banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 02:31

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 84 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Feb 2003, 15:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 18 Feb 2003, 13:51
Postovi: 335
Lokacija: Amsterdam
Fazon je u tome sto vecina zena ne vole da voze auto... Kad nesto ne volis da radis onda to i ne radis sa mnogo paznje i obazrivosti.

Mi, kojima je voznja auta veliko zadovoljstvo i hobi (vecinom muskarci) imamo samim tim i vise talenta za dobru voznju i tu nema razlike izmedju zena i muskaraca.

Ali sto se tice voznje sa stiklama... imam dokaz da je opasno.
Prije par godina mi se desilo da mi se jedna curka zabila u branik nekom brzinom od 60 kmph zato sto joj se noga okliznula sa kocnice.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Mar 2003, 16:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2003, 19:33
Postovi: 911
Lokacija: Banjaluka
UFFF PITANJE JE SUVISNO!
KOLIKO ZENA STE VIDJALI U PROFESIONALNOM AUTOMOBILIZMU?

_________________
Sasa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Apr 2003, 15:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2003, 21:51
Postovi: 1038
Lokacija: od sredine lijevog coska u lijevom dzepu desno, cetvrti sto u drugom redu
Slozila bih se da nebi trebalo praviti razliku izmedju vozaca muskaraca i zena, postoje dobri i losi vozaci, sto opet i nema bas puno veze sa iskustvom bar po mom misljenju-neko moze da vozi 10godina auto i da ne zna voziti a neko ko je polozio vozacki prije godinu dana vozi odlicno!!
Ima dosta faktora koji uticu na to: neke osobe poloze vozacki iz petog ili sestog puta ali samo zato da ne odustanu pa onda zali boze prije svega drugih ucesnika u saobracaju pa onda auta! Drugi jednostavno nisu rodjeni za to a treci nemaju osjecaj ni za auto, prostor (posebno je to izrazeno prilikom parkiranja) i ne znaju gledati u retrovizor odnosno gledaju ali ne vide! Zatim ih ima puno koji imaju strah od voznje pa kad poloze vozacki dozvolu "sahrane" u vitrinu ili je dadnu mami ili tati!
Kod nas je TRAGICNO to sto dosta njih KUPI vozacku dozvolu pa onda kud koji... vidimo se u citulji-uzas!!!!!! Ali dobro kod nas je dosta toga moguce pa i ovo!
Citiraj:
Inace moj stav je da s emoras nauciti voziti na nekom krsu prvo, jer onaj ko polozi pa odmah sjedno u novo auto sa servom, automatic-om,ABS-om nema pravog osjecaja za voznju.
Na dobrom autu se lako nauciti...

Slazem se, auto vozim tri godine, polozila sam na golfu2 dizelu pa sjela u YUGO starog 10 godina-eeee to je bila voznja!!! Hvala bogu sada vozim skoro novo auto i uzivam u voznji. Ali moram da kazem iako sam zensko, da zene u "kriticnim" situacijama jos "kriticnije" reaguju, skoro sam se vozila sa jednom gospodjom(one su najgore) i desila se jedna situacijica ne tako bezizlazna ni strasna, u kojoj je doticna u bezrazloznoj panici ispustila volan ... ja sam joj nakon toga toplo preporucila da vise ne sjeda za isti... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Apr 2003, 15:00 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 18 Feb 2003, 13:51
Postovi: 335
Lokacija: Amsterdam
Bas sam gledao neki program o tome prije par dana.
Razlike ima i vise nego sto sam ocekivao! :o

U ovom programu je prikazano kako velika vecina zena ne reaguje dobro na opasne situacije. (slican primjer je prikazan kao sto je maleshevich navela).
Jos jedan razlog da su zene losiji vozaci je to da su zene sposobnije od muskaraca da se koncentrisu na vise radnji odjednom ali samim tim ne posvecuju potpunu paznju na voznju auta sto moze da dovede do jos vise opasnih situacija. :o

Zakljucak... muskarci su u PROSJEKU mnogo bolji vozaci.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 84 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs