banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 05:12

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2576 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 129  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 26 Apr 2017, 21:57 
Najgora, mislis na glavni semafor u rosuljama, odmah pored osnovne skole?


lijeva vodi u crvene zgrade i zivojina preradovica?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 26 Apr 2017, 22:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
Jeste, na desno uslovno bi se brzo prolazilo jer od crvenih zgrada ne ide skoro niko.
Ovako stane jedan za pravo i koči sve.

Sent from my G620S-L01 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 26 Apr 2017, 22:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Ne može. Jedna ulica ima tri trake a ova naspramna dvije.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 26 Apr 2017, 22:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
Činjenica, ali ne kontam što je to razlog da ne može.

Sent from my G620S-L01 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 26 Apr 2017, 22:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Pa ovi što idu pravo bi morali da manevrišu tako da izbjegnu desnu kolonu i da izbjegnu ove što idu pravo, ili skreću lijevo. Morali bi se provlačiti a to je opasno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 26 Apr 2017, 22:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
Nemaju šta izbjegavati desnu kolonu kad bi oni išli samo desno. Ovi iz kontra smjera ih moraju propustiti iz koje god trake išli.

Sent from my G620S-L01 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 26 Apr 2017, 22:45 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Kako ti nije jasno da srednja traka ne vodi pravo u desnu naspramnu traku? Moraš izesti manevar pri 50kmh da bi upala u desnu traku. Zatim ovi što idu sa tranzita ulaze u desnu traku pa bi morali preći u lijevu a zatim se ponovo vratitiu desnu. To nisam vidio nigdje.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 27 Apr 2017, 06:11 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Okt 2009, 00:14
Postovi: 1077
Izgleda da ie mjesec ex borbe protiv uslovnog desno, idioti... Pogotovomi je bbriljantan semafor kpd pozorišta, ksd dolazis iz pravva parka, nema boga da prodjea bez 2 svjetla, provuce se max 8 do 9 auta na jendo zeleno, traje pisljivih 14ak sekundi... Idioti..

Ukinuse uslovno zeleno iz Budzaka na tranzit kod Kramara... Isto tako sam kao mrtvi krelac čekao da skrenem sa glabne za hotel Bosnu, nigdje pješaka, nigdje auta ispred, al nigdje no uslovnog zelenog pa cekak monit da skrenes na praznom semaforu u praznu jednosmjernu :angry4: :mad:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 27 Apr 2017, 06:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Ili ukidaju uslovno desno ili su pocrkale sijalice. A možda su napali puževi vandali.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 27 Apr 2017, 06:17 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Okt 2009, 00:14
Postovi: 1077
E da, da spojim sa najebem se majke i frustracije: hocu ravno a prilazim semaforu kpd gimnazije iz pravca centra - traka za desnp/pravp 5 automobila, lijevo/pravp traka, jedan bez zmigavca. Sacekam iza njega zeleno. Otvara se semafor, baja daje lijevi, u susret nepregledana lauska kolona koja ima prednost uvijek i svugdje , desno od tebe iisto zmija, ne možeš se prestrojiti (pored toga sto je zabranjeno preko pune), i onda te zvaljo bez lijevog zmigavca zavali da cekas slijedece zelenp ili da projuris kroz trepcuce.... Uuuuuf
Ps izvinite za greške kucam sa preraspalog telefona sa mrtvim klasterima po displeju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 27 Apr 2017, 08:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
zidarR je napisao:
Izgleda da ie mjesec ex borbe protiv uslovnog desno, idioti... Pogotovomi je bbriljantan semafor kpd pozorišta, ksd dolazis iz pravva parka, nema boga da prodjea bez 2 svjetla, provuce se max 8 do 9 auta na jendo zeleno, traje pisljivih 14ak sekundi... Idioti..

Ukinuse uslovno zeleno iz Budzaka na tranzit kod Kramara... Isto tako sam kao mrtvi krelac čekao da skrenem sa glabne za hotel Bosnu, nigdje pješaka, nigdje auta ispred, al nigdje no uslovnog zelenog pa cekak monit da skrenes na praznom semaforu u praznu jednosmjernu :angry4: :mad:

Патрола редовно чека испод Крамара, ако ко помисли да може проћи. Е сада, што се тиче условног десно, питање је колико је то сврсисходно на свим раскрсницама. На неким само смета, јер доста људи то условно схвата као апсолутно право да прегази и пјешаке и бициклисте и одузме предност другом ауту. За ово код Крамара се слажем да је педерски што је изгашено.


zidarR je napisao:
E da, da spojim sa najebem se majke i frustracije: hocu ravno a prilazim semaforu kpd gimnazije iz pravca centra - traka za desnp/pravp 5 automobila, lijevo/pravp traka, jedan bez zmigavca. Sacekam iza njega zeleno. Otvara se semafor, baja daje lijevi, u susret nepregledana lauska kolona koja ima prednost uvijek i svugdje , desno od tebe iisto zmija, ne možeš se prestrojiti (pored toga sto je zabranjeno preko pune), i onda te zvaljo bez lijevog zmigavca zavali da cekas slijedece zelenp ili da projuris kroz trepcuce.... Uuuuuf
Ps izvinite za greške kucam sa preraspalog telefona sa mrtvim klasterima po displeju

Иста ситуација неки дан само на оном семафору ниже, код Културе. Упали га на вријеме, натакнем те.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 27 Apr 2017, 08:51 
Nema gorih retosa od tih sto pale zmigavac kada krenu skrecati...i meni se to isto desilo samo kod pozorista...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 27 Apr 2017, 09:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
nuvolari je napisao:
Kako ti nije jasno da srednja traka ne vodi pravo u desnu naspramnu traku?


Upravo vodi linija na liniju, jutros gledala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 27 Apr 2017, 09:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Milan je napisao:
Nema gorih retosa od tih sto pale zmigavac kada krenu skrecati...i meni se to isto desilo samo kod pozorista...

Dobro je pa nije riječ o nekoj lokalnoj modi u mom gradu... kontam ovo nigdje nema. :)

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 27 Apr 2017, 09:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 11 Mar 2010, 12:25
Postovi: 335
Stvarno su ljudi ili glupani ili bezobrezni, milion puta mi se desilo to da daje zmigavac kad se zeleno upali i onda cekaj sledece zeleno sto kazete jer nema sanse ubaciti se u desnu traku. I jos nesto se stalno desava, na tranzitima gdje su dvije trake za ravno redovno gospoda stanu u desnu a idu ravno a lijeva traka prazna i onda neko iza njega ko bi htio da skrene desno ne moze jer je ovaj konjina. Npr semafor na kom se skrece u Olimpijskih Pobjednika iz pravca Budzaka i jos par da ne nabrajam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 27 Apr 2017, 09:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Zato si ti odlucio da ostanes bez vozacke dozvole .. da se ne nerviras u saobracaju :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 27 Apr 2017, 09:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 11 Mar 2010, 12:25
Postovi: 335
Naravno :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 21 Jun 2017, 17:31 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ovo pomodarstvo i stajanje pjesacima u svakoj prilici je,po meni,ottodoxna glupost,i uzrok jedno 70% ozbiljnih udesa ,gazenja pjesaka,ili bar kvrckanja u gradu...to je brate za civilizovane zemlje i vozace koji to imaju u genima,a ne za nas....kad ja tako kazem,koji sam 90% pjesak,iako imam vozacku od 1989....a auta mrzim,uzmem ga samo kad znam da idem na vikendicu ili negdje van grada....pjesak se naprasno nesto osilio i misli da je neki vazan faktor,kidise pod tockove da ne ceka sekundu,a pola vozaca prihvatilo te nove navike i kulturni,dok druga polovina vozi kao prije 25 godina....vozac nema tu naviku da zvjernja da li se neki pjesak priblizava pjesackom,isti taj pjesak zakoracuje kao da je dominantniji i oslobodio banjaluku,taj vozac naglo koci...ovaj iza njega u svojim mislima,prica sam sa sobom sludjen kreditima...i svaki cas,bum,bum..za nas mentalitet je najbolje ono sto smo u skoli ucili...nema veze pjesacki,kurac,palac....vec pogledas prvo lijevo,pa desno...i ako nema nikog predjes....nadam se da je milan jos uvijek banovan jer ce u suprotnom povratiti citajuci ovaj post :lol: ...cini mi se da je on najvise zalijegao na temama bitnosti pjesaka i bahatosti vozaca

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 21 Jun 2017, 17:41 
ja sam za postovanje zakona, nista vise :D

Prisustvovao sam jednoj saobracajci da lik opali u gepek drugoga (jer je isti stao pjesaku) jer je cesta bila klizava (krenula kisica, a cesta puna prljavstine bila), a i drugoj kada su dva lika stala, a treci ih krenuo zaobilaziti i pokosio curu koja je prelazila pjesacki...ja licno uvijek stajem pjesacima, iskreno ne mogu misliti o tome da li je ovaj iza mene u zurbi ili misli na kredite ili kojekakve gluposti...najbitnije mi je ako se nesto desi da nisam na sudu kriv...

sto se tice ucesnika saobracaja nema neke velike razlike medju svima, i kod pjesaka i bicikilista i sofera auta/kamiona/buseva...svugdje ima govana... :D

Citiraj:
a auta mrzim,uzmem ga samo kad znam da idem na vikendicu ili negdje van grada

isti sam, cak ni nemam auto...uzmem ili od starog ili od brata kada bas nesto moram obaviti, a trebam hodati vise od 10 kilometara... :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 21 Jun 2017, 18:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9203
"...ovaj iza njega u svojim mislima,prica sam sa sobom sludjen kreditima...i svaki cas,bum,bum.." e to je osnovni razlog naših divnih vozača da sustignu drugog. Gledam ujutro, svi lete na posao kao muve bez glave, doslovno voze sa frtalj mozga, nerazbuđeni. Dok ne najebu a onda izgovori...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2576 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 129  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs