banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 17:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Nov 2021, 23:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9226
Pranje para, moj moto.... Pusti priče.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2021, 00:36 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7807
Lokacija: Mejdan
wizzy_bl je napisao:
e jbg... procitao vijest sad na fb, sjetio se teme na forumu. Jesam li dobro, upamtio, ili nisam.... kad ono izgleda ipak jesam.

Isto i ja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2021, 01:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
motozeljo je napisao:
Iskreno nadam se da nije forumaš u pitanju ali .... da mi je znati šta mu je on trebao uraditi za 300km. Poznavajući donekle cjenovnik malo mi je sumnjivo...

Није премала цијена, дефинитивно има лимару посла и за мање... А и за четвероцифрене суме, зависи колико ради, колико је штете било...

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2021, 08:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Prije 4 godine, pragovi, rubovi, polovna vrata gepeka + ruke, 790 KM-ova sve zajedno, za malo auto tad staro 15 godina. Ne sjećam se koliko je samo na ruke otišlo, ali bilo je dobrog posla. Evo dosad autić kao bombona, čak na tehničkom pohvalili da se vidi da je održavan, a kakvo crno održavanje, opere se ponekad :D
Ne prodajem auto, samo hoću dati neki reper cjenovne kategorije, pošto je nešto slično u pitanju, koliko vidim. Rđa je nezgodna, tu zna biti, nikad kraja, jednom kad se otvori. Bez da navijam za jednu ili drugu stranu, ovo poređenja radi.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2021, 08:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 452
Pa prije neke 3 godine kada sam posljednji put posjetio limara cijena je bila cca 200KM po sekciji auta (vrata, branik ...).

I kada sam ranije jednom kod njega radio nešto, odradio je perfektno. Vakum + lakiranje bez greške. I opet otišao poslije toga nakon manjeg čukanja na parkingu i skroz druga priča. Nije zaštitio šta je trebao, lak otišao po feluzi, osjetila se pod prstom, a i vidjela sitna granulacija na vratima. A auto preuzeo izjutra, a preko noći padala kiša. Poslije posla došao kući i imao šta za vidjeti kada sam ga detaljnije pregledao. Otišao kod njega bijesan, on se izvinjavao, rekao popraviće. Nešto popravio, al opet nije to bilo to. U huji svakakve gluposti padnu čovjeku na um, pa sam pustio to. Mogao završiti kao gore pomenuti nesretnici.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Choban i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs