banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 09:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 831 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 42  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jan 2008, 23:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
Pa odes u polikliniku na sprat u dispanzer za zene. Nalaz cekas 15 dana, a ne znam koga da ti preporucim posto nisam isla tamo. Uglavnom cula sam da neku doktoricu Biljanu da je ok. Kod Dr Bokana ne mozes ici jer on radi na paprikovcu, a u porodicnoj ne izdaju vise uputnice za paprikovac, vec samo mozes dobit uputnicu za polikliniku. E, sad moras imat osiguranje i svog porodicnog doktora, a kako nisi iz Bl, mozda je onda lakse da odes u svoj grad. Ili ako vec imas ovde porodicnog doktora u Bl, onda odes njemu, on ti da uputnicu i ides na polikliniku.
Premda, ne znam sta da ti kazem, cula sam puno nezadovoljnih komentara pacijentica koje su isle tamo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jan 2008, 10:09 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Nov 2007, 22:22
Postovi: 29
U mom grdu postoji samo jedan ginekolog koji je toliko sposoban da jednoj ženi nije ustanovio trudnoću već joj je propisivao neke injekcije, da bi ova nakon konsultacije sa drugim doktorom morala napraviti abortus upravo zbog tih injekcija i opasnosti po plod.

A ja sam iz prethodnih stranica skontala da dr Bokan radi u privatnoj ordinaciji u ul. Maksima Gorkog (a to mi je poprilično blizu) pa sam zbog toga mislila tu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jan 2008, 11:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Okt 2007, 15:14
Postovi: 238
Lokacija: Frankfurt
strasno i ujednojako tragicno cuti da ne znam kakvi ginekolozi uspostavljaju pogresne dijagnoze.
Da li ima uopste dobar ginekolog vaseg povjerenja?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jan 2008, 23:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Nov 2007, 23:30
Postovi: 2060
Lokacija: somewhere in the BL
foxlady je napisao:
U mom grdu postoji samo jedan ginekolog koji je toliko sposoban da jednoj ženi nije ustanovio trudnoću već joj je propisivao neke injekcije, da bi ova nakon konsultacije sa drugim doktorom morala napraviti abortus upravo zbog tih injekcija i opasnosti po plod.

A ja sam iz prethodnih stranica skontala da dr Bokan radi u privatnoj ordinaciji u ul. Maksima Gorkog (a to mi je poprilično blizu) pa sam zbog toga mislila tu.


Uzas...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 15:17 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
Foxlady, to ti je onda privatno kod Bokana. Ne znam kolko je kod njega pregled, al ja idem u Medico-S, a tamo je pregled 20km, papa 10km, i grupa sekreta 10km, sve skupa 40km, a ulrazvucni pregled kosta 30 km


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2008, 17:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
foxlady je napisao:
A mene interesuje gdje ja kao student (koji nije iz b.l) mogu da odem na pregled a da nije kod privanika?

Željela bih običan pregled te papa test.

Po ovom što sampročitala mislim da ne bi bila loša opcija ni dr Bokan. Koliko kod njega košta pregled i papa test?

ako mozes u nasu polikliniku (s obzirom da nisi iz bl) koliko sam ja skontala iz procitanog tamo je najbolja doktorica jadranka topic :wink:

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 12:45 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Nov 2007, 22:22
Postovi: 29
Danas sam dobila, a čim mi prestane idem, ali još nikako da se odlučim gdje. Mislim da ću odabrati nekog iz pivatne prakse, najviše zbog toga jer mi se ne hoda po bolnicama, ovako mi je jednostavnije.

Cijena i nije toliko bitna, kao što neko reče, samo opet da znam otprilike, da se ne iznenadim i da ponesem dovoljno para :D

11 minuta- kojeg doktora iz medicos-a prporučuješ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 18:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
foxlady:
dr Vesna Curic, radi u Jeleni.
Zena je divna, detaljna, prijatna, ljubazna, njezna i sa dosta dosta znanja.
Skoro sve moje prijateljice idu kod nje. Nekima i vodi trudnocu ili je vodila i stvarno su zadovoljne.Samo pozeljno je ako zelish da ides, moras se naruciti min 3 sedmice unaprijed jer su termini popunjeni.
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 20:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
foxlady je napisao:
Danas sam dobila, a čim mi prestane idem, ali još nikako da se odlučim gdje. Mislim da ću odabrati nekog iz pivatne prakse, najviše zbog toga jer mi se ne hoda po bolnicama, ovako mi je jednostavnije.

Cijena i nije toliko bitna, kao što neko reče, samo opet da znam otprilike, da se ne iznenadim i da ponesem dovoljno para :D

11 minuta- kojeg doktora iz medicos-a prporučuješ?




Ja idem kod Dr Radetic, bila sam 2 puta kod nje i prilicno sam zadovoljna. Mozes je pitati sta god ti padne na pamet, a da se osjecas ko budala. Zene je prijatna i njezna pri pregledu, a koliko sam primijetila i kod nje je guzva u cekaonici.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 21:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
simplicity je napisao:
foxlady:
dr Vesna Curic, radi u Jeleni.
Zena je divna, detaljna, prijatna, ljubazna, njezna i sa dosta dosta znanja.
Skoro sve moje prijateljice idu kod nje. Nekima i vodi trudnocu ili je vodila i stvarno su zadovoljne.Samo pozeljno je ako zelish da ides, moras se naruciti min 3 sedmice unaprijed jer su termini popunjeni.
:wink:


izvini doc a kako te sto im Vesna vodi trudnocu kod porodjaja rjesavaju stvar, jer ona gore na paprikovcu ne radi koliko znam, a obicno se sica da ti vodi onaj ko i gore radi ?

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 21:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
Posto sam provela 3 dana prakse u radjaoni, mogu i ja odgovorim. Nema veze to ko vodi trudnocu da te taj i poradja. Bila sam kad je radjala zena kojoj je cijelu trudnocu vodila Dr Curic Vesna, a porodila ju je druga doktorica koja je bila taj dan dezurna. Tako da to uopste ne moras "sicati".


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 21:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
nisam zadovoljan odgovorom i ne prihvatam ga kao tacan :lol: :wink:

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jan 2008, 23:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
e pa za radjaonu ti je ipak pozeljniji neko ko i radi gore jer kao i za sve drugo ti treba dobra stela,kad vec nekom kovertiras da se bar mozes osloniti na njih i da na tvoj poziv dolaze u radjaonu bez obzira jel' im smjena ili ne
moja topla preporuka je da sto prije nekog nadjete,svaki porodjaj se za cas iskomplikuje(ovo pisem sasvim realno,nikog ne zelim da prepadam )a u svakom slucaju dobro dodje kad neko vodi racuna o svemu
e sad moje preporuke su za dr vujica(ali koliko sam upoznata on uglavnom radi salu i mislim da ne radi nigdje privatno,oboje dr banicevici...

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 28 Jan 2008, 15:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 24 Okt 2007, 11:12
Postovi: 11
Lokacija: Banja Luka
Dr Vujic je poceo da radi privatno kod pekare klas u Obilicevu. Kad saznam vise javljam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: 03 Feb 2008, 21:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
The Godfather je napisao:
simplicity je napisao:
foxlady:
dr Vesna Curic, radi u Jeleni.
Zena je divna, detaljna, prijatna, ljubazna, njezna i sa dosta dosta znanja.
Skoro sve moje prijateljice idu kod nje. Nekima i vodi trudnocu ili je vodila i stvarno su zadovoljne.Samo pozeljno je ako zelish da ides, moras se naruciti min 3 sedmice unaprijed jer su termini popunjeni.
:wink:


izvini doc a kako te sto im Vesna vodi trudnocu kod porodjaja rjesavaju stvar, jer ona gore na paprikovcu ne radi koliko znam, a obicno se sica da ti vodi onaj ko i gore radi ?


Ne znam zasto je to postalo aktuelno...svi ganjaju vezu za porodjaj...
Dezurnni ljekar stariji ili mladji koji god bili dezurni ce uciniti i postupiti po svom znanju i savjesti,i uraditi svoj posao do kraja.
Ja ne znamd a ti kazem koji su putevi da sa nekim dogovoris unaprijed. Ja licno mislim da svako od njih smatra da za to nema potrebe. ALi opet kazem, nemoj me uzmati za ozbiljno, raspitajte se. ZNam da moje prijateljice kojima je trudnocu vodilo jedan ljekar, porode se sasvim normalno, bez neke protekcije, ili dr koja je vidio/la trudnocu jednostavno prepurci nekog od ljekara sa kojima ima saradnju i slican pristup radu.
Kazem, raspitajte se,to je sve sto ja znam , o toj slatkoj temi :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 04 Feb 2008, 15:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Aham. Sve posteni doktori, obavljaju svoj posao a lude trudnice i jos ludji im muzevi daju parice jer imaju viska :D

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 05 Feb 2008, 15:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Okt 2004, 11:08
Postovi: 164
Lokacija: selo moje ljepse od pariza
ja nisam nikad dala kovertu da me porode, ne znam zasto i bih? primili me ljudski i dostojanstveno porodili, na svu srecu sve je bilo u redu i sa trudnocama i bebama a ljekarima i sestrama, babicama koji rade u radjaoni, SVAKA CAST jer je to izuzetan odgovoran i tezak posao!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 27 Apr 2008, 20:03 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 27 Apr 2008, 19:58
Postovi: 1
Moze li mi neko reci gdje radi dr Bokan i broj telefona ordinacije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 28 Apr 2008, 00:42 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Mar 2008, 02:36
Postovi: 392
Ja se divim ginekolozima, a posebno ovim nasim. Nas narod ima svijest o polnim bolestima koliko i konjska muva. Ebavaju se bez zastite, obolijevaju, idu na abortuse..., a ovi nesrecnici moraju da se bave time.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ginekolog
PostPoslato: 29 Maj 2008, 21:39 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2006, 09:59
Postovi: 487
Lokacija: Бања Лука, Републикa Српска
Само да обавијестим све које то интересује;
Др Топић је почела радити приватно у ординацији ДИВа у улици Калемегданска 22........

_________________
.... поносни потомак истребљене врсте.......
http://www.srbijazemljaheroja.com/wordpress/?p=16864


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 831 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 42  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs