banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:26

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 134 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Apr 2013, 09:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2011, 23:46
Postovi: 223
Ради се о ФБ страници ..

http://www.facebook.com/pages/Policija-Zaustavlja-Banja-Luka/347134975386700?ref=stream

Ја сам лично члан од другог дана када је направљена, бројала је око 1000 чланова.. За протекла 3 дана сада броји 5400 чланова..

Шта ви мислите о томе .. ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2013, 11:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Jedino je kvaka sto moras sa telefona stalno provjeravati na fejsu da li je neko nesto novo napisao :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2013, 12:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Mozes se malo zezati sa rajom pa govoriti kako su patrole na svakih 100 m, kako bi se povecala bezbjednost u gradu.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2013, 17:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Бенџи je napisao:
Ради се о ФБ страници ..

Шта ви мислите о томе .. ?


Svaka cast za akciju i da sto vise dojava bude 8)

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2013, 17:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
I onda kad neko napravi neku saobracajku ili sta vec, prva ces se naci da popljujes.

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2013, 17:35 
Da se zakon sprovodi pa ne bih nista rekao, ali ovako je to sve sviranje k..u, drotovi samo zaustave auto i pokupe sebi 20 km za pivu i cevape i to je to, puca im za sigurnost gradjana...

Ja prvi cu pljuvati po ovako necemu kada policija bude zaista posteno svoj posao obavljala...


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Apr 2013, 18:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
richa je napisao:
I onda kad neko napravi neku saobracajku ili sta vec, prva ces se naci da popljujes.


Gotivim i ja tebe :lol:
Evo tensa ti objasnio, pa ne moram ja. Da nasa policija zaista sprovodi kazne svima i po zakonu ne bih "a" rekla ali dok se udara po sirotinji i dok je god kazna za duplo brzu voznju samo mjesec dana bez vozacke i 100 km kazne i jednako tako za alkohol, a ako im tutnes 20 km u dzep onda nikom nista - podrzavacu ovu akciju.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2013, 18:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
Ne kazem da nije tako.
Al ti ces opet kad se desi neka nezgoda, kao juce kod pmfa, prva doci da popljujes stoku kako vozi, a ovdje odobravas to sto se radi. Da nije malo licemjerno!?

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2013, 18:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Richa, jesi ikada dao pandurima pare da ti ne napisu punu kaznu? Ako jesi, o kakvom licemjerju onda pricamo :wink: Pljuvala sam i pljuvacu idiote koji kroz grad voze duplo brze, koji uzimaju tudje nevine zivote ali njih panduri ne zaustavljaju tj ako ih i zaustave nece im naplatiti kaznu. Uostalom, znas ti o cemu ja pisem samo se pravis lud :D

Koliko godina zatvora dobi ona zena sto je ubila dedu i unuku u Boriku?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2013, 19:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
Mislim da to nije nacin borbe protiv policije i njihovog nacina kaznjavanja... Ni sam ne mirisem njihov nacin rada, ali ti si mi zapela za oko jer prva se pojavis da pljujes po likovima koji brzo voze, naprave saobracajku i sl., a onda dodjes i podrzavas ovo.

I ne, nisam imao potrebe da placam policajcima cvaju kad sam bio sa autom. Platio sam i imam platiti par kazni za nenosenje kacige kad sam sa motorom. I da zavrsimo ovo, za mene, nisi u pravu.

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2013, 20:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Ovakve stranice su na zapadu podrzane odmpolicijskih struktura jer istim nije presudno kaznjavanje vozaca. Vec preventivno djelovanje.

Svejedno je iz kog razloga sporije vozis. Bitno je da sporije vozis. I lokacije sa radarima nisu nikakva tajna. U realnom vremenu se objavljuju na najjacim medijima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2013, 21:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
richa je napisao:
I da zavrsimo ovo, za mene, nisi u pravu.


Ma slobodno, niko ti ne brani :D Obzirom da te uopste ne interesuje aspekt koji zastupam onda nema potrebe da produbuljujemo diskusiju.


Tns, em to em opcija ugradjenih ili mobilnih navigacija koje te upozoravaju kada naidjes na kameru.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2013, 21:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Ma milion stvari, i bez obzira na to malo je divljacki voznji auta. Veoma malo. Mislim da je vecima kazni u rangu prekorcenja brzine od 15%.

Uostalom zar pre nekoliko godina MUPRS nije svakodnevnonna RTRS obajestavao vozace gdje ce i kada biti radarske kontrole?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2013, 21:26 
Citiraj:
Mislim da to nije nacin borbe protiv policije i njihovog nacina kaznjavanja.

Niko se ni ne bori protiv policije, nije o tome uopste ni rijec, stvar je u tome da su drotovi cigani i vlastiti interes im je u prvom planu...

To sto Ajkula pljuje i jedne (bahate sofere), ali mrzi i druge (korumpirane drotove) ne znaci da nije u pravu, a vjerujem i da zna kako je kada nas drot "namirise" nekoga sa stranim tablicama pa jedva ceka da opali neku glupost od kazne ne bi li uzeo 10-20 eura ni zbog cega.

A i na samoj grupi su pisali o ciganisanju drotova na starcevici cini mi se...


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Apr 2013, 21:48 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Avg 2009, 07:33
Postovi: 1098
odem, na grupu i tamo vidim opet maratonske rasprave o vožnji kroz kružni tok


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2013, 22:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
tensSa je napisao:
Citiraj:
Mislim da to nije nacin borbe protiv policije i njihovog nacina kaznjavanja.

Niko se ni ne bori protiv policije, nije o tome uopste ni rijec, stvar je u tome da su drotovi cigani i vlastiti interes im je u prvom planu...

To sto Ajkula pljuje i jedne (bahate sofere), ali mrzi i druge (korumpirane drotove) ne znaci da nije u pravu, a vjerujem i da zna kako je kada nas drot "namirise" nekoga sa stranim tablicama pa jedva ceka da opali neku glupost od kazne ne bi li uzeo 10-20 eura ni zbog cega.

A i na samoj grupi su pisali o ciganisanju drotova na starcevici cini mi se...


Protiv cega se bore? Protiv nindza kornjaca pa obavjestavaju iz kojeg sahta izviru.
Samo su drotovi cigani, a narod nije? Mita i korupcije nema ako nema dvije strane.
Sto ti, ili bilo ko, kad napravis prekrsaj ne kazes fino pisi kaznu, a ne vadis cvaju.

Opet ponavljam, ova grupa niti ce smanjiti broj nesreca, niti manje pijanih ljudi, niti bilo sta drugo. Proci ces tu patrolu i poslije toga zbombati u kanal ili ubiti nekoga (ne daj Boze nikome) i onda ti ispada bolje da si policajcu dao sve sto si imao jer bi okrenuo kuci.

Porediti nas kao ljude sa evropom i nase i njihove policajce je smijesno.

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2013, 22:27 
Citiraj:
Proci ces tu patrolu i poslije toga zbombati u kanal ili ubiti nekoga (ne daj Boze nikome) i onda ti ispada bolje da si policajcu dao sve sto si imao jer bi okrenuo kuci.

Ovo je klasicno sta bi bilo kad bi bilo...

Citiraj:
niti bilo sta drugo

Ustedicu 20 km iz dzepa jer me drot nece kazniti, tesko da ce me kazniti zbog brzine jer zaista je rijetkost da idem preko ogranicenja, a on uvjek moze naci neku glupost ako zeli da me kazni...

Citiraj:
Porediti nas kao ljude sa evropom i nase i njihove policajce je smijesno.

To je vec za druge teme, razlika je nebo i zemlja...


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Apr 2013, 22:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Vidi i kad das 20 km ti i dalje nastavljas po gasu. Znas da ih vise nema, a i ljut si ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2013, 22:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
tensSa je napisao:
Citiraj:
Proci ces tu patrolu i poslije toga zbombati u kanal ili ubiti nekoga (ne daj Boze nikome) i onda ti ispada bolje da si policajcu dao sve sto si imao jer bi okrenuo kuci.

Ovo je klasicno sta bi bilo kad bi bilo...

Citiraj:
niti bilo sta drugo

Ustedicu 20 km iz dzepa jer me drot nece kazniti, tesko da ce me kazniti zbog brzine jer zaista je rijetkost da idem preko ogranicenja, a on uvjek moze naci neku glupost ako zeli da me kazni...

Citiraj:
Porediti nas kao ljude sa evropom i nase i njihove policajce je smijesno.

To je vec za druge teme, razlika je nebo i zemlja...


Nije sbbkbb jer ti dovoljno govori koliko se nesreca dogadja vikendom usljed toga sto su pijani vozaci. Ova grupa tu ne moze pomoci moze samo odmoci.

Ne vidim za sta te mogu zajebavati ako si tehnicki ispravan i vozis po propisima. Ako nisi jedno od togs onda nemas sta da trazis na cesti ( ne samo ti vec bilo ko) i zasluzujes da platis kaznu.

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2013, 22:39 
Slazem se za to drugo (mada uvijek ima izuzetaka), a prvo ce se rijesiti kada drotovi zaista budu kaznjavali umjesto da uzimaju mito...


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 134 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs