banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 07:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 134 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Apr 2013, 09:48 
Da, to ono kod skretanja za Drakulic sto je bilo...

Da dodam da su na grupi pisali o nekom skretanju na starcevici koje je kao nedozvoljeno (iz nigdje veze razloga, tako kazu na grupi), a dotovi vrlo cesto tu dodju samo vrijebaju da uzmu koji dinar.


Edit:

I sto musko takodje rece, drot stoji i gleda kako mene ne pusta neki skorojevic na pjesackim i nista ne poduzima, e tako sam i ja vidjeo kako zena sa kolicima mora sa ceste na trotoar preci jer je neki seljacic parkirao svoj novi mercedes na trotoar, drotovi nakih stotinjak metara nize i ne reaguju i gdje je tu ta hebena pravicnost?


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2013, 10:04 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39410
Lokacija: Месечева икра
MuskoBre je napisao:
Drugo, ako te zaustavi, ako si trijezan, vezan, nisi prekoracio brzinu, obilaze kao kerovi oko auta, i mole boga da ti je pregorila lampica iznad zadnje tablice, pa da uzmu makar zenera sebi u dzep,

Ovo se meni redovno dešava....I šta ja radim. "Nemam! Piši! Ja sad nemam, platiću kaznu kada legne plata".....U devet od deset slučajeva ne pišu. Ljenost šta li...ili ih sramota da pišu kaznu zbog gluposti....
E . je napisao:
ajkula je napisao:
Koliko godina zatvora dobi ona zena sto je ubila dedu i unuku u Boriku?

Koliko se sjećam, nikoliko - ubila se ranije.
Možda sam nešto pomiješao.
Koliko ja znam, žena je živa, bila je u bijegu, fol liječila psihičke probleme, pa je klepilo na granici u Mađarskoj....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2013, 10:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
Na kraju ova grupa i slicne ce pomoci da se poboljsa bezbjednost u saobracaju? Ili ce uciniti da papci ne uzimaju vise mito? Hoce al u panjevim Luke Civcije, mogu samo poceti jos vise uzimati kad im opadnu donacije.

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2013, 10:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Ne razumijem šta se ovim planira postići.

Ljudi će oko "dojavljenih" lokacija voziti kako bi svuda trebalo, ili će zaobilaziti ta mjesta u širokom luku?

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2013, 10:24 
Citiraj:
Na kraju ova grupa i slicne ce pomoci da se poboljsa bezbjednost u saobracaju?

Gdje pise da ta grupa sluzi za povecanje bezbjednosti?

To niko nije ni tvrdio nikada...


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2013, 10:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Poenta je da oni cigani odu kuci sa sto manje ilegalnih para koje uzmu od sirotinje (vozaca ima i bogatih, ali njih ne kaznjavaju)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2013, 10:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Upravo.Sutra da nastavnici pocnu otvoreno traziti 20 ili 50 km za ocjenu,jer eto,male su im plate,pa su jos smanjene,to bi bilo ok,i ne bi trebalo reagovati? Aha. Kad srede korupciju u svojim redovima,ja prvi cu biti protiv ovakvih akcija.Drugovi policajci,kojima je mala plata,nek predju u hirurge i advokate.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2013, 11:14 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Okt 2009, 00:14
Postovi: 1077
Citiraj:
Koliko godina zatvora dobi ona zena sto je ubila dedu i unuku u Boriku?


3.5 godine za dva ubistva + bjekstvo iz drzave, nije lose ovdje.

"Presuda od tri i po godine robije za krivično djelo ugrožavanja saobraćaja jedna je od najvećih presuda izrečenih za ovo krivično djelo od reforme pravosuđa u BiH."

Isusa ti vidis ti to, znaci mozes porusiti ljude ko kegle, i dobiti, u ovoj ljepotici nasoj, najvise 3.5.


http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... 11420.html


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2013, 11:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Citiraj:
Presuda od tri i po godine robije za krivično djelo ugrožavanja saobraćaja jedna je od najvećih presuda izrečenih za ovo krivično djelo od reforme pravosuđa u BiH.



Sta reci a ne zaplakati? :-?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2013, 11:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
Problem grupe je sto ce ona samo" pomoci" pijanim vozacima da ne daruju cajca sa cvajom ili plate propisnu kaznu. A takve ne da treba kaznjavati nego peglati po usim dok se ne zacrvene.
Sta normalnog i savjesnog vozaca boli uvo gdje policija zaustavlja, kad zna da mu ne mogu nista.

Sto se tice ove zene i kazne koju je dobila to je samo jedan od dokaza u kakvoj drzavi zivimo.

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2013, 12:39 
Citiraj:
Sta normalnog i savjesnog vozaca boli uvo gdje policija zaustavlja, kad zna da mu ne mogu nista.


Mozda se situacija mrvu, ali malu mrvu popravila u nekoliko zadnjih godina sto se ovoga tice.

Citiraj:
ona samo" pomoci" pijanim vozacima

Bez uvrede, ali i mi smo budale sto se raspravljamo, izgleda da nisi citao nekoliko postova unazad ili nas opasno zajebavas...


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2013, 12:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
:D
Ne uzimaj za zlo. Sve ja razumijem sta ti pises, a i ostali. I slazem se da jedu govna dobro i da udaraju po obicnom narodu.
Ali ni taj isti narod nije cvijecka.
Al realno kad gledamo, tako i ispada, samo oni pijani ce zaobici tu patrolu i nastaviti dalje pijani, oni koji divljaju (a nisu cuga) ce i proci kraj patrole pa opet odvaliti po gasu.
Ja da idem autom (ajd recimo po danu) i saznam da stoje negdje, znas kad bih isao nekim zaobilaznim, daljim, putem!? Nikad, a vjerujem da ne bi ni ti.
E da sam cuga je vec drugi par opanaka.

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2013, 13:10 
Citiraj:
Ja da idem autom (ajd recimo po danu) i saznam da stoje negdje, znas kad bih isao nekim zaobilaznim, daljim, putem!? Nikad, a vjerujem da ne bi ni ti.
E da sam cuga je vec drugi par opanaka.

To stoji...


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2013, 13:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ali bi isto tako zavezao pojas i ti i suvozac i upalio svetla, ako to vec nisi uradio i ne bi dozvolio da te kazne


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2013, 13:16 
Joj i ta svjetla, samo jos jedan primjer na cemu se pare uzimaju...

I sada neka sirotinja slucajno zaboravi upaliti svjetla u toku dana kada apsolutno nisu potrebna mora za to platiti kaznu, smjesno...


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2013, 13:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12363
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Jel bilo nekog govora da će ukidati to za svjetla po danu ili sam ja to umislio?

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2013, 13:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
To mi je i logično za mjesta gdje je uvijek tmurno i mračno, mjesta kakvih ima po centralnoj Bosni, ali zašto je potrebno paliti ista u mjestima gdje sunce izbija oči te se ta svjetla nikako i ne vide da su upaljena osim u tunelima??

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2013, 13:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
skypostman je napisao:
Jel bilo nekog govora da će ukidati to za svjetla po danu ili sam ja to umislio?

Je bilo, ali ne znam šta su na kraju smislili. Nije da nisam u toku, ne znaju ni oni...
Talija je napisao:
To mi je i logično za mjesta gdje je uvijek tmurno i mračno, mjesta kakvih ima po centralnoj Bosni, ali zašto je potrebno paliti ista u mjestima gdje sunce izbija oči te se ta svjetla nikako i ne vide da su upaljena osim u tunelima??
Ne znam...meni nekako ne smeta...

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2013, 13:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
Hertzog je napisao:
Ali bi isto tako zavezao pojas i ti i suvozac i upalio svetla, ako to vec nisi uradio i ne bi dozvolio da te kazne


I prosao patrolu pa odvezao pojas.
Onaj ko ga veze veze, onaj sto ne veze ne veze i stavice ga samo kad ugleda patrolu.

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2013, 13:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Pa posto si ti savestan vozac sto ne pravis greske tebe briga za ovo, nama klosarima mnogo znaci :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 134 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs