banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 11:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2576 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 129  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 21 Jun 2017, 18:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Čekaj šlager,onda bi rješenje bilo da se ne staje pješacima? Slažem se da su postali vnago i kad vidim da prelazi tranzit ispod pasarele najradije bih stao i izašao iz auta i objesio ga za pasarelu za primjer :-)
Elem, ako sam ja stao pješaku,a neko iza mene napravio udes bilo kakve vrste,krivac je on jer je nestrpljiv i neoprezan. Nikako pješak koji prelazi ulicu na pješačkom prelazu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 21 Jun 2017, 18:45 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Nije pomodarstvo već je takav zakon. Čim pješak pokaže namjeru vozač je dužan da stane, ne mora zakoračiti na sam prelaz. Tako je svuda u svijetu.

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 21 Jun 2017, 18:48 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Čekaj šlager,onda bi rješenje bilo da se ne staje pješacima? Slažem se da su postali vnago i kad vidim da prelazi tranzit ispod pasarele najradije bih stao i izašao iz auta i objesio ga za pasarelu za primjer :-)
Elem, ako sam ja stao pješaku,a neko iza mene napravio udes bilo kakve vrste,krivac je on jer je nestrpljiv i neoprezan. Nikako pješak koji prelazi ulicu na pješačkom prelazu.



ne znam druze sta je rjesenje,nisam toliko pametan,al vidim da je ovo zlo :(

obe krajnosti su bolje....ili to da u dnk imas kulturu stajanja pjesaku cim se priblizi pjesackom,ili ono nase nekadasnje da pjesaka niko ne hebe 2% i da gleda lijevo desno kad nema nikog da predje...

sad smo pola-pola,ni tamo ni vamo :(

i da...na ideju ovog posta nisam ni dosao za volanom,vec kao pjesak nedavno....svaki dan prelazim onaj pjesacki kod fabrike duvana...i stade mi u meni blizoj traci sofer autobusa,prikoci....dingospo covjek....al eto,ja kad dodjoh do kraja busa,cisto nekom intuicijom,ili sto sam strpao sto godina u guzicu,isturih vrat kao zirafa,da vidim jesu li mi stali i ovi u brzoj traci....kad projuri golf jedno 80-90 na sat!!!!!!!!!!!!!!!!

i onako kontam...jbt...da je bilo dijete tu...neki osnovac...da li bi samo nastavilo hodat,misleci da mu se stalo :( :(

znaci,nemam rjesenje,ali mislim da je ovo sad tempirana bomba...mozda ce sa novim generacijama i ta kultura izdominirat,pojma nemam :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 21 Jun 2017, 18:51, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 21 Jun 2017, 18:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8505
U pravu je Šlager- jbtg ako pješaci ne misle da su svemoćni!
I ja šetam i to sa 2 mala djeteta ali pazim kad, gdje i kako preći ulicu. Bez obzira na pješački i zeleno na semaforu.
Majku mu, ako ništa drugo auto je uvijek jače od pješaka, a jačeg pustiš.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 21 Jun 2017, 18:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9851
Lokacija: Далеко од раја
I po starom zakonu si morao propustiti pješaka, a što se tiče tog dnk on se lako mijenja samo da policija hoće. Udri po džepu kud najviše boli i brzo se dovedu u red i vozači i pješaci.

Mene posebno ispizde oni što pretrčavaju ispod pasarele ili na potezu od pozorišta do bulevara. Tih mi ni najmanje nije žao kad čujem da su pregaženi, sami su tražili guzici čepa.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 21 Jun 2017, 19:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Ја вала никад не прелазим кад бус иде, а поготово камион :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 21 Jun 2017, 19:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9851
Lokacija: Далеко од раја
Kamiondžije su inače među najkulturnijim vozačima sem onih što voze one male dostavne prdavce.

Najveća stoka pored taksista su kedijevci i vozači gradskih autobusa, a za ove poslednje nikad ne znaš ni da li imaju ispravne kočnice pa ne treba izazivati sudbinu. :)

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 21 Jun 2017, 19:10 
Citiraj:
al eto,ja kad dodjoh do kraja busa,cisto nekom intuicijom,ili sto sam strpao sto godina u guzicu,isturih vrat kao zirafa,da vidim jesu li mi stali i ovi u brzoj traci....kad projuri golf jedno 80-90 na sat!!!!!!!!!!!!!!!!

i onako kontam...jbt...da je bilo dijete tu...neki osnovac...da li bi samo nastavilo hodat,misleci da mu se stalo :( :(


Samo cu reci...brate rodjeni...isto tako isturim uvijek glavu kada mi stane kombi, kamion ili bus...mehanicka radnja :D

i bas zbog tog razloga sto znam da djeca ne misle svojom glavom nikada, ali bas nikada ne preticem bus u rosuljama ispred osnovne skole kada stane, znam da djeca izadju iz busa i krenu pretrcavati kao muve bez glave...radije cu sacekati 10-15 sekundi nego da ubijem necije dijete...

Citiraj:
kad projuri golf jedno 80-90 na sat!!!!!!!!!!!!!!!!


ovdje je problem sto debil ide ovolikom brzinom i ne koristi mozak...nikakve veze sa pjesacima ili slicno

nisam pametan sta je najboljk oko ovoga uraditi, ali recimo staviti kamere i davati jebene kazne bi bilo veoma korisno...zamisli da taj sto je projurio mora da plati milju maraka...ono sto mi se kod zapada svidja je to sto su rijesili te stvari i za bogatune te ti isti moraju ici na recimo 4-15 ili nebitno koliko casova na kojima se objasnjava zasto su pogrijesili....zamisli da neki guzonja sto soferise BMW X5 mora ici 20 casova na predavanja gdje mu se objasnjava kakvo sranje je mogao napraviti, lik bi se toliko smorio tu da to vise ne bi nikada uradio, to mu je gore 10x nego da mora platiti 2000 km kazne...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 21 Jun 2017, 19:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Године прелажења поменуте улице су ме научиле да иза сваког аутобуса који стоји јурца неки ретард у "голфу". Казне, казне, казне.
Неки дан лик профура на црвено крај мене и младе полицијске службенице.
" Таман му звекни казну."
"Их, па нећу трчати за њим."
"Зовни патролу или шта већ, ја ћу посвједочити."
"Хајде, Бога ти."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 21 Jun 2017, 21:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9225
Kamere. Lupiš otkaze polovici saobraćajne u državi za korupciju, i uvedeš kamere na svakom prelazu i raskrsnici. Ti koji projure u Šlagzijevom slučaju mogu da voze sam konjska kola, za to im dati dozvolu. Odrati po džepu i oduzeti dozvolu. Ima softvera sa sistemom za saobraćaj za prepoznavanje tablica i nek upisuje automatski u bazu i registracija auta zabranjena. Pa nek divlja onda. A za strance provjera na granici.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 22 Jun 2017, 06:03 
munja.alex je napisao:
Ima softvera sa sistemom za saobraćaj za prepoznavanje tablica


U Holandiji je ovako. Sve se automatski radi, snimi kompjuter i kazna kuci dodje sve sa slikom.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 10:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4248
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Jutros kreten u Mečki priča na telefon, ne gleda đe goni i isjekao me dok sam vozio skuterčić.
Kontam dešava se, a i ipak je stao na vrijeme, međutim ispizdilo me jer je izbjegao mali "razgovor" sa mnom, jer mu je važniji telefonski razgovor.
Sreća pa imam kameru na kacigi, tako da evo ga i video snimak: https://youtu.be/I_gYpeznggc
Kvalitet sam smanjio zbog bržeg upload-a, a zvuk isključio jer svašta psujem kad se naljutim. :D

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 11:11 
nisi se trebao ni zaustavljati, samo usput nogom retrovizor opaliti i nastaviti voziti :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 11:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4248
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Ne volim da pravim štetu ljudima ako se može fino porazgovarati.
Imao sam više ovakvih, čak i gorih situacija i ljudi se izvinjavaju i pružaju ruku kad vide da su pogriješili, pa sam očekivao da će i ovaj tako, ali jok.
Poslije sam ga pratio i ne skida telefon sa glave, non-stop priča.
Ne jebe nikoga ni 2%.

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 11:21 
'vako se to radi :D

ovo rusija vecinom, tamo nisu normalni kada je voznja u pitanju...

https://www.youtube.com/watch?v=VQLwUxfwTC8


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 12:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Rider on the storm je napisao:
Jutros kreten u Mečki priča na telefon, ne gleda đe goni i isjekao me dok sam vozio skuterčić.
Kontam dešava se, a i ipak je stao na vrijeme, međutim ispizdilo me jer je izbjegao mali "razgovor" sa mnom, jer mu je važniji telefonski razgovor.
Sreća pa imam kameru na kacigi, tako da evo ga i video snimak: https://youtu.be/I_gYpeznggc
Kvalitet sam smanjio zbog bržeg upload-a, a zvuk isključio jer svašta psujem kad se naljutim. :D



Ne bi bilo lose da poradis na svojoj agresiji.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 12:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Milan je napisao:
'vako se to radi :D

ovo rusija vecinom, tamo nisu normalni kada je voznja u pitanju...

https://www.youtube.com/watch?v=VQLwUxfwTC8



Tebi je ovakvo ponasanje ok?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 12:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Rider on the storm je napisao:
Jutros kreten u Mečki priča na telefon, ne gleda đe goni i isjekao me dok sam vozio skuterčić.
Kontam dešava se, a i ipak je stao na vrijeme, međutim ispizdilo me jer je izbjegao mali "razgovor" sa mnom, jer mu je važniji telefonski razgovor.
Sreća pa imam kameru na kacigi, tako da evo ga i video snimak: https://youtu.be/I_gYpeznggc
Kvalitet sam smanjio zbog bržeg upload-a, a zvuk isključio jer svašta psujem kad se naljutim. :D

Hahahah Drago Kalabić.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 12:28 
ajkula je napisao:
Milan je napisao:
'vako se to radi :D

ovo rusija vecinom, tamo nisu normalni kada je voznja u pitanju...

https://www.youtube.com/watch?v=VQLwUxfwTC8



Tebi je ovakvo ponasanje ok?


nije


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Frustracije.
PostPoslato: 04 Jul 2017, 12:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
Whotanoob je napisao:
Rider on the storm je napisao:
Jutros kreten u Mečki priča na telefon, ne gleda đe goni i isjekao me dok sam vozio skuterčić.
Kontam dešava se, a i ipak je stao na vrijeme, međutim ispizdilo me jer je izbjegao mali "razgovor" sa mnom, jer mu je važniji telefonski razgovor.
Sreća pa imam kameru na kacigi, tako da evo ga i video snimak: https://youtu.be/I_gYpeznggc
Kvalitet sam smanjio zbog bržeg upload-a, a zvuk isključio jer svašta psujem kad se naljutim. :D

Hahahah Drago Kalabić.


i meni pade na pamet :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2576 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 129  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs