banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 05:18

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 512 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Jun 2018, 16:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Mozda se nisam dobro izrazila.
Nije auto barbika pa da mu lijepim trepavice i cudesa. Bolje? :-D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2018, 17:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9203
seven je napisao:
Mozda se nisam dobro izrazila.
Nije auto barbika pa da mu lijepim trepavice i cudesa. Bolje? :-D
Jeste bolje. Al privlačiš sjedište sebi, priznaj!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2018, 19:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3179
dtkbl je napisao:
Prelazi na plin :)

Citiraj:
UDARILA KRIZA: Sin Željke Cvijanović prodaje BMW za 45 hiljada!

Sin premijerke RS Željke Cvijanović, Filip, objavio je na jednom popularnom bh. sajtu oglas o prodaji svog BMW-a i to za 44.500 hijada KM!

Da li je mladog Filipa Cvijanovića na prodaju skupocjenog BMW-a 530d xDrive natjeralo poskupljenje goriva, ili planira da auto iz 2011. godine zamijeni novim i skupljim, nije nam poznato.

Jedan od korisnika Tvitera koji je pronašao ovaj oglas našalio se da je kriza zbog ogromnih akciza na gorivo uzela maha pa je „Biserkin sin“ odlučio da proda svoj niskobužetni automobil.

Od uvođanje akciza na gorivo 1. februara, za koje se najviše zalagao SNSD, cijena goriva je porasla za 40 feninga po litru, pa nije isključeno da BMW od 250 konja i 3000 kubika više nije poželjan jer troši puno.

Kako se navodi u oglasu, među opremom luksuznog BMW-a su velika navigacija, automatski mjenjač, kožna sjedišta, originalne felge. BMW posjeduje i nove ljetne gume, a prodavač kupcu nudi i gratis zimske gume koje su vožene samo jednu zimu.

Vozilo je redovno servisirano u ovlaštenog BMW servisu i prešlo je 177 hiljada kilometara. Moguće je da je i visoka kilometraža upravo jedan od razloga za prodaju automobila, jer je jedan od komentara na Tviteru bio da je takav auto najbolje prodavati prije drugog velikog servisa.

Vjerovatno svjestan nedostatka kupaca sa gotovinom, prodavac je u oglasu naveo da pristaje i na zamjena za drugo vozilo, a prednost daje Mercedesu, Audiju, ili Range Roveru.

Podsjetimo, Filip Cvijanović je 2014. godine dobio posao pripravnika u „Elektroprenosu BiH“ iako je imao najmanji prosjek ocjena u odnosu na ostalih 12 kandidata koji su se prijavili na to radno mjesto.

Kao i većina uspješne djece visokih funkcionera SNSD-a i predstavnika vlasti u Republici Srpskoj, i premijerkin sin posjeduje privatnu firmu. On je 2016. godine otvorio firmu „PILON“, kojoj joj je osnovna djelatnost izgradnja stambenih i nestambenih objekata.

Da su Cvijanovićevi familijarno preduzetni dokazuje i drugi sin Željke Cvijanović, Stefan. On je u Banjaluci otvorio firmu „Prim“ d.o.o. koja se bavi trgovinom na veliko hemijskim proizvodima.

Istinito

http://istinito.com/index.php/drustvo/1 ... hiljada-km

Je li ovo vijest ili oglas? Nema broj telefona...

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2018, 07:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
Slika

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2018, 18:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Jel neko skoro tocio na Super Petrol pumpi? Cuo sam da su poceli da varaju na pistoljima pa da provjerim. Kolega mi rece da 2 puta u zadnjih 15dana mu napunise plina kolika je i zapremina boce, sto se kod mene pokazalo nemoguce za ovoliko godina koliko imam LPG u autu. Kaze ladno mu nasuli u bocu od 52l toliko i plina.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2018, 18:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 14 Jul 2011, 07:27
Postovi: 218
Dok sam ja vozio na plin, sipao sam kod njih,najbolje mi se pokazao njihov plin. Uvijek su mi sipali 40 litara u bocu od 40 litara,ali sam i prelazio vise sa punim rezeorvarom u odnosu na druge pumpe (Nestro pogotovo). I meni je to cudno bilo kod njih,ali obzirom da nije bilo problema,nisam se ni ja puno udubljivao oko toga.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2018, 18:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Ma druze sipam i ja kod njih. Ali nikad nije isla puna. Uvjek 4 5 litara manje od zapremine boce. I avi majstori kazi da se ne moze napuniti puna jer ima zraka!
Nestro plin nije za trošenje rijeci.. Kao ni benzin i dizel


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2018, 18:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Dec 2011, 21:42
Postovi: 430
Ja sipam na Krajini i majstor mi je rekao da u bocu staje od 42-45 litara,uvijek potrošim do kraja i onda sipam i nikada nisam ispod 44 litre nasuo,zadnji put su mi nasuli 48 litara i začudio sam se,ali po potrošnji to je bilo tačno,tako da mislim da na treba to da brine nikoga,činjenica je da na svakoj pumpi zakidaju,ali to je vjerovatno neke mizerne količine na jedan rezervoar.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2018, 19:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Neki_to_vole_vruce je napisao:
Ma druze sipam i ja kod njih. Ali nikad nije isla puna. Uvjek 4 5 litara manje od zapremine boce. I avi majstori kazi da se ne moze napuniti puna jer ima zraka!
Nestro plin nije za trošenje rijeci.. Kao ni benzin i dizel

Шта је проблем са бензином на Нестру?

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2018, 20:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Neki_to_vole_vruce je napisao:
Jel neko skoro tocio na Super Petrol pumpi? Cuo sam da su poceli da varaju na pistoljima pa da provjerim. Kolega mi rece da 2 puta u zadnjih 15dana mu napunise plina kolika je i zapremina boce, sto se kod mene pokazalo nemoguce za ovoliko godina koliko imam LPG u autu. Kaze ladno mu nasuli u bocu od 52l toliko i plina.
Ja sam primijetio da napuni više nego obično,s obzirom i na to da ljeti mnogo manje plina staje zbog temperature. I to u zadnje vrijeme sam primijetio a čest sam tamo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2018, 20:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
sinip je napisao:
Neki_to_vole_vruce je napisao:
Ma druze sipam i ja kod njih. Ali nikad nije isla puna. Uvjek 4 5 litara manje od zapremine boce. I avi majstori kazi da se ne moze napuniti puna jer ima zraka!
Nestro plin nije za trošenje rijeci.. Kao ni benzin i dizel

Шта је проблем са бензином на Нестру?
Obicno zaledi zimi, i filter koji je mjenja na 30000 ne može da izdrzi 10000. Pumpa kao da bude u blatu.
P. S

Rezervoar mi je plasticni.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2018, 20:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Pošteni Srda je napisao:
Neki_to_vole_vruce je napisao:
Jel neko skoro tocio na Super Petrol pumpi? Cuo sam da su poceli da varaju na pistoljima pa da provjerim. Kolega mi rece da 2 puta u zadnjih 15dana mu napunise plina kolika je i zapremina boce, sto se kod mene pokazalo nemoguce za ovoliko godina koliko imam LPG u autu. Kaze ladno mu nasuli u bocu od 52l toliko i plina.
Ja sam primijetio da napuni više nego obično,s obzirom i na to da ljeti mnogo manje plina staje zbog temperature. I to u zadnje vrijeme sam primijetio a čest sam tamo.
Jel ti nagaze bocu? Ili kako vise? Planiram da napakujem inspekciju. Jer nije neka računica ako mi ukradu 5 litara. Onda se zanemari to sto au povoljniji. Katastrofa.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 512 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs