banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 19:18

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 84 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Maj 2002, 23:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2001, 01:00
Postovi: 3380
Lokacija: .: Lugano :.
To je stanje u RS i na bivsim YU prostorima jer uglavnom
porodice imaju 1 auto i UVIJEK ga muskarac vozi (99%)
Tako da zene uopste nemaju neku priliku da ispeku zanat
Vani je drugacija situacija gdje svako ko ima polozen vozacki
ispit ima i svoje auto.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Maj 2002, 09:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Khm...khm...zenske greske pri voznji...Pa kako se muskarci ponasaju!!!Uzas!
Prodju na crveno,a pjesaci jadni moraju da skacu kud koji da bi prezivjeli(ne vjerujem da se zene cesto ovako ponasaju).
Raskrsnica...zeleno za pjesake...prelazim,kad covjek koji prica na mobilni i vozi skrece desno i ide na mene,ja potrcim koliko me noge nose da ga izbjegnem.On mene zali izbjeci pa mota bas u tu stranu.Okrenem se kad sam stigla na sigurnu teritoriju,a levat mase rukom(ono - u stilu ti si luda).
Bolje da si je mobilni nabio u dupe i malo bolje pazio kud vozi.I jos ja luda.
O ulicnim trkama da i ne govorimo(u cemu sumnjam da zene ucestvuju).
Divlja voznja,cisto da se ispadne faca,ulicama grada.Rizikovanje i svog i tudjeg zivota...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Maj 2002, 11:01 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 21 Jan 2002, 01:00
Postovi: 66
sto se crvenog tice - razlika je sto muskarci prodju kroz crveno zato sto zure negdje , a zene prodju zato sto ne vide da je crveno ; )))
Ili ne vide da ima semafor ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Maj 2002, 08:03 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 470
Lokacija: kanada
Ma daj venti,zene su i najveci krivac uz alkohol sto muskarci prave udese,znas dok on vozi ona zeli da nauci mjenjati brzine i jebi ga kada mu se upali crveno pred ocima gotovo je,sala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Maj 2002, 10:12 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Apr 2002, 01:00
Postovi: 52
Lokacija: Firenze
Sve do nekidan sam vjerovao da bi zene nekad u buducnosti mogli postat kvalitetni vozaci (uz kvalitetnu i dugotrajnu obuku) ali nakon ovog dogadjaja zabranio bih im da polazu vozacki. Citav slucaj se odigrao ovako:
Kod Firence se nalazi grad Arezzo (ko 80km prema jugu) i u blizini tog grada se nalazi neki romanski most koji se vidi na monalizinoj slici. Most je uzak pa saobracaj ide u samo jednom smjeru a semafor regulise koji smjer ide ako koji ne. Taman stizem na taj most kad ono crveno i 5-6 auta u koloni, cekam da prebaci na zeleno kad "zena" vozac prvog auta u koloni prepoznala "zenu" vozaca drugog auta u koloni, valjda svoju prijateljicu izisla iz auta (mozda cak i ugasila) i prica sa njom. Pricaju one tako i semafor prebaci na zeleno i one nastavljaju pricu, neko legne ne sirenu a one ne kontaju o cemu je rijec. Tek neki covjek izvuce glavu kroz prozor i rece joj da je zeleno te ona odtrca u auto i taman da krene semafor prebaci na crveno. Pogledam u ogledalo kad iza mene sastavila kolona od bar 30-35 auta.

Takodje imam jos milion primejra a zenskom parkiranju, nepropisnom skretanju, skretanju u ujednosmjernu, uzimanju prvenstva prolaza itd ali ovaj je prevrsio svaku mjeru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Maj 2002, 11:40 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Apr 2002, 01:00
Postovi: 27
Eto ..... mislim da je ovo i previse dokaza o temi ko su bolji vozaci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Maj 2002, 13:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Nemoj ja da sjedam za volan :lol:


Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Maj 2002, 15:04 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Mar 2002, 01:00
Postovi: 39
i ja bi zabranio, ne samo da voze nego i da se ne voze u automobilu jer mnogo udesa se desi zbog njih.

Ebiga ne moze covek ni da vozi kad ima pored sebe dobru trebu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Jun 2002, 14:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
a ima i toga da muskarac vozi a zena ga mazi, ljubi itd. i on nemoze da se kontrolise na okolinu oko sebe a kamoli da zna kad je crveno na semaforu i onda dodje do sudara na ulici. ma dobro nisu zene uvijek krive, nisu sve al ja znam samo da mi je najveca cast bila na tehnickom pregledu u rikverc sam morala da vozim da udjem na one sprave sto kontrolisu auto i naravno moras paziti da neudaris u nesto i neslomis ogledalo nedaj boze,a ja iz prve tu udjem i parkiram bez problema a onaj tehnicar nije mogao da vjeruje i rece : svaka cast bolje parkiras, a pogotovo jos u rikverc, nego neki muskarac. e sad nemojte decki da mislite da sam se uobrazila, nisam, vec sam ponosna kad mi to kaze jedan muskarac koji inace je vrlo dominantan i za koga zensko nema nikakva prava. e kad takav nesto kaze onda znaci da je istina :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Jun 2002, 18:52 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 21 Jan 2002, 01:00
Postovi: 66
Ne znam da li sam vec pisao slicno :

Ne gleda se (ne)kvalitet voznje u tome koliko ko napravi UDESA .
Ima tu i drugih stvari koje se "ocjenjuju" - gomila sitnica koje
usporavaju i guse saobracaj , neopreznosti , ne koristenja retrovizora ,
i tako to .. .

Mada , stvarno moram da priznam da ima i muskaraca ocajnih vozaca ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jun 2002, 05:21 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 470
Lokacija: kanada
Ma ovo mi je nesto poznato :sta se trazi kvalitet ili kvantitet? :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jun 2002, 12:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 470
Lokacija: kanada
Izvini kolega moj komentar je bio na tekst sto je napisao Drakkan a ne Maki,i nisi u pravu.Znas moram da ponovim,mene je zensko vozilo samo dva puta u zivotu i moram ti reci da samse skoro usro od straha oba dva puta.Prvi puta sam mislio da ce pobiti pola grada i jedva docekao da izadjem iz auta,bilo je katastrofalno.A drugi puta me vozila zena koja je inace vozila auto reli,mozes misliti kako mi je bilo,znas ja volim ludu voznju ali to je bilo stravicno ludo,prema tome mislim da tvoj komentar uopste ne stoi.
PS.uopste ne svacam sta si zapeo toliko za Maki,ne kvari prijateljstvo,pa zar nam nije ovako dobro?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jun 2002, 11:52 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Apr 2002, 01:00
Postovi: 52
Lokacija: Firenze
Citiraj:
a ima i toga da muskarac vozi a zena ga mazi, ljubi itd. i on nemoze da se kontrolise na okolinu oko sebe a kamoli da zna kad je crveno na semaforu i onda dodje do sudara na ulici.


Cuj i nisu krive. U autobusima je cak i zabranjeno pricat sa vozacem a kamoli dirat ga. Pa ako se nemozes strpjet dok nestignu do sobe onda brate parkiraj pored ceste..........

Dobro znam i ja da ima muskaraca koji umjesto ruke dadrze na volanu drze ne drugim mjestima pa bih im za tako ponasanje trebalo oduzimat dozvole.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jun 2002, 20:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Jul 2001, 01:00
Postovi: 276
momci momci :-? nemojte tako ostro :(

ima nas zena svakakvih i sposobnih i smotanih kao sto ima isto takvih medju vama
ima zena koje vole da "uzimaju" na semaforu a ima onih koje i docekaju sljedeci interval crvenog
sve je to sasvim normalno jer da nema svega toga ne bi li bilo predosadno na nasim ulicama???
Samo jedno je cinjenica drugo prostori R.S. a drugo je zapad
voljela bih neke momke vidjeti po ovim ulicama gdje ja vozim pa onda da se mjerimo preko haube :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2002, 20:41 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Apr 2002, 01:00
Postovi: 52
Lokacija: Firenze
nema frke. Vozio sam ja i u BL a i u Becu i Minhenu, Rimu, Firenci pa znam kako je. Uglavnom najgore je kad u Firenci sretnes zenu koja vozi nekog djipa (obicno rangeroveri) cesta postane pretjesna samo za nju e ne za oboje.
Uglavnom mogu ti rec da je najljepse vozit u njemackoj jer postuju sva pravila.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Avg 2002, 21:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Jul 2001, 01:00
Postovi: 276
cini ti se ....


za pravila i postivanje :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2003, 13:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Sep 2002, 10:32
Postovi: 157
Lokacija: Sarajevo
Hahahaha, ZENE VOZACI... Ili su EXTRA vozaci ili su totalne neznalice... Sredine NEMA...

_________________
Ko se s ULTROM kaci, zivot mu je KRACI!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Feb 2003, 12:21 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Dec 2002, 09:53
Postovi: 14
Nije dzabe moj djed rekao da kad vidi zensko za volanom odmah bjezi iza prvog drveta. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Feb 2003, 14:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3131
Lokacija: Kod roditelja
Ma sa ženama je najveći problem što često voze u štiklama. Čuo sam da u Japanu kažnjavaju ovaj prekršaj.

1. Nedavno je prijateljica imala saobraćajku. Naime, neki frajer (koji vjerovatno za sebe smatra da je dobar vozač) je na sred raskrsnice izgubio kontrolu nad vozilom zbog brze vožnje, prešao na suprotnu traku i direktno se zapucao u vozilo moje prijeteljice.
2. Raskrsnica kod Ferhadije. Ja - pješak. Upali mi se zeleno i malo je falilo da mene i još par ljudi jedan čikica "pokupi" na pješačkom.
3. Kod Banskog Dvora dvije djevojke smrtno stradale jer su se momci u dva auta odlučili da potrkaju! (Moj poznanik je bio putnik u jednom od vozila.)
4. Prije par godina, neki kreten je na pješačkom ubio direktora "Kosig"-a. I danas ima vozačku.

To što žene zakrče raskrsnicu ili naprave štetu na vozilu ne može se porediti sa sabraćajkama u kojima neki mangup ubije nekoga. Petkom možete vodjeti bezbroj mangupa koji jednostavno žele da ubiju ili sebe ili nekog drugog.

Problem sa velikom većinom vozača je što misle da su oni najbolji i neprikosnoveni vozači. Moj rođak ima običaj da se svađa sa drugim učesnicima u saobraćaju, da ih napada, pa čak i ganja kad nešto pogriješe, a nikad ne primjeti svoje greške.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Feb 2003, 13:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
Mislim da je totalno pogresno praviti razliku kod vozaca zavisno da li je musko ili zensko, postoji samo razlika izmedju dobrih ili losih vozaca.
Ima dosta smotanih muskih vozaca, a takodje i zenskih.

Slozicu se sa Not Now John! kad kaze da se zene ne trkaju, i to je prava rijetkost vidjeti da ce neka zena startati na raskrsnici i otpoceti trku sa nekim, ja bar to jos nisam vidjela.

Meni se desilo par puta ja na semaforu stojim, crveno svjetlo, a vozim veliko auto,relativno brzo i prestroji se pored mene neki djecacic, i onako pogleda me upitno(sto inace mrzim u saobracaju).... kao zar je moguce zensko u tako velikom autu??
I onda gasom starta, da bi mene izazvao, medjutim, i ja u leru doddam par puta gas, i on je valjda skontao da zelim da se trkam.
ALi kad se upalilo zeleno svjetlo, ja sam sacekala par sec dok je on pojurio,odletio :)))))))
Ne volim nikako te seljacke fazone...

Pominjete stikle.... meni stikle nisku nikakav problem, kao ni tzv. spicevi, niti platforme.
Takodje ljeti, vozim cesto bosa. Mada voziti bos je dosta teze.

Takodje jednom mi se desilo da sma imala ljetnje papuce sa malo debljim djonom, a propala mi totalno kocnica, onda sma se fino izula i vozila bosa, onako zaustavljala mjenjacem :)))
Inace moj stav je da s emoras nauciti voziti na nekom krsu prvo, jer onaj ko polozi pa odmah sjedno u novo auto sa servom, automatic-om,ABS-om nema pravog osjecaja za voznju.
Na dobrom autu se lako nauciti...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 84 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs