurnije osjećati kada na dan porođaja uz mene bude dr koji mi je vodio trudnoću.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Avg 2007, 15:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Maj 2005, 12:23
Postovi: 264
Dr Bokan, radi privatno, ali i na Paprikovcu.... Raspitacu se za dr Ristica .

_________________
Ja sam plasticni hirurg, plastik fantastik
ugradjujem turbo-sise bombastik...........Hipokratova zakletva tjera me da cutim
al moji pacijenti ne zele da se kriju.....lete odmah na radio televiziju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2007, 12:09 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 24 Okt 2007, 11:12
Postovi: 11
Lokacija: Banja Luka
Dr. Vujic zakon


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Okt 2007, 12:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
jajaj je napisao:
Dr. Vujic zakon

Goran Vujic?Jeste,samo on je uglavnom u sali pa je malo teze doci do njega...

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Okt 2007, 16:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
F.I. je napisao:
Čula sam za dr.Bokana da je dobar... Da li je neko išao kod njega na pregled? I čula sam da nije skup...

70KM za pregled je preskupo! Ja sam Išla u Jelenu jedno vrijeme, ali više nikad tamo neću ući, prvo što mišljenje doktora kod kojeg sam bila su na bazi trgovne, drugo oderu te za običan pregled. Nikad ne platim isto, iako je uvijek isti pregled!!! :mad:


ja sam jednom išla u Jelenu, to je bilo poodavno.. pregled i onda liječenje neke upale.. čovječe, ne sjećam se imena tog doktora, koji me pregledao.. ima masne debele prste i LIČNO naplaćuje pregled, pa uzme one prljave pare, tj. novčanice i onako ih tutne sebi u džep. Užas.. pa jel se boji da sestra kad naplati da mu neće dati sve, il mu je cjenovnik fleksibilan i selektivan, pa nekad ovako nekad nako... veze.. ni računa ništa- samo reče, toliko je... ja platim, a on one pare u džep od mantila :lol: :-? :oops: ko ona baba na pijaci kad kupujem sir :-?

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Nov 2007, 17:50 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 15 Nov 2007, 17:44
Postovi: 1
sada sam se prikljucila na ovaj forum da vidim o ginekolozima treba da radim pregled za dvije nedelje,kada cu biti u 10 ned trudnoce,a citajuci sve gore od goreg


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Dec 2007, 23:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2004, 09:44
Postovi: 1330
mišur je napisao:
Ljudi, može malo pomoći..... Treba mi par informacija!
Ova dr Radetić, koju svi¨hvalite, radi li na Paprikovcu kao ginekolog?

drugo pitanje:vaša iskustva sa dr Lučićem i Vilendećićem?


Dr Radetic radi u Laktasima u Domu zdravlja, mislim da ne radi na paprikovcu uopste. A u laktaski dom zdravlja mogu samo osobe sa laktaskim osiguranjem, isto kao sto u banjaluckoj poliklinici uopste ne zele da cuju za pacijente iz Laktasa (sto se meni desilo prije 3 godine).

A sad jedno pitanje za sve, koliko je pametno ici ginekologu u drzavnu ustanovu ili koliko je pametno davati tolike pare privatno, tj.da li se isplati? I da li se stvarno obavi bolji pregled u privatnoj ustanovi ili je to sve isto? Npr.ja sam skoro u drzavnoj ustanovi za papa test i pregled platila samo participaciju, tj. 2KM, a u Jeleni dala 50KM za uzv i pregled...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2007, 10:06 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Okt 2007, 16:01
Postovi: 21
Ja bih svima preporucila drzavno savjetovaliste za trudnice, odnosno zene u poliklinici..
i da svi su ti pregledi isti osim sto ce ti privatnik uzeti 50 KM...
Prvu sam trudnocu isla u privatnu ginekolosku ordinaciju, a drugu u drzavno savjetovaliste za trudnice i bila sam pet puta zadovoljnija..Dr Vladimir Djukic je sjajan :), kao i medicinska sestra koja je radila s njim...tamo sam dobila 5.000 savjeta.
Kod privatnika je sve islo na brzaka...'zdravo', 'dovidjenja, sve je u redu'..dodjes kuci jos pogubljenija nego sto si bila. :roll:
I mislim da su Vilendecic i Lucic prezauzeti, radije biraj nekog drugog, jer ce ti i kod njih ici sve na brzinu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jan 2008, 18:17 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 05 Jan 2008, 17:49
Postovi: 1
Lokacija: Banja Luka
Ćaos svima! Zanimljiva mi je ova vaša tema o ginekolozima u BL pa da i ja dam svoj komentar. Ja već nekoliko godina idem kod Dr Topić i mogu reći samo riječi pohvale za nju. Super je žena i veoma dobar stručnjak! Što se tiče ove doktorice u Trnu (mislim da se zove Draganović) ja nemam pozitivno iskustvo. Bila sam kod nje dva puta i shvatila sam da o nekim stvarima ja znam više od nje. Moj problem je sterilitet pa me zanimaju vaši komentari i iskustva o inseminaciji i IVF u Banja Luci!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jan 2008, 21:02 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Nov 2007, 22:22
Postovi: 29
A mene interesuje gdje ja kao student (koji nije iz b.l) mogu da odem na pregled a da nije kod privanika?

Željela bih običan pregled te papa test.

Po ovom što sampročitala mislim da ne bi bila loša opcija ni dr Bokan. Koliko kod njega košta pregled i papa test?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 831 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 42  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 45 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs